>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

150 free betów po 5 euro na BET770

Status
Zamknięty.
M 12

m@estro

Użytkownik
Więc niech ktoś KOMPETENTNY mi powie jak to jest z tym freebetem i czy komuś udało się od nich wyciągnąć wygraną??

Kiedyś kod, chyba Rooney,nie działał, wczoraj gdzieś po 19 wbiłem Alonso i przeszło

dzięki z góry
 
B 22

blancos07

Użytkownik
cześć
wpłacał ktoś pieniądze do tego bukmachera?
ugrałem trochę kasy z tego bonusu ale żeby móc wypłacić muszę najpierw wpłacić:-| trochę się boję o kasę bo o tym buku tyle wiem co nic
z góry dzięki za odpowiedź
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Okey troszkę to trwało, ale w końcu się udało. Ogólne warunki dość dziwne jeżeli chodzi o obrót, bo ni w ząb mi się to wszystko nie zgadzało. Mimo wszystko po dokonaniu obrotu, którego wartość dostałem poprzez e-maila wystarczyło tylko wpłacić swój depozyt - minimum 20 euro. Później dzwoni Pani z Francji, oczywiście rozmowa po angielsku, pyta czy rozmawia z daną osobą, dziękuje za wybranie Bet770 i życzy miłego dnia. Telefon otrzymałem w niedziele, kasa była dziś wieczorem. Ogólnie wypłatę zleciłem 30 marca, więc całość procedur potrwała 8 dni czyli podobnie jak z kasynem. 100% wypłacalne, także bez obaw można wpłacać.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Widzę, że czas zamknąć temat... jeśli ktoś ma poważny problem/informacje to pisać na PW, otworzę temat lub wkleję post.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom