>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

15. kolejka Ligue 1 [27-28 listopad]

Status
Zamknięty.
kha1 40

kha1

Użytkownik
Do weekendu jeszcze pare dni (niestety!) ale temat warto wkleić już teraz, będzie więcej czasu na dopieszczenie analiz :)
Oto screen z Betsson z kursami na mecze z 27. i 28 listopada.

Zapraszam do analizowania spotkań.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Bukmacher: Betsson
Za swój typ płacę za pomocą: paysafecard
Spotkanie:Olympique Lyon vs Paris Saint-Germain
Kurs na Betsson: 1.95 / 3.10 / 4.15
Data: 28.11.2010, 20:45

OSTATNIE 3 MECZE OL:
Lens 1:3 Lyon
Lyon 1:0 Nice
Rennes 1:1 Lyon

OSTATNIE 3 MECZE PSG:
PSG 2:1 Marsylia
Lorient 1:1 PSG
PSG 2:1 Cean
Ostatnia forma klubów jest przyzwoita. PSG swoje aspiracje na ten sezon potwierdziły w meczu z Mistrzem Francji, Marsylią, którą Paryżanie ograli w stosunku 2:1. Ekipa ze stolicy nie przegrała od czterech spotkań i aktualnie zajmuje wysokie, trzecie miejsce w Ligue 1. W przypadku Lyonu sytuacja jest o tyle ciekawa, iż mimo faktu, że zajmują obecnie zaledwie 8. lokatę, wygrywając z PSG mogą ją zmienić nawet na fotel lidera. Były dominator francuskiej sceny jest w równie wysokiej formie. Sytuacja w tym aspekcie równoważy się.
Kontuzje i kary. OL i PSG wyglądają w tym punkcie dobrze. Kary nałożone wcześniej na Chantome i Sakho (obaj PSG) poszły już w niepamięć, kontuzje omijają Paryżan. W OL podobnie, do gry wrócił filar defensywy Toulalan, zagra również Cissokho i Lopez, ciężko jednak określić czy kondycja poszczególnych piłkarzy pozwoli im zagrać na pełnych obrotach po spotkaniu w Lidze Mistrzów, w której to Lyon zmierzy się z Schalke. Sytuacja na niewielką korzyść PGS.
Kadra drużyn. Głośno mówi się o tym, że Lyon ma bezapelacyjnie najlepszy zespół we Francji. Ciężko temu zresztą zaprzeczyć widząc takie nazwiska jak Lopz, Gourcuff, Cissokho, Toulalan, Bastos czy Lloris. Większość z graczy tego klubu znalazłaby się w najlepszych drużynach Świata. Lyonowi zresztą nie ma co ujmować, nie bez powodu dostali się w ubiegłym sezonie do półfinału LM. Zespół ze stolicy Francji nie ma się jednak czego wstydzić, w tym okienku transferowym pozyskano wybornego Nene, który już potwierdza iż był to zakup udany (aż 7 bramek), w wysokiej dyspozycji jest również Hoarau oraz Erding. Byłoby dodatkowo grzechem gdybym nie wspomniał o dobrych rozgrykwach Giuly&#39;ego, Sassegnona czy filaru defensywy, jakim jest Sakho. Ostoją tej wybuchowej mieszanki jest kapitan, Claude Makeleke. Mimo wszystko wydaje się, że sytuacja kadrowa na tą chwilę przemawia na korzyść Lyonu.
Krótkie podsumowanie. Oba kluby grają ostatnio dobrze. Lyon pomimo falstartu i nieprzyjemnej gry w początku sezonu serwowanej przez Clauda Puela podniósł się i zaczyna grać na miarę oczekiwań. Formacja Kambouare&#39;a natomiast gra powyżej oczekiwań, bo chyba nikt nie spodziewał się, że pomimo wzmocnień (Bodmer, Nene) uda im się wskoczyć do najlepszej trójki. To będzie ciężki pojedynek w którym jeśli obrona Lyonu nie zawiedzie i nie przepuści niezwykle zwinnego Nene, to były Mistrz Francji wygra, najpewniej dwoma bramkami. Mój typ to 2:0 dla OL.
Betsson udostępnia aż 8 kombinacji spotkania. Można się zakręcić...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
kha1 fajnie to wszystko opisałeś, mecz niezywkle ciekawie się zapowiada. Obie drużyny w tzw. &quot;gazie&quot;. Lyon musi uważać na ofensywę paryżan trójka: Nene, Erding i Hoarau jest bardzo groźna.

Oto moje propozycje:

Bardzo ważne spotkanie dla Valenciennes grają u siebie z Arles zdecydowanie najsłabszą drużyną ligi i to spotkanie muszą wygrać. Mają punkt przewagi nad strefą spadkową i to spotkanie może ich mocno podratować. Valenciennes przegrało ostatnio na sztucznej murawie z Nancy 2:0 ale to już za nimi, Nancy było zespołem lepszym. Goście moim zdaniem nie mają szans na utrzymanie w lidze, odstają od innych zespołów i na wyjazdach powinni być ogrywani przez każdego. Kibice gospodarzy liczą na Pujola oraz Samasse napastników którzy potrafią strzelać gole. Arles straciło aż 29 goli, mam nadzieję że stracą kolejnę w sobotę i gospodarze pewnie wygrają to spotkanie.

Valenciennes wygra 1,50

Nancy gra u siebie na sztucznej murawie. W ostatnim pojedynku pokonali Valenciennes i grali niezłe spotkanie. Dużą bolączką drużyny Nancy jest gra w obronie, poniewać stracili dużo goli... bo aż 24. Saint-Etienne już nie gra tego co na początku tego sezonu, w ostatnim emczu zremisowali 1:1 u siebie z Auxerre i to goście czyli Auxerre miało więcej sytuacji do zdobycia bramek. Zaciął się coś ten fenemoenalny z początku sezonu Payet, słabiej &quot;Zieloni&quot; grają w defensywie. Nancy pamiętam że zawsze było solidną drużyną. Atut gospdoarzy ejst także boisko...sztuczne boisko. Na codzień piłkarze St.Etienne nie grają na takiej murawie więcej to przemawia na korzyść gospodarzy. Według mnie Nancy wygra to spotkanie, są podbudowani wygraną z Valenciennes, grają u siebie, Saint-Etienne nie jest w formie z początku sezonu, więcej atutów mają gospodarze i to na nich stawiam w tej konfrontacji.

Nancy wygra 2,20
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
kha1 fajnie to wszystko opisałeś, mecz niezywkle ciekawie się zapowiada. Obie drużyny w tzw. &quot;gazie&quot;. Lyon musi uważać na ofensywę paryżan trójka: Nene, Erding i Hoarau jest bardzo groźna.
Dzięki za komentarz. Na pewno zachęci mnie to do dalszego analizowania :)
Warto tu dodać, że po wczorajszym wręcz dramatycznym spotkaniu z Schalke w ekipie Lyonu nie powstała żadna groźna kontuzja, możemy się więc spodziewać, że na PSG zagrają w pełnym składzie.
Jednocześnie informacja dla typerów: Lyon zagrał najgorszy futbol jaki widziałem w ich wykonaniu w tym roku, to jednocześnie i zła prognoza i dobra, bo uważam, że po czymś takim będą mieli ogromną żądzę odegrania się.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Lille to bardzo dobry zespół, bardzo silna ofensywa. Żyrondyści w tym sezonie grają przeciętnie, w kratę, ja osobiście nie ufam tej drużynie i staram się nie obstawiać meczu z udziałem Bordeaux. Ja przeciwko Lille nie gram, w mojej ocenie stać ich na wygraną w tym meczu.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
We Francji nie ma pewniaków. Zobacz sobie rozkład tabeli, w czołówce znajdują się zespoły, które przynajmniej teoretycznie powinny bronić się przed spadkiem. Jeśli już miałbym obstawiać, to puściłbym mecz Valenciennes z Arles, ale jak widzisz, kurs jest znikomy (1.50) nawet na Betsson, a do tego dochodzi fakt, że pomimo dobrego startu Valenciennes nie radzi sobie już zbyt dobrze, gdyby nie fakt, że ich rywale puścili już aż 29 bramek to powiedziałbym, że będzie 0:0
Obstawiałbym sporo remisów patrząc na spotkania :)
 
T 0

thug

Użytkownik
Mimo , że Lile to lider to wydaje mi się , że Bordo ugra przynajmniej remis. Kurde nie wiem czy ew. ten mecz zastąpić.
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Bordeaux - Lille typ: X2
Bordeaux moze nie gra zle ale Lille ostatnio nawet ladnie ,wazne ze strzelaja (nawet Obraniak) tutaj moze pasc remis a na Lille z podpórką ladnie placa.
Auxerre - Toulouse Typ: 1X
Tutaj tez moze pasc remis , Tolouse obnizylo loty a w Auxerre widac progres nawet z Milanem w statystykach ladnie bylo widac no coz Milan to lepsza druzyna.
Auxerre gra u siebie + dobra defensywe to remis powinien tutaj byc minimum.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Kurs na 1X na Bordeaux zupełnie nieopłacalny bo 1,34... Z takim kursem można zagrać kilka, dużo bardziej prawdopodobnych zdarzeń.

Mnie kusi zagrać na wygraną Nancy kurs warty ryzyka, grają u siebie a kurs ponad 2,20!
 
K 0

kubarozpruwacz

Użytkownik
Ja również nie jestem pewien Bordeaux, ja obstawiałbym raczej na X2, oczywiście nie zdziwię się jeśli padnie remis. Myślę, że Auxerre moze byc jednym z pewniejszych typów. Typ 1X powinien wejśc bez problemu. To samo z Nancy - St.Etienne. Tu również może byc 1X. Za to w meczu Cean - Sochaux może byc remis.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Kuba jakbyś uargumentował swoje typy to było by super. Suchy typy nic nie dają, post który zawiera ciekawe informacje, jakieś statystyki wygląda o niebo lepiej ????
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Wczoraj widziałem tutaj, że ktoś chciał jakiś pewny typ na tą kolejkę. Więc według mnie Lille strzeli @ 1,37 jest bardzo prawdopodobne. Napad Lille prezentuje się imponująco - Hazard, Sow, Gervinho i Obraniak. Trudno będzie zespołowi Jean&#39;a Tigany nie stracić bramki, gdyż w ostatnim czasie w każdym meczu tracą choćby jedną bramkę. Inną alternatywą proponowaną przez moją osobę na to spotkanie jest BTS @ 1,75, bo raczej stawianie 1x2 jest jak wróżenie z fusów.
Co do innych meczów tej kolejki to tak :
AS Monaco - OGC Nice
Gospodarzą w tym sezonie się kompletnie nie wiedzie. Są tuż nad strefą spadkową i nic nie wskazuję na to, aby ten stan rzeczy się jakoś zmienił, oczywiście na lepsze. Drużynę tą w dół tabeli sprowadzają kontuzje, których było lub jest dużo. W jutrzejszym meczu nie zagrają najlepsi napastnicy gospodarzy - Park, Mbokani i Niculae. Więc ciężko będzie o zdobycie jakiejś większej liczby goli. Nicea na wyjazdach gra słabo więc ją uszczęśliwi chociaż jeden punkt, więc można się spodziewać bardzo defensywnej gry gości. Widząc statystyki bramek strzelanych/traconych obu klubów można wywnioskować, że najlepszym typem na to spotkanie będzie under 2,5 @ 1,50. ✅✅✅ 1:1
Jak wpadnie mi coś jeszcze w oko to skrobnę w późniejszym czasie.
Btw. Bardzo dobrze opisane spotkanie OL przez kha1 ;)
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Kuba jakbyś uargumentował swoje typy to było by super. Suchy typy nic nie dają, post który zawiera ciekawe informacje, jakieś statystyki wygląda o niebo lepiej ????
Może być tak jak poniżej? :)
Mecz: Girondins Bordeaux vs Lille OSC
Gram na: Betsson
Kurs: Patrz screen w drugim poście
Płacę przez: paysafecard
Ostatnie 3 mecze Bordeaux:
Arles 2:4 Bordeaux
Bordeaux 2:1 Nancy
Bordeaux 1:1 Valenciennes
Ostatnie 3 mecze Lille:
Lille 2:1 Monako
Cean 2:5 Lille
Lille 3:1 Brest
Gdyby przyszło podsumować te starcia to mimo sporych sukcesów obu tych ekip raczej nie popadałbym w hura optymizm. Grali z rywalami z dolnej półki. Gdyby się jednak zastanowić, to mimo wszystko Lille strzeliło aż 10 bramek, co bez wątpienia sprawia, że w tym aspekcie wychodzą oni na plus. Musimy tu zresztą pamiętać o prostym fakcie. GdB ma problemy z napadem. Ich najskuteczniejszym strzelcem na chwilę obecną jest Modeste (6 goli), który już dawno powinien zostać zastąpiony zawodnikiem o znacznie &quot;większym&quot; nazwisku. W przypadku Lille bardzo dobrze natomiast spisują się Sow (9) i Gervinho (6)
Sytuacja medyczna obu klubów jest bardzo dobra. Jedyną stratą Bordeaux jest kontuzjowany obrońca, Planus, który nie wystąpi jeszcze przez najbliższe tygodnie. Krótko: Sytuacja równoważy się.
Oba zespoły są szkolone przez fachowców. Nie ulega to żadnym wątpliwościom. Wydaje się jednak, że w lepszej sytuacji - mimo meczu wyjazdowego - jest tu Lille, które przed rozpoczęciem sezonu nie straciło ważnego ogniwa, w przeciwieństwie do rywali, którzy po opuszczeniu drużyny przez Gourcuffa i braku nominalnego strajkera obniżyli loty. Tu może zdarzyć się jednak bardzo dużo. Mistrz Francji z przed 2 sezonów nadal potrafi zaskakiwać co pokazał chociażby dobry mecz z Lyonem, póki co jednak zajmują nieskie, bo dopiero 8 miejsce w Ligue 1. Lille w tej stawce przewodzi i siłą rzeczy wystąpi w roli faworyta.
Najbezpieczniej jest obstawić, że w meczu padnie więcej niż dwie bramki. Lille ma ich w lidze najwięcej, Bordeaux o 6 mniej.
-----------------------------------------------
Mecz: AJ Auxerre vs Tuluza
Gram na: Betsson
Kurs: Patrz screen w drugim poście
Płacę przez: paysafecard
Ta krótka analiza ma uświadomić, że Auxerre wcale nie jest tu pewniakiem do zwycięstwa. Nie podlega jednak wątpliwościom, że nawet mimo braku ich najlepszego gracza, Irka Jelenia, ekipa jest w gazie i gra swoje. Nie ma tu większego sensu rozwodzić się nad ich ostatnią porażką z Milanem, ona była przesądzona jeszcze przed meczem.
Auxerre w ostatnich trzech meczach zdobyło pięć punktów, w każdym jednak tracili bramkę, strzelając nie więcej niż dwie i wydaje się wręcz niemożliwe, że z solidnie grającą Tuluzą wbiją ich więcej. Napad ich rywali jednak również nie zachwyca, szczególnie jeśli spojrzeć na trzy ostatnie mecze (3 porażki) w których ekipa straciła całkowicie impet jaki posiadała na początku sezonu gdzie niespodziewanie wbiła się na czoło tabeli. W tej sytuacji Auxerre na plus.
W Auxerre nie zagra Jeleń, w Tuluzie Cetto (kapitan), sytuacja więc wychodzi jednak po równo. I chociaż zdawałoby się, że łącznie z fatalnym bilansem napastników Tuluzy (Braaten ma tylko 3 bramki) drużyna polaków ma tu sporą przewagę, to ostrzegam, że raczej nie warto wpadać w hura optymizm. Ta drużyna nadal jest silna, mimo corocznej wyprzedaży co ważniejszych graczy. Występują tam nadal przeogromne talenty, skautowane co mecz przez najpotężniejsze kluby Europy, w tym Arsenal czy ManU.
Jestem niemal pewien, że w meczu padnie nie więcej niż jedna bramka. Obastawiam więc albo 1:0 dla AJA albo bezbramkowy remis.
PS. Wybaczcie, rozpisałbym wszystkie spotkania (jestem fanem L1), ale po prostu nie mam teraz aż na tyle czasu.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Tak, dobrze u Ciebie to wygląda jeśli chodzi o analizy ???? Oby tak dalej!


Zgadzam się z typem na under 2,5 w meczu Auxerre z Tuluzą . Obie drużyny raczej underowe. Auxerre znane jest z dobrej defensywy, w przodzie nie mają wielkich armat, teraz grają długo bez swojego asa czyli Jelenia, jest Contout, Birsa ale to nie ta klasa co Jeleń. Tuluza ostatnio gra słabo, przegrali na własnm boisku z Marsylią 0:1( pierwszy raz od 5 lat) i to wynik zasłużony z przebiegu gry Marsylia była lepszym zespołem, stworzyła dużo sytuacji podbramkowych, m.in Taiwo nie wykorzystał rzutu karnego, zaś sytuacje do strzelenia gole przez Tuluzę moża było policzyć na palcach jednej ręki.
 
D 0

davidof

Użytkownik
Spotkanie: Marsylia v Montpellier
Moj typ:1
kurs:1.60

Marsylia jest ostatnio w swietniej formie (wygrana ze spartakiem 3:0) no i w lidze zajmuja czolowa lokate. Jak mnie mnie, pewny typ na dzis.
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
vs

FC GIRONDINS BORDEAUX - OSC LILLE
Typ : Obie strzelą @ 1,75 ✅ 1:1
Tak jak pisałem w dziale o Ligue 1, bardzo ciekawie wygląda typ na obie strzelą w tym meczu. Gospodarze w ostatnich 5 meczach tracili bramki i nie można powiedzieć, że bramki te tracili z drużynami z ścisłej czołówki tabeli, bo takie zespoły jak Monaco, Nancy czy w szczególności Arles się do niej nie zaliczają. Ale ze strzelaniem bramek nie ma raczej problemu. W poprzednich 4 meczach strzelili 9 bramek. Ostatnio w dobrej dyspozycji jest najlepszy snajper Bordo Modeste, który 3 bramki w meczu z Arles. Dzisiaj w drużynie Bordeaux nie zagrają: Planusa (DF 1/0 ), Chalme (DF, 9/0), Henrique (DF, 2/0), Saiveta (FW, 5/0), Bellion(FW, 2/0) i Diabate (FW, 2/0). Lille najlepszy obecnie atak w L-1. Od jedenasu kolejek przynajmniej raz trafiają do bramki rywali. O strzelanie bramek odpowiedzialne jest trio, składające się z Moussa Sow, Gervinho i Edena Hazard. Strzelają dużo, ale też tracą dość dużo. Tylko w 3 na 14 meczów udało im się zachować czyste konto! Więc szansa na BTS jest dość duża. U gości dzisiaj nie zagra tylko Pierre-Alain Frau (FW 13/3) co może się wydawać dużą stratą, ale jeśli patrzeć na ostatni mecz z Monaco, to lepiej chyba że go nie będzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kha1 40

kha1

Użytkownik
BSNT - zgadzam się z Twoją propozycją, sugeruję jednak nie przeceniać możliwości zakupionego w sierpniu Modeste. Z prostej przyczyny, strzelenie w jednym meczu trzech bramek wcale nie czyni go super snajperem (patrz Adebayor w meczu z Lechem) w danym okresie. Ma 6 bramek, które zdobył przebywając na boisku w tym sezonie ponad 800 minut.
Przed tym spotkaniem nie władował nic do bramki przez cztery spotkania i wcześniej przed strzeleniem jednej również miał trzy-meczową przerwę.
Może jednak być tak, że ten talent powoli się odnajduję i ten mecz chyba będzie tego odpowiednim sprawdzianem. W raz z końcowym gwizdkiem będziemy mieć sporo niejasności wyjaśnionych i chyba ułatwi to nam wszystkim dalsze typy meczów Bordeaux.
PS. Sprawdziłem jego statystyki z poprzedniego klubu oraz opinie o nim panujące. W Angers* w 37 meczach zdobył 20 bramek. To jak na młodszego ode mnie piłkarza daje jednak sporo do myślenia. Wypada chyba trzymać za niego kciuki.

 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
No fakt, trochę przesadziłem z tą dobrą formą, ale strzelenie 3 bramek w meczu, nawet takiej drużynie jak Arles to już coś. Na pewno się chłopak odnajduje w tej lidze, bo gra w Ligue 1 to jest jednak przejście o 2 poziomy wyżej. Strzelając te 20 gole w Angers, bądź co bądź, średniaku Ligue 1 pokazał, że ma duży potencjał i włodarze Bordo z pewnością wiedzieli co robią sprowadzając go do zespołu. Myślę, że dopiero w drugim sezonie gry w GdB pokaże naprawdę swój talent i to, że można na niego liczyć.
Mam nadzieję, że przed nami emocjonujący mecz, który trzeba koniecznie oglądnąć ;)
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
vs

SM CAEN - FC SOCHAUX Typ : Obie strzelą @ 1,83
Kolejny zakład z typu obie strzelą. Dlaczego taki zakład a nie inny ? A oczywiście, że ze względu na poważne braki w obronie obu zespołów, ale o tym później. Caen 4 ostatnie mecze i 4 porażki co pokazuje, że gospodarze są kompletnie bez formy i czas najwyższy na jakieś przełamanie. Tutaj można się spierać czy wygrają czy nie, ale raczej pewne jest to, że zdołają strzelić gola. Atut własnego boiska i postać Youssef El-Arabiego sprawiają, że ten cel się bardzo przybliża. Od 5 meczy ligowych regularnie wpisuje się na listę strzelców. Marokańczyk w tym sezonie strzelił już 10 goli[!], co zalicza go do najlepszych strzelców całej Ligue 1. Ogólnie gospodarze strzelili w tym sezonie 16 bramek co daję przynajmniej 1 bramkę na mecz. Gorzej jednak wygląda statystyka straconych bramek - 22, 1,5 na mecz. W dzisiejszym meczy zabraknie dwójki podstawowych obrońców Tafforeau (DF - 10/0, regular) i Sorbon (DF - 13/0, regular) oraz Lazarevic (DF - 3/0, rotation). Ze względu na braki kadrowe w linii obrony z pomocy zostaje cofnięty Raineau. Sochaux na wyjeździe jeszcze w tym sezonie nie wygrali, notując 1 remis i aż 5 porażek. Porażki te odnosili z bardzo mocnymi zespołami tj. O.Lyon, O.Marsylia czy Rennes. Ale tylko w jednym meczu nie udało im się strzelić gola, w meczu Montpellier. Jeśli potrafią strzelać bramki drużynom, które walczą o mistrzostwo to ze zdobyciem gola w meczu z tegorocznym beniaminkiem i klubem będącym w strefie spadkowej nie może być najmniejszego problemu. O zdobywanie bramek odpowiedzialny jest Idaye Borwn (14/6) oraz Modibo Maiga (13/5). Goście dzisiaj bez Faty (DF-11/1, regular), Mikari (DF - 5/0, rotation), Sverkos (FW - 4/0, rotation). Podsumowując, myślę że osłabienia obu zespołów w obronie i świetne dyspozycje snajperów oby drużyn spowodują, że na Stade Michel d&#39;Ornano padnie wiele goli, z jednej jak i z drugiej strony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom