>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
sutek 79

sutek

Forum VIP
Już w piątek w Zabrzu rozpocznie sie pierwszy mecz 15 kolejki pomiędzy Górnikiem a Widzewem, kolejka kończy sie w niedzielę po meczu Zagłebia Sosnowiec z Wisłą Kraków.W sobotę mamy kilka ciekawych spotkań z który wyrózniłbym: Korona - Zagłębie Lubin i Jagiellonia - Ruch.Czy &quot;Miedzowi&quot; jako pierwsi ugrają coś w Kielcach czy ŁKS doczeka się gola, a który z beniaminków okaze sie lepszy ?
Wg was które mecze są ciekawe na kogo może postawic zapraszam do dyskusji a temat 15 kolejki Orange Ekstrkalsy
Oto spotkania i kursy(oferta Bwin)


 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Patrząc na tę serię spotkań jeszcze bez kursów chciałem typować zwycięstwo Górnika nad Widzewem, ale kurs 1,40 skutecznie mnie do tego zniechęcił. No... przynajmniej na chwilę obecną, bo do piątku jezscze może się coś zmienić ;) Ale ogólnie typowaniem Orange Ekstraklasy zajmę się najwcześniej w środę ;)
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ja narazie jestem za Gornikiem nie wiem co tam slychac w Widzewiew lecz w tym sezonie naprawde najlepiej nie gra , i mysle ze Gornik ktory coraz lepiej gra powinien na wlasnym stadionie pokanac Lodzian. Duet napastnikow Zachorski Jarka to naprawde jedne z najlepszsych par w Polsce jak i nie najlepsza , razem maja 14 goli . Chco ten drugi nie trafil juz od miesiaca napewno kibice licza na jego nastepny niezly mecz bo wiadomoa Jarka jak juz strzela to na wlasnym stadionie , druzyna bardziej zorganizowane lepiej w defensywie mam nadzieje ze bedzie to jeden z ciekawszych meczow .transmisja w c+ ;] Ale do meczu jeszcze wieel moze sie zmienic tylk oodstrasza mnei ten kursik 1.4 ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Widzew gra fatalnie na wyjazdach ostatnia wygrana to bodajże miała miejsce w Szczecinie gdzie Widzew pokonał Pogoń po golu Napoleoniego, Górnik u siebie mocny rzeczywiscie, ciekawe na który zespół lepiej wpłyneła przerwa na Reprezentacje w obu drużynach jest sporo zawodników którzy zostali powołani przez Leo B. na zgrupowanie w Turcji bo razem aż 8 piłkarzy(4 z Górnika i 4 z Widzewa) napewno Ci piłkarze bedą chcieli sie pokazac z jak najlepszej strony.Widzew gra słabo w ataku nie umie wykorzystywa swich sytuacji w obronie nie wyglada to tak tragicznie a w dodatku w Zabrzu zagra Oshodogan.Kurs 1,40 na zabrzan nie warty ryzyka...
 
foster_tg 0

foster_tg

Użytkownik
ja myślę że Górnik może troszke zadziwić w tym meczu ... nie wiadomo jak im wpłynie przerwa na repre ... jakoś dziwnie czuje remis ale tez i wysoką wygraną ... troche kurs nie warty zabardzo ...
bardziej Lech po ostatniej porażce na Jadze będzie chciał się dobrze pokazać w Łodzi (swoją drogą szykuje się dobra liczba kibiców Kolejorza na stadionie :p ????
 
kamilo100 0

kamilo100

Użytkownik
Po pierwsze Wisła i Legia walczą o mistrza, i są najlepszymi drużynami w Ekstraklasie , a Groclin(5 miejsce) z Lechem(4 miejsce) też sobie nie najgorzej radzą w lidze.
A co masz zastrzeżenia do któregoś meczu ?
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Po pierwsze Wisła i Legia walczą o mistrza, i są najlepszymi drużynami w Ekstraklasie , a Groclin(5 miejsce) z Lechem(4 miejsce) też sobie nie najgorzej radzą w lidze.
A co masz zastrzeżenia do któregoś meczu ?
Nie poprałeś tych typów praktycznie zadnymi argumentami wiec nie wiem czy zachęcisz kogos do typowania tych meczów, następnym razem włóż troche siły i opisz przynajmniej jeden mecz porządnie a nie cztery suche typy
pozdRawiam
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wiśle będzie z pewnością ciężko w meczu z Zagłębiem do reprezentacji zostało powołanych trochę zawodników, ponadto należy podkreślić ze Zagłębie będzie rozgrywało po raz pierwszy mecz na swoim obiekcie co da duzo pewności gospodarzą.Jednak jak patrze na kurs to aż szkoda grać na to spotkanie
 
mardokk 0

mardokk

Użytkownik
No fakt zaglebie bedzie gralo u siebie ale watpie zeby dali rade wislakom, zaglebie gra bardzo slabo wystarczy popatrzec na ich osiagniecia w tym sezonie, jednak lepiej ten mecz odpuscic bo kurs nie zacheca za jest duza mozliwosc ze padnie remis bo pewnie gospodarze zamuruja swoja bramke
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Sosnowiec pierwszy mecz w Orange Ekstraklasie bodajże na Stadionie Ludowym więc będzie pełna mobilizacja i piłkarze będą chcieli z siebie dać 110% a i to na wielką w tym sezonie Wisłę może nie wystarczyć. Choć trzeba przyznać, że jeśli dobrze będą się bronili, a przy okazji skutecznie kontratakowali, a gra tam Marcin Folc, który jak dla mnie jest niezłym zawodnikiem to może i będzie niespodzianka. Choć trzeba przyznać, ze byłaby to mega niespodzianka patrząc na tabelę i formę prezentowaną w ostatnich meczach.

Tak czy siak ja raczej dwójki na Wisłę typował nie będę bo podobnie jak w przypadku Górnika Zabrze kurs na takie rozstrzygnięcie na chwilę obecną mnie zniechęca...


Takie info odnośnie meczu ŁKS-u z Lechem... w drużynie gospodarzy nie zagra najlepszy strzelec zespołu... Ensar Arifović, który będzie pauzował za kartki. Ełkaesiacy nie strzelili bramki od bodajże prawie dwóch miesięcy, a kto ma je strzelać jak nie najlepszy strzelec? ;P Trzeba jednak też pamiętać, że Kolejorz u siebie.. a Kolejorz na wyjeździe to dwie różne drużyny ;)
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Ja bardzo mocno zastanawiam sie nad zagraniem Handi -1 na Górnik. Wydaje mi sie ze powinni wygrac dwoma bramkami... ale mi sie tylko tak wydaje czy zagram to sie okaze jak zobacze składy.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Widzew jak przegrywa to niezbyt dużą ilością goli.Na wyjazdach szczególnie: z Zagłebiem Lubin 1:2, Lechem Poznań 0:1, Legią 1:3 i Jagiellonią 1:2.Górnik u siebie jest silny a ja znowu wiem że Widzew jest nieobliczalną drużyną potrafi zagrac bardzo dobre spotkanie a potrafi tak jak tydzien temu w meczu z Koroną grac beznadziejnie.Ja ten mecz omijam
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Większośc boisk jest w nienajlepszym stanie są tudne warunki i na pewno nie będziemy oglądac pieknych meczów,sądze ze w tej kolejce padnie duzo Under&#39;ów moze poza meczami Jaga-Ruch,Sosnowiec-Wisła moze
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Ja przewiduje remis w Krakowie. Cracovia w tym sezonie nie ropieszcza swoich kibicow. Tak samo Bełchatów. Oglądałem mecz Bełchatowian w meczu z Górnikiem i nie grali takl słabo. Mysle ze moze pasc remis ale to dopiero takie pierwsze przemyslenia.

P.S
W tym meczu bardzo dobrym typem wydaje sie UNDER.
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Wisły po kursie 1,3 nie opłaca się w ogóle typowac. Lepiej odpuścić. Generalnie dla mnie cięzka kolejka i żaden mecz nie nadaje się do postawienia na kupon. Legia jest nieobliczalna, Górnik za niski kurs, Groclin też średnio itd.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Co do meczu Groclin - Odra to jeszcze o tym meczu szerzej napisze ale tu jedynka wydaje mi się być mocno prawdopodna cdn. ;)
 
cala 37

cala

Użytkownik

Spotkanie w ktorym faworyta wskarze nawet dwuletnie dziecko.99% kibicow stawia na wisle 1% wierzy ze to Zaglebie wkoncu zakonczy wspaniala serie krakowian.Przewaga Wisly pod wzgledem pilkarskim jest miezdzaca i kazdy inny wynik niz zwyciestwo Wisly bedzie sensacja.Bedzie to wspaniale wydarzenie dla kibicow z Sosnowca ktorzy stawią sie na Ludowy w liczbie ponad 10tys.W piatek rano na stronie Zaglebia podano informacje sie ze mecz z wisla nie bedzie mogl odbyc sie na ludowym gdyz czas jaki pozostal do meczu nie wystarczy zeby zakonczyc remont stadionu.ostatecznie okazalo sie ze mecz sie odbedzie, przy murawie pracowano nawet w nocy a poczynania robotnikow ogladalo wiecej widzow niz na niektorych meczach naszej ekstraklasy!!!
Ja osobiscie wierze ze pilkarze zagraja na 200% swoich mozliwosci i wywalcza chociaz punkt ktory bylby dla kibicow wspaniala nagroda za to co przechodzili w ostatnich miesiacach.
moj typ na to spotkanie:
1X:spokodfhgfh:
kurs-2.9

Transmisia w C+Sport
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom