>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

15. kolejka Ekstraklasy [10.11.2023 - 12.11.2023]

Status
Zamknięty.
R 595,2K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 17:30
Spotkanie: Widzew Łódź - Ruch Chorzów
Typ: remis
Kurs: 3,60
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Pewną nadzieją na beznadziejną sytuację Ruchu w ligowej tabeli jest postawa w drugiej połowie w bezbramkowym meczu z Radomiakiem- słupek, poprzeczka, sytuacje Szczepana sam na sam...piłka musi jednak wpadać do bramki. Kibice Widzewa i Ruchu od lat żyją w przyjaźni więc atmosfera w Łodzi zapowiada się znakomicie, jednakże na boisku z pewnością nie będzie sentymentów. Widzew po zmianie trenera na Dawida Mysliwca grał dobrze zdobywając cenne punkty ale po niespodziewanej porażce u siebie z Wartą i uratowanym w 99 min remisie w meczu z Zagłębiem w Lubinie spadł na czternaste miejsce w tabeli. Dal Ruchu po zmianie trenera na Jana Wosia nie ma innej możliwości niż walka o trzy punkty- bolączką jest nadal przesypianie pierwszej połowy, bojaźliwa gra w poprzek i do tyłu- jeśli Woś potrafi to wykorzenić i przestawić drużynę na grę do przodu, to jest szansa na jakieś pozytywy i punkty. Plusem Wosia jest granie wreszcie czterema obrońcami- Skrobacz z uporem maniaka grał trzema. Coś co sprawdzało się w niższych ligach w ekstraklasie dawało łatwe bramki przeciwnikom.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
nie no Ibis :D , mecz przyjaźni to może być na trybunach , ale nie na boisku , i jak ma Widzew niby im puscić mecz, a potem jakby spadł Ruch i Widzew i zabrakło by tych 3 pktów to co wtedy ? ale żeby nie było rozumiem ten typ, ja raczej bym grał x do przerwy lub końcowy ;)
I wtedy mecz przyjaźni w 1 lidze :D
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
nie no Ibis :D , mecz przyjaźni to może być na trybunach , ale nie na boisku , i jak ma Widzew niby im puscić mecz, a potem jakby spadł Ruch i Widzew i zabrakło by tych 3 pktów to co wtedy ? ale żeby nie było rozumiem ten typ, ja raczej bym grał x do przerwy lub końcowy ;)
Dlatego też napisałem na końcu, że mecz śmierdzi mi mocnym remisem tutaj ;).
Mimo to idę po swoje i gram zwycięstwo gości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom