>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

14. kolejka PKO Ekstraklasy + Zaległy (16.12-20.12.2020)

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Lech - Wisła Kraków ⛔
Typ: Lech wygra - 1.68 fortuna.


Lech po ostatniej wpadce nie może sobie pozwolić na następną, tym razem z mierzą się z Wisłą Kraków któraw tym sezonie zdobyła 11 pkt, głównie punkty zdobyli z beniaminkami, inne mecze najczęściej przegrywali I myślę że dziś będzie podobnie. Lech jest jedna z drużyn które strzelają najwięcej bramek w naszej ekstraklasie I myślę że strzela dziś przynajmniej dwie bramki A Wisła jak to Wisła według mnie strzeli maksymalnie jedna bramkę.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Lech – Wisła Typ: Lech @ 1,68 Fortuna

Kolejny raz pójdę w stronę Lecha. Wiem, ze w ostatnim czasie bardzo rozczarowali, ale liczę na przełamanie i pozytywne zakończenie rundy. Plan był zupełnie inny. W Mielcu mecz w ogóle się nie ułożył. Ledwo ledwo udało się wywieź remis. Szczęśliwy strzał Pedro Tiby uratował Lecha przez niespodzianka. Co się odwlecze to nie uciecze. W środę w Poznaniu doszło do ogromnej kompromitacji. Lech zagrał fatalnie i Pogoń bez skrupułów wypunktowała gospodarzy. Po pierwszej połowie wyłączyłem mecz. Nie było sensu dalej oglądać tego spotkania. To co zagrała obrona i Muhar to była katastrofa. Teraz ostatnia szansa na poprawienie sytuacji w lidze. W Wiśle widać poprawę po objęciu posady przez nowego trenera. Z Legia wyglądało to nieźle. Byli bardzo blisko wygranej. Nie wiem czy to efekt nowej miotły czy faktyczne umiejętności trenera. Brown Forbes zmarnował kilka znakomitych sytuacji, które pozwoliłyby zamknąć mecz. Oficjalne wiadomo, ze jest to ostatni mecz Modera w Lechu. Liczę na to, że chociaż na zakończenie roku gospodarze wygrają i wykorzystają wczorajsze potkniecie Legii.
 
Goryl78 0

Goryl78

Użytkownik
Cała drużyna może być w dołku, przeziębiona, zamyślona, skacowana,mieć odciski na nogach...
A i tak wygra jak sędzia ma "dobre serce"
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom