>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. kolejka Serie A [30.11 - 2.12.2021]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ciezko ostatnio wyczuć lige, ale no gralem Bologne over 1.5 gola, a tam poprzeczka, słupek, tyle okazji… Co do bramki Torino to prosze zobaczyc tylko statystyki i jak druzyna Jurica zdominowala Rome, wiec w dobrym kierunku byly typy.

Ja bardziej opisze jak widze kolejke, cos podam na koniec co wybierac, ale ogolnie za drobne gram.
Napewno over w meczu Hellasu z Cagliari. Po pierwsze nie bedzie podstawowego bramkarza gosci, jakies rodzinne sprawy. Tam bedzie Radunovic, ktory w ostatnie 3 sezony ma 3 mecze rozegrane . Ja nie musze mowic jak czesto strzela Simeone, on ma pozwolenie od Tudora. Do tego nie bedzie Godina wiec jak to bywa na Sardynii bedzie wesoło w defie. Jest awizowany Grek i Caceres wiec mega ofensywnie bocznie sektory gości, idealnie pod kontry dla Verony. Barak gra kapitalnie, do tego Caprari to techniczny gracz, sporo ogarnia, ja nie bede wody lał do tego, obie druzyny na 3 obroncow, mega ofensywne, kurs fajny.

Over Sassuuolo z Napoli tez do grania. Wiemy jak gra sie druzynie z Mapei, kapitalny srodek pola, tutaj dla mnie to bedzie starcie jednych z lepszych formacji w lidze. Lopez i Fratessi to koty, gosci nie bede opisywal, ale Mertens to co zrobil z Lazio to poezja, nikt Nigeryjczyka juz chyba nie rozpamiętuje :) Jedni i drudzy ofensywnie, bez kalkulacji.

Juve tez powinno wygrac, chociaz 1.36 nie do gry, tym bardziej, ze jedyny, ktory cos walczy czyli Chiesa jakis ma uraz. Inter powinnien ze Spezia wygrac i jakis over 2.5 bramek, to, ze Bologna nie strzelila x3 to tylko pech, do tego Inter z Venezia chyba jakis rekord oddanych strzalow osiàgnal, tutaj tez beda bramki. Fiorentina z Sampdoria tez pachnie overowo, ale tu bym odpuscil, bo znowu ten srodek pola bedzie slaby bez Pulgara i Castrovilliego, a u gosci najwiekszy walczak Ekdal za kartki nie zagra. Genoa fajnie z Udinese zagrało, gdyby ten napastnik okazji nie zmarnowal to pewnie by wygrali, fajnie pressingiem pograli, cos tam juz widac. Mega talenty Cambiaso i Rovella, tam juz cos Juve pytał. Do tego nie zagra Destro i 3 obroncow, wiec nadal dla mnie Milan faworyt, ale to takie 50/50, kurs dobrze wystawiony. Torino bez Belottiego, a Empoli potrafi taktycznie zagrac. Bologny z Roma nie chce opisywac to moga byc szachy, albo 6 bramek.

Hellas- Cagliari pow 2.5
Sassuolo- Napoli pow 2.5
Ako: 2.84 F fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +769
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Spotkanie: Fiorentina - Sampdoria Jak nóź w masło. 3:1 i Vlahovic w 32 minucie. Jak przewidziałem. Bez historii...
Typ: Vlahovic strzeli i Fiorentina wygra
Kurs: 2,25
Bukmacher: LvBet
Analiza:

Witam serdecznie. Fanom Serie A, nie muszę przedstawiać Dusana Vlahovica. Ten 21 latek to wschodząca gwiazda reprezentacji Serbii i ligi włoskiej. W zeszłym sezonie sensacyjne czwarte miejsce w kwalifikacji strzelców (za CR7, Lukaku i Murielem). W tym sezonie najlepszy do tej pory ligowy snajper (14 meczy i 11 bramek). Wszystkie znaki, na niebie i ziemi wskazują, że będzie to najlepszy sezon w karierze młodego Serba. Do tego sensacyjna postawa Violi i zaskakujące szóste miejsce w tabeli. Te dwa argumenty, jak i to, że Dusan strzelał Sampie gole w trzech ostatnich meczach, daje mi przekonanie, co do trafności mojego typu.

Pozdrawiam i powodzenia!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Włochy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Sassuolo - Napoli
Typ: Poniżej 3.5 gola
Kurs: 1.60
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Napoli jak narazie rozgrywa świetny ligowy sezon przez co zajmują fotel lidera z 3 pkt przewagi nad drugim Milanem. Rozstrzelało się towarzystwo i można wylapać fajne kursy na undery, i wlasnie takiego rozwiązania będę dziś szukał. Sassuolo czeka dziś ciężka przeprawa patrząc na to co Napoli zrobiło z Lazio w ostatniej kolejce czyli wygrana 4:0. Bardzo lubię grać pod prąd w takich meczach gdzie idzie masowka na bramki. Wątpię że gospodarze beda się otwierać z tak dobrze ostatnio dysponowanym Napoli. Warto tutaj przedstawić jedną statystkę która dla powyższego typu jest bardzo ważna a dokładniej fakt że Napoli na 14 ligowych meczów ma tylko 4 over 3.5 i 2 z nich miały miejsce w dwóch ostatnich spotkaniach. 3 gole które mogą wpaść to sporo a jeśli by wziąć pod uwagę H2h to ostatni mecz pokrył over ale wcześniejsze 4 były zagrane na under 3.5, biorąc po uwagę te okoliczności zagram ze nie zobaczymy w tym spotkaniu wiecej nic 3 gole.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom