>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

15 kolejka Serie A [2-5 grudnia 2016]

Status
Zamknięty.
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Milan - Crotone | Suso strzeli - 2,50 365
Na jutrzejszy mecz Milanu proponuję typ na gracza.Milan zagra z Crotone, nie wydaje się to bardzo trudny rywal, ale tez nie można do niego podejść na luzie.Nie chce grac zwyciestwa Milanu , proponuje zakład na gola Suso.Jest to chyba najlepsze rozwiązanie bo kurs niezły – 2.50 a i Suso od dobrego miesiąca jest w niesamowitym gazie.Ostatnie 7 z 8 bramek Milanu to przy udziale Hiszpana – gol asysta z Palermo, dwa gole z Interem, gol i dwie asysty z Empoli.Swietnie wygląda jego gra, bardzo dobrze śmiga po skrzydle, jego ulubionym zagraniem jest zejście na lewa nogę w stylu Robbena, ostatnio coraz częściej mu to wychodzi.W dodatku mecz przeciwko Crotone gdzie ciężko mowic o graczach z najwyzszej polki.Sukcesu w tym typie uptaruje rowniez ze wzgledu na absensje w Milanie.Zabraknie Bonvaentury , który obok Suso jest najbardziej kreatywnym zawodnikiem, nie bedzie tez Bakki, a w pomocy rowniez Kucki.Tym większa odpowiedzialnosc na Hiszpanie, a ze jest w najlepszej formie od kiedy przyszedl to uwazam, ze swoje okazje bedzie miec i moze jakas jedna bramka wpadnie.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Juventus bez kilku obrońców co opisaliście, nie ma Barzagliego, Bonucciego i Dani Alvesa, ale jednak spójrzmy kto za nich zagra. Wrócił Chiellini. A Benatia i Rugani wcale nie są złymi obrońcami, ba oni są także dobrzy.
Wiadomo fajnie się sprzedaje opinia, że Juve przemeblowana defensywa itp itd, ale warto spoglądać też kto w ich miejsce zarga.
Nie mówię tego by bronić Juventusu, ale spojrzeć obiektywnie na sprawę, a o to w tym chodzi przede wszystkim :wink:
Te dwa pierwsze nazwiska to jest ogromna strata i kto by nie za nich nie zagrał i tak będzie znaczna różnica. A sam kalendarz gier nie rozpieszcza bo dzisiaj Atalanta a później czekają Torino i Roma.
Czekam na składy, ale z tego co widzę ma wyjść czwórka z tyłu Lichenstainer, Benatia, Chiellini i Alex Sandro a taki zestaw nie daje gwarancji spokoju na całe 90 minut. W środku pola awizowany dzisiaj Sturaro, więc zawsze jakiś dziad musi zagrać taka tradycja nowego Juve.
Poza tym Juventus sporo traci u siebie w tym sezonie. 9 meczów i w 5 z nich stracili, a było to z takimi tuzami jak Sassuolo, Udinese czy Sampdoria. Zespoły, które w tamtym okresie gdy grali mieli dobrą formę oczywiście nie taką jak Atalanta teraz.
Atalanta mega gaz, przede wszystkim fizycznie to zajebiście wygląda. Mecz z Romą to idealnie pokazał, druga połowa w ich wykonaniu to była petarda po prostu. Odwrócili cały mecz z 0-1 do HT na swoje zwycięstwo a to oznacza że tam nie ma jakiegoś większego przypadku przy tej serii zwycięstw.
Z automatu myślałem o bramce Atalanty 1,80 około. Jednak po przemyśleniu sytuacji idę w BTS czyli jeszcze potrzebna bramka Juve. U siebie jedną to jest mus, Atalanta w takim gazie i przy tych ubytkach w obronie Juve też coś może wcisnąć. Także tutaj idę w bramki dla obu stron, myślę że to najlepsza opcja. Brak Berishy też plus bo Juventusowi będzie łatwiej.

BTS @ 2,00 Bet365 ✅✅
Jest skład, wyszło nawet lepiej bo za Benatie wchodzi Rugani.
XI: Buffon, Lichtsteiner, Rugani, Chiellini, Alex Sandro, Khedira, Marchisio, Sturaro, Pjanic, Mandzukic, Higuain.
XI: Sportiello, Toloi, Caldara, Masiello, Conti, Kessie, Freuler, Spinazzola, Kurtić, Petagna, Gomez
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Sassuolo - Empoli
Typ: 1
Bukmacher: Bet365
Kurs: 1,83
✅
ANALIZA Myślę, że mecz z Empoli pokaże piłkarzom i trenerowi Sassulo , którą drogą będą podążać w tym sezonie. Albo walczymy jeszcze o pierwszą połowę tabeli albo już tylko o utrzymanie. Doskonale zdają sobie sprawę jak gra Empoli w tym sezonie. Ma ogromne problemy ze zdobywaniem bramek. Cztery na siedem strzelonych bramek zdobyli w jednym meczu przeciwko Pescarze na wyjeździe. Obejrzałem sobie bardzo obszerny skrót z tego meczu. Trzy z czterech bramek były z kontry – czwarta strzelona w 90-tej minucie to już konsekwencja tego, że zespół Pescary już miał dość tego meczu. Ogromne błędy w obronie Pescary. Empoli do kontry wychodziło dwoma, ewentualnie trzema zawodnikami na trzech obrońców. Wystarczyło dobre ustawienie żeby za każdym razem napastnika strzelającego bramkę złapać na spalonego. Pescara w tamtym momencie doskonale zdawała sobie sprawę z tego że Empoli jeszcze na wyjeździe nie strzeliło bramki więc podejrzewam że dochodziła nonszalancja u obrońców jak i u pomocników bo w sumie te kontry zaczynały się od ich strat gdzieś w środku pola. Jeszcze jedną rzecz chciałbym zauważyć w tym meczu. Otóż Pescara miała cztery znakomite sytuacje do strzelenia bramki ale miała przy tym mnóstwo pecha a zarazem mnóstwo szczęścia miał Skorupski. Trzy razy bronił strzały instynktownie z bardzo bliska – a to wystawił nogę a to rękę i akurat tam trafiła piłka.

Na wyżej opisany mecz trener Sassuolo na pewno na odprawie zwrócił swoim zawodnikom szczególną uwagę. Z tego meczu można było wyciągnąć bardzo dużo wniosków. Był to ostatni mecz Empoli na wyjeździe (od tamtego czasu zagrali trzy mecze u siebie)

Sassuolo mimo, tego że przegrywa mecze, nie gra słabo. Miała również bardzo wymagających przeciwników. No i ta nieszczęsna Liga Europy. Niestety tutaj zespoły słabsze kadrowo nie dają sobie rady z takimi obciążeniami meczowymi. Trzeba również zauważyć że na ostatnie 12-ście meczów rozegranych przez Sassuolo aż 8 to były wyjazdowe mecze! To jest nieprawdopodobne obciążenie psychiczne i fizyczne. Warto również zauważyć że trzy z tych czterech domowych meczów rozegrali w Serie A:
- pokonali u siebie Crotone 2-1 (myślę że to jest poziom Empoli)
- przegrali z AS Romą będąc równorzędnym przeciwnikiem (tutaj zdecydowała większa skuteczność gości)
- przegrali z rewelacją rozgrywek Atalantą

W końcu teraz trafiło im się 6 dni na, nie napisze że odpoczynek, ale na zregenerowanie się i odpowiednie przygotowanie do, na pewno zdają sobie z tego sprawę, bardzo ważnego meczu.

Na szczęście Liga Europy się już dla nich skończyła. Na pewno nie awansują z grupy mimo, że pozostał im jeszcze jeden mecz w najbliższy czwartek (podejrzewam gra nie rezerwami i skupienie się już w 100% na lidze).
Wynik: 3-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
krzysiek74 128,9K

krzysiek74

Użytkownik
Fiorentina-Palermo 1/+2.5 1.70
Daję wygraną Violi i i powyżej 2.5 goli w meczu.
Fiorentina to zdecydowany faworyt meczu na Artemio Franchi.Palermo mocno osłabione więc innego wyniku jak wysoka wygrana moich Fiołków nie biorę pod uwagę.Forza Viola!
Fiorentina: 12 Tătărus™anu - 40 Tomović, 18 Salcedo, 13 Astori, 15 M. Olivera - 8 Vecino, 20 B. Valero - 16 Tello, 72 Iličič, 10 Bernardeschi - 9 Kalinić. Ławka: 1 Lezzerini, 97 Drągowski, 4 De Maio, 31 Milić, 5 Badelj, 6 C. Sánchez, 19 Cristóforo, 25 Chiesa, 30 Babacar, 7 Zárate, 26 Pérez. Trener: Paulo Sousa
Niedyspnowany: Toledo (17 kolejka)
Zdyskwalifikowany: G. Rodríguez
Decyzja trenera: -
Inni: Hagi, Diks (Primavera)
Zagrożony karą meczową: Tomović
Palermo: 1 Posavec - 89 Morganella, 2 Vitiello, 4 Anđelković, 97 Pezzella - 10 Hiljemark, 14 Gazzi, 18 Chochev, 19 Aleesami - 21 Quaison - 30 Nestorovski. Ławka: 68 Fulignati, 57 Guddo, 3 Rispoli, 15 Cionek, 28 Jajalo, 24 Bouy, 11 Embaló, 20 Sallai, 98 Lo Faso, 22 Balogh. Trener: Eugenio Corini
Niedysponowani: Bentivegna (17), Trajkovski (18), Marson (19), Rajković (26), Giuliano (22), G. González (17), B. Henrique (16)
Zdyskwalifikowani: G. González, Diamanti, Goldaniga
Decyzja trenera: Punzi
Inni: -
Zagrożeni karą meczową: -
Sędzia: Giacomelli (Triest)
 
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna- Włochy-Serie A
Godzina: 15:00
Spotkanie: Lazio-Roma
Typ: BTTS
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niedziela godzina 15:00, Stadio Olimpico we Włoszech, 101 Derby della Capitale, spotkanie wicelidera włoskiej ekstraklasy z drużyną plasującą się tuż za podium. Patrząc na formę obydwu drużyn w ostatnich tygodniach, zapowiada nam się ciekawe, obfitujące w gole grudniowe popołudnie. Lazio niepokonane od 20 września i meczu z AC Milan, natomiast AS Roma nie licząc przegranej 2-1 z silną jak wczoraj pisałem Atalantą, co mecz zapewnia swoim kibicom mnóstwo emocji, będąc najbardziej bramkostrzelnym zespołem w lidze. Naprzeciw siebie staną dwaj gracze będący w czubie tabeli najlepszych strzelców w obecnym sezonie. Dystans do lidera klasyfikacji kanadyjskiej (12 goli + 2 asysty) Bośniaka Edina Dżeko będzie próbował zniwelować grający według wielu zupełnie nie na miarę swojego talentu Ciro Immobile. Włoch po zawirowaniach i kolejnych zakrętach w swojej karierze, zdecydował się powrócić do ojczystego kraju i tu spróbować odbudować swoją pozycję, co jak na razie wychodzi mu nie najgorzej, gdyż ma na swoim koncie 9 bramek. Giallorossi pod wodzą Luciano Spallettiego nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów i zwiększenie dystansu dzielącego ich do Juventusu. Gospodarze również mają o co walczyć, gdyż są w tej chwili na miejscu dającym im grę w europejskich pucharach, a ewentualna przegrana oraz zwycięstwo Torino zdecydowanie skomplikuje ich sytuację. Typ dobry do zagrania dubelka np ze zwycięstwem Liverpoolu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
vs

Sassuolo - Empoli
Typ: Sassuolo @1,82 Pinnacle
✅3:0​

Kolega @Analyses już sporo o meczu napisał. Sam też idę w tą stronę i też dziś gram na Sassuolo. W ostatnich dwóch meczach trochę im szczęścia zabrakło. Szczególnie w meczu z Sampdorią. Mieli już 2-0, aż nagle w 10 minut przegrali mecz 2:3! Niewybaczalne błędy w defensywie i po jabłkach...

Na ich korzyść działa fakt, że mieli cały tydzień spokojnie do przerpacowania, Liga Europy tez już poszła w zapomnienie bo tam nic nie zdziałają i odpadli w fazie grupowej. Remis z Napoli na pewno dodał pewności siebie, tym bardziej, że wywalczony na trudnym terenie.

Empoli nie zachwyca, sporo meczów słabych gdzie ratował ich Skorupski. Sassuolo ma mecz u siebie i ten fakt trzeba wykorzystać. Mapei Stadium przecież przez wiele meczów był twierzdą.
Szkoda, że Sassuolo bez Politano w dalszym ciągu, ale ważńe, że jest Defrel.

Sassuolo:Consigli - Gazzola, Cannavaro, Acerbi, Peluso - Pellegrini, Magnanelli, Missirolii - Ricci, Matri, Defrel

Empoli: Skorupski - Zambelli, Bellusci, A.Costa, Pasqual - Krunić, Diousse, Croce - Saponara - Marilungo, Maccarone



Fiorentina - Palermo

Tak jak pisze @Krzysiek74 faworytem zdecydowanym jest Fioerntina i mam nadzieje, że mnie nie zawiodą dziś bo mam do nich swoistego pecha. Co zagram to oni zawodzą... Braki w Palermo na tyle duże, że tam nie ma kto w sumie ciekawy już grać. Owszem został Nestorovski, ale to żaden hegemon calcio nie jest. Ot wyszło mu kilka meczów i strzelil tu i ówdzie. Coś jak Petagna, słaby i tyle. Przynajmniej takie wrażenie sprawia. A takich grajków nie cenię mimo wszystko. Bo poza dołozeniem nogi czy głowy nic nie dają.

Fiorentina ma wszelkie atuty by ten mecz wygrać.


Milan - Crotone

Tak jak @Qozi wspomniał faworyt jeden. Pod nieobecność Bonavnetury zespół musi pociągnąć Suso, kurs świetny a Hiszpan w znakomitej dyspozycji. Oby Milan nie zawiódł bo fajnie będzie ich widzieć w walce o czołowe lokaty w tym sezonie. Podobny przypadek jak z Fiorentiną, fawroyt zdecydowany meczu.


Sampdoria - Torino

Moze byc ciekawy mecz w Genui. Torino lubi ofensywnie grać. Sampdoria też gra ciekawą piłkę. Więc możę warto poszukac rozwiązania z bramkami? Może jakiś BTS? Ktoś jakies opinie ma? Śmiało mozna dyskutować.

Muriel vs Belotti.

Zachęcam do dyskusji o niedzielnych meczach ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Lazio Rzym - AS Roma
Typ: Over 3.5
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś na Stadio Olimpico dojdzie do jednego ze spotkań na które nie tylko we Włoszech czeka się cały sezon - Derby della Capitale czyli rywalizacji Lazio Rzym z AS Romą. Na to dzisiejsze spotkanie czeka się z niecierpliwością bowiem obie ekipy w ostatnim czasie są w naprawdę wysokiej formie, zdobywają dużo bramek i są przede wszystkim wysoko w tabeli - Roma 2.miejsce, Lazio 4.miejsce i dzieli ich raptem 1 punkt. Ja w tej rywalizacji nie podejmuję się wskazania faworyta ale proponuje zagrać wysoki over 3.5 bramek.
W tej rywalizacji wysokie overy nie są codziennością, choć trzeba przyznać, że się zdarzają w ostatnich sezonach mieliśmy m.in. 2:2, 4:1 dla Romy czy 3:2 dla Lazio. Ja jednak swój typ opieram głównie na formie oraz grze obu ekip w ostatnim czasie. Choć trzeba też pamiętać, że akurat Roma to drużyna, która lubuje się w tym sezonie w wysokich wynikach, co przekłada się również na statystyki i to właśnie Roma obecnie ma najwięcej overów 3.5 i wyższych w Serie A - 9, a średni bramek w spotkaniach Romy to 3.5, ponadto Roma ma też najwięcej bramek strzelonych - 33. Lazio natomiast ma 4 wysokie overy 3.5, średnia bramek w spotkaniach Lazio to 2.9, plus Lazio ma zdobytych 27 bramek co też jest jednym z lepszych wyników w lidze.
Wracając jednak do formy, Lazio obecnie nie przegrało od 20 września (Milan 0:2), od tamtej pory zanotowali 9 spotkań bez porażki (6 zwycięstw i 3 remisy), ponadto w każdym z tych spotkań zdobywał przynajmniej jednego gola. Roma również ma niezłe statystyki bowiem w ostatnich 12 meczach o stawkę przegrali tylko raz, 2 razy zremisowali i 9 razy odnieśli zwycięstwo. W tych 12 spotkań w, aż 8 zanotowaliśmy over 3.5, co nie jest niczym dziwnym bowiem akurat Roma ostatnio gra ultra-ofensywnie o przekłada się na ilość bramek zdobytych ale również straconych. Dodam również, że dziś w Lazio nie zobaczymy Milinkovica-Savica, w Romie natomiast nie zagrają : Paredes, Salah, Florenzi i Nura. Osobiście liczę na naprawdę ciekawe widowisko w którym nie zabraknie sytuacji podbramkowych z jednej jak i drugiej strony. Myślę, że over 3.5 jest tutaj niezłym typem na zagranie w tym meczu.
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Sampdora-Torino btts 1,55 betclic

&quot;Po raz ostatni Torino pokonało Sampę na Stadio Luigi Ferraris w trakcie kampanii 1992/1993.&quot;
&quot;Ostatnie starcie z udziałem przedstawicieli obu drużyn zakończyło się wynikiem 2:2.&quot;
cytaty z seriea.pl
Obie ekipy jak dla mnie na wskros ofensywne, Torino w pełnym składzie z Belottim i Ljajiciem myśle że ten duet jest gwarancja choć jednej bramki dla ekipy Byków. 4/5 ostatnich meczy obu ekip kończyło sie btts. Sampdoria w tygodniu w Coppa pokazała że świetnie czuje sie jako ekipa kreujaca sytuacje i strzelająca bramki w forimie Duriel, nic tylko czekać na grad bramek ????
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Fiorentina - Palermo liczba rzutów rożnych under 10,5 1.83 Bet365 ⛔


Ja w tym meczu idę w under rzutów rożnych. W Palermo mały szpital, kontuzjowani Embalo, Jajalo i Rajkovic. Gonzalez nie zagra z powodu kartki, więc szykuje się ostre manto od Fiorentiny. Jedyna szansa dla gości to wolne rozgrywanie piłki i jak najdłuższa gra w środku pola i głównie w tym upatruję tutaj under. Jeśli chodzi o statystyki obie ekipy nie wybijają się jakoś znacząco w tym aspekcie:

Fiorentina: 9, 5, 9, 13, 5
Palermo: 9, 10, 11, 6, 7
Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi zespołami to liczba rożnych: 8 i 7.

Jeśli Fiorentina szybko strzel jedną lub dwie bramki to tym lepiej bo nie będzie się już szarpać i gra powinna być spokojna. Pozdrawiam.
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
zamknąłem kupon po drugim golu dla Fiory, kasa na koncie zaksięgowana. no i nagle decyzja o cofnięciu gola, całoroczny może coś zrobić jeszcze w tej kwestii czy już mogą mnie cmoknąć?
 
kubek9 1,2K

kubek9

Użytkownik
zamknąłem kupon po drugim golu dla Fiory, kasa na koncie zaksięgowana. no i nagle decyzja o cofnięciu gola, całoroczny może coś zrobić jeszcze w tej kwestii czy już mogą mnie cmoknąć?
To chyba jasne, nie ma gola to nie ma kasy, na bank będziesz miał cofnięty ten zakład.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Pytanie do fachowca robson United.
Dzisiaj 2 meczyki,wydaje mi sie że w obu padnie bts.
Jednak chetnie poznał bym zdanie fachowca?
 
piotrovsky 55

piotrovsky

Użytkownik
Witam.
Pytanie do fachowca robson United.
Dzisiaj 2 meczyki,wydaje mi sie że w obu padnie bts.
Jednak chetnie poznał bym zdanie fachowca?
Widziałbym w meczu Chievo - Genua bts + remis
/ dw 1:1 2:2 / Simeone to score

Genua od 14 spotkań na wyjeździe nie zanotowała remisu myślę że to dobry moment. Faktem również jest że jest to drużyna swojego boiska, na wyjazdach bęcki ale po dobrym meczu z Juve wątpie żeby utopili to porażką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Witam.
Pytanie do fachowca robson United.
Dzisiaj 2 meczyki,wydaje mi sie że w obu padnie bts.
Jednak chetnie poznał bym zdanie fachowca?
Dopiero teraz odczytałem.

O meczu Chiewo - Genoa już nie będę się wypowiadał bo za moment startują.

Co do Udinese - Bologna to Udinese powinno strzelić gola, grają u siebie i wydaje mi się, że są faworytem. Kusiło mnie dłuższy czas by zagrać coś w kierunku Udinese, ale jednak odpuściłem te myśli i po prostu sobie obejrzę mecz.
Bologna mało bramek strzela, wrócił już Destro, jest Krejci. Nadal nie ma Verdiego co prawda. ale ostatnio Bologna dość dobrze gra więc kto wie czy nie strzelą, tym bardziej, że Udinese traci mnóstwo bramek z każdej strony, każdy im potrafi strzelić.

CHaotycznie opisane, ale dziś nie mam zupełnie czasu. Nie pchałbym się w jakieś poważne granie. Ale na pewno jest szansa na BTS w Udinese, życzę powodzenia ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom