>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

15 kolejka Primera Division 29.11 - 01.12.2013

Status
Zamknięty.
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Valencia - Osasuna, Powyżej 2,5 kartki dla Valencii @ 2,10 - Marathonbet, stawka: 2/10

Pobieram ten zakład z prostej przyczyny. Zawody poprowadzi pan Carlos Velasco, który średnio pokazuje 6,67 kartki na spotkanie. Nie wydaje mi się, żeby Valencia, która grała w czwartek w Anglii mogła dziś zdominować Osasune, dlatego też gram na kartki dla gospodarzy. Kurs jest zadowalający, a przy tym arbitrze naprawdę wszystko się może zdarzyć.

Granada - Sevilla, Powyżej 5,5 kartek @ 1,92 - Marathonbet, stawka: 6/10

Wysoka stawka z dwóch powodów. Pierwszy jest taki, że na linię 6,5 (Bet365) daje 1,90. Drugim jest fakt, że Granada i Sevilla to dwie ekipy, które plasują się na pierwszych trzech miejscach najczęściej otrzymujących kartki drużyn.
Średnia Sevilli wynosi 3,14 kartki na spotkanie, natomiast Granady - 2,92. Poza tym dla Granady jest to ważne spotkanie, gdyż grają u siebie i przy wygranej przeskoczą w tabeli dzisiejszych gości. Zawody poprowadzi pan Del Cerro Grande, którego średnia mnie nie zadowala jednak... Zawodnicy obu ekip mi to wynagrodzą.
 
W 181

wyar

Użytkownik
No,to ja znowu typ przeciw Athletic. Z Malaga wygrali,ale tam Los Boquerones grali beznadziejnie - i mimo,iz wydaje sie,jak gdyby Muniain powoli odbijal sie od dna z forma,to bezustanna rotacja,jaka stosuje Valverde,moim zdaniem niekorzystnie odbije sie na Baskach. W ogole jego pomysly wydaja mi sie dosyc kontrowersyjnie,a jego przywiazanie do Gurpegiego to nieustajaca komedia. Barca przegrala z Ajaxem,ale wielkiego halo bym z tego nie robil - ich zaangazowanie bylo - hmmm,jakby to tu ujac - oglednie piszac takie sobie. Liga to liga,a tu Baskowie od dawna w bezposrednich starciach nie maja nic do powiedzenia. Zreszta,kto ma straszyc Barce - Toquero ? Wolne zarty... Barca nawet bez Messiego powinna tu sobie poradzic.
Athletic - Barca typ 2 kurs 1.53 bet365 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom