>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14. kolejka La Liga [03/12-05/12/2016]

Status
Zamknięty.
matiee 407

matiee

Użytkownik
Nie zauważyliście panowie że Sociedad dzisiaj ma doskonałą okazję na wtopę?
Seria meczów bez porażki zwycięstwo z Atletico remis z Barcą i 2.50 na wyjeździe z Deportivo które ma słabą serię?
Czyli już wiadomo że Sociedad tego nie wygra.
Doskonały moment aby potopić masówkę.
Ja uważam że Depor dzisiaj musi dać z siebie nie 100 ale 200% a z kursem na Depor lub remis poczekam do 16 gdy Andrzeje przyładują masówą już tak że będzie koło 1.80 na ten becik.
Spoko. Też tak może być. Ale to dotyczy każdej drużyny, która ma dobrą passe i wygrywa mecz za meczem. Kiedyś musi przegrać... Pytanie, czy Deportivo będzie w stanie zatrzymać RS? I czy ma jakieś argumenty do tego? Boję się tylko tego.ze depor zagra od początku na remis i tylko defensywka...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 53

gw87

Użytkownik
Sociedad w tamtym sezonie też miało okres samych wygranych, żeby za chwilę wrócić do przegrywania. Drużyny typu Sociedad raczej nie są drużynami, które ciągną swoje 5 minut formy po 10 spotkań. Teraz grają na Riazor, a gospodarze tego stadionu wbrew pozorom ostatnio nie grają tak źle. Widziałem ich ostatnio trochę i z gry prezentują się całkiem znośnie. Urwali punkty Valencii, postawili się Sevilli i z Malagą też stoczyli zacięty bój na wyjeździe. Wydaje mi się, że mają parcie na jakąś wygraną w końcu i będzie im dzisiaj bardzo zależało, a z Sociedad robi się masówka.

Bezpieczniej będzie moim zdaniem zagrać tutaj mój ulubiony zakład:

Deportivo - Valencia
Typ: Bts
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365

FT 5:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
La Coruna - Real Sociedad
Typ: Ile rzutów rożnych w I połowie Sociedad ? over 1,5
Kurs 1.48

Analiza: Niska linia, dla mnie jest to okazja, bo wystawiłbym linię 2,5, adekwatnie mamy niższy kurs, ale 1,48 jest dla mnie bardzo atrakcyjne, 2 rzuty rożne dla Sociedad to nie powinien być problem, są wyraźym faworytem dla mnie, wskazuje na to miejsce w tabeli, aktualna forma i seria wygranych, znacznie większy potencjał, jedyny atut La coruna to własny stadion. Wybieram I połowę bo jest większy kurs, a w przypadku prowadzenia do przerwy o rzuty rożne dla drużyny, która wygrywa w II połowie bywa ciężko. Następuje zmiana taktyki. Uważam, że stroną dominująca w tym meczu będzie Real Sociedad, zajmują 6 miejsce w tabeli, a rywal 18. Dodatkowo Forma jednych i drugich to dwa inne bieguny. Deportivo na 13 ostatnich meczy wygrało 1, oraz 4 zremisowali, 8 przegrali. Od początku meczu atakować bpowinno Sociedad co będzie skutkowało okazjami na rr. Przedstawię liczbę rr w I połowie w meczach na stadionie Deportivo dla drużyn gości, Sevilla 4, Valencia 2, Gijon 3, tylko beniaminek Leganes 0, Bilbao 4, Eibar 4. Więc tylko słaby beniaminek nie baił dwóch rożncyh w I połowie. Uważam, że będą przynajmniej 3 rożne dla Sociedad w I połowie.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Deportivo - Real Sociedad
Nie wiem jak nazwać to co się dzieje w tym działa apropo tego meczu. Jedyne sformułowanie jakie przychodzi mi do głowy to owczy pęd. Ja rozumiem że na papierze goście są o wiele lepsi. Ale czy ten huraoptymizm ma podstawy? Sociedad, Sociedad -1, Sociedad over 1.50. Czytając te typy zastanawiam się czy wszyscy aby przejrzeli statystyki Deportivo. Oni w tym sezonie przegrali tylko dwa razy więcej niż jedną bramką. I to z kim? Na wyjeździe z Barceloną i Celtą. Ja tu widzę mecz w którym wynik będzie oscylował wokół remisu. Własne śmiecie mogą tu pomóc gospodarzom, dodatkowo widzę mały postęp w ich grze. Jeżeli ustrzegą się rażących błędów w obronie mogą tu zgarnąć nawet 3 pkt. Właśnie takie rozwiązanie na dziś proponuje...
Kto ma racje? Zobaczymy...
Deportivo kurs 3,30 Fortuna
wynik 5:1 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom