>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

16. Grand Prix Turcji [08 - 10 października 2021]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Turcji 2021
1632953010942.png

Piątek, 08 października:

#1 Trening ▶ 10:30
#2 Trening ▶ 14:00

Sobota, 09 października:
#3 Trening ▶ 11:00
#Kwalifikacje ▶ 14:00

Niedziela, 10 października:
#Wyścig ▶ 14:00

1632953114748.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Intercity Istanbul Park
Lokalizacja: Stambuł, Turcja
Pierwsze Grand Prix: 2005
Długość toru: 5.338 km
Liczba okrążeń: 58
Całkowity dystans wyścigu: 309.396 km
Rekord okrążenia: Juan Pablo Montoya (2005) - 1:24.770

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wiadomo już czy Hamilton wymieni silnik ?
Takie info pojawiaja sie zwykle tuz przed lub w trakcie weekendu wyscigowego. Poza tym plote o wymianie silnika wypuscil Helmut Marko, ze Hamilton niby jeden silnik stracil podczas awarii w treningu na Zandvoort. Nie jest to nic pewnego na ten moment.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ferrari potwierdziło, że przy okazji Grand Prix Turcji Carlos Sainz otrzyma do dyspozycji nową jednostkę napędową przez co rozpocznie niedzielny wyścig z końca stawki.

W Rosji zmodyfikowany silnik zadebiutował w bolidzie drugiego z kierowców Ferrari - Charlesa Leclerca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
T 26K

trynek85

Użytkownik
Skoro Hamilton cofnięty o 10 pozycji, to pewnie będzie miał chrapkę na zwycięstwo w kwalach i warto w to wejść, w ewinner kurs 2,25.Treningi z niezłą przewagą przed rywalami. Co o tym myślicie?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Turcji - kwalifikacje, sobota 14:00
Bottas
- Leclerc @ 1.80
Hamilton - Perez @ 1.20
Kurs: 2.16
Bukmacher: STS
Analiza:

Bukmacherzy wg mnie mocno przeceniaja szanse Leclerca w walce o czolowe miejsca. Ferrari mocno zaprezentowalo sie w piatkowych treningach ale to w dalszym ciagu tylko treningi. Dodatkowo ekipa z Maranello czesto lubi robic pokazowke w piatki i krecic mocne czasy odkrecajac sporo wiecej mocy z silnika niz rywale. Na sliskim torze Bottas przewaznie radzi sobie dobrze wiec widze go tu przed Leclerciem no i oczywiscie bolid Mercedesa to jednak zawsze pewny, scisly top. Kurs za wysoki.
Dorzucam do tego Hamiltona w parze z Perezem. Red Bull z problemami a do tego Perez wiadomo, ze raczej kiepsko jezdzi w kwalifikacjach w tym sezonie. Lewis ma kare ale tylko +10 wiec musi sie spiac zeby zgarnac PP.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +897
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Nie sądzicie, że teraz jest idealna okazja na to, żeby to Red Bull zastosował jakąś brudną zagrywkę w stronę Hamiltona? Skoro Hamilton jest cofnięty o 10 miejsc, to w wyścigu będzie musiał wyprzedzić Pereza, a podczas wyprzedzania zawsze może coś się przytrafić...
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Jaki scenariusz przewidujecie na dzisiejsze GP Turcji ? Zastanawiające są dla mnie wyrównane kursy na najszybsze okrążenie w wyścigu na Lewisa i Maxa - po 2,70. Mercedes jest tu szybszy. Pytanie co się wydarzy jak Max wyprzedzi Valtteriego, a Lewis utknie gdzieś za Lando lub Fernando ? Bo, gdy będzie wolna nitka toru i trochę przestrzeni to Hamilton powinien być najszybszy. Jak to widzicie ?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Turcji - wyścig, niedziela 14:00
Hamilton - Bottas
Typ: Hamilton
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet2u
Analiza:

Nie jest tajemnica kto w Mercedesie jest faworyzowany i wiadomo kto walczy o tytul mistrzowski. Nie zdziwi mnie jak "zupelnie przypadkiem" strategia Bottasa bedzie tak dostosowana aby Hamilton go przeskoczyl. Do tego Fin w wyscigach gdzie sa trudne warunki czesto sobie nie radzi. Lewis to krol zmiennej pogody i wydaje mi sie, ze koniec koncow skonczy przed Bottasem. Warunki loteryjne wiec ze stawkami nie szaleje ale for fun probuje.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mozemy sie dzis spodziewac znów takiego szachego wyscigu.
Przyznam szczerze ze od wczoraj chodzi za na typ na lidera po pierwszym okrazeniu i mimo ze dojazd do pierwszego zakretu jest którki to jakos nie przekonuja mnie starty Bottasa w tym sezonie i do tego tor jest sliski wiec kto wie jak bedzie

LIder po pierwszym okrazeniu:
Verstappen kurs 3,25 STS
za mniej
Leclerc kurs 10 STS


Co do koncowego rezultatu to licze na Ferrari, ( wiem, ile razy razy zawalili stratego, decyzjami itd) ale Monakijczyk lubi ten tor i przy dobrym starcie kto wie

Leclerc 1-3 kurs 3 STS

Norris miejsca 1-6 kurs 2 STS


Licze na dobry wyscig McLarena, bo kwale nie poszły jak chcieli, mysle ze Norris po tej plamie z poprzedniego GP bedzie zmotywowany
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom