>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

15 Kolejka T-Mobile Ekstraklasa 07.11-09.11.2014r.

devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
⛔dyscyplina: piłka nożna
godzina: 18:00
spotkanie: Piast Gliwice - Górnik Łęczna
typ: Górnik Łęczna
kurs: 3,10
bukmacher: Expekt
analiza:
Dzisiaj w Ekstraklasie dwa bardzo dobre spotkania. Na początek Piast podejmie Górnika z Łęcznej i upatruje tutaj nie tyle co niespodzianki, ale po prostu bardzo dobrego meczu w wykonaniu gości i ich zwycięstwa. Nie możemy określić ewentualnego zwycięstwa drużyny Jurija Szatałowa za zaskoczenie, co więcej przestrzegam przed grą na Piasta. Idzie im stanowczo za dobrze ostatnimi czasy, więc czas na zimny prysznic. Łęcznianie za każdym razem na wyjeździe w tym sezonie grali nienagannie, no może oprócz meczu na Łazienkowskiej, gdzie byli zdominowani przez warszawską Legię. Piast z kolei ograł u siebie Legię 3:1 i ogólnie rzecz biorąc na swoim stadionie spisuje się imponująco. Dzisiaj jednak za żadne skarby nie możemy sugerować się statystykami, które mówią, że Górnik w tym sezonie tylko raz wygrał i sześć razy przegrał grając poza swoim stadionem. Zawieszony za kartki jest Mraz i całe szczęście, bo jest on pierwszą szklanką w klubie. Przypomnijmy sobie za co wyleciał ze Śląska Wrocław. Może dobrze bije stałe fragmenty, ale jeśli liderem zespołu jest człowiek 40%, to tej drużynie zawsze będzie czegoś brakowało. Jeszcze tydzień temu stawiałem na Gliwiczan w starciu z Podbeskidziem, ale tak samo jak byłem pewny tamtego spotkania i zwycięstwa Piastunek tak samo teraz, moim zdaniem, ten mecz przegrają.
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Mecz przyjaźni w Krakowie o dobrej klimatycznej godzinie w blasku jupiterów. Od piątkowego meczu w Kielcach w zeszłej kolejce, gdy było już wiadomo, że zarówno Sadlok z powodu 4 żółtej i jak i Burliga, który skończył ten mecz przedwcześnie z czerwoną kartką, nasuwało się pytanie z kim Wisła mierzy się w następnej kolejce, padło na Śląsk czyli na ten moment topową drużynę z dobrze usposobioną ofensywą. Do tych dwóch wy kartkowanych defensorów należy wspomnieć o dwóch kontuzjach rezerwowych stoperów Czekaja i młodego Żemło osłabienia to żadne ale w przypadku gdy wypada dwóch podstawowych obrońców na pewno łatwiej jest ich zastąpić z natury obrońcami niż jakimiś fałszywymi pomocnikami cofniętymi do tyłu, którzy już kompletnie nie ogarniają tematu na bokach.
Do tych fatalnych wiadomości dochodzi jeszcze jedna, Arkadiusz Głowacki do piątku praktycznie nie trenował dopiero dzisiaj miał wybiec na lekki trening i ewentualnie jutro zagrać. Borykający się z kontuzjami Głowacki to nie to samo co chociażby rok temu, dlatego jego ewentualna obecność nic nie zmieni bo to już nie ten poziom co wcześniej, oprócz aspektu psychicznego gdzie reszta zespołu czuje się pewniej. Tak więc podsumowując blok defensywny na sucho wychodzi takie ustawienie : Dudka - Głowacki? - Guzmics - Guerrier. Dudka jako zapchaj dziura po jednej stronie i nie ogarniający w obronie Guerrier po drugiej, będzie na co popatrzeć. Swoją drogą Guerrier już raz grał na tej pozycji w zeszłym sezonie zapomniałem z kim to było co nie zmienia faktu, że nie ogarniał w ogóle, wyraz twarzy Smudy wystarczał całkowicie jako komentarz jego gry.
Do tego należy dodać, że w tym sezonie Wisła nie prezentuje takiego poziomu w defensywie jak wcześniej, widać ofensywna gra obu obrońców plus słaby środek pola z Urygą daje się we znaki nie miłosiernie Buchalikowi. Wystarczy wspomnieć o wynikach szlagierów w Poznaniu zwycięskie 2-3 z Lechem i w Krakowie gładkie 0-3 z Legią lub o ostatnich meczach 2 bramki stracone u siebie z Bielskiem czy ostatni mecz na Koronie i stracone 3 bramki. Wspomniałem o tych meczach z Legią i z Lechem z tego powodu, że Śląsk prezentuje podobny poziom w ofensywie z kolei dwa ostatnie pokazują w jak słabej formie jest cały blok defensywny.
W zespole z Wrocławia o żadnych kontuzjach i złych wiadomościach nie słychać, ostatni mecz z Lechem może tylko podrażnić drużynę bo i w ataku ze skutecznością było słabo zwłaszcza u Flavio Paixao i z dyktowaniem warunków jeszcze gorzej. Teraz czas na mecz wyjazdowy gdzie patrząc na ostatnie cztery wyniki Wrocławianie strzelali odpowiednio : 3 Jadze, 3 Legii, 2 Bielsku i 4 Lechii. Kosmos jak się patrzy na takie liczby na wyjazdach, faktem jest to że w Białymstoku i Gdańsku mecze ułożyły się głównie dzięki czerwonym kartkom, ale i na to musi cała ofensywa zapracować by przeciwnik mógł zasłużyć na wykluczenia tego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć.
Na temat ofensywy Wisły przemilczę bo nie o nią tu chodzi, nie gram nic z 1x2 w stronę Śląska więc Brożków i Stiliciów się nie obawiam, na moje to i Wisła może tu śmiało wygrać, ale uniknięcia straty bramek po prostu sobie nie wyobrażam. Wisła po wypracowaniu sobie jakieś fajnej akcji ofensywnej zostawia tak duże odległości od obrońców, że sam pozostawiony na pastwę losu Uryga w środku pola nie zastopuje kontr Wrocławian. A nawet jeśli nie kontry to budowanie pozycyjnego z Dudu i Zielińskim wygląda co najmniej przyzwoicie jak na polskie standardy. Przy tych problemach Wisły i tak mega ofensywnej grze Śląska ten kurs i cała otoczka związana z tym wydaje się za piękna, ale to już się przekonamy po meczu.
Śląsk over1,5 bramki 2,50 ⛔
Bet365
Do 27 minuty wszystko pięknie wyglądało łącznie ze strzelonym karnym, później zachowali się gorzej jak Bielsko a już posunięcie Pawłowskiego w 49 minucie i wycofanie Machaja na Droppe bez komentarza, zamiast zabić na 2-0 dostali w plecy na ich szczęście tylko jedną bramkę.
 
Psychosocial 1,1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Lech P.-Podbeskidzie B.B TYP mecz/BTS 1/TAK kurs 3,00 2/10 g.20.30
PS: Po takim kursiwie można spróbować. Nawet nasz ekspert od polskiej Ekstraklasy królik8787 przyznał mi rację że w to zdarzenie po takim kursie wszedłby jak w masło
. To zdarzenie całkiem niezależnie ode mnie zagrał również krupa82, nasz kolega z forum (spotkałem go w &quot;Zbuku&quot;).
Gospodarze ostatnio nieźle grają i co najważniejsze w każdym spotkaniu strzelają do bramki przeciwnika (chociaż nie zapomnę ich męczarni z Łęczną).
Dokonania gości na wyjazdach ? Proszę bardzo:
28.10.14 PUC Górnik Zabrze Podbeskidzie B-B 2 : 4
24.10.14 TMO Wisła Kraków Podbeskidzie B-B 3 : 2
29.09.14 TMO Jagiellonia Białystok Podbeskidzie B-B 4 : 2
24.09.14 PUC Zawisza Bydgoszcz Podbeskidzie B-B 0 : 2
15.09.14 TMO Korona Kielce Podbeskidzie B-B 2 : 1
23.08.14 TMO Cracovia Podbeskidzie B-B 1 : 3
10.08.14 TMO Zawisza Bydgoszcz Podbeskidzie B-B 1 : 2
Jak to zawsze piszę, składy do tych spotkań podaje każdy sportowy portal w necie więc z tym problemu nie ma żeby każdy zainteresowany sam sobie sprawdził.
PS: W drugim dzisiejszym spotkaniu Piast Gliwice-Górnik Łęczna prognozuje BTS lub over 2,5 i wcale nie jestem taki pewny zwycięstwa gospodarzy.
 
chameau 19

chameau

Użytkownik
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław BTTS 1,59 +++ 1:1
Panie i Panowie, przed nami mecz przyjaźni, lecz przyjaźń dotyczy kibiców więc nie będę tu w ciemno typował remisu. Mam za to inny, pewny typ na to spotkanie - obie drużyny strzelą. Zacznijmy od gospodarzy, pomimo że nie jestem kibicem Wisły to oglądałem w tym sezonie już kilka ich meczów i śmiało mogę stwierdzić że jest to drużyna bardzo dobra, lecz nieobliczalna (po porażce z Jagą demolka w Zabrzu 5:0; po świetnej końcówce z Podbeskidziem porażka z Koroną). Ofensywę jak na Ekstraklasę mają bardzo dobrą - Brożek czy Stilic. Przejdźmy do Śląska, tu zdecydowanie sytuacja jest stabilniejsza i dzięki temu zajmują aktualnie drugie miejsce w lidze. Ofensywa również świetna - Mila czy Paixao robią robotę. Spotkanie reklamowane jest jako &quot;mecz gwiazd&quot;, trudno się dziwić skoro ekipy dysponują takimi zawodnikami. Wisła ma poważne braki w obronie dlatego też na pewno zaatakują by nadrobić atakiem, co może wykorzystać świetna ekipa Śląska. U gości brak Jovanovica, Stjepanovica, Czekaja i Jankowskiego; Śląsk natomiast bez Marco Paixao, Wrąbela i Bartkowiaka. Moim zdaniem obie strzelą to typ dnia, który gorąco polecam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mario910109 15

mario910109

Użytkownik
Oto moje zdanie na temat podanych meczy
Lechia - Korona 1 lub X
Ciężki mecz do typowania.Lechia ma piłkarzy którzy takie mecze jak ten powinni wygrywać.Korona natomiast jest po bardzo dobrym spotkaniu z Wisła.po za tym kielczanie nie przegrali ostatnich kilku meczy.Gospodarze ostatnie mecze to remis z Łęczną,porażki ze Śląskiem i Legią oraz wygrana z Cracovią.Goście przegrali z Łęczną zremisowali z Lechem oraz wygrali z Ruchem i Wisłą.Jeden mecz na wyjeździe wygrała Korona więc chyba remis to maximum tego co mogą ugrać aczkolwiek wiele zależy czy Lechii będzie się chciało grać na 100 % przed przerwą reprezentacyjną.
GKS Bełchatów - Cracovia 1
Brunatni powinni poradzić sobie ze słabo grającymi gośćmi na wyjeździe.Są w czołówce i oby spokojnie przezimować w górnej częśći tabeli takie mecze trzeba wygrywać.Cracovia gra w kratke..wygrana przegrana wygrana przegrana.Teraz wypada że przegrają lub zremisują.Myśle jednak że Gospdarze zdobędą cała pule w tym meczu.
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław X2 lub X
Hit tej kolejki.Mecz przyjaźni obie drużyny dażą się szacunkiem.Wisła u siebie raczej nie przegrywa.Przegrali tylko z rewelacyjną Jagiellonia oraz Legią.Obie drużyny są wysoko.Gospodarze 5 miejsce goście 2.Mecz raczej na remis chociaż myślę że Wisła może wygrać.Śląsk na wyjazdach gra przeciętnie.Wygrali na wyjazdach z Lechią Jagiellonia ale przegrywali z Bełchatowem i Pogonią.Dużo zależy czy będzie się piłkarzom chciało.Wisłą ma problemy ze składem i to może mieć duży wpływ.Pojedynek Paixao Mila kontra Stilic Brożek.
Ruch - Jagiellonia X2
Mecz który ma jednego faworyta.Ruch w tym sezonie to katastrofa.Nie wygrali u siebie jeszcze żadnego meczu.Wygrali tylko jedno spotkanie z Piastem i to jakiś czas temu.Jaga natomiast podrażniona porażką z GKSem w poniedziałek.Myślę że piłkarze Michała Probierza zgarną punkty w tym meczu.
Zawisza - Górnik X2
Zawisza przejdzie rewolucje z tego co mówi właściciel klubu.Ich gra wydaje się być coraz lepsza lecz wyników jak na razie nie widać.Zabrzanie zremisowali z Pogonią ostatni mecz i na pewno będą chcieli wrócić na właściwe tory w tym spotkaniu.Zadanie mają dosyć proste bo grają z najgorszą drużyną w lidze.
Pogoń - Legia 2
Pogoń przez duże braki w składzie ma utrudnione zadanie.Mecz z Legią zawsze traktują inaczej niż reszte spotkań lecz w przyadku braku takich piłkarzy jak Małecki Robak Zwoliński Frączczak nie daje dużych możliwości na walke z liderem T-Mobile Ekstraklasy.Co do gości mawet uszczuplony skład w postaci rezerwowych lub młodych wilków raczej da wygrana co najgorzej remis.Legia tego meczu raczej nie przegra.
 
M 340

macvas

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Gdańszczanie stoją dzisiaj pod dużą presją. O ile Korona wygrzebała się ze swojego dołka i od kilku kolejek rozpoczęła pościg za resztą stawki, o tyle gospodarze tkwią w niemocy i marazmie od początku sezonu. Raptem cztery wygrane w tej rundzie, z czego dwie na samym starcie (a później trafiły się tylko Zawisza i Ruch, które dostają lanie od wszystkich) w ekipie typowanej do podium, to zakrawa na żart.
Pora spojrzeć na Lechię trzeźwym okiem i wydać wyrok: Pomimo mocnego personalnie składu i wysokich aspiracji są ekipą ze środka tabeli i jeśli nie odwrócą dzisiaj złej passy, to na finiszu mogą mieć problemy z dostaniem się do czołowej ósemki. Idąc tym tropem większość z typerów spodziewa się, że przełamanie powinno przyjść już dzisiaj.. ale nie ja. Abstrahując od tego, że tych personalnych puzzli w Gdańsku nie jest w stanie poskładać kolejny już trener
Jak pisałem, Korona maszeruje w górę i śmiem twierdzić, że obecną dyspozycją góruje nad gdańszczanami. Oprócz ostatniej wiktorii z Wisłą na rozkładówce ma wygrane z niemal tymi samymi ekipami co Lechia (Piast, Podbeskidzie i Ruch). Wyjazdy (podobnie jak u Lechii, która jednak częściej wyciąga wynik na remis) nie są ich mocną stroną, to fakt. Wydaje się jednak, że po degrengoladzie z początku rundy podopieczni Tarasiewicza wreszcie pojęli myśl szkoleniowca - bo nie było to wyłącznie dzieło przypadku, że Koroniarze w trzech ostatnich meczach zdobyli tyle punktów co w pierwszych 11 kolejkach. Jeżeli to spotkanie nie potoczy się od jakiejś głupiej czerwieni dla gości, to po tej kolejce widzę minimum jeden punkt więcej na ich koncie.
Typ: X2
kurs:
2,10 betclic ✅ (1:2) Nie mam pewności, ale bez goalline wyglądało jakby bramkarz Korony wpadł z tą piłką do bramki. To już jednak historia ;)
Po wczorajszej indolencji w dwóch meczach typuję, że dzisiejszy mecz choć trochę podreperuje ligową średnią i będzie obfitował w trafienia. Ostatnio Śląsk już do przerwy ustawił sobie spotkanie w Gdańsku, ale Korona to jednak mniejszy kaliber stąd typ oczywiście z gatunku rydzyk-fizyk :p choć rozsądnych kombinacji spełniających to założenie nie brakuje.
Typ: 1.połowa gole powyżej 1,5gola
kurs: 3,00
betclic ✅ (0:2) Do przerwy pełna kontrola ze strony Korony. Lechia wygląda niemal jak w meczu ze Śląskiem
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Lechia - Korona 2 @ 5,50✅
Bet365

Ja w tym spotkaniu idę w stronę przyjezdnych. Są na dobrej fali, ostatnie 5 meczów to 3 zwycięstwa, jeden remis i jedna porażka. Bramki strzelają to najważniejsze, a za tym idą wygrane, gdyż nie ma zwycięstw bez bramek. Ich styl gry nie powala, ale dla Lechii, która nie lubi grać raczej mega agresywnie i która chce grać, a nie kopać nie będzie to łatwy rywal. Dodatkowo gospodarze nie powalają formą, więc myślę, że po takim kursie warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
RUCH - JAGA
Ma ktoś jakieś info o tym meczu? Kursy na gospodarzy spadają i to dość znacząco, co jest dziwne, bo to goście są na fali (ostatnio wpadka ale ogólnie grają fajnie), a Ruch ma L4 i gra beznadziejnie!
Co się stało, że ludzie tak stawiają na Ruch, że kursy pospadały średnio o 0.4?
 
morphi18 25

morphi18

Użytkownik
Prawdopodobnie chodzi o uczczenie pamięci śmierci Gerarda Cieślika (3 listopada) przez co mają jakby wyższy cel i być może z tego powodu lepsze morale. Dodatkowo grają u Siebie a jak dobrze wiemy Ruch nie jest słabą ekipą więc stać ich na zwycięstwo. Ja osobiście gram na Jagę bo nie wierzę w wyższe cele, ale być może ludzie podłapali i grają na Ruch.
 
Psychosocial 1,1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Ruch Ch.-Jagiellonia B. TYP BTS kurs 1,75 4/10 g.15.30 5:2 WIN
PS: Gospodarze mają passę 4 porażek w lidze. Goście po 4 zwycięstwach z rzędu zanotowali porażkę u siebie z Bełchatowem. Meritum ? Liczę dzisiaj na przebudzenie Ruchu (co nie oznacza od razu że ten mecz chociażby zremisują) i w przypadku Jagi na powrót na właściwe tory z przed dwóch tygodni. Gole muszą paść !
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Zawisza - Górnik
Ciekawie powinno być dzisiaj w Bydgoszczy.Zawisza przegrał kolejne spotkanie i Osuch już się gorączkuje nazywając zawodników &quot;pseudopiłkarzami&quot;.Sytuacja napięta więc pewnie dzisiaj od początku meczu zaatakują co będzie wodą na młyn dla Górnika.Zeta ma tragiczną defensywę,tam się nic nie zmienia,żadnych postępów nie widać.Obrońcy popełniają mnóstwo błędów do tego nie pewny Witan w bramce.Nie zagra dzisiaj Micael i na stoperze pewnie zobaczymy Samuela i Strąka co nie wróży niczego dobrego.W ofensywie jeszcze jako tako bo sytuacje sobie stwarzają i mając &quot;nóż na gardle&quot; powinni coś ustrzelić.Górnik dzisiaj nie odpuści.Mają ostatnio słabszy okres ale na przeciwko siebie mają najgorszą defensywę w lidze.Może być wymiana ciosów.

over 2,5 @ 1.90 ✅ 1:2
Pinnacle

Pogoń - Legia
Po takim kursie na Legie warto spróbować.Berg zrobi dzisiaj parę zmian w składzie ale to będzie mocna jedenastka.Czołówka pogubiła punkty wczoraj i jest okazja aby się umocnić na pierwszym miejscu.Awans do następnej fazy LE zapewniony więc dzisiaj nie spodziewałbym się większego oszczędzania zwłaszcza,że będzie teraz przerwa na reprezentacje.
Pogoń dzisiaj mocno osłabiona jeśli chodzi o ofensywę.Zabraknie Zwolińskiego,Robaka,Małeckiego,po kontuzji też jest Frączczak.Legia powinna zdominować tutaj portowców podobnie jak w PP i wygrać to spotkanie.
Legia @ 1.90 ⛔ 2:1
Pinnacle
 
M 340

macvas

Użytkownik
Dziś w Chorzowie generalnie trudny mecz, pachnie remisem stąd zdecydowałem się odpuścić. Dla tych co zagrają, nie zapominajcie że Jaga też ma swoje cele na ten mecz:
- przełamać złą serię w bezpośrednich starciach w Chorzowie (Ruch to ekipa, która przy Cichej zwykle odprawiała białostoczan) i kiedy jak nie teraz, z tak słabo dysponowanym Ruchem?
- na stałe usadowić się na pudle przed wiosną (mają teraz dobry ciąg na wyjazdach i niezły terminarz by zgromadzić punkty, bo następny mecz grają w Gdańsku z dołującą Lechią a potem Zawisza u siebie i Cracovia wyjazd).
Bełchatów to co ugrał w Białymstoku zaprzepaścił w tej kolejce z Cracovią, więc po cichu liczę, że Jaga dzisiaj &quot;a contrario&quot; odwróci ostatnie niepowodzenie.
EDIT:
Ten mecz to był typowy przykład na słabość polskiej piłki. Skoro drużyna z dna tabeli potrafi zaaplikować zespołowi z czuba tabeli pięć bramek to coś jest nie tak. Po porażce z Bełchatowem napisałem, że teraz Ruch się przełamuje na Jadze i tak się stało.
Po tym co dzisiaj widziałem, napiszę że za dwa tygodnie Lechia przełamuje się na Jadze.
Kurs godny polecenia - defensywa Jagi bez Pazdana to jak szwajcarski ser.
 
subson 35

subson

Użytkownik
Zawisza - Górnik

Ciekawie powinno być dzisiaj w Bydgoszczy.Zawisza przegrał kolejne spotkanie i Osuch już się gorączkuje nazywając zawodników &quot;pseudopiłkarzami&quot;.Sytuacja napięta więc pewnie dzisiaj od początku meczu zaatakują co będzie wodą na młyn dla Górnika.Zeta ma tragiczną defensywę,tam się nic nie zmienia,żadnych postępów nie widać.Obrońcy popełniają mnóstwo błędów do tego nie pewny Witan w bramce.Nie zagra dzisiaj Micael i na stoperze pewnie zobaczymy Samuela i Strąka co nie wróży niczego dobrego.W ofensywie jeszcze jako tako bo sytuacje sobie stwarzają i mając &quot;nóż na gardle&quot; powinni coś ustrzelić.Górnik dzisiaj nie odpuści.Mają ostatnio słabszy okres ale na przeciwko siebie mają najgorszą defensywę w lidze.Może być wymiana ciosów.

over 2,5 @ 1.90
Pinnacle


Pogoń - Legia

Po takim kursie na Legie warto spróbować.Berg zrobi dzisiaj parę zmian w składzie ale to będzie mocna jedenastka.Czołówka pogubiła punkty wczoraj i jest okazja aby się umocnić na pierwszym miejscu.Awans do następnej fazy LE zapewniony więc dzisiaj nie spodziewałbym się większego oszczędzania zwłaszcza,że będzie teraz przerwa na reprezentacje.
Pogoń dzisiaj mocno osłabiona jeśli chodzi o ofensywę.Zabraknie Zwolińskiego,Robaka,Małeckiego,po kontuzji też jest Frączczak.Legia powinna zdominować tutaj portowców podobnie jak w PP i wygrać to spotkanie.

Legia @ 1.90
Pinnacle
Zawisza-Gornik over [email protected]
Zgodze się z kolegą powyżej w 100%.Zawisza musi w koncu zacząc wygrywać, jednak ich obrona pozostawia wiele do życzenia.Drużyna trenera Rumaka napewno będzie dażyc do strzelenia gola, co pewnie im sie uda, bo jesli chodzi o ofensywe potraia strzelac gole.Gornik jesli chodzi o obrone to rownież katastrofa w ostatnich meczach także mecz wyglada na overowy ????
 
T 0

theblues9

Użytkownik
Lechia zrypała cały zakład. Tak jak Korona ciągle przegrywała, to akurat teraz musiała coś ugrać. pojedynek w stylu - kto w tym sezonie jest słabszy
 
Do góry Bottom