>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. kolejka Enea Ekstraligi - 5 sierpnia

Status
Zamknięty.
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik


Przed nami 15 już kolejka Enea Ekstraligi. Spotkania bardzo interesujące szczególnie Unii Leszno i Falubazu Zielona Góra oraz Lotosu Gdańsk i Sparty Wrocław. Pierwsza dwójka bije sie o top 4 i walkę o najwyższe cele, 2 para natomiast o byt w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Zapraszam do komentowania i podawania typów.

Unibax Toruń - PGE Marma Rzeszów godz. 16.00
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Betard Sparta Wrocław godz. 17.30 TVP SPORT
Azoty Tauron Tarnów - Polonia Bydgoszcz godz. 18.30
Stal Gorzów - Dospel Włókniarz Częstochowa godz. 19.00
Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Góra godz. 19.30​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Kursy wystawione i ruszyli... ????
Tobet wyciąga wnioski i coraz lepiej ofertę wystawia, kursy na ZG i Leszno zdecydowanie mnie nie satysfakcjonują.
Jedyne co jak na razie pobieram to over punktowy Kostka. Jest zawodnikiem lepszy niż Gapiński także na nim powinien już 2-3 punkty urwać. W biegu 11tym jedzie z Kułakowem i Lampartem co też powinno odbić się pozytywnie na jego zdobyczy punktowej. 5 Punktów dla prowadzącego parę to naprawdę niewiele także ja to kupuję po bardzo przyzwoitym kursie.
Kościecha over 4.5 @ 1.72
Tobet
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
@feekus
Jeśli chodzi o Kułakowa to zapewne będzie podobnie jak w Bydgoszczy w meczu z Rzeszowem.Kułakow pojedzie 1 bieg a potem będą go zastępować bydgoscy juniorzy.
Na pierwszy rzut oka linia też mi się wydaje niska. Jak już zabieram głos to ciekawe kto w TVP Sport wybrał mecz na dzisiejszą transmisję?! Jak dla mnie to chyba najgorsze ze wszystkich spotkań wybrali!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ułamek under 10,5 @1,70 Tobet
Przerywam milczenie Feekus;)
Seba w przeszłości jeździł w Wybrzeżu(a gdzie on nie jeździł jeszcze?!;)),więc jakaś znajomość toru jest. Ale czy aż taka żeby zdobyć 11 pkt w tak ważnym meczu wyjazdowym?Moim zdaniem nie.Pierwszy start Ułamka to bieg z parą Pedersen/Pieszczek.Czyli max 2 pkt,a myślę że będzie to jedynka..Później bieg z Jonassonem i Sucheckim,czyli każda zdobycz możliwa,podobnie jak w kolejnym starcie ze Świderskim i Gafurowem.Zakładam że w tych dwóch biegach wygra z Sucheckim i Renatem czyli po 3 startach max 6 pkt.W 4 starcie pojedzie z Woofindenem oraz Jonassonem i Świderskim.Tu daje mu max 1 pkt,ale zero mnie nie zdziwi zupełnie.Na 6 start Seby nie liczę,są w ekipie lepsi zawodnicy do rezerw taktycznych.Reasumując przy dobrych wiatrach Ułamek zrobi 8-9 pkt.Ale ja tu widzę dziś wyraźne zwycięstwo Wybrzeża dlatego Sebastian powinien przywieźć tych pkt jeszcze mniej.
edit:dokładam Wybrzeże @1,72 w Unibet,w Tobet zjechało z 1,55 na 1,40...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
tobet
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Betard Sparta Wrocław H(0 - 4.5) -
Wrocław +4,5 @ 2.00
Ostatni mecz Lotosu poza oczekiwaniami. Wrocław zdobywając 3 pkt będzie raczej spokojny o byt w extra. Gdańszczanie raczej widzą już bramy 1 ligi.
niestety zabrakło 1 pkt
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Andreas Jonsson - Piotr Protasiewicz h2h
AJ to jeden z najlepszych zawodników wyjazdowych w Ekstralidze (2,286 pkt/bieg). Lepszą średnią w tym względzie ma od niego tylko Pedersen i Holder. Z kolei Protas na wyjazdach jest dość przeciętny i notuje wiele wpadek (1,714 pkt/bieg). O ile w meczu w Zielonej Górze takiego typu bym nie grał, o tyle na wyjeździe warto coś takiego grać, bo zwyczajnie AJ na wyjazdach jest znacznie lepszy. Ostatnie 5 meczów h2h
Częstochowa 11-7
Toruń 12-5
Gdańsk 14-10
Wrocław 15-10
Rzeszów 9-11
Protas był lepszy tylko w Rzeszowie, ale tak jak pisałem w tamtej kolejce, Piotr rzeszowski owal uwielbia i miał łatwiejsze biegi. Dziś układ startów też ma może korzystniejszy, ale jednak tor już bardziej przypasuje AJ-owi. Był tutaj wszak w finale GP. Dziś będzie pewnie inna nawierzchnia, ale im trudniejsza tym nawet lepiej dla typu. Protas w Lesznie ma różne występy, ale w ostatnich latach bez szału. Nawet w zeszłym roku gdy był w wybornej formie to w Lesznie zdarzało mu się pojechać słabo, vide Memoriał Smoczyka gdzie był dopiero 12 (słaba obsada). Jak dla mnie AJ powinien wygrać to h2h przynajmniej 2-3 punktami, a nawet więcej bo jest pierwszym do taktyków.
Jonsson - 0.5 @ 1.65 Tobet ✅ ✅ 14-12
Jonsson (1X2) @ 1.80 milenium* ✅
* - pierwsze 5 startów

*************
Lindgren - Jędrzejak h2h

Lindgren ostatnio słabiutko w Anglii, Szwecji czy to w Polsce. Nawet w GP nie przypominał już tego zawodnika sprzed paru miesięcy. Jakiś kryzys sprzętowy? Ogór też zawalił ostatni mecz ligowy ale poza tym trzyma bardzo równą formę. W tym sezonie jest liderem drużyny na wyjazdach. Średnie wyjazdowe mówią wszystko. Lindgren (1,241 pkt/bieg) - Jędrzejak (1,800 pkt/bieg)

Ostatnie 5 meczów wyjazdowych h2h

Rzeszów 8 - 3
Toruń 8 - 15
ZIelona Góra 6 - 8
Czewa - 13
Bydgoszcz 11 - 12

Dodatkowo Ogór w parze z Anderssonem, a Freddy ma w parze Woffindena. Biegi też ma teoretycznie łatwiejsze. Ja dałbym niższy kurs, nawet z wyższym handicapem, więc pobieram.

Jędrzejak @ 1.70 w Betsafe ala Betsson zwrot niestety, co ten Ogór jechał w drugiej połowie zawodów ...
/ Falubaz macie w Betsafe -5.5 @ 1.85
 
kwiti 138

kwiti

Użytkownik
Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Gora H(0 - 6) 2 @ 2,00 ✅ ✅
Po takim kursie to mogę to wziąć! Do Falubazu wraca Dudek i to w dobrej formie, jak za dawnych czasów. &quot;DuZerS&quot; wczoraj w IMŚJ pojechał nieźle 11 &quot;oczek&quot; w tym jedno wykluczenie. Leszno nadal bez Jareczka, a z nieprzewidywalnym Batchelorem. O ile Holta i ktoś z duetu: Jankowski - Davidsson - Jabłoński &quot;zaskoczy&quot; to nie powinno być problemu z tym typem.
Warto dodać, że w sytuacji &quot;bez Jarka&quot; Unia Leszno ostatnio dwukrotnie wygrała u siebie 51:39, czyli dwunastoma oczkami. Jednak nie porównywałbym bardzo Falubazu do Polonii, a Stal w Lesznie pojechała blado strasznie. Jensen dwa punkty i fatalny Gollob. Dzisiaj stawiam minimalny win gospodarzy, coś w stylu 47:43.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ryan Sullivan over 11,5 1,60 Tobet [15pkt]KOMPLET✅✅✅

Dzisiaj spokojnie mogę zagrać ten zakład. 12pkt w wykonaniu Saletry dzisiaj to minimum. 3 biegi ma z Ząbikiem co bardzo mnie cieszy ponieważ nie straci na koledze z pary a z rywalami oprócz Crumpa nie powinien mieć większych problemów.W 4 swoim starcie jedzie z juniorem i jeśli Sullivan wygra start to napewno nie będzie czekał na &quot;Luzika&quot; i pogna sam bo 3 oczka. 5 startów liczę że przed Nim dlatego linia spokojnie do pokrycia.Będę na meczu;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lotos Gdansk - Betard Sparta Wrocław 1 @ 1,75 Betsafe ✅ 47-42

Co prawda nie mam przekonania do drożyny z Gdańska ale po takim kursie to trzeba zagrać, bo inne buki płacą ok 1,4 na Wybrzeże. Mecz będzie na styku. Jednak WTS na wyjazdach nie prezentuje się najlepiej. Mimo wszystko szkoda że w barwach Wybrzeża nie jedzie Chrzanowski bo ostatnio w jakimś wewnętrznym turnieju w Gdańsku wykręcił 11 punktów. Suchecki to tylko Suchecki ale coś pewnie dorzuci. Świderski też z meczu na mecz powinien jeździć lepiej. Renata szału nie zrobi. Juniorka po stronie gospodarzy. THJ od niego sporo zależy jak zrobi ok 10 punktów to gospodarze to wygrają. Nicki nie powinien z nikim przegrywać. Goście mają 3 liderów Jędrzejak, Ułamek i Lindgren jednak wszyscy na wyjazdach są o wiele słabsi niż u siebie. Juniorka gorsza, Druga linia wydaje mi się że też. Mam nadzieję że Gdańska pojedzie w końcu na poziomie Ekstraligi i wygra to spotkanie.
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Betard Sparta Wrocław 1.60 betsafe✅

Bardzo ważne spotkanie w kontekście utrzymania się w Ekstralidze, czyli spotkanie się 2 drużyn zajmujących miejsca w dolnej części tabeli ligowej. W pierwszym meczu Betard wygrał u siebie 52 : 38.
Lotos Zawalił 2 ostatnie mecze jednak niema za bardzo co się nimi sugerować. W 14 kolejce zostali rozgromieni przez Czesochowe, jednak Gdańsk na wyjazdach to tylko niki. Kolejkę wcześniej ulegli u siebie z Unią Leszno, ale wtedy jechali osłabieni brakiem drugim swoim najlepszym jeźdźcem THJ oraz nieobliczalnym Maximem.
Wygraną lotosu widze głownie dzięki lepszej juniorce. Szczególnie Pieszczek, który na własnym orze spisuje się bardzo dobrze i z powodzeniem będzie mógł zastępować swoich kolegów jako rezerwa zwykła. Szymko również powinien powalczyć z 2 juniorem Sparty.
Malitowski w niczym już nie przypomina chłopaka z początku sezonu, gdzie prezentował przyzwoity poziom.
Dodatkowo zamiana chrzanka na Renate też powinna przynieść same korzyści. Również
Suchecki z Andersonem powinien sobie poradzić i dorzucić pare oczek.
Kwiti : Jedzie Jankowski wiadomo zna tor:razz:
Puk – Zagar 1,25 zwrot
We wszystkich meczach rozgrywanych na gorzowskim owalu Puk tylko raz był gorszy od Zagara i raz pad remis. Reszt pojedynków wygrywał Duńczyk. .Warto nadmienić ze w większości pojedynków to Zagar prowadził parę, teraz jest na odwrót. Duńczyk jest liderem swojej ekipy, Matej natomiast jakby złapał lekka zadyszkę. Kurs to dubla- trepla w sam raz
Unia -Falubaz 1.3⛔
Uważam ze para Holta-Alex zawali mecz.Zarówno Rysiek jak i Sasza( junior wiec można mu to wybaczyć, bo i tak robi swoje) na wyjeździe to nie to samo co u siebie i jak razem zrobią 12 p to można uznać to za sukces. Dudek po kontuzji wiec im dalej w las tym gorzej powinien sobie radzić. Jankowski mimo ze zna tor nie powinien być dużym zagrożeniem dla byków.
Ako 2,27 ( gdans liczony po 1.40)
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Niels Kristian Iversen -0,5 - Tomasz Gollob kurs 1,6
Jak dla mnie ten typ to jest okazja na duży zarobek. Iversen u siebie w każdym meczu jest świetnie spasowany co potwierdza jego średnia biegowa u siebie 2,618. Gollob od początku sezonu bardzo się męczy na własnym torze i jest cieniem samego siebie. Wydaje mi się, że nie było meczu u siebie w którym Gollob by pojechał lepiej od Iversena. Dodatkowo wczoraj w Gorzowie była burza,tor będzie wilgotny i przyczepny więc nie będzie sprzyjał Gollobowi.
Mogą odwołać, bo znowu w Gorzowie grzmi
 
U 0

ul1938

Użytkownik
Unia Leszno - Stelmet Falubaz Zielona Gora H(0 - 6) 2 @ 2,00
Po takim kursie to mogę to wziąć! Do Falubazu wraca Dudek i to w dobrej formie, jak za dawnych czasów. &quot;DuZerS&quot; wczoraj w IMŚJ pojechał nieźle 11 &quot;oczek&quot; w tym jedno wykluczenie. Leszno nadal bez Jareczka, a z nieprzewidywalnym Batchelorem. O ile Holta i ktoś z duetu: Jankowski - Davidsson - Jabłoński &quot;zaskoczy&quot; to nie powinno być problemu z tym typem.
Powinieneś chyba wiedzieć że jeżeli wraca do składu Dudek to nie może jechać Jabłoński. Pozdr.
 
S 13

spiskowiec

Użytkownik
G. Laguta (9.5) +
to jedyny zawodnik co robi punkty w Cz-wie i na wyjazdach i nie przeszkadza mu tor więc myślę, że 9,5 to spokojnie w 5 biegach zrobi 1,9 to wydaje mi się dobry kursik jak przegrali w Częstochowie z Gorzowem to 10 zrobił. Na pewno będzie najlepszy z Włókniarza. Na wyjazdach tam gdzie Włókniarz miał wpadki Lotos 54-36 Włókniarz
Łaguta 13 w 5 biegach Rzeszów 50-39 Włókniarz Łaguta 13 w 5 biegach
Zielona Góra 57-33 Włókniarz Łaguta 10. Z Toruniem coś nie wyszło ale tam była katastrofa. Po Toruniu wydaje się, że odzyskał siły bo z Lotosem w 4 startach zdobył komplet 12 punktów
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Dość duży wystawili bukmacherzy handicap na Czewę. Co prawda na wyjazdach idzie im wybitnie słabo, ale mimo wszystko są moim zdaniem w stanie zrobić 33 punkty w Gorzowie. Pamiętam, że w poprzednim sezonie przed spotkaniem tych dwóch zespołów również buki dał hc na podobny (jeśli nie wyższym poziomie), a skończyło się przecież tylko 6 punktową porażką gości. Dzisiaj chyba już tak dobrze nie będzie, ale szanse na obronienie +24,5 pkt widzę spore. Myślę drugiego takiego meczu jak w Toruniu nie pojedzie już Grisza, który spokojnie jest w stanie powalczyć z liderami gospodarzy. Równą formę prezentuje Nermark, a i po cichu można by liczyć na kilka &quot;oczek&quot; ze strony Bjerre, który w poprzednich latach nieźle radził sobie na tym obiekcie. Właśnie od tych trzech jeźdźców zależeć będzie wynik meczu, choć było by miło jakby coś tam zapunktował chociażby Czaja.
Nie ukrywam, że liczę na podtrzymanie dyspozycji przez Tomka Golloba. Jeśli on nagle nie odpali, to można być w miarę spokojnym o typ. Dość długą podróż mieli M.J. Jensen i Zmarzlik, ale chyba nie będzie to miało większego wpływu na ich jazdę.
Stal punkt bonusowy ma już dawno w kieszeni, więc nie widzę powodu na ciśniecie po jak najwyższy wynik, bo i koszta wtedy się zwiększają, a i KSM niepotrzebnie wzrasta. Myślę, że padnie tu bezpieczny wynik około 54-36.
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa - Włókniarz Częstochowa +24,5 # 2,00 Unibet ZWROT
15:45 Mecz w Gorzowie niezagrożony
18:22 Mecz w Gorzowie odwołany ????????

 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Kursy wystawione i ruszyli... ????

Tobet wyciąga wnioski i coraz lepiej ofertę wystawia, kursy na ZG i Leszno zdecydowanie mnie nie satysfakcjonują.

Jedyne co jak na razie pobieram to over punktowy Kostka. Jest zawodnikiem lepszy niż Gapiński także na nim powinien już 2-3 punkty urwać. W biegu 11tym jedzie z Kułakowem i Lampartem co też powinno odbić się pozytywnie na jego zdobyczy punktowej. 5 Punktów dla prowadzącego parę to naprawdę niewiele także ja to kupuję po bardzo przyzwoitym kursie.

Kościecha over 4.5 @ 1.72

Tobet
A żeby nie rozpisywać się zbytnio osobno o tym becie , pozwoliłem sobie zacytować. Ostatnie mecze Kościechy i Gapińskiego na wyjazdach to:
Wrocław: Gapa 2, Kostek 10
Gorzów: Gapa 6, Kostek 5
Leszno: Gapa 12, Kostek 7
Rzesżów: Gapa 1 , Kostek 7

Zastanawiałem się żeby grać Handi na Kostka który ma łatwiejszy bieg niż Gapa. Jednak kurs lepszy tylko o 0,12 groszy a ryzyko jak dla mnie duże. Te 4,5 to Kostek robi w 3 biegach ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tomasz Gollob under 10,5 @ 2,20 Tobet

Dzisiaj Gollob znowu w parze z Pukiem ale ja wolę inny zakład, który można ocenić jako value. Gollob w tym sezonie w Gorzowie po prostu jeździ fatalnie i nie wiem czy akurat dzisiaj wystrzeli, bo o jego formie dalej za dużo nie wiadomo. Dzisiaj w parze z MJJ i na nim spokojnie punkty może tracić, bo przecież Gollob lubi jeździć drużynowo, za co mu się z resztą należą brawa, bo mało kto już tak jeździ. W czwartym swoim starcie jedzie z Kasprzakiem i też może zgubić tam punkty. Do tego Gollob dwukrotnie zmierzyć się będzie musiał z Lagutą więc na nim też może coś stracić, bo to będzie lider Włókniarza. Dzisiaj pewnie Stalowcy wygrają wysoko więc może Gollob odda swój ostatni start któremuś z juniorów albo po prostu sobie da spokój z ostatnim biegiem, bo już nie raz tak było przy wysokich wygranych jego zespołów. Moim zdaniem są naprawdę spore szansę, by Gollob tutaj zdobył 10pkt albo i mniej, a kurs baaardzo przyjemny.

Unia Leszno-Falubaz ZG(+6) 1 @ 1,72 Tobet⛔39-51

Ja jak zawsze jestem za Falubazem ale jakoś nie widzę ich dzisiaj w Lesznie. Owszem Pepe lubi ten tor, AJ w formie, Jankowski wychowanek ale moim zdaniem za mało mają armat by tutaj postraszyć Unistów. Zacznijmy od tego, że Unia Leszno u siebie potrafi zlać teoretycznie mocniejsze ekipy. Tak jak w większości spotkań juniorka po stronie Falubazu jest ich atutem, tak tutaj będzie im niezwykle ciężko cokolwiek zrobić, gdyż oba Pawlickie, Adamczewski czy Musielak u siebie potrafią każdego objechać. Do tego Pavlic czy Baliński to u siebie naprawdę mocni zawodnicy, a i Batch zaczyna coś jeździć na Smoku. Falubaz na wyjazdach nie ma wsparcia tej drugiej pary czyli Loktaev i Holta i to jest ich ból. Jeśli mieliby powalczyć w Lesznie, to oni muszą pojechać na wysokim poziomie, a to mi się jakoś nie widzi zbytnio. W mojej ocenie Unia dzisiaj nie powinna mieć problemów z wygraną i zdobycie 49pkt, a przy 48 mamy zwrot, także ja taki typ biorę z pocałowaniem ręki.


Do tego super wygląda under Ułamka, który pobieram i reputa leci dla Levy&#39;ego42????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Unia Leszno -6 - Falubaz Zielona Góra 1 @ 1,72 Tobet
Czekałem na ofertę u wszystkich bukmacherów, liczyłem że gdzieś handicap będzie niższy jednak nic z tego, dobrze że chociaż kurs się utrzymał. Dla mnie Leszno jest zdecydowanym faworytem tego meczu. Po pierwsze mają bardzo wyrównany skład. W dobrej formie są Przemek Pawlicki i Damian Baliński. Na Smoku nie zawodzi Pavlic i leszczyńska młodzież. Batchelor ostatnio ustabilizował formę i widać że jest solidnie punktującym zawodnikiem. Do składu gości wraca Dudek ale to raczej im nie pomoże. Protasiewicz w tym roku na wyjazdach jeździ bardzo słabo. Jonsson też nie będzie wszystkiego wygrywał. Po Jankowskim nie spodziewam się niczego bo to nie jest zawodnik na E-ligę. Para Holta i Loktajew bardzo nieregularna i na trudnym torze jaki będzie w Lesznie oni sobie nie poradzą. Ja typuję wynik w granicach 50-40 dla miejscowych.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Lotos Wybrzeże Gdańsk - Betard Sparta Wrocław 1 1,51 Betsafe ✅

Bardzo ważny mecz dla gospodarzy. Którzy jeśli jeszcze myślą o pozostaniu w elicie na najbliższy sezon to muszą dzisiaj po prostu wygrać. Goście to drużyna swojego toru, są bardzo grożni na we Wrocławiu dla każdego ale dzisiaj będą mieli trudną przeprawę w Gdańsku. Gospodarze to głównie Nicki, wraca dzisiaj Thomas czyli na pewno wzmocnienie, mam nadzieje, że przebudzą się Tomek i Piotr bo obaj jeżdzić potrafią. Myślę, że Pieszczek powinien być dzisiaj na swoim torze lepszy niż Patryk więc lekki handicap tutaj widzę po stronie gospodarzy. Seniorzy z Wrocławia to wbrew pozorom bardzo równy skład ale na wyjazdach to nie Ci sami zawodnicy. Pytanie co dzieje się z Jędrzejakiem który ostatnio jak by lekko obniżył loty. Trochę punktów powinien przywieżć Ułamek i Lindgren pytanie co pokaże &quot;Tajski&quot;. Ja jednak stawiam na gospodarzy w tej potyczce, myślę, że nawet warto grać handicap bo nie jest aż tak duży.
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Lotos Gdańsk - Betard Sparta Wrocław godz.17:30

K.Pieszczek +2 @1.7
T.Woffinden -2 @2.3

Pieszczek to junior gdańskiego lotosu natomiast Woffinden to świetny angielski żużlowiec który się rozwija i jeździ coraz lepiej.Ostatnio gdyby nie pech został by mistrzem Anglii.Do rzeczy,bardzo ważny mecz dla obu ekip.Jeżeli Gdańszczanie dzisiaj przegrają można powiedzieć,że spadają na zaplecze ENEA Ekstraligi i nic nie będzie wstanie ich uratować. Beterad Sparta Wrocław zdobywając punkty w dzisiejszym pojedynku praktycznie zapewni sobie byt na przyszły sezon.Woffinden w ostatnim meczu pojechał bardzo dobrze i zrobił 14 oczek (2,2,3,3,2,2),a mimo to jego drużyna przegrała w Rzeszowie 52:37.Dzisiaj zapewne też będzie podporą wrocławskiej drużyny i dwu cyfrówkę zrobi.

Tutaj ostatnie występy Pieszczka:
K. Pieszczek (2,0,0,0) 2 wyjazd z Częstochową
K. Pieszczek (3,2*,0,1,D,0) 6+1 - w domu z Lesznem
K. Pieszczek (2,0,0,1*) 3+1 - wyjazd z Zieloną Górą
K. Pieszczek (3,2*,W,0) 5+1 - w domu z Tarnowem

Zapewne po raz kolejny zastąpi w jednym z biegów innego juniora Szymko ale to może okazać się za mało.Faworytem spotkania według bukmacherów jest Gdańsk także w przypadku porażki sześcioma pkt możliwe,że Tai stawi się na starcie jako rezerwa taktyczna.Kurs wysoki jak na ten pojedynek i hcp wydaje się też być niskie.Pobieram.GL!

Tai Woffinden -2 @2.3 (Bet365) 3/10⛔

K. Pieszczek 2 W 1 0 3
T. Woffinden 1 2 1 1* 5
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
Moim zdaniem kursy są odpowiednie Pieszczek powinien zrobić ok 6-8 p. Jest najlepszym juniorem w stawce ( wrocławscy sa daleko za nim) do tego własny tor + 2 handi. do tego tai jeździ w parze z Fredka. Większe szanse w tym typie jak dla mnie ma junior gospodarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom