>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

15 dolarow bez depozytu od stryyke

stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Witam po krótkiej przerwie. Przedstawiam naszą nową akcję promocyjną. W międzyczasie poznaliście już trochę firmę stryyke. Myślę, że oferta jest całkiem ciekawa ????

Pokerowy Bonus Noworoczny

To nie może być prawda!!! 15 dolarów w prezencie od Stryyke. Bez wpłaty!
Każdemu nowemu klientowi stryke daje w prezencie 15 dolarów na pokera! Zarejestruj się do 31. stycznia i prześlij nam kopię swojego dowodu osobistego (przednią i tylną część) za pośrednictwem maila na adres [email protected] lub faxem na numer +49 40 41 36 20 20 - a 15 dolarów zostanie zapisanych na wasze konta pokerowe. Wpłata nie jest konieczna!
W cash games możesz brać udział już od 10 centów stawki, w turniejach od 1 dolara - wiele radości z pokera dzięki podarowanym 15 dolarom!

REJESTRACJA PRZEZ LINK https://www.stryyke.de/mys_coupon_info?token=Poker15USDStartUp
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
o to samo pytałem w &quot;czat luźne rozmowy&quot; ale już coś nie pasuje i zaczynają głupie riposty typu--&gt;(rpg) Nawet chyba spytać o nic już nie można.:rolleyes:
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Można spytać a nawet trzeba. Powiem tak. Bądźcie cierpliwi lub korzystajcie z lucky number bonus. Za jeden punkt gracza stryyke płaci 7,77$. Trzeba tylko aktywować odpowiedni bonus.
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
Można spytać a nawet trzeba. Powiem tak. Bądźcie cierpliwi lub korzystajcie z lucky number bonus. Za jeden punkt gracza stryyke płaci 7,77$. Trzeba tylko aktywować odpowiedni bonus.
A jak mozna aktywowac ten bonus?
 
R 0

renton

Użytkownik
mowie powaznie, wyslalem skan i po 15 minutach kasa w kwocie 16,17 w $

Edit: Gdzie sie sprawdza ilosc ugranych punktów??
 
M 0

mateusz88

Użytkownik
Witam, chcialem zapytac czy w mailu trzeba napisac cos specjalnego czy tylko zdjecia dowodu + w temacie np new year bonus 15$? To wszystko? Ile wynosi okres oczekiwania na kase? Dzieki i pzdr.
 
xxxbecksxxx 0

xxxbecksxxx

Użytkownik
Ja rowniez potwierdzam ze mam kase na koniec 16,17 $ lub 10,99 Euro ???? pozdro
a teraz pytanie do stryke_suport ile trzeba ugrac aby moc przelac na zakłady ??
 
stryyke-polska 0

stryyke-polska

Użytkownik
Witam wczesną porą. Można zamiast skanu wysłać zdjęcie. Wszystkie inne sprawy będą od zaraz na bieżąco załatwiane więc proszę o trochę cierpliwości
 
lordi 0

lordi

Użytkownik
Witam stryyke_expert miałbym pytanie to trzeba tylko wysłać scan dowodu i to co w e-mailu napisać i to wszystko kasa na koncie ?? Nic nie trzeba będzie szukać tak jak z tym 7.77 $ ?? bo tam był trochę zamot.
 
Do góry Bottom