>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

16. kolejka Bundesligi (20.01 - 22.01.2023)

Status
Zamknięty.
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Bayern poniżej 2,5 @ 1,46

Bayern na papierze w tym meczu jest faworytem. Bawarczycy do tego spotkania przystąpią bez swoich kluczowych zawodników takich jak Mane, Neuer czy Hernandez. Pod znakiem zapytania stoi też występ Sane. Natomiast w zespole Lipska nie zobaczymy Nkuku, Diallo czy Orbana. Uważam, że ze względu na powyższe absencje mecz ten nie będzie obfitował w bramki, zobaczymy spotkanie wyrównane, w którym o zwycięstwie może zadecydować jedna max dwie bramki. Kurs na to, że Bayern nie strzeli 3 goli mając takie ubytki w przodzie jest dość dobrą opcją do gry. Dodatkowo na 8 spotkań w Bundeslidze Bayern tylko w 3 meczach strzelał więcej niż 2 gole.
 
Otrzymane punkty reputacji: +205
P 43,1K

person100

Użytkownik
Borussia - Augsburg handicap 0:1 typ: 1 kurs: 1.85 BetX

Borussia w sparingach wyglądała naprawdę bardzo dobrze czego nie można raczej powiedzieć o ich przeciwnikach mimo wygranej 1:0 w ich ostatnim sparingu. Tracili wiele bramek nie strzelając często nic. Drużyna Borussi nie ma żadnych większych absencji na ten moment, więc uważam, że na swoim terenie chcąc wejść w wiosenną rundę mocno postrzelają sobie trochę i wygrają minimum dwoma bramkami.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
M'gladbach - Bayer - obie strzelą, 1.52 BETX

Obie ekipy lubią ofensywną piłkę, ale sporo bramek tracą co wynika z bardzo przeciętnych defensyw. Trudno powiedzieć kto wygra, bo sam wynik najpewniej będzie oscylował w granicach remisu. Bukmacherzy także nie wskazują jasnego faworyta, chociaż Borussia ma po swojej stronie atut własnego boiska i jeśli zagra na swoim optymalnym poziomie, to powinna poradzić sobie z równie mocnym Bayerem. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest najgorsza.
 
Ostatnia edycja:
S 12,9K

severin

Użytkownik
Borussia Dortmund - Augsburg typ. BTTS @ 1,70 BetX

Bardzo fajny kurs na BTTS. Borussia wydaje się faworytem tego meczu. Wg. Bukmacherów również, nie dają większych szans gościom w tym meczu. Na ostatnich 12 pojedynków pomiędzy tymi dwoma drużynami 11 razy obie strzelały w meczu. Więc tutaj też jest duże prawdopodobieństwo że tak się stanie i do tego kurs zachęca do obstawienia.
 
maarcin14 626,3K

maarcin14

Użytkownik
RB Leipzig - Bayern Monachium
1X
@2.04 Fortuna
Na wznowienie Bundesligi czeka nas bardzo ciekawe spotkanie , o godzinie 20:30 RB Leipzig zagra z Bayernem Monachium, będzie to to starcie 3 drużyny w tabeli z liderem . Goście przystąpią do tego meczu mocno osłabieni , nie zagrają między innymi Mane , Lucas Hernandez czy Neuer . RB Leipzig w tym sezonie w Bundeslidze jeszcze u siebie nie przegrało, na 7 domowych spotkań wygrali 6 razy a raz padł remis . W ostatnich sparingach przed ligą RB Leipzig wygrało 4:0 z Mladą Boleslav , Bayern zremisował 4:4 z Red Bull Salzburg . Według mnie gospodarze tego meczu nie przegrają , typuję 1X.
 
Otrzymane punkty reputacji: +205
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Eintracht - Schalke
Typ 1
Kurs 1,39
BetX

Gospodarze to solidna ekipa o czym swiadczą wyniki w meczach towarzyskich a przede wszystkim wysokie miejsce po jesiennej czesci tego sezonu Bundesligi/ Goście na samym końcu w tabeli i mecze towarzyskie w ramach przygotowań do nowego sezonu to pasmo porażek. W tym zestawie nie sądzę, abyśmy byli świadkami niespodzianki na wiosenną inaugurację rozgrywek.
Kurs niski, ale można dołożyć do dubla.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
pakiet_powitalny_800zl_main_forumbetx_1000x200.jpg

Lipsk - Bayern
Lipsk wygra @3.70
BETX
Na inaugurację Bundesligi w nowym roku szukam niespodzianki.
Coś mi się zdaje, że to może być dla Bayernu ciężki rok. Kilku wysłużonych graczy tworzących trzon drużyny, niewielu młodych perspektywicznych zawodników, którzy byliby na odpowiednim poziomie, brak dobrych transferów, oczywiście ktoś może uznać, że to pisanie życzeniowe, ale moim zdaniem właśnie takie są fakty. Działacze Bayernu od lat słyną za dość skąpych (choć według mnie to akurat dobre podejście) w tych chorych finansowo czasach. O ile do tej pory to się sprawdzało, tak dziś widzę w bawarskiej ekipie wiele luk i czuję, że czołówka europejska lekko im odjedzie.
Ale do meczu. Pierwsze spotkanie w nowym roku i pierwsze po mistrzostwach, tu nie będzie łatwej przeprawy z dobrze zarządzanym RB. Wicelider na pewno nie zadowoli się tu nawet remisem, a ja stawiam nawet ich wygraną. Patrząc na historię Lipsk zawsze dobrze startuje po zimie, Bayern natomiast niekoniecznie wspominając tylko zeszłoroczną przegraną z Gladbach na swoim stadionie.
To spotkanie jest dużą niewiadomą, dlatego tym bardziej szukałbym tu wyższych kursów, bo wygrana Bayernu może po najmniejszej linii oporu, ale nie wydaje mi się dobrą opcją. Dla mnie to jest mina, nawet po dość wysokim kursie jak na Bayern.
Typuję to BTSa i przynajmniej dwa gole gospodarzy , a ostatecznie ich wygraną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +837
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:30
Lipsk : Bayern
Typ: Choupo-Moting strzeli gola
Kurs: 2.6
BetX
Poznaliśmy składy i Kameruńczyk wychodzi w pierwszym składzie Bawarczyków. Na chwilę obecna wydaje się że to czołowy napastnik Bayernu strzelił on 6 goli w dziesięciu meczach.. dołożył również bramkę Serbom na mundialu. Mecze Lipsk - Bayern zawsze wyglądają ofensywnie.. i najczęściej padają bramki.. myślę że Bayern który ma 4 pkt przewagi nad Freiburgiem musi punktować zdobywać bramki.. okazję w dzisiejszym meczu napewno będą i myślę że dołoży kolejne trafienie 33 letni Kameruńczyk. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Borussia - Augsburg

Po przerwie tak jak to w innych ligach tak i tutaj nigdy nie wiadomo jak to będzie wyglądało, ale dla niektórych to też jak nowe otwarcie. Jeśli chodzi o ten mecz to tutaj Borussia po dwóch przegranych przed mundialem i 6 pozycja w tabeli, na pewno nie tego oczekują i trzeba zacząć zdobywać teraz po przerwie punkty. W meczach kontrolnych wypadali lepiej niż goście, których zadaniem będzie się utrzymać w lidze. Borussia zdecydowanym faworytem i ja też idę w tym kierunku z handi -1,5 za @1,8. Dodatkowo jednak dorzucę jeszcze BTS za @1,7 oraz Borussia i BTS za @2,47. W spotkaniach między tymi ekipami BTS to własciwie standard, poza jednym wyjątkiem w ostatnim czasie, dlatego liczę na to, że ten trend także się utrzyma.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom