>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

15 + 5 FUNTÓW NO DEPOSIT =bingo=

Status
Zamknięty.
chelsea 0

chelsea

Użytkownik
Players from the countries listed below are prohibited to register and place bets or take advantage of any free chip offer. We sincerely apologize to these customers. The countries are: (...) Poland (...).
besssss komentarza ???? nabijacze.
 
pawsonoks 0

pawsonoks

Użytkownik
Również się zarejestrowałem i otrzymałem 15 GBP, po wpisaniu kodu kolejne 5 GBP na koncie ????

swietnie ???? wszyscy cieszymy sie twoim szczesciem ! po co to piszesz skoro kazdy kto sie zarejestruje i wpisze kod dostaje hajs ? az tak bardzo zalezy ci na tych postach ?

ciota komputerowa
 
prokocim200 0

prokocim200

Użytkownik
gadalem na czacie i tak mi napisali nie bardzo rozumie moze ktos przetlumaczyc


Please wait for a site operator to respond.

You are now chatting with &#39;Zara&#39;

you: Hi I greet want to pay out 75 £ As make it mums ?

Zara: hello how can i help you hun

Zara: may i know your alias hun

you: prokocim

Zara: hun may i know if you have placed any withdrawal request

you: yhy

you: promotions in poland?

Zara: hun if i am not wrong you are asking about cash out

Zara: i would like to tell you that to get a pay out you need to be a depositor player

you: ok

Zara: is there anything else that i can help you
 
prokocim200 0

prokocim200

Użytkownik
angello moze ty wiesz jak to wyplacic mam tam 75 funtow i jak chce wplacic banking daje to pisze cos takiego Deposits can only be made if the balance is less than £25.
You have a balance greater than £25. a na czacie chyba sie nie dogadam w jaki sposob mozna wyplacic kase z konta angello moze ty bys cos sie dowiedzial na live czacie jak mozna wyplacic od nich kase
 
prokocim200 0

prokocim200

Użytkownik
no wlasnie sie nie da wplacic a na translatorze mi przetlumaczyl ze Depozyty tylko mogą być wyrabiane jeżeli równowaga (bilans) jest mniej niż £25. Wy macie równowaga (bilans) większy niż £25.
to w tedy bylo by nie zle bezsensu musial bym co z ponad 25 jak juz mam 78 funtow przegrac specjalnie to co mam powyzej 25 i w tedy dopiero wplacic ??:-/
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Jesli masz 76 funtów to musiz przegrac aby miec miec 24 funty wtedy wplacisz depozyt i bedziesz mogl wyplacac. Nie mozna dokonac depozytu jesli Twoje saldo jest wieksze niz 25 funtow, a Ty masz wieksze saldo. Tak jak mowisz taki bezsens ale taka prawda. zawsze bedziesz te 20 funtow do przodu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom