>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. kolejka Jupiler Pro League / 13. kolejka Eredivisie (18.11 - 20.11.2016)

Status
Zamknięty.
kantini 545

kantini

Użytkownik
Po kolejnej przerwie reprezentacyjnej wracają rozgrywki w Holandii i Belgii.
W piątek na inaugurację 15. kolejki Jupiler Pro League, Club Brugge pokonał na wyjeździe 0:1 St. Truiden. Tym samym przesunął się przed Anderlecht na drugą pozycję. W niedzielę będzie miał jednak miejsce ważny mecz na szczycie, w którym to lider - Waregem podejmie u siebie właśnie klub Łukasza Teodorczyka. 4 mecze rozegrane zostaną w sobotę, w niedziele ostatnie 3.
W Holandii kolejka 13 nie obfituje w hitowe pojedynki. 5 meczów to oferta na sobotę, w niedziele pozostałe 4 spotkania. Topowa trójka Eredivisie gra swoje mecze z zespołami z dolnej części tabeli i strata punktów przez którąkolwiek z tych drużyn byłaby uznana za niespodziankę i mogłaby rzutować na powiększenie dystansu do lidera, w przypadku wpadki Ajaksu czy PSV, zaś w przypadku niepowodzenia Feyenoordu moglibyśmy mieć do czynienia ze zmianą na ligowym prowadzeniu.


Oferta z Betano
 
S 28

shalir

Użytkownik
Pytanie do znawców oraz osób śledzących ligę holenderską. Czy jest jakiś konkretny powód ostatnich wyników Feyenoordu? Patrząc na suche statystyki meczowe można wywnioskować, że prawdopodobnie brakowało im skuteczności. Ktoś potwierdzi lub zaprzeczy?
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Znawcą nie jestem, ale Feye oglądam od czasu do czasu (transmisje są na Polsat Sport Extra). To nie jest jeszcze zespół tej klasy, który na 20 meczy 20 wygrywa. Mimo, że poziom Eredivisie ostatnio trochę się obniżył, to Feye dobrze się prezentuje. Ostatnia trochę gorsza seria miała prawo im się przytrafić (m. in. grali z Sercami i Joden), co nie znaczy, że ze Zwolle dzisiaj pójdzie im łatwo (ostatnia seria gości to 5 spotkań bez porażki). Ciekawe jest h2h: na 8 ostatnich spotkań u siebie, Feye wygrał wszystkie. Ja mam ten mecz w taśmie ???? Pozdrawiam
PS Gospodarzom pewnie nie służą też występy pucharowe, ale to takie &quot;gdybanie&quot;,z drugiej strony często po meczach w środku tygodnia, w spotkaniach ligowych faworyci zawodzą. GL!
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Feyenoord ma klasyczną zadyszkę, z resztą ta drużyna często miewała może nie aż tak dobre, ale dobre początki sezonów i potem traciła wysokie pozycje i przewagi punktowe. Osobiście myślałem jednak, że utrzymają formę i tendencja spadkowa zacznie się dopiero na wiosnę.
Ja w ten weekend na forum z doskoku i wyjątkowo bez analizy, ale jakiś handicapik na Ajax to chwycę.
 
P 7

pablitos85

Użytkownik
Witam,panowie wydaje mi się że boisko zweryfikuje tą kwestie czy feyennord wygra,zremisuje czy też Przegra,prawdą jest że ostatnie mecze między tymi zespołami kończyły się 1,i tak mi się też wydaje że dziś podtrzymają tą serię,LE dopiero w czwartek,2 ost.mecze na lidze remis i porażka więc trzeba wygrać bo Ajax chyba zgarnie 3pkt choć z nijmegen ost 2 mecze to remisy,dla mnie dziś w portowym mieście będą się cieszyć z 3 pkt
 
ebi85 212

ebi85

Użytkownik
Ajax Amsterdam - NEC Nijmegen

Ajax 1.18
sts ✅
Ajax -1 1.47
sts ✅
Kursy nie zachecaja aby grac Ajax,ale ja gram ta pozycje. Poza składem Ajaxu na dzisiejszy mecz znaleźli się Riechedly Bazoer oraz Amin Younes. Wśród wybranych nie ma też oczywiście Nemanji Gudelja i Anwara El Ghaziego, odsunietych od zespolu przez trenera z Amsterdamu Petera Bosza. Ajax ostatnio remis na wyjezdzie z Alkmaarem po dobrym meczu w ich wykonaniu, u siebie 7 zwyciestw podrzad liczac rowniez Lige Europejska. Zla forma z poczatku sezonu juz chyba zapomniana. Nijmegen 3 remisy podrzad ostatnio, na wyjezdzie graja w kratke. Przegrywali juz w tym sezonie z PSV i Feyenoordem, wiec teraz kolej na porazke z Ajaxem. Kadra bez zadnych oslabien. Stawiam zwyciestwo Ajaxu Amsterdam, poniewaz gonia Feyenoord w tabeli (tylko 2 pkt straty do lidera), wczoraj niespodziewanie punkty stracilo PSV, wiec jest okazja do powiekszenia przewagi punktowej nad aktualnym mistrzem Holandii. Przed sezonem Ajax otwarcie mowil, ze mistrzostwo jest priorytetem, wiec takie mecze jak dzisiejszy trzeba pewnie wygrywac.
Feyenoord - Zwolle
Feyenoord 1.30 sts ✅
Feyenoord -1 1.70 sts ✅
Feyenoord w 3 ostatnich meczach w lidze zdobyl tylko 2 punkty, u siebie remisy z Heerenveen i Ajaxem oraz niespodziewana porazka na wyjezdzie w ostatniej kolejce z G.A Eagles 0-1 (byla to pierwsza porazka druzyny Feyenoordu w tym sezonie). Jedyne oslabienie lidera to brak Terence&#39;a Kongolo, ale jak to trener gospodarzy mowi, jest szeroka kadra i nie bedzie problemu z zastepstwem. Lider druzyny i najbardziej doswiadczony zawodnik Dirk Kuyt juz nie moze doczekac sie meczu z Zwolle i twiedzi, ze odpoczynek na reprezentacje pomogl druzynie i zespol jest gotowy na przelamanie i zwyciestwo w dzisiejszym meczu. Zwolle po slabszym poczatku sezonu zlapal wiatr w zagle i od 5 meczy nie przegral w lidze zaliczajac 3 zwyciestw i 2 remisy. Gram tu na zdecydowane zwyciestwo Feyenoordu, powody podobne co w przypadku Ajaxu, strata punktow wczorajsza PSV i okazja do powiekszenia przewagi,. Feyenoord bedzie chcial sie rowniez przelamac po ostatnich niepowodzeniach w lidze, a zespol Zwolle jak widac z historii im lezy, 8 zwyciestw z rzedu u siebie i tylko 1 spotkanie wygrane 1 golem, reszta wiecej niz 1 bramka.
Obydwa mecze do obejrzenia na antenach Polsat Sport Extra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Znawcą nie jestem, ale Feye oglądam od czasu do czasu (transmisje są na Polsat Sport Extra). To nie jest jeszcze zespół tej klasy, który na 20 meczy 20 wygrywa. Mimo, że poziom Eredivisie ostatnio trochę się obniżył, to Feye dobrze się prezentuje. Ostatnia trochę gorsza seria miała prawo im się przytrafić (m. in. grali z Sercami i Joden), co nie znaczy, że ze Zwolle dzisiaj pójdzie im łatwo (ostatnia seria gości to 5 spotkań bez porażki). Ciekawe jest h2h: na 8 ostatnich spotkań u siebie, Feye wygrał wszystkie. Ja mam ten mecz w taśmie ???? Pozdrawiam

PS Gospodarzom pewnie nie służą też występy pucharowe, ale to takie &quot;gdybanie&quot;,z drugiej strony często po meczach w środku tygodnia, w spotkaniach ligowych faworyci zawodzą. GL!
Dzisiaj Feyenoord bez niespodzianki 3-0! ????
 
arass1 202,8K

arass1

Użytkownik
Kos orientuje sie moze dlaczego El-Ghazi pokutuje w mlodej druzynie Ajaxu?
Przeciez do niedawna byl to wyrozniajacy sie zawodnik tego zespolu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom