>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

15-nastka

Status
Zamknięty.
K 0

kapi1

Użytkownik
tylko najpierw trzeba dojsc do tego 8 kroku co łatwe nie jest ale w sumie raz na tydzien jeden mecz z kursem ponad 2zl lub 2 po 1.60 czy cos takiego trudne niby nie jest.Ja zaczne ten system ale nie zbyt prednko bo juz sie sezony koncza.
 
K 0

kapi1

Użytkownik
no niby tak ale jesli sie pomylisz na 1 kroku to musisz zainwestowac kolejne 5zł i jak ktos ciegle nie bedzie trafial (a duzo jest takich ktorzy przez kilka nawet tygodni nie moga wygrac ) to mozna stracic duzo wiecej niz 5zł ale przewaznie nie ma sie tak zlej passy wiec to jest dobry system.CHetnie bym nim zagral ale sie juz koncza sezony i lipa chyba ze na hokeja bede posylal bo z niego mi dobrze idzie,Jescze zobacze
PZDR dla wszystkich uzytkownikow tego Forum :wink:
 
simmin 0

simmin

Użytkownik
Hey a ja mam prośbę: Czy może mi ktoś raz na zawsze wytłumaczyć taką sytuację:
Przeszedłem krok 7 i 8 (czyli weszły mi kupony za 40zł)... i załóżmy, że na 9 kroku (stawka 80zł) mi się nie powiodło. I pytanie: Do którego kroku mam wrócić? Czy do 7 czy 8?
Zawsze się nad tym zastanawiałem i nigdy nie wiem ???? . Czy ktoś może rozwiać moje odwieczne wątpliwości? Z góry dziękuję! :p
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Jeśli potkniesz się na kroku 9, to wracasz do kroku numer 8 i wtedy dajesz kupon za 40zł. Po wtopionym kuponie zawsze się cofasz o jeden krok.
 
G 0

garbi

Użytkownik
No ja przepraszam Was panowie bardzo, ale jesli wtopimy na kroku w ktorym nie odkladamy kasy to owszem cofamy sie o jeden krok, ale jesli wtopimy w kroku po ktorym kase mielibysmy odlozyc, to robimy 2 kroki wstecz. ewidentnie tak wynika z moich obliczen, bo tak to juz po 5tym wtopionym gracz bylby sporo w plecy. Czyli po krokach parzystych jeden wstecz, po nieparzystych 2 wstecz
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ja ostatnio miałem gorszą forme w obstawianiu więc zacząłem piętnastke.

I krok za 10zł wygrałem 20zł
II krok za 10zł wygrałem 20zł
III krok wtopiłem 20zł

A więc po dwóch pierwszych krokach byłem na czystko 20zł, ale już po trzecim wtopionym kroku wyszłem na zero więc się wogóle nie &quot;odkułem&quot; :/
 
P 0

piotr156

Użytkownik
zawsze odkładam wygraną minus kolejny kupon czyli wygrana wynosi 20*3.0=60 zł
kolejny zakład ma być za 20 zł czyli odkładam 40 za 20 gram, np 20*2.2=44zł (krok bez odkładania) 4 zł do banku za 40 puszczam kupon.
 
R 0

rynio

Użytkownik
piotr156, czy mógłbys zamieszczac swoje typy na forum :?: :?: :?: :?:
Wydaje mi sie ze kilka osób chetnie by skorzystało..........
 
P 0

piotr156

Użytkownik
mógłbym ale jakl gdzies wczesnij napisałe raczej sie nie znam i obstawiam bardziej intuicyjnie i tylko MS. załoze temat w dziale kupony.
A wczoraj wtopiłem na pie....dolonym meksyku ???? :mrgreen:
 
U 3

uzdi

Użytkownik
OK, jutro (włąściwie już dziś) ide do STS`a, zaczynam grę owym systemem, zaczynam od kroku I, z tym że gram odrazu na x2 - czyli 2 kupony po 5zł z różnymi spotkaniami na faworytów (właściwie sam tenis...ah jak ja go nie lubie:p). Moje typy:

Kupon 1 - stawka 5zł - buk STS: (będe wypisywał nr zdarzenia bo niecvhce mi się przepisywać.

1033 - 1
1044 - 1
1055 - 1
1057 - 1

Kupon 2.

1034 - 1
1035 - 1
1037 - 1
1038 - 1
1045 - 1
1046 - 1
1050 - 1

Na obydwu kuponach kurs trochę ponbad 2zł (buk naziemny ponad 2.23 oczywiście -= w skrócie 2)

Wszystkie spotrkania rozgrywane w poniedziałek.
Jak dojdę do 15 poziomu stawiam piwo;)
 
L 45

laha

Forum VIP
Prosze załóż temat w kuponach a nie zaśmiecaj tutaj tematu

P.S A następnym razem zamiast tych numerów podawaj zdarzenia b o nie każdemu się chce tego oglądać na stronce STS

Pozdrawiam

Laha
 
G 0

garbi

Użytkownik
nie wiem czy dobrze mysle, ale granie tym systemem to raczej maks 2 zdarzenia na kupon. a u Ciebie pomimo, ze to tenis i wyniki sa latwiejsze do przewidzenia, to jednak prawdopodobienstwo porazki znacznie wzrasta
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Racja. O wiele łatwiej trafić np. jedno zdarzenie o kursie 3,0 niż złożyć ten kurs z 5 zdarzeń. Do piętnastki polecam grać tylko singlami.
 
ehnaton 0

ehnaton

Użytkownik
...
moim zdaniem do tego systemu gry można dobierać mecze w ten sposób:
- wybieramy 4 typy i rozpisujemy je
12, 34, 23,
gramy 3 takie same systemy naraz
2 i 3 to mecze naszym zdaniem najpewniejsze a 1 i 4 typy uzupełniające
prawdopodobieństwo zależy oczywiście od typowania i kursów
2i 3 kurs np. 1,5
1 i 4 kurs 2
wtedy mamy dwa kupony z kursem 3 i jeden z kursem 2,25
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom