>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

15 Kolejka T-Mobile Ekstraklasa 07.11-09.11.2014r.

mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Kursy z Betgun




Dziwi wysoki kurs na Legię w meczu z Pogonią.
Pogoń bez ataku - Zwoliński wypadł, Robaka nie ma, kreujący grę Małecki wypadł na kilka miesięcy. Warto teraz grać w stronę drużyny z Warszawy, bo kursy wg mnie spadną do ~1,65 w dniu meczu.
 
U 0

urrwis

Użytkownik
Mecz: Piast Gliwice - Górnik Łęczna
Typ: 1

Pod lupę biorę spotkanie 15 kolejki Polskiej Ekstraklasy gdzie na własnym boisku Piast (9 miejsce, 18pkt) będzie podejmował drużynę Górnika(13 miejsce, 16pkt). Piast u siebie wygrał 3 spotkania na 6 (w tym pokonali Legię 3:1) i nie raz pokazują, że są drużyną, która potrafi powalczyć. Górnikowi za to nie wychodzi na wyjazdach, na 7 wyjazdów aż 6 razy wracali bez punktów, gdzie w dodatku na mecz z Piastem nie może zagrać Patrik Mráza, który &quot;odsiaduję kare&quot; za czerwoną kartkę i tym samym zadał dość poważny cios dla defensywy Górnika. Bilans bramkowy drużyny z Gliwic to 18-21, a bilans Górnika to 17-21 więc drużyny strzelają i tracą bramki całkiem podobnie.
Myślę, że w tym meczu to właśnie gospodarze powinni wywalczyć cenne 3 punkty dające im możliwość wyjścia z miejsca spadkowego (tym bardziej, że Pogoń Szczecin[8 miejsce] podejmuję Legie) Więc kiedy jak nie z Górnikiem!? ????
 
ali111 9

ali111

Użytkownik
Mecz: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Typ: 2
a dla odważnych: Legia handi (-1)
Nie zamierzam robić tutaj jakiejś dużej analizy, bo po prostu jest to zbędne. Pogoni nigdy nie leżały mecze z Legią. Poza nielicznymi remisami (przy dużym szczęściu), niezależnie od składu jakim dysponowała Pogoń i pozycją w lidze zazwyczaj z Legią przegrywała. Pogoń ma kompleks Legii. Ponadto Legia bardzo często wygrywała w ostanich spotkaniach różnicą dwóch bramek. Dlatego dla odważnych handi (-1) w stronę Legii. Wiem, że w czwartek Legia gra w LE ale mimo tego uważam, że Pogoń się nie przełamie w tym meczu, a kursy u buków oscylujące w okolicy 2.00 to prezent. Dlatego polecam ten typ. Dodam jeszcze, że moim zdaniem tak wysoki kurs jest spowodowany zatrudnieniem w Pogoni Kociana ale przy obecnej kadrze Pogoni nawet Kocian nie pomoże. Poniżej link do zestawienia h2h ostatnich meczy obu drużyn:
http://www.soccerpunter.com/soccer-statistics/Poland/Ekstraklasa-2012-2013/head_to_head_statistics/away/1661_MKS_Pogo%C5%84_Szczecin/1648_KP_Legia_Warszawa
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych;)
 
mysciu 12

mysciu

Użytkownik
Kursy z Betgun


Dziwi wysoki kurs na Legię w meczu z Pogonią.
Pogoń bez ataku - Zwoliński wypadł, Robaka nie ma, kreujący grę Małecki wypadł na kilka miesięcy. Warto teraz grać w stronę drużyny z Warszawy, bo kursy wg mnie spadną do ~1,65 w dniu meczu.
Jeśli Berg znowu wystawi rezerwy na ligę, jak z Ruchem to przed meczem kurs może wzrosnąć ;)
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Zgodzę się z jednym z przedmówców co do spotkania w Gliwicach. Piast w dobrej formie, wygrana w dobrym stylu w Bielsku-Białej, wcześniej 3 punkty z mistrzem. Beniaminek z Łęcznej notuje 7 kolejnych wyjazdów bez choćby punktu i myślę, że podobnie będzie w piątek! Piast - G. Łęczna 1 @2.40 Expekt
W drugim z piątkowych spotkań, które odbędzie się w Poznaniu nie dojdzie raczej do niespodzianki, jaką byłby brak wygranej Kolejorza. Lech znacznie poprawił grę od czasu pojawienia się trenera Skorży, ale nadal potrzebuje punktów aby dogonić czołówkę.
Lech - Podbeskidzie 1 @1.46 Betathome
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Piast - Górnik
Piast na fali.Najpierw &quot;piątka&quot; z Bełchatowem w PP a w ostatniej kolejce przejechali się po osłabionych góralach.Wrócił do składu Badia i od razu widać różnicę w grze ale i reszta zespołu jest w formie.Dobrze wprowadził się do składu Vassiljev,ciekawie zapowiada się też Zivec a oprócz nich mamy jeszcze Wilczka,Szeligę,Janczyka,Jurado czy Podgórskiego.Ma w czym wybierać trener Perez Garcia jeśli chodzi o ofensywę.
Górnik na wyjazdach 6 porażek z rzędu.Statystyka bolesna ale sama gra w większości tych spotkań nie była najgorsza.Ze Śląskiem gol Mili w ostatniej akcji meczu,z Cracovią i Podbeskidziem porażki gdzie byli zespołem lepszym.Bliscy byli też wywalczenia punktów w Poznaniu ale Kolejorza uratował piękny strzał Keity.Z Piastem nie zagra Mraz co będzie sporym osłabieniem obrony Górnika.W dwóch ostatnich meczach wyjazdowych nie zdobyli bramki i liczę,że jutro nastąpi przełamanie bo sytuacji nie powinno zabraknąć.Górnicy z silniejszymi rywalami wolą się cofnąć i nastawić się na kontry ale z Piastem spodziewam się bardziej otwartego spotkania ze sporą ilością okazji pod obiema bramkami.Mecze w Gliwicach są z reguły ciekawe i obfitują w gole.

BTS @ 1.78 ⛔ 0:0
Marathon
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Coś chyba poszło nie po myśli Ale co do typu się zgadzam, Piastunki strzelą, bo są w mega gazie, ale myślę, że do zera tego nie wygrają, o ile w ogóle wygrają
ta mała pomyłka :razz: już poprawione,posty do usunięcia
 
U 0

urrwis

Użytkownik
Mecz: Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Typ: 2
Kurs: 2.67 :O / bet365
A ja tym razem zapraszam na mecz w Chorzowie gdzie tamtejsza drużyna Niebieskich podejmować będzie drużynę Jagiellonii. Ruch w tym sezonie nie powala, zajmują 15 miejsce z dorobkiem 8 punktów oraz bilansem bramek 11-21, Jagiellonii za to całkiem nieźle się powodzi. Jaga dotychczas zebrała 26 punktów w 14&#39;stu meczach, zajmują 3 miejsce, bramek strzelają całkiem sporo. Co prawda Jagiellonia w ostatniej kolejce uległa GKS&#39;owi 0:1 i to na własnym boisku, lecz myślę, że w meczu z Ruchem będą chcieli się zrehabilitować za tą wpadkę. Na 6 wyjazdów Jaga aż 4 razy wracała z trzema punktami, gdzie Niebiescy u siebie odnotowali tylko... 1 punkt w 5 meczach. Nie sądzę, żeby w tymże meczu Ruch nagle się ożywił i wygrali z Jagiellonią, której brakuje 3 pkt do lidera.
Ambicje i walkę Jagiellonii Ci, którzy śledzą T-Mobile Ekstraklasę mogą potwierdzić, jest to klub który rzeczywiście potrafi grać dlatego też dziwi mnie tak wysoki kurs na Jagę.
Ja w tym meczu zdecydowanie stawiam na Jagiellonię !
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Piast Gliwice - Górnik Łęczna 1 @2,37
Piast u siebie gra solidnie, czego nie mozna mówić o Górniku na wyjazdach gdzie przegrali az szesc z siedmiu meczy. Gospodarze ostatnio w kratke, choc rywali mieli wymagajacych. Przegrali z Jagą i Śląskiem, choć wcześniej odprawili Legię. w ostatniej kolejce zaaplikowali az cztery gole podbeskidziu w Bielsku-Białej. Gospodarze raczej zgarną komplet punktów
Lech Poznań - Podbeskidzie 1 @1,44
Kolejorz u siebie ostatnio nie zawodzi. Ostatnie trzy mecze to komplet punktów ekipy z Poznania, w tym dwa efektowne z Zawisza 6-2 i Bełchatowem 5-0. Ostatnio wymęczyli 1-0 z Łęczną ale właśnie takimi zwyciestwami zdobywa sie deydujące punkty. Góralom w poznaniu gra sie nieźle, bo nie zawsze to Lech był górą. W tym sezonie to jednak Lech powinien zgarniać komplety punktów
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1 @1,66
Oba zespoły w tym sezonie zawodzą. Wiekszym rozczaroowaniem z pewnościa sa gospodarze ktorzy mieli bic sie o czołowe lokaty a narazie pałętają sie w środku tabeli bez wyraźnego błysku. Korona natomiast marzyła o walce o ósemkę ale raczej jest to cel poza ich zasiegiem. W Gdańsku stawiam na gospodarzy, bo czas zacząć gromadzic punkty na własnym boisku, a tych narazie jak na lekarstwo (zaledwie siedem przy dziesieciu przywiezionych z delegacji). Korona na wyjazdach tagicznie - dopiero ostatni mecz w Chorzowie przyniósł im pierwsze wyjazdowe punkty w tym sezonie po szesciu kolejnych porażkach. Liczę jednak na trzecią wygraną Lechii na własnym boisku
GKS Bełchatów - Cracovia X @3,50
Bełchatów zdecydowanie ochłonął po świetnym starcie i powoli odnajduje swoją realną pozycję w tabeli. Ostatnie dwa mecze to znów wygrane, w tym bardzo cenna w Białymstoku z swietnie grajaca Jagiellonia. Cracovia znów miała walczyc o czołowe lokaty a jak to zawsze bywa ostatnio pewnie skonczą w grupie spadkowej. W tym meczu faworytem są gospodarze, ale spodziewam sie remisu
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław X @3,30
Hit kolejki. Wisła mimo kłopotów finansowych i kadrowych gra bardzo ciekawą piłkę i do tego efektywną. Śląsk też ponad normę. Na pewno przy Reymonta bedzie ciekawie. Sporo zalezec bedzie od rezyseró obu ekip - Stilica i Mili. Moim zdaniem typowy remis
Ruch Chorzów - Jagiellonia X @3,20
Jagiellonia po porażce u siebie z Belchatowem bedzie chciała sie zrehabilitować w meczu z fatalnie grajacymi Niebieskimi. Choc żółto-czarni sa faworytami to nie przepowiadam im lekkiej przeprawy, bo Ruch wkoncu musi sie przełamać. Jaga nie wygrała tu od ośmiu lat, Ruch nie wygrał w tym sezonie zadnego ligowego meczu... Remis prawdopodobny
Zawisza Bydgoszcz - Górnik Zabrze X @3,20
Mecz zespołów ktore nie zachwycają. Gornik od derbów z Ruchem dwie porazki i remis, Zawisza natomiast tylko trzech z czternastu meczy nie przegrała. Patrzac na poziom prezentowany przez oba zespoły ciekawego meczu w Bydgoszczy pewnie nie bedzie. 0-0 po kiepskim meczu...!?
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2 @1,83
Jak nie stawiac na Legię gdy ci graja w tym sezonie bardzo dobrze?? Pewne wyjscie z grupy w LE, w t-Mobile tez nie zawodzą. W Szczecinie czują sie jak u siebie, bo meczu ligowego nie przegrali tu od szesnastu lat, a w pieciu ostatnich sezonach zawsze zgarniali komplet punktów nie tracac przy tym gola. Jak moze byc w tym sezonie... pewna Legia
 
U 62

uzytkownik-96548

Użytkownik
GKS Bełchatów - Cracovia kraków Typ 1 kurs 2.00 ⛔ Troszkę frajersko stracone 2 pkt przez Bełchatów

W historii pojedynków między tymi zespołami 7 krotnie wygrywała drużyna z bełchatowa, 2 razy padł remis i 5 krotnie wygrywała cracovia. Ostatnie dwa mecze bełchatowa to wygrane po 1:0.Zaś cracovia zaliczyła przed ostatnio porażkę w Szczecinie i tydzien temu wygraną w Bydgoszczy. Bełchatów gra u siebie naprawde b. dobrze strzelił może nie wiele goli bo 7 ale stracił tylko 1. Jeżeli patrzymy na gre cracovi na wyjazdach to zajmuje ona 15 czyli przedostatnie miejsce z 5 porażkami i dwoma remisami. Warto wyróznic ostatnio dobra gre Maka który potrafi sie odnajdywac w polu karnym. Dla mnie zwycięsca tego pojedynku może być tylko jeden. Myśle, ze bełchatów powinien skromnie wygrać to spotaknie
 
P 23

phineas

Użytkownik
Mecz:piast-Górnik
Bukmacher: Unibet
Typ: 2
Kurs: 3,10

Moim zdaniem drużyny o podobnym potencjale &quot;ludzkim&quot;. Obie ekipy posiadają napastnika który potrafi znaleźć się w polu karnym,obie potrafią strzelać bramki, obie też tracą stosunkowo dużo bramek co świadczy o średniej formacji defensywnej. Górnicy od 5 kolejek bez punktu na wyjeździe i myślę że z tą kolejką się to skończy. Klucz widzę w 2 linii którą Górnik moim zdaniem ma lepiej zorganizowaną. Nowak, Burkhart potrafią świetnie rozegrać piłkę, nie panikują, wiedzą kiedy przyspieszyć grę a kiedy zwolnić. Sporo szumu robią na skrzydłach Bonin który przeżywa 2 młodość i Cernych + częste wjazdy skrzydłami bocznych obrońców. Widać w tym zespole pomysł na grę a przede wszystkich chęć grania w piłke. Mimo porażek było to widoczne w każdym wyjazdowym meczu gdzie Górnik potrafił zdominować, długo utrzymywać się przy piłce, zabiegać rywali i mieć sporo mega dobrych okazji do zdobycia gola. Piast notuje dobre wyniki u siebie, ale ich gra mnie nie przekonuje, bronią ich jedynie wyniki. Wygrana z dołem tabeli Zawiszą, Craxą, będącym w &quot;dołku&quot; Bełchatowem który doznał w Gliwicach 3 porażki wyjazdowej z rzędu i mecz życia z Legią. Uważam, że Górnik będzie panował na boisku posiadaniem piłki a co za tym idzie wytworzy się kilka klarownych sytuacji dla graczy ofensywnych i tym razem będą mieli więcej szczęścia, wszak kiedyś zła seria musi się skończyć i myślę że przełamanie nastąpi dziś. Z ciekawostek dodam że Górnik już raz wygrał w tej rundzie w Gliwicach 2:1 z Ruchem Chorzów. Powodzenia ! ????


⛔ Znów mnóstwo okazji, znów dobra gra i znów bez 3pkt. To Piast Gliwice cieszy się z remisu nie na odwrót
 
K 0

kaczormistrz

Użytkownik
Co do meczu Piasta z Łęczna to ostatni mecz Gornika w Poznaniu jak ktos widzial to zagrali dobre spotkanie, zabraklo tylko szczecia. Szczesliwy gol Keity i Lech wygral a przed meczem 90% ludzi stawialo Lech a 10% albo wiecej handicapy na Lech.
Rowniez mysle zagrac dzisiaj na Piast bo po kursie 2,40 warte jest to ryzyka.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Pogoń po zmianie trenera wygląda stabilniej.
W pucharze po 90 minutach wynik brzmiał 1:1 a przypominam to było na Łazienkowskiej.
Nie wiem jak możecie grać Legię po 1.8 ileś tam skoro wiadomo że znowu wybiegnie rezerwowy zespół złożony z wychowanków.
Nie będzie tak że Legia sobie gra podstawą w LE a w Ekstraklasie wygrywa wszystkie mecze rezerwami.
Ja tu widzę sporą szansę dla Pogoni dla zapisania się w historii.
Dlatego gram:
Pogoń win 4.270 ✅
Pogoń lub remis 2.000 ✅
Pinnacle
Nikt nie podziękuje bo kazdy pogral Legie heh
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
No nie wiem czy wychowanków - może zagrać Kosecki, Orlando Sa, Lewczuk, Szwoch, Piech a jak napisał jeden z przedmówców Portowi wyjątkowo &quot;leżą&quot; stołecznej drużynie... Legia @1.85 Expekt
 
kokon303 139

kokon303

Użytkownik
Ja bym uważał przy obstawianiu na Piasta, podobnie było z Jagą, efektowne zwycięstwa z Podbeskidziem i Pogonią czy też z Lechem a potem porażka z słabo niby grającym na wyjazdach Bełchatowem.... Górnik dawno nie zdobył punktu na wyjeździe i coś czuje, że może być wynik remisowy albo nieoczekiwanie wygra Górnik bo w tej Polskiej lidze każdy wynik jest możliwy..
 
M 340

macvas

Użytkownik
Piast Gliwice - Górnik Łęczna
Rzeczowe analizy już były i wypada się zgodzić z przedmówcami, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na pewne zwycięstwo gliwiczan. Ostatnio grają z dużą swobodą i ofensywnie. Aplikują rywalom po kilka bramek.
Co w tym pojedynku przeciwstawić może Łęczna? Przy siedmiu spotkaniach wyjazdowych fatalny bilans 0-1-6 i oprócz stwierdzenia &quot;każda passa ma swój koniec&quot; jakoś nie widać sensownych argumentów na przełamanie. Ja jednak dzisiaj stawiam na remis - to jest liga polska i normą jest brak logiki.
Typ: X
Kurs: 3,30 betclic
✅

Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała
Teoretycznie Podbeskidzie jedzie do Poznania na ścięcie. Skorża rozmarzył się o powtórce wyniku z GKS&#39;em (5:0), ale coś mi mówi że w tym meczu bliżej im będzie do męczarni jakie miały miejsce z Łęczną (1:0). Faworyta do zwycięstwa nie kwestionuję. Trzeba jednak oddać prawdzie, że Podbeskidzie potrafi grać i strzelać bramki na stadionach tych &quot;możnych&quot; ekstraklasy.
Przyjmując to założenie stawiam:
Typ: BTS
Kurs: 1,75 betclic
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Pogoń po zmianie trenera wygląda stabilniej.
W pucharze po 90 minutach wynik brzmiał 1:1 a przypominam to było na Łazienkowskiej.
Nie wiem jak możecie grać Legię po 1.8 ileś tam skoro wiadomo że znowu wybiegnie rezerwowy zespół złożony z wychowanków.
Nie będzie tak że Legia sobie gra podstawą w LE a w Ekstraklasie wygrywa wszystkie mecze rezerwami.
Ja tu widzę sporą szansę dla Pogoni dla zapisania się w historii.
Dlatego gram:
Pogoń win 4.270
Pogoń lub remis 2.000
Pinnacle
Typu nie neguję, sam rozmyślam o 1x, ale poczekam na oficjalny skład Legii i zagram przed meczem.
Teoria o rezerwach Legii w lidze po meczu w LE nie ma racji bytu
Głębsze rezerwy wchodziły na mecze u siebie z teoretycznie znacznie słabszymi zespołami na początku sezonu i po pucharowym meczu z Pogonią.
Natomiast po meczach z z Charkowem na wyjeździe, w kolejnym meczu w lidze z Zawiszą na wyjeździe z rezerw zagrali tylko Kosecki, Szwoch i Saganowski (o ile można go uznać za rezerwowego).
Analogicznie po mecz z Trabzonsporem w kolejnym ligowym z Piastem zagrali Lewczuk, Kosecki (obaj zmienieni w przerwie) i znowu Saganowski.
Po mecz z Lokeren legia grała z Wisłą i tam wyszedł prawie główny garnitur Legii.
Pamiętajmy, że po najbliższej kolejce jest przerwa na reprezentacje, więc ewentualnie Berg da odpocząć Broziowi, Jodłowcowi, Żyro i Kucharczykowi i taki 4 zmian się spodziewam - a w ich miejsce Lewczuk (może znów Pinto), Szwoch, Kosecki oraz w ataku Sagan+SA a reszta to podstawowi zawodnicy.
Radzę zatem poczekać do niedzieli do 17 na oficjalne składy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fideliso 52

fideliso

Użytkownik
Jeśli ktoś sugeruje się rezerwowym składem Legii to nie powinien dla uczciwości i rzetelności analizy zapominać o ubytkach w Pogoni. Robak wiadomo. Bruno Małecki Koj kontuzję. Na 90% nie zagra Frączczak a na 100% Zwoliński za kartki. W efekcie Kocian nie ma żadnego napastnika i najprawdopodobniej na szpicy zagra Bąk, który jak dotąd wchodził na końcówki i niczego szczególnego nie pokazał.
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Piast Gliwice - Górnik Łęczna 1 @2,25
W meczu inaugurującym 15. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy w Gliwicach stawiam na zwycięstwo gospodarzy. Znajdują się oni w najlepszej dyspozycji w tym sezonie. Po niemrawym początku, mniej więcej od początku września i zwycięstwa z Zawiszą wszystko jednak idzie w górę. Ten mecz był drgnięciem, który zapoczątkował tendencję wzwyżkową. Od tamtej pory Piast dał się pokonać zaledwie dwukrotnie, w Kielcach i we Wrocławiu. Co jednak najistotniejsze, poszczególni zawodnicy zaczęli grać na miarę swoich możliwości, zwłaszcza napastnicy - Kamil Wilczek i Ruben Jurado. Grą dyryguje z drugiej linii Tomasz Podgórski, wszystko wygląda całkiem solidnie.
Jednocześnie u Górnika zadziałał typowy syndrom beniaminka. Wyskoczył jak diabeł z pudełka na początku sezonu i dobrze punktował, ale od jakiegoś czasu Łęcznianie grają coraz gorzej. Głównie wiązałbym to ze spadkiem formy Grzegorza Bonina, który był motorem napędowym od początku sezonu. Zawiesił się Fedor Cernych, który od miesiąca nie zdobył bramki. Ma to przełożenie na tabelę, w której Piast jest na 9 miejscu, Łęcznianie zaś na 13. Przy czym tendencja w obu drużynach ma przeciwny zwrot - Piast ciągle idzie w górę, a Łęczna idzie w dół. Licząc tabelę od początku września, Łecznianie pozostają na 13 miejscu, Piast jest 6.
Personalnie obie ekipy są do siebie zbliżone, jednak forma oraz atut własnego boiska przemawiają za Gliwiczanami. Kurs wystawiony na Piast jest moim zdaniem za wysoki, i warto spróbować pograć ich zwycięstwo, pod warunkiem zachowania umiaru ze stawką.
 
Do góry Bottom