>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. kolejka LaLiga (29.12 - 31.12.2022)

Status
Zamknięty.
R 910

ruczek1993

Użytkownik
Betis vs Bilbao
obie drużyny strzela gola: TAK 1.78


Wracamy do piłki klubowej, już jutro możemy być świadkami partidazo czyli tego co lubimy najbardziej akcja za akcję i dużo bramek. Betis przed swoją publicznością moim zdaniem jest faworytem. Pellegrini nie będzie mógł skorzystać z pomocy swojego najlepszego defensora w tym sezonie Edgara z kolei w Bilbao brak większych absencji. Spodziewam się szybkiego meczu i minimalnego zwycięstwa Betisu może 2:1 albo 3:2 to będzie zależało od skuteczności braci Williams niech sobie postrzelają 😁

P.S. Ten moment kiedy siadasz zobaczyć ciekawe spotkanie z dużą ilością bramek a mecz jest tak nudny i słaby że ręce opadają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +910
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:00 Girona - Rayo
powyżej 2.5 gola @ 2.15
powyżej 3.5 gola @ 3.85
Wynik: 2:2

Betclic

Po przerwie wracamy na hiszpańskie boiska. Na pierwszy strzał idzie spotkanie Girony z Rayo. Spotkanie drużyn, które okupują środek tabeli. Oba zespoły maja za sobą kilka spotkań kontrolnych, aby utrzymać rytm meczowy jak i powoli budować formę na zbliżające się spotkania. Spróbuje gole, a tych nie powinno zabraknąć. Girona u siebie w tym sezonie wyglada bardzo nieźle. W każdym z spotkań strzelali minimum jednego gola, tylko z początku sezonu nie udało im się tego dokonać w jednym spotkaniu. Rayo na wyjezdzie gra w kratkę, ale co najważniejsze strzela gole. Po obu stronach mamy tez przecież dobrze nam znanych strzelców, którzy o te gole powinni zadbać. Mowa o Stuanim po stronie gospodarzy oraz są jeszcze Falcao, Palazo czy Lejeune po stronie gości. Z racji, że jest to pierwszy mecz po przerwie i nie wiemy jak wyglada forma obu ekip, to nie spodziewam się nudy po tym spotkaniu, a festiwalu goli i minimum czterech goli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1642
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Atletico Madryt - Elche
Typ 1 @ 1.32 //STS
Typ BTTS - Nie @ 1.74 // Fortuna

Spotkanie trzeba powiedzieć, że ma tylko jednego faworyta i oczywiście są nim gospodarze. Atletico zdecydowanie góruje nad rywalami i co tutaj dużo mówić pod każdym względem piłkarskiego rzemiosła. Chociaż na pewno w obecnej kampanii można mieć sporo zastrzeżeń co do dyspozycji ekipy Simeone to jednak z takim zespołem, jak Elche nie powinni mieć najmniejszych problemów. Tym bardziej, że grają dodatkowo na własnym obiekcie.

Elche z drugiej strony jest to zdecydowanie najsłabsza drużyna. Wystarczy zobaczyć na bilans punktowy na czternaście spotkań zaledwie cztery punkty!! Trudno znaleźć plus przemawiający za tym zespołem podczas dzisiejszej rywalizacji. Można być również pewnym, że przyjezdni będą tutaj nastawieni na defensywę, bo dla Elche nawet jeden punkt w tym meczu będzie ogromnym sukcesem. Jednak trzeba powiedzieć, że taki scenariusz jest mało realny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
🔴
Atletico vs
⚪️
Elche
🕰
29.12 godz. 21:30
🎯
Typ: Atletico -1
📊
Kurs: 1,85 (Betclic)
Co tu dużo mówić, Elche jest obecnie najsłabszą drużyną całej ligi, bilans na wyjeździe 0-2-5, bilans bramek 6:18. Myślę, że Los Colchoneros, mimo wpadek w tym sezonie, na spokojnie sobie poradzą z drużyną gości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
🟣
Valladolid vs Real Madryt
⚪️

🕰
30.12 godz. 21:30
🎯
Typ: 2 + BTTS
📊
Kurs: 2,59
✏️
Analiza: Królewscy to faworyci i nie wróżę niespodzianki w tym meczu. Drużyna Carlo Ancelottiego ma świadomość, że wobec świetnej formy Barcy, Real nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów. Typuję też BTTS - Real w lidze zachował tylko 2 czyste konta (z najsłabszym w lidze Elche i Getafe), prawie każdy zespół ładuje im bramkę, Valladolid strzeliło w 4 z 7 meczy u siebie (łącznie 8 bramek). Mundial potwierdził, że Thibaut Courtois nie jest obecnie w najlepszej formie i myślę, że w tym spotkaniu również będzie musiał chociaż raz wyjmować piłkę z siatki, co oczywiście nie przeszkodzi Królewskim w odniesieniu końcowego zwycięstwa - jak dla mnie mecz zakończy się wynikiem 1:2, 1:3 lub coś w tej okolicy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +711
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Girona vs Rayo
29.12 godz. 17.00
typ: BTTS
kurs: 1,83 (betclic)
Girona u siebie strzelała 6/7 razy, Rayo na wyjeździe również 6/7 razy (jedynie 0:0 z Barceloną)

Na razie taki post zostawiam. Jednak następne tego typu posty będą wędrowały do kosza || ibis
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +161
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Valladolid - Real Madryt
Typ 2 @ 1.49 // STS
Typ under 3.5 @ 1.59 // STS
Typ BTTS - Nie @ 2.14 // STS

Jedno z piątkowych spotkań w ramach hiszpańskiej LaLigi będzie to rywalizacja pomiędzy Valladolidem z Realem Madryt. Faworyt tego meczu jest jeden oczywiście są nim Królewscy.

Chociaż można spodziewać się, że gospodarze łatwo się nie poddadzą. Przede wszystkim za bardzo niewygodny styl gry. Wynika to z tego, że większością zawodników się bronią, zagęszczają środek pola. To przekłada się również nie niewiele strzelonych bramek przez tą ekipą, bo tylko trzynaście! Co jest bardzo słabym wynikiem. Valladolid pod względem kadrowym zdecydowanie słabiej wygląda na tle swoich rywali. Można powiedzieć, że jedynie Leon utrzymuje dobry poziom w ofensywie.

Real na papierze wygląda zdecydowanie lepiej od swoich rywali. Jednak trzeba zaznaczyć, że w ostatnim czasie Królewscy nie mieli zbyt dużo czasu na grę w najmocniejszym składzie. Wynika to z prostej jednej przyczyny. A dokładnie mówiąc faktu, że większość zawodników tego zespołu grała podczas Mundialu! Jednak wszystko wskazuje, że od początku starcia zobaczymy takich piłkarzy, jak m.in. Benzemę, Viniciusa, Kroosa, czy też Rodrygo.

Przebieg dzisiejszego spotkania jest niezwykle prosty do wytypowania. To właśnie podopieczni Ancelottiego będą dyktować tempo rywalizacji. Mają ku temu wszystkie auty, ale z drugiej strony będa musieli "przebić" się przez niezwykle szczelną obroną gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +275
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
🔴🔵 Barcelona vs 🔵⚪ Espanyol
🕰 31.12 godz. 14.00
🎯 Typ: Barcelona wygra, BTTS - nie
📊Kurs: 1,99 (Betclic)
✏ Analiza: Barca w tym sezonie jest praktycznie nie do przejścia w lidze, piłkarze Xaviego nie przegrali u siebie żadnego meczu oraz nie stracili żadnej bramki i wątpie, żeby derby Barcelony mogły wpłynąć negatywnie na tę statystykę. FCB w lidze straciła tylko 5 bramek, z czego 3 w jednym meczu z Realem i była to ich jedyna porażka. Myślę, że nawet absencja Lewego nic nie zmieni.

🟡 Cadiz vs ⚪🔴 Almeria
🕰 30.12 godz. 19:15
🎯 Typ: Poniżej 2,5 bramki
📊Kurs: 1,68 (Betclic)

✏ Analiza: Cadiz jest zespołem grającym dosyć defensywnie, męczą się z nimi nawet znacznie lepsze zespoły, natomiast sami piłkarze Cadiz umieścili piłkę w siatce jedynie 9 razy. Drużyna gospodarzy straciła co prawda 13 bramek u siebie, ale po 4 dostali od Barcelony i Bilbao, w pozostałych 5 meczach stracili więc 5 bramek, co moim zdaniem nie jest złym wynikiem jak na przedostatni zespół w tabeli. Do Kadyksu przyjedzie Almeria, która co prawda potrafi zagrać dobry mecz u siebie, ale na wyjazdach wyglądają wręcz fatalnie, z najgorszymi statystykami w całej LaLiga. Zanotowali bilans 0-1-6 na wyjazdach strzelając jedynie 3 bramki. Mój typ to poniżej 2,5 bramki, myślę, że możemy spodziewać się nawet remisu 0-0.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:30 Real Valladolid - Real Madryt
multiwynik: 1:2, 1:3, 1:4
Kurs: 3.95
Wynik: 0:2

Fortuna

Laliga wrzuca drugi bieg. Wczoraj trzy spotkania, które zakończyły się bez większych sensacji czy niespodzianek, a dzisiaj kolejna porcja spotkań. Ja biorę pod lupę spotkanie Realu Valladolid z Realem Madryt.
Tu proponuje multiwynik. Gospodarze maja za sobą kilka spotkań sparingowych, które raczej przegrali bądź zremisowali. Przełamaniem było pewne zwycięstwo w pucharze króla wygrane aż 1:5 i tego się trzymajmy. U siebie nie przegrali od czterech spotkań z czego trzy wygrali odprawiając z kwitkiem Celte, Real Sociedad oraz Elche. Liczę, że postraszą oni dzisiaj Królewskich i strzelą minimum jednego gola. A kto za te gole ma być odpowiedzialny?. Z pewnością doświadczony Sergio Leon najlepszy strzelec drużyny. Pamietajmy jednak, że tu gra cały zespół, a nie tylko Leon.
Królewscy zapewne będą chcieli ten rok zakończyć zwycięstwem. Gdy spojrzymy na skład, to widzimy, że Ancelotti stawia na najlepszych graczy, których ma dostępnych. Benzema po kontuzji jest wypoczęty, a więc o jego formę nie powinniśmy się martwić. Od pierwszych minut maja zagrać jeszcze Asensio czy Vinicius. Modric zapewne wejdzie gdy wynik będzie nie pomyśli gości. Ostatnie bezpośrednie pojedynki to skromne wygrane Realu Madryt, ale teraz liczę, ze będzie nieco inaczej. Real traci do Barcelony dwa punkty i raczej nie może sobie pozwolić na stratę punktów, choć do końca sezonu daleka droga i pewnie obu klubom noga się powinie jeszcze nie raz.
To nie będzie łatwa przeprawa gości ale myślę, ze mimo wszystko sobie poradzą i odniosą zwycięstwo.


RZEWIDYWANE SKŁADY
Real Valladolid:
Masip; Fresneda, Joaquín, Javi Sánchez, Escudero; Mesa, Aguado, Kike Pérez; Plata, Plano i Sergio León
Pozostali dostępni: Asenjo; Luis Pérez, Monchu, Weissman, Malsa, Guardiola, Kenedy, Narváez, Iván Sánchez, Torres oraz Rosa

Real Madryt: Courtois; Carvajal, Rüdiger, Alaba, Mendy; Kroos, Ceballos, Valverde; Asensio, Vinícius i Benzema
Pozostali dosepni: Łunin i López, Lucas, Militão, Nacho, Vallejo, Odriozola, Tchouaméni, Camavinga, Modrić, Hazard oraz Rodrygo.
 
Ostatnia edycja:
R 910

ruczek1993

Użytkownik
Celta vs Sevilla
Typ: 1 2.22


Rekik, Telles, Rakitic, Papu Gomez, Nianzou, Montiel, Marcao, Corona, Delaney to lista nieobecnych na dzisiejsze spotkanie z Celtą można jeszcze dodać Isco który postanowił opuścić klub za porozumieniem stron. Sewilla ma ogromne problemy kadrowe najdrożej wygląda sytuacja w defensywie i kiedy jak nie teraz Celta ze swoim kapitanem Iago mają to wykorzystać, moim zdaniem dziś wygrają gospodarze.
 
Ostatnia edycja:
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
🔵 Getafe vs 🔴 Mallorca
🕰 30.12 godz. 17.00
🎯 Typ: Strzelec: Vedat Muriqi
📊Kurs: 2,75 (Betclic)
✏ Reprezentant Kosowa jest w świetnej formie w tym sezonie, podczas przerwy mundialowej zdobył 1 bramkę w 3 spotkaniach, ale 2 z nich to były mecze towarzyskie, więc zbytnio bym się nimi nie sugerował. Za to w ostatnich 5 meczach ligowych Muriqi trafiał do siatki rywali w każdym spotkaniu, które rozegrał (z Realem Sociedad i Sevillą nie zagrał, gdyż był zaiweszony za czerwoną kartkę). Łącznie w tym sezonie napastnik zdobył 8 goli w 12 spotkaniach i znajduje się na 2 pozycji w klasyfikacji strzelców LaLiga. Typuję, że dzisiaj też trafi do siatki rywali.

🔵 Celta vs 🔴⚪ Sevilla
🕰 30.12 godz. 19.15
🎯 Typ: BTTS
📊Kurs: 1,94 (Betclic) ✏ Analiza: Oba zespoły w bardzo słabej dyspozycji, bez zwycięstwa w ostatnich 5 meczach. Ja natomiast typuję, że oba zespoły strzelą bramkę, Celcie udawało się to 4 razy na ostatnie 5 spotkań, Sevilli również 4/5, jedocześnie tracąc gola w każdym z tych spotkań (Celta straciła bramkę 4/5 razy, remisując ostatnio 0:0).
Celta na swoim boisku strzeliła bramkę w każdym z ostatnich 5 spotkań, Sevilla w ostatnich 5 meczach wyjazdowych również trafiała w każdym spotkaniu. Sądzę, że BTTS jest bardzo realnym typem.
 
Ostatnia edycja:
chosen70 135,7K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Real Valladolid - Real Madryt
Typ: Vinicius Junior over 0.5 goli + over 0.5 kartek
Kurs: 9.39

Bukmacher: Forbet
Analiza:


Trójka Brazylijczyków - Vinicius Junior, Militao i Rodrygo, wrócili już do treningów po Mistrzostwach Świata i są dostępni na spotkanie z Realem Valladolid. Pierwszy z nich, 22-letni skrzydłowy, zdobył w tym sezonie ligowym 6 goli w 14 meczach, a w rozgrywkach Ligi Mistrzów 4 gole w 6 meczach. Jest najlepszym strzelcem Realu Madryt w obu rozgrywkach. Pod względem ilości żółtych kartek, również żaden kolega z drużyny nie zdobył ich więcej w tym sezonie. Karany kartonikiem zostawał za przewinienia czy dyskusje z arbitrem, lecz w dzisiejszym starciu liczę na żółtą kartkę za ściągnięcie koszulki. Wczoraj wieczorem media obiegła informacja o śmierci legendy futbolu, Pelego. Dla Viniego był on bardzo ważną postacią, niejednokrotnie to podkreślał. Po wygranej Brazylii z Korea Południową na Mundialu, w pomeczowym wywiadzie młody Brazylijczyk życzył legendzie powrotu do zdrowia i razem z całą drużyną wywiesili transparent na cześć Pelego. Po wczorajszej przykrej informacji , Vinicius złożył hołd Pelemu w mediach społecznościowych. Uważam, że jeśli lewy skrzydłowy Realu Madryt pokona dziś bramkarza rywali, to zadedykuje gola legendzie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Trybunał Administracyjny ds. Sportu zawiesił karę Roberta Lewandowskiego! Polak może już jutro zagrać w meczu z Espanyolem!
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy grudnia 2022 (2. miejsce)
  • #15
14:00 Barcelona - Espanyol
powyżej 23.5 fauli @ 1.48
powyżej 24.5 fauli @ 1.67
powyżej 25.5. fauli @ 1.98
Wynik: 26
czerwona kartka @ 3.35
goście czerwona kartka @ 5.00
Wynik: TAK

Betclic

Czy Barcelona zakończy ten rok na fotelu lidera?. Żeby tak się stało potrzebują oni dzisiaj wygranej w derbach, a te z pewnością mogą być ciekawe. Moja propozycja są faule i czerwona kartka na to spotkanie. Ostatnie derby zakończyły się remisem 2:2 oraz trzema czerwonymi kartkami. Dzisiaj uważam, ze również może być gorąco. Sędzia spotkania będzie Mateu Lahoz, ostatnio nam dobrze znany z MŚ z spotkania Argentyna - Holandia, gdzie pokazał rekordowa ilość kartek. W spotkaniach ligowych kartek pokazuje zdecydowanie mniej:
Zrzut ekranu 2022-12-31 o 08.48.19.png

Linie na kartki są bardzo wysokie, a tak naprawdę niewiem czy Lahoz będzie chciał powtórzyć wynik z mistrzostw. Moja propozycja zatem jest czerwona kartka. Derby to Derby tu niema odpuszczania. Kibice chcą zobaczyć walkę o każdy metra boiska. Gdyby to Espanyol wyszedł jako pierwszy na prowadzenie to może zrobić się ciepło, a może i gorąco.
Dodam, że przed samym meczem już lekko grzmi.
''Espanyol poinformował, że oficjele tego klubu nie zasiądą na Camp Nou podczas meczu z Barceloną. Jest to spowodowane wstrzymaniem zawieszenia Lewandowskiego i decyzją Blaugrany o niewpuszczeniu na stadion kibiców w barwach Los Pericos, którzy indywidualnie kupili swoje bilety''
Te grzmoty może nie za bardzo wpłyną na grę zawodników, ale jestem zdania, że dzisiejsze Derby pomimo, ze są rozgrywane wcześnie to mogą być pod względem fauli, emocji bardzo ciekawe stad tez moje propozycje na ten mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2516
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
⚪🔵 Sociedad vs 🔴⚪🔵 Osasuna
🕰 31.12 godz. 16.15
🎯 Typ: 1x (1,25)
🎯 Typ: Poniżej 2,5 bramki (1,65)
📊Kurs: AKO 1,85 (betclic)
✏ Analiza: Baskowie zajmujący 4. lokatę w tabeli z pewnością są faworytami, nie zagra Oyarzabal (jednak kontuzjowany jest już od marca), Sola oraz kilku innych (w mojej opinii mniej istotnych zawodników), dodatkowo Merino pauzuje za kartki. Jednak Sociedad w ostatnich 5 meczach ma bilans 3-1-1, Osasuna na wyjeździe ma 2-2-1. W pojedynkach bezpośrednich na ostatnie 5 meczów mamy 4-1 dla Basków. Myślę, że dzisiaj nie przegrają. Ostatnie 4 na 5 meczów piłkarzy z San Sebastian kończyło się wynikiem poniżej 2,5 gola (mecze u siebie również 4/5 poniżej 2,5), ostatnie 5 spotkań Osasuny to 3 undery (na wyjeździe 4/5). Myślę, że dziś będzie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
🟡 Villarreal vs ⚫🟠 Valencia
🕰 31.12 godz. 16.15
🎯 Typ: Villarreal win
📊Kurs: 1,96 (betclic)
✏ Analiza: Starcie dwóch ekip w podobnej formie, ja jednak stawiam na grającą u siebie drużynę Żółtej Łodzi Podwodnej. Na ostatnie 10 meczów u siebie wygrali 7, zremisowali 2 razy i przegrali tylko raz. Natomiast „Nietoperze” w 10 ostatnich meczach wyjazdowych zwyciężyli jedynie 2 razy, notując przy tym 4 porażki. Myślę, że dziś wiele będzie zależało od dyspozycji dnia, ale pojedynki bezpośrednie pokazują, że atut swojego boiska może być kluczowy.
 
Ostatnia edycja:
R 910

ruczek1993

Użytkownik
Sociedad vs Osasuna x 3.40
Villareal vs Walencja x 3.50
AKO 11.90

Ostatni dzień 15 kolejki La Liga oferuje nam 3 mecze derbowe a jak wiemy derby żądza się swoimi prawami, moim zdaniem faworytami są gospodarze ale poza FC Barcelona nikt nie zdobędzie kompletu punktów. Osasuna wdziera się do czołówki i na pewno podopieczni Arrasate nie położą się przed Baskami którzy będą musieli radzić sobie bez Mikela Merino. Z kolei Villareal jeszcze uczy się swojego nowego trenera Quique Setiena który moim zdaniem marnuje potencjał tego zespołu zbyt wiele podań a mało konkretów z drugiej strony charakterny włoch Gattuso coraz lepiej czuje się w Hiszpanii i tworzy fajny projekt mam nadzieję że włodarze klubu dadzą mu czas i przede wszystkim pieniądze by Walencja znowu mogła grać w elicie tam gdzie jej miejsce.



Wszystko na odwrót 🙆
 
Ostatnia edycja:
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
🔴🔵 Barcelona vs 🔵⚪ Espanyol
🕰 31.12 godz. 14.00
🎯 Typ: Barcelona wygra, BTTS - nie [/ICONMINUS]
📊Kurs: 1,99 (Betclic)
✏ Analiza: Barca w tym sezonie jest praktycznie nie do przejścia w lidze, piłkarze Xaviego nie przegrali u siebie żadnego meczu oraz nie stracili żadnej bramki i wątpie, żeby derby Barcelony mogły wpłynąć negatywnie na tę statystykę. FCB w lidze straciła tylko 5 bramek, z czego 3 w jednym meczu z Realem i była to ich jedyna porażka. Myślę, że nawet absencja Lewego nic nie zmieni.

🟡 Cadiz vs ⚪🔴 Almeria
🕰 30.12 godz. 19:15
🎯 Typ: Poniżej 2,5 bramki
📊Kurs: 1,68 (Betclic)

✏ Analiza: Cadiz jest zespołem grającym dosyć defensywnie, męczą się z nimi nawet znacznie lepsze zespoły, natomiast sami piłkarze Cadiz umieścili piłkę w siatce jedynie 9 razy. Drużyna gospodarzy straciła co prawda 13 bramek u siebie, ale po 4 dostali od Barcelony i Bilbao, w pozostałych 5 meczach stracili więc 5 bramek, co moim zdaniem nie jest złym wynikiem jak na przedostatni zespół w tabeli. Do Kadyksu przyjedzie Almeria, która co prawda potrafi zagrać dobry mecz u siebie, ale na wyjazdach wyglądają wręcz fatalnie, z najgorszymi statystykami w całej LaLiga. Zanotowali bilans 0-1-6 na wyjazdach strzelając jedynie 3 bramki. Mój typ to poniżej 2,5 bramki, myślę, że możemy spodziewać się nawet remisu 0-0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom