>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

16. Kolejka Bundesligi 13-15.12.2013

Status
Zamknięty.
D 23

dziedzicpruski

Użytkownik
Hoffenheim - B. Dortmund gosp. over 1,5 g 2,37 b365 3/10 2:2 ✅ 4,11 j.
O meczu już dużo napisano we wcześniejszych wątkach, nie mam nic do dodania. Kurs na over 1,5 g w 1 połowie już zaklepany przez przedmówcę, więc dodam tylko że w każdym meczu u siebie Hoffenheim strzelało Borussii bramkę, podobnie jak w każdym meczu u siebie od początku sezonu.
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Hannover 96 - Nurnberg over 4,5 kartek 1,83 bet365 ✅ ✅
Kolejny mecz z racji tych moim zdaniem ostrzejszych. Norymberga w tym sezonie jeszcze nie wygrała spotkania w Bundeslidze i na pewno będą szukać zwycięstwa w każdym meczu dziś dobra okazji bo Hannover nie jest wymagajacym przeciwnikiem, z drugiej storny Hannover który w tamtym sezonie grał jeszcze w lidze europejskiej teraz zajmują dopiero 12 miejsce i tylko 6pkt przewagi nad strefą spadkową, napewno nie jest to zadowalająca pozycja jednak jak dziś wygrają i dobrze ułozy sie pozycja w tabeli mogą wskoczyc na 8 lokate. Hannover jest to najbardziej ostrzej grająca drużyna w Niemieckiej bundeslidze średnia 2,93 kartek na mecz(44 razem), Norymberga też nie odstaje średnia 2,13(32 razem). Przedstawmy sędziego tego spotkania Thorsten Kinhöfer prowadził on 8 meczy w bundeslidze pokzał 32 kartki co daje nam średnią równą 4 kartek na mecz. 3 mecze tego pana to under(2,3,1 kartki), reszta to zdecydowany over(5,6,7,8). Dziś w Hannoverze zabraknie Christian Schulz 1kartka, Ya Konan 0 kartek. Natomiast w Norymberdze brak Gebhart 0 kartek. Pogoda na dziś w Hannoverze 8 stopni i możliwe opady.
 
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
18:30 Wolfsburg - Stuttgart

Dzisiaj na VOLKSWAGEN ARENA przyjeżdża drużyna VFB Stuttgart. Drużyny plasujące się odpowiednio na 5 i 10 miejscu. Mecz sędziował będzie Niemiec Deniz Aytekin. Jego kartkowe stastyki w ostatnich meczach Bundesligi wyglądają następująco: 2,4,2,4. Wilki u siebie ostatnio 0,5,5 z czego dwa mecze w którym padło po 5 kartek były bardzo zacięte i obfitowały w wiele fauli. VFB na wyjazdach 2,3,1. Dwa ostatnie mecze między sobą to odpowiednio 2 i 1 kartka. Ode mnie dwie propozycje na ten mecz:

poniżej 4.5 kartek @1.66 bet365 ✅
poniżej 4 kartek @1.975 bet365 ZWROT
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Dobra. Ochłonąłem lekko po błazenadzie w wykonaniu Norymbergii, można myśleć nad jutrem. :grin:

Na Veltins-Arena trzeba coś kombinować przeciwko gospodarzom. Nie ma Draxlera, to nie gram na Schalke. Poza najlepszym ofensywnym jest też inny, znaczący ubytek. W związku z pauzą odpocznie Howedes, czyli podstawowy stoper. Od 2 kolejek nie ma Aogo i jutro będzie podobnie. Wobec tego kursy oscylujące wokół ~1.40 na jedyneczkę są dla mnie totalnie nieatrakcyjne. Fakt, Schalke super radzi sobie u siebie. Przegrali tylko z BVB i Bayernem. Do tego remis i reszta wygrane. Granie na punkty Freiburga byłoby mocno ryzykowne, ale może jakaś brameczka? Defensywa Schalke nie jest jakaś wielce mocna. 28 straconych goli to jak na ekipe mieżącą w TOP4 o wiele za dużo. Bramki strzelali tu w ostatnim czasie Werder czy Augsburg. Freiburg over 0.75 @ 1.971 Pinnacle to moim zdaniem dobra propozycja, albo bezpieczniej gol Freiburga @ 1.571 Sportingbet. Goście ligowy słabiak, doszła im absencja Coquelina. Ale tak jak wspomniałem - nie podobają mi się kursy na Schalke. Obie ekipy grały w tygodniu w Europie, może dojść do jakiejś niespodzianki. Tym bardziej, że w poprzednim sezonie Schalke wykazywało tendencję do bardzo głupiego gubienia punktów(zwłaszcza bez Draxlera na boisku).

O drugim meczu nie ma co gadać, Aptekarze w niesamowity gazie i powinni zainkasować kolejne 3 punkty. Bayer wygra @ 1.50 WilliamHill do AKO jak znalazł. Dodatkową motywacją będzie dla nich dzisiejszy remis BVB. Skośny ostatnio sporo trafia, więc jeśli coś kombinować to może H-M Son strzeli @ 2.55 Unibet?

edit. Hansa nie dobijaj mnie ????
http://zapodaj.net/d47846dfd2c7e.jpg.html
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Bayer Leverkusen v Eintracht Frankfurt
Bayer Leverkusen kurs: 1,45 buk: Bet365 ⛔
Bayer Leverkusen AH:-1 kurs: 1,825 buk: Bet365 ⛔(edit// niestety nie oglądałem tego spotkania, byłem poza domem, ale spojrzałem w połowie w statystyki i kiedy zobaczyłem, że Leverkusen nie oddało ani jednego celnego strzału na 5 celnych gości, trochę skontrowałem. Jak ktoś oglądał niech mi wytłumaczy jak to się mogło stać. Czyżby powtórka z tej olewki na wyjeździe ?)
Jak dla mnie to najlepsze bety w tej kolejce. Po dzisiejszym remisie Dortmundu. Leverkusen jeszcze bardziej będzie chciało odskoczyć ekipie z Borussi. H2H jest imponujące, od 22.09.2010 r Leverkusen zawsze wygrywało z Eintracht Frankfurt czy to u siebie czy to na wyjeździe. Z reguły 2 bramkami. A Eintracht 1 grudnia przegrał nawet z Hannoverem96. Nie słyszałem o żadnych poważniejszych osłabieniach gospodarzy. LM ogarnięta, ostatnia wygrana z Sociedad i Dortmundem tylko dodała im pewności siebie. Jak dla mnie naprawdę dobry kurs na -1. Polecam
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Bundesliga &amp; La Liga
⚽ Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt
⚽ Atl. Madrid - Valencia
Bayer Leverkusen &amp; Atletico Madryt ::: 2,00 ::: Betsson ::: 2/10
Trudno mi sobie wyobrazić by w tych meczach padły inne wyniki niż zwycięstwa gospodarzy. Jak wszyscy dobrze wiemy ligowe potknięcie zaliczyła wczoraj Borussia Dortmund która tylko remisowała. Bayer to aktualny wicelider tabeli który w poprzednim tygodniu odskoczył jeszcze bardziej ekipie Jurgena Kloppa. Wygrali na wyjeździe 0:1. Dzisiaj mogą odskoczyć na kolejne punkty, mają wszystkie atuty by w tym meczu wygrać, do tego grają u siebie. Kurs w granicach 1,50 jest moim zdaniem adekwatny do poniesionego ryzyka.
O Valencii w tym sezonie już pisałem i to nie raz. Klub ma poważne kłopoty finansowe jak i sportowe. Za to Atletico Madryt to dla mnie fenomen klubowy. Co roku produkują gwiazdy i je sprzedają za gigantyczne sumy np. Diego Forlan, Falcao, Torres, Aquero itd. Pomimo tego są aktualnym wiceliderem tabeli i mają szanse odskoczyć na kolejne 5 punktów swojemu najgorszemu rywalowi z miasta czyli Realowi Madryt który wczoraj tylko zremisował z Osasuną. Valencia nigdy na wyjazdach nie grała dobrze, za to Vicente Calderon to twierdza nie do zdobycia. Diego Simeone to chyba tuż obok Jurgena Kloppa aktualnie jeden z najlepszych trenerów na świecie z nowego pokolenia. Życzę im jak najlepiej!
Wynik I: 0:1 ⛔ Ale kicha!
Wynik II: 3:0 ✅
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy: Bundesliga
Spotkanie: Bayer Leverkusen – Eintracht Frankfurt
Typ: 1 (handicap europejski 0:1)
Kurs: 2,23
Data: 15.12.2013
Godzina: 17:30
Bukmacher: betsson


W ostatnim meczu 16 kolejki Bundesligi wicelider z Leverkusen podejmie 12 w tabeli Eintracht Frankfurt. Zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Bayer, który przed własną publicznością w tym sezonie raz tylko stracił punkty remisując z Bayernem Monachium 1-1. Bilans Bayeru u siebie to 7-1-0 i bramki 23-9. Po wczorajszej wpadce Borussi gospodarze mają szanse odskoczyć piłkarzom Kloppa na 8 punktów w tabeli. Eintracht w 5 ostatnich meczach zdobył zaledwie 1 punkt i to dzięki szczęśliwemu remisowi z Schalke 3-3. Eintracht w 3 ostatnich meczach wyjazdowych zanotował 3 porażki przegrywając kolejno z: Moenchengladbach 4-1, Mainz 1-0 oraz w ostatnim meczu wyjazdowym z Hannoverem 2-0. Gospodarze w dzisiejszym meczu będą musieli radzić sobie bez Boenischa, Hilberta, Sama i Reinartza oraz zawieszonego Emira Spahicia. Wśród gości kontuzjowanie są: Meier, Celozzi, Aigner oraz Stender. Obie ekipy grały na tygodniu swoje mecze w pucharach europejskich z tym, że o jeden dzień więcej na odpoczynek miał Bayer. Za gospodarzami przemawiają nie tylko tegoroczne statystyki ale i historia pojedynków między tymi ekipami z których to Bayer wygrał 56 razy a Eintracht „tylko” 20. Dziś stawiam na zdecydowane zwycięstwo Bayeru!
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
U 6

udarr

Użytkownik
Ogląda ktoś może aptekarzy? Mam dostęp tylko do statystyk i pierwsza połowa to jakaś masakra, zaczęli z posiadaniem 35% i praktycznie 0 akcji bramkowych nie mówiąc o strzale na bramkę, pod koniec połowy dopiero coś ruszyli i zyskują przewagę w posiadaniu oraz zaliczyli akcje bramkowe, jakie są prognozy? Rozkręcą się jeszcze chłopaki?
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Leverkusen nie stworzyło żadnej sytuacji bramkowej, tempo ślamazarne, wszystko grane do tyłu, pressing Eintrachtu i gospodarze nie potrafią nic zrobić. Prognozy takie, że jak się uda jakiś stały fragment, to może wymęczą jakieś 1-0. Padlina, podsumowując.
 
U 6

udarr

Użytkownik
No to rzeczywiście słabo, szkoda bo zaufałem dzisiaj mocno chłopakom chyba jak większość tutaj. Oby ich gra w pierwszej połowie była taktyką usypiania wroga ;&gt;
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Borusia powinna wkoncu wygrac w najbliższej kolecjce podejmuje Herte Berlin
1,35 - widziałem kurs, znaczy się to jest śmieszna oferta. Hertha to jest drużyna na Ligę Europy. Poza tym co to zmieni. Bayer Leverkusen mógł już mieć 8 punktów przewagi nad BVB gdyby frajersko nie przegrał z Brunszwikiem. Ma 5 i to jest wystarczająco dużo żeby utrzymać się na 2 pozycji co najmniej do połowy wiosennej rundy, o ile oczywiście nadal będą punktowali tak jak teraz. Moim zdaniem Dortmund płaci za trzy sezony grania tą samą jedenastką. I na dziś potrzebuje minimum 2 konkretnych transferów zimą, jeszcze jednego stopera, napastnika – nie życzę Robertowi, ale uważam że jest następny do kontuzji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom