>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

15 euro za darmo bez obracania (betclick.com)

D 5

dami21

Użytkownik
www.betclick.com

Oferta powitalna

Kwota, którą otrzymasz w BetClick to 15 EUR bonusu Cashback.
Oznacza to, że zwrócimy Ci pienądze ze pierwszy zakład jeżeli okaże się przegrany.

UWAGA: To nie jest żaden bonus, którym trzeba obracać! Te pięniądze będziesz mógł natychmiast wypłacić. To naprawdę wyjątkowa oferta, która daje Ci szansę na grę bez żadnego ryzyka!

Sprawdź naszą ofertę, a potem zdecydujesz czy chcesz z nami zostać.

Na przykład:

Decydujesz się postawić 15 EUR na mecz Legia - Wisła:

1. Zarejestruj się w BetClick

Wypełnij formularz rejestracyjny i potwierdź rejestrację, klikając na link aktywacyjny umieszczony w otrzymanym mailu..

2. Złóż pierwszy depozyt.

Aby postawić pierwszy zakład i skorzystać z naszej oferty, musisz złożyć swój pierwszy depozyt w wysokości przynajmniej 10 euro. Jeżeli całą kwotę postawisz na swój pierwszy zakład, w przypadku przegranej zostanie Ci ona zwrócona w całości!

3. Postaw pierwszy zakład bez ryzyka.

Jeżeli postawisz swój pierwszy zakład na remis pomiędzy zespołami a kurs wyniesie np. 6.00 otrzymasz:

15 X 6 = 90 Euro

Jeżeli nie będzie remisu natychmiast zwrócimy Ci postawione pieniądze. To oferta bez żadnego ryzyka!

Bonus dotyczy tylko nowych użytkowników.

Tylko Twój pierwszy zakład jest refundowany.

Warunki Ogólne:

1. Jeden bonus przypada na jednego gracza ( jedno gospodarstwo domowe, jeden adres email, jeden adres IP, jedna kartę płatniczą).

2. Bonus przeznaczony jest dla graczy, którzy nigdy wcześniej nie rejestrowali się na stronie BetClick.com od momentu jej uruchomienia.

3. Aby otrzymać zwrot w przypadku przegranej, pierwszy zakład musi być postawiony na zdarzenia, które posiadają min. 3 możliwe wyniki ( np. mecz piłkarski – wygrana/przegrana/remis) po dowolnych kursach.

4. Wpłata za pomocą Moneybookers są wyłączone z tej promocji. Oznacza to, że jeżeli gracz dokonał depozytu za pomocą tego systemu nie będzie uprawniony do otrzymania zwrotu za przegrany zakład.

5. Wypłata zwrotu może być dokonana TYLKO na to samo konto lub kartę płatniczą, z których dokonano depozytu. Konto lub karta muszą być własnością gracza. NIE MA MOŻLIWOŚCI wypłaty zwrotu za przegrany zakład na konto bankowe lub kartę płatniczą / kredytową osoby trzeciej.

6. Jeżeli BetCLick uzna, iż nastąpiło nadużycie regulaminu promocji, bonus może zostać w każdej chwili anulowany bez wcześniejszego powiadomienia i konieczności uzasadnienia tej decyzji. Gracz korzystając z tej promocji wyraża zgodę na jej warunki.

7. BetClick zastrzega sobie prawo do zakończenia w/w prmocji w każdym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

8. Użytkownicy z Polski są uprawnieni tylko i wyłącznie do promocji oferowanej na polskiej stronie BetClick.com. Oznacza to, że rejestrując się na innych wersjach językowych naszego serwisu, użytkownik nie będzie uprawniony do wypłaty zwróconej kwoty.

________DZISIAJ WPLACILEM KASKE ZOBAYCZMY CO Z TEGO BęDZIE_________
 
D 5

dami21

Użytkownik
Wczoraj wygrany zakład 15 euro na legie (2.0) 30 euro wypłacone prosili o skan, dzisiaj wypłata wyszła (otrzymałem-mail) więc tylko poczekać na kasę
PROMO OK !
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
a jesli mam już u nich konto od jakiegos czasu? tylko ze nierobiłem wpłaty? to też moge dostać bonus po pierwszym depozycie? czy to tylko dla tych co dostali maila, albo dopiero teraz załozyli konto?
 
D 5

dami21

Użytkownik
a jesli mam już u nich konto od jakiegos czasu? tylko ze nierobiłem wpłaty? to też moge dostać bonus po pierwszym depozycie? czy to tylko dla tych co dostali maila, albo dopiero teraz załozyli konto?
gadaj na suporcie , oczywiscie wysztkich bez 1 wplaty
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
a jesli mam już u nich konto od jakiegos czasu? tylko ze nierobiłem wpłaty? to też moge dostać bonus po pierwszym depozycie? czy to tylko dla tych co dostali maila, albo dopiero teraz załozyli konto?
Ja mam u nich konto gdzies od 1,5 roku, robilem juz przynajmniej 2 depozyty i maila od nich otrzymalem. Zapytalem sie czy promocja mnie na pewno tez dotyczy, czy tylko nowych i dostalem odpowiedz, ze jestem uprawniony do ich nowej promocji. Dlatego radze Ci po prostu napisac do nich i zapytac czy Ciebie rowniez promo dotyczy.
Pozdro
 
Q 0

quest

Użytkownik
w regulaminie jest napisane:
&quot;Przed wypłatą bonusu należy dokonać jego trzykrotnego obrotu na zdarzeniach, które posiadają min. 3 możliwe wyniki ( np. mecz piłkarski – wygrana/przegrana/remis) po kursach o wartościach przekraczających wartość 1.20 dla systemu europejskiego.&quot;
Więc trzeba obracać czy można odrazu wypłacić ?
 
Q 0

quest

Użytkownik
UWAGA: To nie jest żaden bonus, którym trzeba obracać! Te pięniądze będziesz mógł natychmiast wypłacić. To naprawdę wyjątkowa oferta, która daje Ci szansę na grę bez żadnego ryzyka!
to nie rozumiem. Trzeba napisać do suportu
 
mrwujek 3

mrwujek

Użytkownik
Można wypłacić. Ja przegrałem swój pierwszy zakład (grałem na Szachatar :kwasny4565 ???? i dziś zleciłem wypłate 15 Euro. Zarzadali skan dowodu osobistego. Wyslalem i pieniadze doszly po paru godzinach jak zwrot na karte Inteligo. Wiec mozna smialo grac.
 
D 5

dami21

Użytkownik
Można wypłacić. Ja przegrałem swój pierwszy zakład (grałem na Szachatar :kwasny4565 ???? i dziś zleciłem wypłate 15 Euro. Zarzadali skan dowodu osobistego. Wyslalem i pieniadze doszly po paru godzinach jak zwrot na karte Inteligo. Wiec mozna smialo grac.
POtwierdzam
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
w regulaminie jest napisane:
&quot;Przed wypłatą bonusu należy dokonać jego trzykrotnego obrotu na zdarzeniach, które posiadają min. 3 możliwe wyniki ( np. mecz piłkarski – wygrana/przegrana/remis) po kursach o wartościach przekraczających wartość 1.20 dla systemu europejskiego.&quot;
Więc trzeba obracać czy można odrazu wypłacić ?
A skad wziales ten punkt regulaminu? Ja w swoim regulaminie nie mam czegos takiego...
 
Q 0

quest

Użytkownik
dokaldnie nicnie ma ze3 tylko ze 3zdarzenia (mecz)nie wprowadzaj w bład ostrzezenie dla niego !!????
Czytaj regulamin BUKMACHERA.
Jest napisane po zalogowaniu &quot;moje konto&quot; -&gt; &quot;mój bonus&quot; jest wyraznie napisane :

Uwaga : wypłata bonusu podlega warunkom regulaminu (Zobacz warunki).
punkt 12.
Takze ta czerwona kartke wsadz sobie nie powiem gdzie.
Ale potwierdzam, otrzymałem odpowiedz od nich i nie trzeba obracać.

 
D 5

dami21

Użytkownik
Czytaj regulamin BUKMACHERA.
Jest napisane po zalogowaniu &quot;moje konto&quot; -&gt; &quot;mój bonus&quot; jest wyraznie napisane :

Uwaga : wypłata bonusu podlega warunkom regulaminu (Zobacz warunki).
punkt 12.
Takze ta czerwona kartke wsadz sobie nie powiem gdzie.
Ale potwierdzam, otrzymałem odpowiedz od nich i nie trzeba obracać.

bo to jest do bonusa 100% przy wplacie albo nd , ludzi nawetczytacwyraznie regulaminu nie umieja na stronie tylko szukaja gdzie nikt o tym nie wie .... CAłA POLSKA
 
doniooo 1

doniooo

Użytkownik
Czytaj regulamin BUKMACHERA.
Jest napisane po zalogowaniu &quot;moje konto&quot; -&gt; &quot;mój bonus&quot; jest wyraznie napisane :

Uwaga : wypłata bonusu podlega warunkom regulaminu (Zobacz warunki).
punkt 12.
Takze ta czerwona kartke wsadz sobie nie powiem gdzie.
Ale potwierdzam, otrzymałem odpowiedz od nich i nie trzeba obracać.

Czlowieku, przeciez to nie jest regulamin do tej promoocji!!
Wlasciwy regulamin masz tu: http://img.betclick.com/page/plpl/site/cashback2.html
Nie ma w nim mowy o 3 krotnym obrocie!
 
Do góry Bottom