>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

14 kolejka Primera Division 26-28.11.2011

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Mam pytanie Panowie co sądzicie o meczu Betis Sewilla- Real Sociedad?
Obie drużyny ostatnie zwycięstwo odniosły ostatnio pod koniec września. W ostatnich 8 meczach gospodarze zdobyli 1 pkt, goście 2 pkt.
Kurs na Betis 1,83 PLN (Bet365) . Co kolejkę liczę się, że wrzeszcie przełamią się. A większośc spotkań przegrywają po 1.
Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja kadrowa i forma w obu drużynach?

Przepraszam, że mało merytorycznie wnoszę do dyskusji, ale nie znam hiszpańskiego i nawet jak wejdę na stronę klubu to też niczego nie dowiem się. Czasu na na dokładne śledzenie meczów w TV też mało.
Tutaj masz przynajmniej statystyki odnośnie meczów i strzelonych bramek:
Betis, Real Sociedad
 
majzel 3

majzel

Użytkownik
Wg. mnie zapowiada się ciekawy mecz. Obie drużyny nie prezentują ostatnio najwyższej formy (zajmują miejsca 14. i 18. w tabeli), a wiadomo, że jak grają ze sobą drużyny na tym samym poziomie to może się dziać. Dość powiedzieć, że drużyna Betisu po pierwszych 4. kolejkach miała komplet zwycięstw, ale w każdym z nich wygrywała tylko 1 golem. Od tamtej pory ekipa dzisiejszych gospodarzy rozegrała 8 spotkań. Zdołała w nich zdobyć tylko 1 bramkę oraz 1 punkt. Wg. ekspertów La Liga ta sytuacja to skutek grania wyłącznie 1 napastnikiem. Być może w tym meczu trener pójdzie po rozum do głowy i pomyśli o ofensywie, a nie tylko o grze w obronie. Co do drużyny z San Sebastian to u siebie potrafią urwać punkty najlepszym (2:2 z Barceloną, tylko 0:1 z Realem, który się męczył) natomiast na wyjazdach, bez wsparcia publiczności, do tej pory ugrali tylko 3 pkt w 1. kolejce. Uważam, że wystarczy 1-2 błędy w obronie gości by beniaminek z Sewilli wygrał 1 bramką. Jeżeli jednak uda się ich uniknąć w drużynie Sociedad to pojedynek ten skończy się remisem. Oczywiście wszystko zależy od dyspozycji dnia obu ekip.
Moje typy:
Betis 1,85 (Expekt) ⛔ 2:3
Betis wygra różnicą 1 gola 3,50 (Betclic) ⛔
Remis 3,72 (Pinnacle) ⛔
Poniżej 2,5 1,75 (Tobet) ⛔
/EDIT: Spodziewałem się tego, że będzie to zacięty mecz, ale bardziej liczyłem na drużynę gospodarzy, a tu przełamali się goście. Kibiców Betisu może cieszyć fakt, że ich zespół w końcu zaczął strzelać. Trener zdecydował się na bardziej ofensywne ustawienie, a zapomniał bronić. Z jednej skrajności w drugą. Na minute przed końcem było jeszcze 2:2. Cóż, futbol jest nieobliczalny ;)
 
J 2

josee92

Użytkownik
14 kolejka Primera Division
Hiszpania La Liga
Mecz : Levante - Sporting Gijon
Typ : 1
Kurs : 2,00 ✅✅
Bukmacher : BetClic
Analiza :
Mimo, że Levante swoje najlepsze mecze w tym sezonie ma już najprawdopodobniej za sobą to ekipa z Walencji wciąż gra naprawdę solidnie, a seria trzech porażek z rzędu jest raczej efektem dość trudnych rywali z jakimi przyszło się mierzyć popularnym Los Granotes, aniżeli wyraźnego spadku formy. W ostatniej kolejce Levante przegrało na Vicente Calderon z tamtejszym Atletico Madryt (2-3). Rewelacja początku sezonu tym razem znacząco ułatwiła zwycięstwo rywalom notując głupie błędy w defensywie. Być może w jutrzejszym spotkaniu ze Sportingiem trener Juan Ignacio Martinez jak sam przyznał nieco zmieni skład. Szkoleniowiec Levante ma taką możliwość, bowiem oprócz kontuzjowanego Juanfrana do dyspozycji są wszyscy piłkarze.
Sporting po fatalnym początku ostatnio wrócił na właściwe tory i rozgrywa naprawdę dobre zawody. Asturyjczycy są niepokonani już od pięciu spotkań i na Estadio Ciudad de Valencia swą passę z pewnością będą chcieli kontynuować. Ostatnia kolejka to wygrana Sportingu nad Getafe, która mimo dużej przewagi Rojiblancos nie przyszła bynajmniej łatwo, bowiem została wydarta dopiero w 88 minucie. Manuel Preciado zgodnie z maksymą „zwycięskiego składu się nie zmienia” nie powinien zbytnio ingerować w podstawową jedenastkę i postawi na niemalże ten sam wyjściowy skład co w spotkaniu z Getafe. Będzie to możliwe, bowiem po problemach zdrowotnych, z którymi w tygodniu zmagali się Nacho Cases i Alberto Rivera wczoraj ta dwójka, podobnie jak Sebastian Eguren powróciła do treningów z grupą. Jedyną zmianą ma być powrót Alberto Lory na prawą stronę defensywy.

Moim zdaniem Levante właśnie z takimi zespołami powinna kompletować 3 ptk. Patrząc na ich obecna formę to oni naprawdę graja bardzo ciekawa piłkę i liczę na to, że dzisiaj wejdą na swoje największe możliwości i ograja Sporting Gijon.
Powodzenia ! :grin:
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Real Zaragoza - FC Sevilla 0:1 (0:1)
Dziwi mnie trochę fakt, iż Sevilla według bukmacherów jest faworytem tego spotkania. I nie chodzi o to, że Los Nervionenses to typowa drużyna własnego boiska, bo inaczej jej nazwać nie można, biorąc pod uwagę jej &quot;wyczyny&quot; poza Ramon Sanchez Pizjuan w tym sezonie: 0-5-0; 2:2. Dziś na murawę La Romareda wyjdą po porostu poważnie osłabieni.
Marcelino Garcia Toral będzie zmuszony obejść się bez (w nawiasach występy/gole w Primera División w tym sezonie) 2 podstawowych napastników: pauzującego za kartki Frederica Kanouté (9/2) i kontuzjowanego Álvaro Negredo (8/3), licząc tym samym jedynie na Manu, który z &quot;aż&quot; 4 bramkami na koncie jest najlepszym strzelcem zespołu. W obronie zabraknie z kolei dwóch filarów: kontuzjowanego Martína Cáceresa (11/1) i zawieszonego Emira Spahicia (10/0). W linii pomocy nie zobaczymy natomiast Diego Perottiego (8/0) i Gary&#39;ego Medela (10/0).
Fakt, iż gracze Javiera Aguirre, delikatnie mówiąc, nie radzą sobie najlepiej. Ich 5 ostatnich występów na hiszpańskich boiskach to aż 4 porażki, ale na ich usprawiedliwienie wziąć pod uwagę trzeba to, iż mierzyli się w tym czasie m.in. z Valencią, Atletico i Barceloną. Dziś rywal ciut słabszy, do tego bez 6 podstawowych graczy i tym samym poważnymi brakami w każdej z formacji.
Czy będziemy dziś świadkami kolejnego wyjazdowego remisu Sevilli? Być może. Ja posunę się nieco dalej i postawię na zwycięstwo gospodarzy, którzy podobnie, jak ich dzisiejszy rywal, na komplet oczek czekają już 5 kolejek. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż 7 z 8 ligowych pojedynków, jakie obie drużyny stoczyły ze sobą w ostatnich latach, kończyło się wygraną ekipy grającej w roli gospodarza. Moim zdaniem kurs na zwycięstwo Realu Saragossa zdecydowanie zawyżony i warto spróbować.

Real 6/10 @2.90 (unibet) ⛔
Real DNB 8/10 @2.06 (unibet) ⛔ i co za tym idzie:
Real lub remis 8/10 @1.56 ⛔

BB: Nie powinienem brać się za typowanie czegoś, o czym nie mam pojęcia. Oparłem się na jakiejś żałosnej stronie internetowej i wyżej wymienione osłabienia Sevilli kompletnie się nie potwierdziły (za wyjątkiem Cáceresa). Co nie znaczy, że Saragossa nie zasłużyła na remis.
 
windover 28,1K

windover

Użytkownik
Athletic Club de Bilbao - Granada CF typ: Athletic Club de Bilbao @ 1.45
Baskowie mają za sobą bardzo udane miesiące licząc wszystkie rozgrywki nie przegrali od 11-kolejnych spotkań z rzędu biorąc pod uwagę ligę europejską ,gdzie spisują się także nie najgorzej. W lidze jest ósme miejsce z dorobkiem 17-punktów i niewielką stratą do choćby piątej Malagi ,ale czy liga mistrzów może zagościć w przyszłym sezonie na Estadio San Mamés ? Tego na razie nie wie nikt. Bardzo ważne dla graczy z Bilbao były dwa ostatnie mecze w których to udało się zgarnąć cztery punkty najpierw pechowy remis z Barceloną (2-2) oraz wyjazdowa wygrana nad mocną w tym sezonie Sevillą. W kadrze dziś zabraknie miejsca dla kontuzjowanych Carlos Gurpegui oraz Igor Martínez. Granada jak na beniaminka przystało zamyka tabele praktycznie tabele mając tyle samo punktów co ostatni Racing Santander. Co prawda im także udało się ograć Sevillę ,ale w następnym arcy ważnym meczu nie udało się zwyciężyć bezpośredniego rywala do spadku czyli Racingu który i tak mecz kończył w &#39;&#39;10&#39;&#39; a padł bezbramkowy remis. Goście dziś bez żadnych atutów powinni być tłem dla rywala i zdaję się urwanie tutaj jakichkolwiek punktów będzie graniczyło z cudem. Kadra dziś osłabiona brakami Lucena, David Cortés i Fran Rico. Myślę ,że Athletic śmiało sięgnie dziś po trzy punkty a mecz już niebawem.
przypuszczalny skład Athleticu: Gorka Iraizoz - Andoni Iraola, Borja Ekiza, Fernando Amorebieta, Jon Aurtenetxe - Markel Susaeta, Óscar de Marcos, Javi Martínez, Ander Herrera, Iker Muniain - Fernando Llorente.
przypuszczalny skład Granady: Roberto Fernández - Allan Nyom, Íñigo López, Pape Diakhaté, Guilherme Siqueira - Carlos Martins, Hassan Yebda, Mikel Rico, Abel Gómez, Dani Benítez - Alex Geijo.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Athletic Bilbao - Granada AH(0:1,5) 1 2.10
Spotkanie trzynastej kolejki Primera Division pomiędzy siódmym w tabeli zespołem Athletic Bilbao i przedostatnim Granadą. Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze, którzy prezentują się zdecydowanie lepiej w tym sezonie, są niepokonani już od ponad dwóch miesięcy, u siebie przegrali tylko raz z Betisem, kiedy ten prezentował się dużo lepiej niż teraz, oprócz tego wygrali 2 spotkania i 3 zremisowali, bilans bramkowy 12:8. O ich wysokiej formie mogą świadczyć wygrane z PSG, Atletico remis z Barceloną i ostatnia wygrana na wyjeździe z Sevillą. Dzisiaj osłabieni będą brakiem tylko pomocnika Gurpeguiego. Goście spisują się słabiutko, zwłaszcza problemy mają na wyjazdach gdzie przegrali 4 z 5 spotkań, niestety dla mnie wygrali jednak z Sevillą co było ogromnym zaskoczeniem, ponieważ przegrywali od pierwszej minuty, jednak był to jednorazowy wystrzał, o czym świadczy fakt że w pozostałych meczach wyjazdowych nie zdobyli nawet jednej bramki. Dziś będą osłabieni brakiem trzech ważnych zawodników: Rico Mainza i Beniteza oraz rezerwowego Luceny. Wszystko wskazuje na to że dziś gospodarze wygrają pewnie to spotkanie.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Real Saragossa - Sevilla over 60,5 suma pkt karnych(10 pkt żółta kartka/ 25 pkt czerwona kartka -&gt; 1,75 -&gt; Unibet ✅✅✅ 7 żółtych i 1 czerwona kartka co daje 70 pkt + 25pkt = 90 pkt.

Dzisiaj zainteresowało mnie to spotkanie, a mianowicie zakład na żółte i czerwone kartki już wyjaśniam dlaczego. Oba zespoły grają ostro, oba są w kryzysie więc walka na pewno będzie o każdy metr boisko, żadna z drużyn raczej nie odpuści łatwo tego spotkania. O osłabieniach tego zespołu pisał już Belfast Boy, więc nie będę się powtarzał. Oczywiście zabraknie w drużynie gości 2 najbardziej ostro grających piłkarzy Spahicia i Medeal ale czy zmiennicy będą grać lepiej i uciekać od fauli ? Nie sądzę, w Saragossie po 5 żółtych kartek mają Ponzio i Juarez co w 12 spotkaniach daje fają średnią, więc czysto grający zawodnicy to to nie są. Teraz trochę o arbitrze. Na sędziego tego spotkania wyznaczono Pana Cesara Muniza Fernandeza. Ten arbiter nie jest typem sędziego który pozwala na ostrą grę, wręcz przeciwnie często pokazuje kartki po 7-10 na mecz wraz z czerwonymi których w spotkaniach prowadzonych przez Muniza jest sporo. W tym meczu na pewno będzie dużo fauli myślę że kartek może być naprawdę sporo. Linia 60,5 moim zdaniem jest za nisko ustawiona, wystarczy 7 żółtych kartek lub 4 i czerwona i linia jest pokryta. Po takim kursie na pewno warto spróbować to zagrać. Jak będzie to się okaże, ale ja to zdarzenie gram i mam nadzieję że się uda. Pozdrawiam Rambo
 
W 6

wojciech1905

Użytkownik
Witam mam ogólne pytanie nie tylko związane z ligą hiszpanską czy mógłby ktoś napisac link do strony gdzie znajde statystyki rzutów rożnych po zakończeniu spotkania?
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
CF Malaga - CF Villarreal

Typ:

-Under 3 goli@1,42
zwrot
-Under 1,5 pierwsza połowa@1,37 ⛔⛔⛔
Gdyby patrzeć wyłącznie na nazwy, to mecz na over, jednak fakty są takie, że w obecnej sytuacji, zwłaszcza biorąc pod uwagę kadrę obu zespołów na ten mecz, trudno spodziewać się wielu bramek na Estadio La Rosaleda. Gospodarze zagrają bez Baptisty (4/1), Joaquina (11/2), Eliseu (8/0)w pomocy/ataku, a także obrońcy Gameza (11/0). Tak więc zwłaszcza brak tej pierwszej dwójki jest dla gospodarzy bolesny.
Goście bez Giuseppe Rossiego (9/3), Nilmara (4/2), Caniego (10/0) a także obrońców Catali (10/0) i Zapaty (9/0), natomiast do bloku defensywnego powraca Rodriguez (9/0). Tu także nieobecność dwójki Rossi - Nilmar może mieć duże znaczenie dla końcowego wyniku.
Jeśli chodzi o formę obu ekip to także wskazywałaby ona raczej na under. Obie drużyny po 7 punktów w ostatnich 3 meczach, i jakiś wielkich strzelanin to raczej nie oglądaliśmy. Malaga w ostatniej kolejce co prawda 3-1, jednak z szorującym dno ligowej tabeli Racingiem, wcześniej bezbramkowy remis z Betisem i wygrana z Espanyolem 2:1. Villareal rozbity nieco przez liczne absencje i walkę na 2 frontach odbudowuje się, a w kontekście mojego typu godny uwagi jest fakt, iż w 3 ostatnich meczach &quot;Żółte łodzie podwodne&quot; zachowywały czyste konto. Do tego trzeba dodać fakt bardzo niemrawej postawy podopiecznych Juana Carlosa Garrido na wyjazdach: bilans 0-3-3, bramki 1 (!) - 10(jednak z tych 10 goli 5 wbiła Barca a 3 Real).
Tak więc mając na uwadze wybrakowane kadry i w miarę stabilną ostatnio formę obu ekip, pokuszę się tu o typy na under, pierwszy bezpieczny bo azjatycki ze zwrotem w przypadku 3 goli, drugi na pierwszą połowę, bo zwłaszcza Malaga lubi rozkręcać się po przerwie (przykład to mecz z Getafe, 0 bramek do przerwy i 3:2 na koniec).
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Bizon
wszystko fajnie ale zauwaz,ze bez Nilmara i Rossiego graja juz jakis czas i ostatnio idzie im dobrze, 1-0 z Betis, 2-0 z Rayo czy gol strzelony w Monachium... tych dwóch nie ma ale jest Ruben ;)
Ja chyba zagram dzis mocniej na ten mecz i zagram jeszcze za drobne na to,ze strzeli Ruben i ze Malaga nie strzeli bramki.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Nie wiem co tam widzisz w tych statystykach, ja widzę ostatnie 4 mecze Villarealu (jeśli już wliczamy LM) i 2 strzelone bramki, ostatnie 7 i 4 strzelone, z tego wspomniane przeze mnie 3 z rzędu mecze na zero z tyłu w lidze. Overowe statystki to to chyba nie są, a mecz z Bayernem na wyjeździe to w ogóle ciężko porównać do czegokolwiek , podobnie baty z Realem zebrane solidarnie przez Malagę i Villareal ;-) Do tego wyjazdy Villarealu, i wspomniana 1 bramka autorstwa...Nilmara.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Na mecz Barcy kursy bardzo kiepskie, ale to już standard. Trzeba szukać jakiś &quot;wymyślnych&quot; typów. Takowe na jutrzejszy mecz są(chociaż u żadnego buka póki co ich nie znalazłem, ale mam nadzieje, że się pojawią) . Mianowicie jak wiadomo GD zbliżają się wielkimi krokami i kluczowi zawodnicy by móc zagrać muszą się wykartkować na kolejke przed tym bardzo istotnym meczem. Mowa tu o Pique i Sergio B. którzy złapali po 4 kartce w ostatnim mecz z Getafe.
Są dwie możliwości albo jutro wyżej wymieniona dwójka zagra i złapie po kartce albo nie zagrają w dwóch najbliższych meczach u siebie. Ryzyko na te typy nie jest zbyt duże, bo jak nie zagrają to w 99% jestem pewny, że będzie zwrot. Jak ktoś znajdzie buka, który wystawi te zdarzenia, chyba większość będzie wdzięczna ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Barcelona(-5,5) - Rayo Vallecano strzałów w światło bramki -&gt; 1,85 -&gt; Expekt ⛔⛔⛔ 4:0 wynik a w strzałach celnych 6 - 4 Barca jak oni strzelili te gole oddając zaledwie 6 strzałów????

Dzisiaj kolejne spotkanie na Camp Nou. Barcelona podejmować będzie beniaminka z Vallecano. Oczywiście kursy na to spotkanie są śmieszne, a patrząc na formę Blaugrany ciężko stwierdzić ile bramek ta drużyna dzisiaj zdobędzie, bo wygrać musi, dosyć już tych strat, Madryt się oddala, trzeba ich gonić, a z kim nie zgarnąć 3 pkt jak nie z beniaminkiem i grając u siebie? Barcelona gra ładnie dla oka, oddają dużą ilość strzałów na bramkę co niestety w ostatnich dniach nie przekłada się na gole, dzisiaj powinno być inaczej. Głęboko w to wierze że Barcelona odda o minimum 6 strzałów celnych na bramkę Rayo. Na pewno Barcelona będzie chciała odnieść efektowne zwycięstwo a z tym co idzie na pewno odda dużą ilość strzałów na bramkę rywala. A rayo ? Jeśli będzie w stanie dojść pod bramkę Blaugrany będzie dobrze, nie sądzę żeby goście odważnie poszli do ofensywy, spodziewam się po ich stronie obrony Częstochowy. Barcelona u siebie gra bardzo dobrze, nie straciła jeszcze gola. Krótko mówiąc uważam to za bardzo dobry typ i sądzę że nie ma prawa nie wejść.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
FC Barcelona - Rayo Vallecano
Typ:
-Messi strzeli przynajmniej 2 bramki@2,40 ⛔⛔⛔


Przyznam, że moje pierwsze typy w dziale nie za bardzo wypaliły, jednak gwarantuje już wkrótce lepszą skuteczność i ciekawe picki. Dziś pomimo standardowo bardzo niskich kursów na Barcelonę, o dziwo znalazłem całkiem niezły na zdobycz bramkową Leo Messiego, który powinien być wyjątkowo zmobilizowany dzisiejszego wieczoru. Nie dość, że dla Barcy komplet punktów w tym spotkaniu jest obowiązkiem, bowiem jak widać Real uciekł już na 6 pkt, to jeszcze tak wysoka strata może trochę ciążyć na sumieniu właśnie Messiemu. Nie tylko dał się on wyprzedzić Ronaldo w klasyfikacji strzelców, to jeszcze jego pudła kosztowały Barcę utratę 4 punktów, jeśli weźmiemy pod uwagę nietrafiony karny w doliczonym czasie z Sevillą, a także słupek w doliczonym czasie meczu z Getafe. Oczywiście trudno tu mieć jakieś większe pretensje do Argentyńczyka, który w tym sezonie wyjątkowo wyraźnie trzyma na barkach grę Barcy, jednak sądzę, że Leo podejdzie do sprawy ambicjonalnie i dziś nie dość, że zapewni Barcie komplet punktów, co wydaje się sprawą przesądzoną, to jeszcze wbijając co najmniej 2 gole wyprzedzi Ronaldo w klasyfikacji najlepszych snajperów. Uważam że kurs rzędu 2,40 jest tu dosyć atrakcyjny, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, jak Messi spisuje się na Camp Nou, a spisuje się tu rewelacyjnie jak i cały zespół. Poczynając od początku sezonu:
-2 gole z Villareal
-3 gole z Osasuną
-3 gole z Atletico
-2 gole z Racingiem
-0 goli z Sevillą
-3 gole z Mallorcą
-1 gol z Sociedad.

Tak więc w 5 z 7 meczów Messi pokrywał dzisiejszy zakład, tymczasem mamy tu kursik 2,40, wiec jak dla mnie ładne value. Jeśli uznamy za zasadne porównanie Messiego do Ronaldo, to warto dodać że ten drugi ekipie Rayo wbił 3 gole w pogromie 6-2 swojej drużyny. Warto też dodać słabiutką formę Villi i dopiero rozkręcającego się po kontuzji Pedro, tak więc jest to sytuacja w której najwięcej w ataku powinien dawać z siebie właśnie Messi. Oczywiście Barcelona to zespół na tyle poukładany w grze zespołowej, że nie musimy oglądać one-man-show, jednak biorąc pod uwagę ostatnie podrażnienie Barcy słabymi wynikami (i powiedzmy to sobie szczerze, słabą grą), 2 gole najlepszego jej strzelca uważam za bardzo prawdopodobne. Trzeba też pamiętać że gra na wyjazdach a u siebie Barcy w tym sezonie to 2 różne bajki, można powiedzieć na szczęście, patrząc na ostatnie męczarnie z Getafe. Polecam ten typek po tym kursie.
-----
1 bramka Leo w 50 minucie, mały niedosyt jest bo typ był na wyciągnięcie ręki a raczej nogi Argentyńczyka.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP





Do podsumowania dołożyłem jeszcze spotkanie rozegrane awansem, czyli mecz Barcelony z Rayo Vallecano. Mistrz sensacyjnie uległ na wyjeździe z Getafe i traci do Realu już 6 punktów. Królewscy z kolei bez problemu rozprawili się w derbach Madrytu z Atletico. Czołowe ekipy solidarnie wygrywały swoje spotkania: Valencia. Malaga, Levante, Sewilla zgarnęły po trzy punkty i dzięki temu czołówka krystalizuje się nam coraz wyraźniej. Wciąż fatalnie grają Betis i Saragossa, nie widać końca krzysu w tych ekipach. Zapomniałbym jeszcze o sensacji na San Mames gdzie Bilbao poległo z beniaminkiem z Granady.

Dziękuje wszystkim za dyskusję i analizy w tej kolejce. Oby było ich jak najwięcej bo przecież to właśnie posty z Waszymi przemyśleniami napędzają ten dział ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom