>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14 kolejka Orange Ekstraklasy

Status
Zamknięty.
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
Odra-Cracovia /typ:1 kurs:2.10/
Jak na to nie patrzeć Wodzisław jest trudnym terenem dla większości druzyn OE.Mecz jest bardzo wazny dla obu zespołów którym ostatnio nie najlepiej idzie, kazda z nich będzie walczyła w tym meczu o trzy punkty,drużyna która przegra spotkanie będzie bardzo blisko strefy spadkowej co na atmosfere w zespole na pewno nie wpłynie pozytywnie.W meczach w zeszłym sezonie Pasy pokonały dwa razy Odre we wczesniejszych to Odra była górą,nalezy więc stwierdzic ze statystyki są wyrównane,jednak w Cracovi zabraknie kilku kluczowych graczy min.Wiśniewski,Witkowski,w druzynie Odry wszyscy są gotowi.Cracovia jest chyba w najgorszej dyspozycji odkąd awansowała do 1 ligi dlatego trzy punkty zostaną na Śląsku
Ja bym sobie to odpuścił, bo Odra też nie gra nic wielkiego. Kiedyś przyjdzie dzien, w którym Cracovia się przelamie i zdobędzie jakieś punkty na wyjeździe.

Ja ze swej strony moge zaproponować Widzew - Korona 1x 1,48
Korona jest niby wiceliderem, ale jakoś nie jestem przekonany do tej drużyny. Wg. mnie preentują się dobrze tylko u siebie. Na wyjeździe niestety nie. Wg. mnie nie mają zawodników, ktorzy gwarantowaliby grę o MP. Widzew w ostatnim meczu zremisował 0-0 w Sosnowcu, ale miał masę okazji w tym spotkaniu. Też nie jestem do konca przekonany czy będą w stanei wygrać u siebie. Uważam jednak, że Korona z pewnością tego pojedynku nie wygra.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Lech Poznań - Polonia Bytom

Lech zajmuje atualnie 5 pozycje w naszej lidze i jest zaraz po Wiśle najbardziej bramkostrzelną druzyną.Średnia na mecz wynosi bowiem nieco ponad 2 bramki.U siebie grają świetnie na 7 meczy 6 wygranych i 1 remis.Ostatnio padł wysoki over w meczy z Jagą gdzie dosc niespodziewanie gracze z Białego stoku strzelili aż 4 bramki,a Lech 2.Polonia overu nie zanotowała od 3 meczy a w tym czasie różnie to z nimi bywało_Od remisu z Widzewem poprzez porażke z Ruchem do skromnego zwyciestwa z Odrą 1:0 u siebie.Wyjazdowo jest jedną z gorszych jak nie najgorszą drużyna naszej ligi.Na 8 meczy 6 porażek,1 remis i 1 zwyciestwo.Bukmacherzy zdecydowanie faworyzują Lecha i kurs prawie żaden bo ~1.2,ale Over w tym spotkaniu myśle,ze padnie bez problemu bo Lech sie ostatnio rozstrzelał,a może i Polonia skusi sie na jakąś bramke.Kursy na O są w okolicach 1.7,a to już chyba nie tak zle.

Typ:Over 2.5⛔
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
spotkanie: Wisła - Groclin✅ w typach dnia poszlo Handi i tez weszlo ????
typ: 1, ✅
kurs:1.6
bah

analiza:Lider OE podejmowac bedzie u siebie druzyne Groclinu. Wiadomo ze gra w Krakowie dla kazdej druzyny jest walka zazwyczaj chociaz o 1 pkt ale trzeba pamietac ze to Groclin przerwal pamietna passe Wisly bez porazki na wlasnym boisku. Wislacy napewno pamietaja tamten dzien i dlatego uwazam ze beda bardzo zmotywowani do wygranej i jeszcze wiekszego oddalenia sie od Legii ktora wczoraj stracila punkty u siebie z beniaminkiem ???? Legia przezywa kryzys i Wisla musi z tego korzystac bo wiadomo ze nie caly czas mozna wygrywac. Groclin wystapi w maksymalnie mocnym skladzie w ktorym w poprzedniej kolejce pokonal az 4-0 Korone. W Wisle nie zagra Niedzielan i Dudka a zwlaszcza abscencja Darka bedzie widoczna bo do braku Niedzielana wszyscy sie przyzwyczaili. Jest a tak jakby go nie bylo. Typuje wysoka wygrana Wisly - chociaz wlasnie za oknem zaczal padac mocno snieg a mieszkam 200 metrow od stadionu Wisly co nie sprzyja ofensywnej grze ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Moja propozycja na dziś:

Lech Poznań – Polonia Bytom
Borykający się ze sporymi problemami z zestawieniem linii defensywnej Lech Poznań podejmuje dzisiaj Polonię Bytom, która skazywana przed sezonem na pewny spadek spisuje się całkiem przyzwoicie i po 13 kolejkach plasuje się na 10 pozycji. Dosyć mocno zawodzą natomiast piłkarze Lecha, którzy przez bardzo słabą grę na wyjazdach mają już 12 punktów straty do Wisły Kraków, a w zapowiedziach przedsezonowych mieli walczyć o „majstra”... Jednakże kiedy podopiecznym Franciszka Smudy przychodzi grać przed własną publicznością, ta poznańska lokomotywa napędzana przez swoich wspaniałych kibiców gra znacznie lepiej i wygrywa niemal wszystkie swoje spotkania (tylko remis 1:1 z Bełchatowem). Kibice w dzisiejszym spotkaniu nie wyobrażają sobie innego rezultatu jak przekonywujące zwycięstwo Kolejorza, który zagra dziś osłabiony brakiem kontuzjowanych: Bosackiego, Scherfchena, Tanevskiego, Dymkowskiego, Dolhy i Miedzierskiego, a więc graczy defensywnych. Do składu powraca co prawda Grzegorz Wojtkowiak, ale po kontuzji nie jest on jeszcze w najlepszej dyspozycji. Gospodarze mają więc problem z defensywą, a więc co trzeba uczynić aby wygrać dzisiejsze spotkanie? Trzeba zdecydowanie ruszyć do ofensywy! A tutaj gospodarze nie mają problemów. Dobrze dysponowany jest Hernan Rengifo, który w tym sezonie zdobył już 7 bramek. W pełni sił są także Piotr Reiss, Marcin Zając i Henry Quinteros od których postawy wiele w dzisiejszym spotkaniu będzie zależało.

A co słychać w Polonii? Drużyna przez wielu skazywana na pewny spadek spisuje się nadzwyczaj dobrze i na chwilę obecną strefa spadkowa jej nie grozi. Ich mankamentem jest jednak zdobywanie bramek, gdyż w dotychczas 13 rozegranych spotkaniach zdobyli ich ledwie 8, ale wydaje mi się, że w dzisiejszym spotkaniu wbrew pozorom mają szanse dopisać choćby jedno trafienie do swojego konta. Kto wie czy nie uczyni tego dobrze dysponowany w tym sezonie napastnik Bytomian – Grzegorz Podstawek.

Podsumowując, mający kłopoty z defensywą Lech Poznań będzie musiał w dzisiejszym spotkaniu skupić się na tym aby strzelić swojemu przeciwnikowi jak najwięcej bramek. Natomiast goście z Bytomia zapewne skupią się na obronie dostępu do własnej bramki i grze z kontrataku, ale że zwłaszcza na wyjazdach ich defensywie zbyt dobrze nie idzie to zapewne jakieś bramki dziś stracą, ale wydaje mi się, że są wstanie też jakąś strzelić, która mimo wszystko raczej nie zagwarantuje im jakichkolwiek punktów. Moim typem na to spotkanie jest ten na dużą liczbę bramek po zadowalającym mnie kursie.

Przypuszczalne składy:
Lech: Kotorowski – Kikut, Kucharski, Djurdjevic, Wilk – Zając, Murawski, Quinteros, Pitry – Reiss, Rengifo
Polonia: Suchański – Chomiuk, Dziółka, Stano, Marcinkowski – Wolański, R.Grzyb, Trzeciak, Robaszek – Zieliński (Mężyk), Podstawek

Mój typ: więcej niż 2,5 bramek – 1,70 w Unibet
Data: 10 listopada 2007r. godz. 16:00
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja bym sobie to odpuścił, bo Odra też nie gra nic wielkiego. Kiedyś przyjdzie dzien, w którym Cracovia się przelamie i zdobędzie jakieś punkty na wyjeździe.


Ja ze swej strony moge zaproponować Widzew - Korona 1x 1,48

Korona jest niby wiceliderem, ale jakoś nie jestem przekonany do tej drużyny. Wg. mnie preentują się dobrze tylko u siebie. Na wyjeździe niestety nie. Wg. mnie nie mają zawodników, ktorzy gwarantowaliby grę o MP. Widzew w ostatnim meczu zremisował 0-0 w Sosnowcu, ale miał masę okazji w tym spotkaniu. Też nie jestem do konca przekonany czy będą w stanei wygrać u siebie. Uważam jednak, że Korona z pewnością tego pojedynku nie wygra.
nazimek sto procent poparcia co twoich przemyślen mysle identycznie zarówno o Odrze jak i o Widzewie.Dodam że w Koronie kilka kontuzji jak czytałem jutro zapodam albo dziś analize tego meczu to bedziecie wiedziec troszke wiecej

pozdRo
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Lech Poznań-Polonia bytom :Typ:2 Kurs:8.50 ????
Lech oczywiście jest faworytem tego spotkania,wszyscy spodziewają się łatwego zwycięztwa z wielką ilością goli.Poznaniacy grożni sa na swoim terenie,na ich obiekcie pojawia się sporo kibiców i czują się na nim dosyć pewnie.W meczach wyjazdowych ekipa z Poznania spisuje się miernie i przegrywa mecze z druzynami o teoretycznie słabszej kadrze,co jest znakiem ze Lech nie jest specjalnie zgraną ekipą.Według moich przypuszczen KKS zlekcewarzy rywala i podejdzie do meczu zbyt luźno.Polonia Bytom jakby nie patrzec nie spisuje się najgorzej w porównaniu do Poznaniaków którzy grają cały czas na jednym poziomie,Bytomianie od pięciu spotkan podniesli swoją forme,wygrali z Odrą,Zagłębiem i Bełchatowem na wyjeździe remisując z Widzewem i przegrywając z Ruchem.Myśle ze Polonia będzie ostro walczyła w Poznaniu.Gdy gospodarze zlekcewarzą rywala,co jest mozliwe w wypadku Kolejorza to Bytomianie wygrają .
:jezora:
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
No no.. TommyTSW odwaznie poszedłeś z tym typem, ale masz rację.. w Lechu cos jest, ze mogą zlekceważyć słabszego przeciwnika. Do tego dołączmy kłopoty z obroną... Chociaz nie.. ja zostaje przy swoim. Lech dzisiaj wygra, ale Polonia strzeli bramkę ;) Innymi słowy typ over 2,5 ;)
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
odważnie tommy. Jednak moim zdaniem to Lech pewnie wygra... jesli będzie inaczej, to ich chyba tam powieszą, mam na mysli piłkarzy i smudę oczywiście. Już po meczu z Jagiellonią kibice dostali białej gorączki, bo zarząd im obiecywał oczywiście mistrza, a jak narazie to grają piach na wyjeździe. Myślę że to będzie ich motywacją, żeby po raz kolejny nie zawieść kibiców i nie stracić punktów z kolejnym beniaminkiem. Poza tym nie wiem czy taka Polonia &quot;nie przestraszy się&quot; kilkanastu tysięcy kibiców lecha...
 
A 3

adamk1988

Użytkownik
Wisła-Groclin 3:0
Wielu zapewne myślało właśnie nad hitem kolejki.Było wiele spekulacji,że passa graczy z Krakowa skończy się właśnie dzisiaj, że brak w defensywie Dudki pomoże zespołowi Zielińskiego na wywiezienie korzystnego rezultatu.Dużo ludzi pamiętało zapewne ostatni przyjazd Grodziszczan i wygranie meczu 4:0.Ja obstawiałem w tym meczu over, jednak z myślą o tym, że Groclin także coś trafi. Mecz był rozgrywany na grząskiej &quot;murawie&quot; , która po opadach śniegu wyglądała fatalnie.Pierwsza połowa była nieciekawa, większość z gry było rozgrywane w środkowej strefie boiska.Jedyną sensowną akcję &quot;Biała Gwiazda&quot; przeprowadziła w 25 min, kiedy &quot;Kosa&quot; głową podał do Sobolewskiego , a ten uderzył i piłka lobując uderzyła w poprzeczkę i wyszła poza boisko.Do przerwy wynik bezbramkowy.Po zmianie stron dominowała Wisła. Po jednej składnej akcji, którą zapoczątkował Boguski podając do Brożka, który dryblując w polu karnym przypadkowo podał do Zieńczuka i Marek bez zastanowienia strzelił obok prawego słupka zaskoczonego Przyrowskiego.Był to 10 gol Zieńczuka w tym sezonie.w 62 min na boisko wszedł J.Paulista, który wprowadził wiele świeżości w poczynania Wiślaków.Już w 67 min po podaniu Zieńczuka do Paulisty i odegraniu do Brożka padł drugi gol(dokładniej Brazylijczyk strzelał a Brożek tylko dostawił nogę i bramka zapisana na korzyść Polaka).Pod koniec meczu po indywidualnej akcji Paulisty, który poradził sobie z obrońcą i oddał silny strzał, piłka po rykoszecie wpadła do siatki.Wisła pewnie wygrała i powiększyła przewagę nad rywalami mimo iż pogoda i murawa były fatalne, jednak mając kibiców, którzy dopingują do końcowych minut, nie czuje się zimna czy innych utrudnień.Na wyrazy uznania w tym meczu zasługują J.Paulista i M.Zieńczuk.
Kto oglądał na Canal+ słyszał pewnie;) Przed meczem, podczas treningu jeden z kibiców ulepił kulkę ze śniegu i trafił w sędziego, pana Jarosława Żyro ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Widzew Łódź - Kolporter Korona Kielce
mniej niz 2,5 ✅ Wynik 0:2
1,70
Bwin


Jutro o godzinie 17:15 w Łodzi przy ulicy Piłsudskiego 138 zostanie rozegrany ostati mecz 14 koeljki Orange Ekstraklasy a zmierzą sie w nim zespoły łódzkiego Widzewa i kileckiej Korony.Dużo wyżej w ligowej tabeli plasuje sie Korona która jest na drugim miejscu zaś łodzianie na miejscu 13.Faworytem tego meczu jest chyba Korona ze wzgedu na miejsce w tabeli Widzewiaków czeka ciężka przeprawa ale są w stanie pokonać &quot;Scyzorów&quot; Korona zagrał ostatnio słabo i przegrała bardzo wysoko z Grolinem 0:4, Widzew zaś zaledwie zremisował w Wodzisławiu z Zagłębiem Sosnowiec 0:0 choć mógł wygrac róznica kilku goli ale raził nieskutecznością.Korona przyjechała do Łodzi w mocno okrojonym składzie jutro na pewno nie zagrają kontuzjowani Krzysztof Gajtkowski, Grzegorz Bonin, Paweł Sobolewski, Robert Bednarek i Neves Hermes zaś za kartki pauzuje najlepszy strzelec Korony Marcin Robak zaś Widzew zagra w najsilniejszym składzie a nie przepraszam w kadrze nie ma tylko powracającego po kontuzji Josepha Oshadogana.Widzew nie przegrał od czterech meczów i stracił w ostatnich czterech meczach zaledwie jedną bramke w dodatku z rzutu karnego.Zaś Korona musi sie pozbierać bo sromotnej porażce z przed tygodnia ale Jacek Zieliński napewno nie jest pocieszony osłabieniami w swojej drużynie.W poprzednim sezonie w Łodzi Korona wygrała 1:0.Korona całkiem nieźle gra w obronie z wyjątkiem meczów z Groclinem i Wisłą w ktorych traciłi po 4 bramki w meczu.Widzew gra dobrze ale brakuje wykończenia sytuacje Widzewiacy sobie wypracowują ale co z tego jesli nie ma kropki nad i.Jutrzejszy mecz bedzie bardzo ważny dla Piechny który zagra przeciwko Koronie w której strzlił 76 bramek w 71 spotkaniach sam Piechna bardzo chce zagrac i strzelić gola czy to mu się uda.Obie drużyny niezle grają w obronie, w ataku Korony brak najlepszego strzelca, w ataku Widzewa ogromna nieskuteczność wiec powinno byc mało bramek.Mam nadzieję że Widzew wygra
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Moja propozycje na dziś (jak widać wraz z Sutkiem mamy podobne zdanie co do meczu Widzewa ;) )


Widzew Łódź – Korona Kielce



W spotkaniu zamykającym 14 serię spotkań Orange Ekstraklasy piłkarze Widzewa Łódź podejmą na własnym stadionie wicelidera – Koronę Kielce. Mecz ten zapewne odbędzie się w trudnych warunkach atmosferycznych, gdyż nad Polskę dotarła zima. Jak warunki pogodowe odbijają się na grze piłkarzy widzieliśmy w pozostałych meczach tej kolejki gdzie w większości spotkań padało mało bramek, gdyż piłkarze nie mogli rozegrać dokładnych akcji na kiepskich murawach. Co prawda stadiony Orange Ekstraklasy mają podgrzewane płyty i choć daje do sporo to mimo wszystko w takich warunkach gra się ciężko.

W dzisiejszym spotkaniu ważną rolę może dziś odgrywać waleczność i fizyczność zawodników. A jeśli mecz nazywany jest meczem walki to pada w nim zazwyczaj mało bramek. Uważam, że podobnie będzie i dziś. Całkiem nieźle grający w ostatnich spotkaniach piłkarze Widzewa, mający za sobą serię 4 spotkań bez porażki dziś będą chcieli dopisać do swojego konta kolejne ligowe punkty. Zadanie do łatwych nie należy gdyż przez wielu właśnie Korona jest uznawana za drużynę, która jako jedyna może zagrozić Wiśle Kraków. Jednakże w przypadku Korony możemy zaobserwować mniej więcej to co w przypadku Lecha.. tj. świetna postawa przed własną publicznością i słabszy mecz na wyjeździe. Jak będzie dziś ? Przekonamy się po meczu, do którego Złocisto-Krwiści przystąpią osłabieni brakiem kilku podstawowych zawodników: Robaka, Bednarka, Celebana, Bonina, Sobolewskiego. Wbrew wcześniejszym spekulacją do gry gotowy jest Hermes, który jest dobrym duchem drużyny.

Podsumowując uważam, że na trudnym do grania boisku lepsza okaże się drużyna, która włoży w ten mecz więcej serca do gry, więcej walki, a że w takich meczach zazwyczaj pada mało bramek stąd też typuję takie właśnie rozstrzygnięcie.

Przypuszczalne składy:
Widzew: Fabiniak – Lisowski, Stawarczyk, Ukah, Ł.Broź – Masłowski, Kuklis, Juszkiewicz, Budka – Napoleoni, Piechna
Korona: Mielcarz – Brzyski, Hernani, Drzymont, Kuś – Kaczmarek, Zganiacz, Hermes, Sasin – Edi Andradina, Kowalczyk (Zabłocki)

Mój typ: mniej niż 2,5 bramek – 1,65 w Unibet
 
krisw3 0

krisw3

Użytkownik
Widzew - Korona

vs

Typ - 1
Kurs - 2.75

Dziś przy Piłsudzkiego 138 łodzianie przywitają słabą ostatnio Koronę.Jak informuje jeden z internetowych portali w artykule zatytułowanym &quot;Osłabiona Korona gra z Widzewem&quot;.Według owego portalu w drużynie gości zabraknie :
•Paweł Sobolewski
•Grzegorz Bonin
•Tomasz Brzyski
•Hermes
•Krzysztof Gajtkowski
•Robert Bednarek
•Piotr Celeban
oraz wczoraj nie trenował też Piotr Świerczewski, któremu odnowił się uraz stawu skokowego.I ci wszyscy piłkarze dziś w Łodzi nie zagrają. Podobnie jak Marcin Robak, który w ostatnim, przegranym 0:4 meczu z Groclinem dostał czwartą żółtą kartkę i musi pauzować.Sami chyba przyznacie, że braki w ekipie Korony są przerażające.Oto jak komentuje obecną sytuację w klubie Jacek Zieliński - trener Kolportera Korony Kielce &quot;Nigdy w karierze trenerskiej nie mialem tak złej sytuacji kadrowej&quot;.Silny ostatnio Widzew nie odniósł porażki od ostatnich 4 spotkań, mało tego, stracił on zaledwie jedną bramkę i to z rzutu karnego.Przyznacie, że jak na zespół, który do niedawna nie dawał zbyt wielkich rokowań na przyszłość całkiem nieźle sobie radzi.Tutaj wiele także będzie zależeć od Grzegorza Piechny - byłego piłkarza Kolportera.Z pewnością ciąży na nim nie lada presja, o 17 15 przekonamy się jak sobie z nią poradzi.Łodzianie mają także bardzo ważny atut w tym meczu, a mianowicie własny boisko, mimo to mój typ głownie opiera się na obecnej formie obu drużyn jak i na sytuacjach kadrowych w owych zespołach.Typ na Widzewiaków!
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Komplet wyników 14 kolejki OE

Legia Warszawa 0-0 Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź 0-2 Korona Kielce
Marcin Kaczmarek 2, Jakub Zabłocki 69
GKS Bełchatów 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Łukasz Garguła 9, Patryk Rachwał 66
Lech Poznań 1-0 Polonia Bytom
Piotr Reiss 41
Ruch Chorzów 0-0 Łódzki KS
Zagłębie Lubin 1-1 Górnik Zabrze
Rui Miguel 85 - Jerzy Brzęczek 89
Odra Wodzisław Śląski 0-1 Cracovia
Tomasz Moskała 40
Wisła Kraków 3-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Marek Zieńczuk 53, Paweł Brożek 67, Panče Ḱumbev 89 (s)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom