>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

15zł na start w efortuna.pl

K 0

ka3

Użytkownik
także polecam, zarejestrowałem sie w punkcie Fortuny ok. 16:00, wrociłem do domu zalogowałem sie, zamienilem punkty na kase i teraz mam juz 15zl na koncie. polecam ????
 
K 0

kubus92

Użytkownik
Nie ma żadnego warunku odnośnie kursu.
Ja przypadkiem (chciałem sprawdzić jaka jest minimalna wypłata) wypłaciłem te 15 zł i już widzę, że mam je zaksięgowane na koncie.
 
_teo 1

_teo

Użytkownik
Trochę się pogubiłem w tym wszystkim...Tak w skrócie...
Jeśli zarejestruję się przez internet to dostanę te darmowe 15 zł? Trzeba coś dodatkowo zaznaczać aby otrzymać te punkty czy wystarczy zwykła rejestracja konta?
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Mam chwilkę, a więc opiszę to jasno i czytelnie.
Rejestrujemy się przez WWW, wypełniając cały przebieg rejestracji wg. kolejności. Przechodzimy weryfikację. Można też udać się do najbliższego punktu fortuny zakładając sobie tam konto, od razu po wprowadzeniu danych przez panią, jesteśmy zweryfikowani i dostajemy te punkty. Po dostaniu punktów wymieniamy je na 15zł.
https://www.efortuna.pl/pl/fortuna_klub/eshop/index.html?item_id=32
Punkty dostaję się na następny dzień (np. zleciliśmy wymianę w poniedziałek, to pieniądze na koncie będą we wtorek). Nie ma wymaganego żadnego obrotu. Nie trzeba składać depozytu przed wypłatą.
Można użytkować na jednym IP różne konta (np. ojciec z synem) tylko muszą być różne konta bankowe i adresy e-mail.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
karol13x 3

karol13x

Użytkownik
Wypłacał już ktoś kaskę może ? Przelewy realizują w dni robocze o 12:00 ... to nie wiem czy kaska jest od razu czy trzeba jeszcze czekać ?
 
xxx777xxx 1

xxx777xxx

Użytkownik
Z tych 15zł ugrałem 250zł bez dokonywania żadnego depozytu. Mogę to teraz normalnie wypłacić czy przed wypłatą muszę zrobić jakiś depozyt?
 
R 190

rednee

Użytkownik
Witam, mam pytanko do Was. Czy każdy zakład przez neta w efortunie jest opodatkowany 12%? Tak jakbym normalnie grał w punkcie?
Pozdrawiam,
rednee
 
K 0

kszesi

Użytkownik
Czytałem ten regulamin i jeśli dobrze zrozumiałem, to jeśli posiadałem już wcześniej konto w efortunie, ale nie weryfikowałem go po teraz po weryfikacji nie mogę liczyć na ten bonus?
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Witam mam głupie pytanie: to 15 zł nie musi iść jednorazowo na jeden zakład? Ta nazwa tego jest a bit ambiguous, więc nie chce, żeby się okazało, że na jeden zakład. Druga rzecz: rozumiem, że nie zaznaczać przy rejestracji, że chce podwojenie wpłaty, bo to może coś tam skomplikować w kwestii tego 15 zł? z góry dzięki za odpowiedź ????

edit: zarejestruje się w punkcie Fortuny, rozumiem, że powinno pójść wszystko sprawnie tak jak pisali wyżej? Nie będę bonusa powitalnego brał, żeby sobie nie komplikować i w ogóle don&#39;t care. Odpiszcie mi tylko z tym zakładem to będę wdzięczny. Pozdrawiam
jeszcze jedno, czy jak będę zakładał konto osobiście to mam dopilnować tego bym mógł grać online (wiecie, żebym na pewno dostał te punkty i mógł sobie wymienić). No i tak karta, rozumiem, że to dostane? Po co mi to? ????
 
Do góry Bottom