>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

14 kolejka I Ligi 27.10 - 28.10.2012

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP

Tobet
Do końca rundy jesiennej pozostały zaledwie 4 serie spotkań. Powoli pora weryfikować to co zobaczyliśmy przez te kilkanaście kolejek. Sytuacja na dnie tabeli nie jest klarowna. Odstaje jedynie Polonia Bytom, która na swoim koncie ma 4 punkty. Z tą drużyną praktycznie można się już pożegnać, bo jedynie cud mógłby ją uratować. W nadchodzącej kolejce zagrają do tego z Cracovią, która przecież walczy o awans. Wiadomo, że ta liga jest strasznie wyrównana i nieprzewidywalna, ale nie można się oszukiwać. Polonia Bytom gra tragicznie, do tego nawet własne boiska nie daje im olbrzymiej przewagi. Cracovia powinna tam pojechać po pewne 3 punkty, choć nikt nie mówi, że będzie łatwo. Kilka drużyn się już o tym przekonało, że w Bytomiu trzeba jednak trochę pobiegać.
W czubie tabeli mocno trzyma się Flota i chyba można już powiedzieć bez większych obaw, że przezimują na fotelu lidera. Po piętach depcze jej Termalica, wcześniej wspomniana Cracovia oraz Zawisza, który wyraźnie zahamował. W teorii pierwsza trójka w nadchodzącej kolejce ma stosunkowo łatwych rywali. Wiemy jednak jaka jest rzeczywistość. Flota na własnym obiekcie będzie podejmować Bogdankę, która na wyjeździe jeszcze nie wygrała. Flota co prawda przegrała ostatnio z Cracovią u siebie, ale była to dopiero ich pierwsza porażka w sezonie i dopiero druga strata punktowa. Termalica będzie podejmować natomiast Kolejarza Stróże. Drużna &quot;Koguta&quot; w tym sezonie spuściła z tonu i nie są już tak mocni jak w poprzednim sezonie. Drużyna z Niecieczy natomiast sprawił miłą niespodziankę swojej kameralnej publiczności wygrywając zaległy mecz z Cracovią 2:0. Grają u siebie, są podbudowani zwycięstwem, a jaki będzie wynik na tablicy to się okaże. Cracovia tak jak wspomniałem wcześniej zagra z Polonią Bytom. Zawisza, który jest tuż za podium ma najtrudniejsze zadanie. Przyjdzie się mu mierzyć z Olimpią Grudziądz, która w tym sezonie jest w dobrej dyspozycji. W 6 domowych meczach zaledwie dwukrotnie remisowali. Drużyna z Bydgoszczy może mieć bardzo ciężką przeprawę w ten weekend... Jakie są wasze opinie na temat nadchodzącej kolejki ?
Zapraszam do merytorycznej dyskusji
Od siebie polecam Cracovię. Nie wyobrażam sobie by z beznadziejną Polonią Bytom byli w stanie ugrać punkty. Handicapy to często loteria i tu może się skończyć nawet skromnym 1:0, ale tak czy owak komplet punktów pojedzie do Krakowa. Kurs w Tobet trzyma się jeszcze na niezłym poziomie. Do niedzieli kurs spadnie pewnie do żenujących rozmiarów.
Polonia Bytom - Cracovia | Cracovia 1,50 Tobet ✅ 1:3
 
G 7

gacek810

Użytkownik
Powaznie zastanwaiam się nad TYpem Flota:Bogdanka 2. Flota chyba odpuszcza ponownie awans do ekstraklasy i zacznie gubic punkty, pokazała z Cracovią że nie zależało im na zwycięstwie, zaś Bogdanka ostatnio u siebie odesłała z kwitkiem bardzo mocną termalice która nie dawno pokonała Pasy 2:0. A jak wy podchodzicie do tego meczu?.Pozdro
 
Q 6

qwx675

Użytkownik
Ciekawym typem wydaje się być zwycięstwo Niecieczy z Kolejarzem. Dwie typowe drużyny własnego boiska. Obawiam się jednak jednego: ile razy z rzędu można wygrać u siebie? Dla Termalici byłby to już 5 kolejny zwycięski mecz na swoim terenie...
 
0 6

0lson

Użytkownik
Niby Cracovia jest pewniakiem ale kurs jest moim zdaniem za niski żeby to grać. Zastanawiam się nad handicapem. Jeśli Cracovia szybko strzeli bramkę to może być pogrom ale z drugiej strony jak Polonia postawi autobus w polu karnym to może skończyć się skromnym zwycięstwem po jakimś strzale z dystansu Bojlevicia, Kosanovicia, Bernhardta lub Suworowa.
Na Flotę bym nie stawiał bo przerwała już swoją cudowną serię, a drużyną są naprawdę słabą piłkarsko. Jak oglądałem ich mecz z Cracovią w PP to byłem zaskoczony jakim cudem ta drużyna nie dość, że jest na 1 miejscu to jeszcze ma taką znakomitą serię. Później potwierdzili moje spostrzeżenia w meczu ligowym z Cracovią. Ich groźną bronią są stałe fragmenty, a tak to tylko proste wykopy byle jak najdalej i dobra skuteczność. Ale Bogdanka to jednak drużyna, której ciężko będzie tam wygrać więc jak dla mnie to totalny no bet.
Termalica z Kolejarzem też nie jest meczem, który bym obstawił. Autor tematu pisze, że pokonanie Cracovii przez &quot;słonie&quot; było niespodzianką ale ja się tego właśnie spodziewałem. W Niecieczy gra się ciężko bo to dobra drużyna jak na warunki tej ligi, ma małe boisko, które jest ich atutem a atmosfera jest jak na sparingu przez co zespołom grającym na dobrych stadionach z dopingiem i kibicami ciężko jest dać tam z siebie 100%. Z drugiej strony przyjeżdża tam teraz Kolejarz, który również gra na wsi bez kibiców.
Najciekawszym typem wydaje mi się tutaj Olimpia Grudziądz z Zawiszą. Drużyna gospodarzy gra dobrze i brakuje im tylko 6 pkt do miejsca premiowanego awansem. Do najbliższego rywala czyli Zawiszy tracą tylko 4 pkt. Pokonali u siebie Cracovię, Wartę Poznań aż 4:2 a w ostatnim meczu sprawili niespodziankę wygrywając w Gdyni 1:0. Słabiej idzie im na wyjazdach ale u siebie mogą wygrać z Zawiszą, który jest w dołku. Bydgoszczanie przegrali na wyjeździe z Kolejarzem Stróże, u siebie zremisowali ze słabą Bogdanką, a 3 kolejki temu przegrali z Cracovią. Dla obu drużyn to spotkanie jest bardzo ważne i traktowane gatunkowo jak derby co jeszcze bardziej komplikuje Zawiszy sytuację bo to co mogłoby być dzisiaj ich atutem czyli mocna chęć odkucia się za ostatnie porażki powinno zostać zniwelowane.
Arka Gdynia też powinna wygrać u siebie z Katowicami, dla których będzie to daleki wyjazd, a Arka nie może sobie pozwolić na przegraną na własnym stadionie po raz drugi z rzędu.
Pewniakiem zdaje się też GKS Tychy, który podejmuje u siebie bardzo słaby ŁKS. Łodzianie ostatnio sprawili niespodziankę wygrywając u siebie z Sandecją ale drugie zwycięstwo z rzędu tak słabej drużyny zdaje się być niemożliwe.
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Niby tak, ale zarówno Miedź i Dolcan to bardzo nierówno grające ekipy, zwłaszcza Dolcan. Do tego Dolcan miał trudny terminarz i przegrywał pechowo. Jakbym typował, to jedynie z podpórką.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Od siebie polecam Cracovię. Nie wyobrażam sobie by z beznadziejną Polonią Bytom byli w stanie ugrać punkty. Handicapy to często loteria i tu może się skończyć nawet skromnym 1:0, ale tak czy owak komplet punktów pojedzie do Krakowa. Kurs w Tobet trzyma się jeszcze na niezłym poziomie. Do niedzieli kurs spadnie pewnie do żenujących rozmiarów. Polonia Bytom - Cracovia | Cracovia 1,50 Tobet
Zgadzamy się po raz drugi lecz ja posunę się jeszcze dalej bo mam kilka informacji co do tego meczu i zaproponuje handicap -1 @ 2.02 ✅.
Atut własnego boiska w tym przypadku to niestety nie atut. Wypadło kolejnych dwóch zawodników: pomocnik Daniel Pietrycha w szpitalu po wypadku samochodowym (zemdlał za kierownicą), drugi zaś - defensor - Piotr Kulpaka (pachwina). Tym samym Jacek Trzeciak (dla niewtajemniczonych trener Polonii) ma do dyspozycji 13 zawodników. Przeciwko kandydatowi do awansu nie daje im niestety żadnych szans i w tym przypadku dwie stracone bramki to na prawdę minimum zakładając że nie ma kto strzelać dla drugiej strony.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Sam gram Cracovie grubo, tylko , żeby boisko nie przeszkodziło im w wygraniu tego meczu. W Bytomiu troszkę popadało wczoraj, nie wiem jak wygląda murawa na Olimpijskiej. A wiemy, że w takich warunkach łatwiej się bronić niż atakować.
Teraz zerkam przez okno i powiem szczerze, że ten mecz raczej zostanie odwołany. Śniegu co nie miara w Bytomiu , więc raczej odpuszczę sobie dzisiaj granie piłki na naszym polskim podwórku.
 
villa16 32

villa16

Użytkownik
Sam gram Cracovie grubo, tylko , żeby boisko nie przeszkodziło im w wygraniu tego meczu. W Bytomiu troszkę popadało wczoraj, nie wiem jak wygląda murawa na Olimpijskiej. A wiemy, że w takich warunkach łatwiej się bronić niż atakować.
Teraz zerkam przez okno i powiem szczerze, że ten mecz raczej zostanie odwołany. Śniegu co nie miara w Bytomiu , więc raczej odpuszczę sobie dzisiaj granie piłki na naszym polskim podwórku.
Dzięki za informacje ???? , oto zdjęcie z Ulicy Olimpijskiej w Bytomiu z przed kilku minut,nie ma sensu stawiać dzisiaj ponieważ może wszystko się zdarzyć w takich warunkach a jeżeli nawet Cracovia wygra to może być skromnie .
Nie wiadomo czy mecz nie zostanie przełożony:cool:.
 
adpb 74

adpb

Użytkownik
Cytat z forum PB
Murawa jest zielona, od rana trwają prace, żeby ją doprowadzić do przyzwoitego stanu.
Jest to post użytkownika którego darze sporym zaufaniem jeżeli chodzi o tego typu info.
Odnośnie zdjęcia z ulicy Olimpijskiej nie wiem co one ma do stanu murawy. Wiadomo sypał śnieg jest temperatura dodatnia ale to że na Olimpijskiej jest śnieg nie znaczy że murawa musi być w identycznym stanie.
Sam osobiście mam pograną Cracovie @1,40 ale gdy tylko pojawiło się @10 na Polonie w Unibet to postanowiłem delikatnie zagrać na kontre.
 
A 2

andrew_86

Użytkownik
Boisko jest równe dla wszystkich, Polonii też nie będzie sie grało dobrze. Moze i taka murawa sprzyja obronie, ale potemcjał zawodników jest zdecydowanie po stronie Craxy. Cracovia to bezwzględna czołówka tej ligi, a nawet z tym składem w Ekstraklasie coś by pograła. A Polonia ? w obecnym składzie 2 liga zachodnia to ich szczyt możłiwości. Bedzie 2
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Jeżlei ktoś nie zdążył pograć Cracovi, to polecam poczekać do przerwy i zagrać na 2 . Młodzi z Bytomia nie wytrzymuja przeważnie w drugich połówkach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom