>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14 kolejka Ekstraligi - 24/31 lipca + (zaległy Caelum Stal - PGE Marma)

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tylko szybka wstawka.
Toruń można pograć czyste win po @1.50 w betsson. Na moje to świetny kurs i jeśli nie będzie tragedii na torze to szybka stopa zwrotu 50%.
Ponadto fajny &quot;babol&quot; w Betsafe.
Kasprzak - Ułamek : @1.45 - @2.55
To jakieś jaja... Analityk pewnie myśli, że skoro Kasper był na DPŚ to jest lepszy od Ułamka albo odwrócił kursy.
Dla porównania Tobet daje Ułamek - Kasprzak, Seba -1.5 po @1.60.
WZB daje linie punktową na Sebe 11.5 a na Kaspera 9.5
Babol jakich mało. Tyle, że śmieciowe limity jak zawsze... Przyjęli jedynie 29,93 PLN - reszta odrzucona ????
Edit: najpierw kurs spadł @1.55 - @2.30 a teraz widzę odwrócili kursy - póki co zwrotu nie ma. Z Betsafe to nie wiadomo czy tak oceniają szanse czy odwrócone kursy ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
A ja uważam,że babol kolejny w Betsafe to
Vaculik-Janowski 1@2,30
Pisalem wyżej o kursie z milenium gdzi było po 1,85 na obu.2,3 na Vaculika to według mnie value spore
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
A co sądzicie o meczu Stal Gorzów - Marma Rzeszów?

Czy urlop Pedersena oraz niepewny tor (nasiąknięty - i nie wiadomo wogóle czy mecz się odbędzie) daje szanse na win gości?
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Co do dzisiejszych meczów to ja jakoś nie mam zbytnio zdania. Ciężko przewidzieć każde z tych trzech spotkań, więc póki co odpuszczam jakiekolwiek granie zakładów na drużyny, chyba że później coś ciekawego da Sportingbet. Jednak można znaleźć ciekawe opcję, jeśli poszukamy H2H czy over/under na danego zawodnika:
Sebastian Ułamek over 10,5 @ 1,50 Tobet
Jak dla mnie świetny bet, gdyż uważam to za lokatę swego rodzaju. Ułamek na własnym torze w Tarnowie nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Dwucyfrowe zdobycze punktowe, to w tym sezonie norma jeśli idzie o występy Seby na Mościcach. Dzisiaj rywal chyba najsłabszy w lidze, obok Czewy więc i o punkty nie trudno. Tak naprawdę to wśród gości to tylko Janowski i Bjerre są w stanie mu zagrozić, gdyż Świder nie wiadomo czy wystąpi, a jak już to jest po urazie więc jego postawa jest wielką nie wiadomą. W parze jedzie z juniorami więc oni mu punktów nie zabiorą, gdyż to najsłabsza para juniorska w naszej lidze. Moim zdaniem typ idealny do dubla.
Chris Holder-Rune Holta| Holder -1,5 @ 1,60 Tobet
Wielu powie, że tutaj jest value na Norwega. Jednak ja uważam, że tutaj faworytem jest Holder, który w tym sezonie jest bardzo pewny we wszystkich swoich występach ligowych, nie tylko w Polsce. Rune przez tą kontuzję jeździ trochę w kratkę i ciężko powiedzieć czego się po nim dzisiaj spodziewać. Niby jedzie z Jepsenem Jensenem więc z jego strony straty punktów być nie powinno ale nigdy nic nie wiadomo, bo młody Duńczyk też w każdym momencie może eksplodować i przywieźć sporo punktów. Holder wczoraj słabo w GP, a to paradoksalnie dobrze, bo nie będzie syndromu dobrego GP, który ma chociażby Crump, a i Holder miał takie coś po wygraniu GP w Cardiff przed rokiem, gdy następnego dnia nie przywiózł ani jednego punktu w Zielonej. Niby Holta ma to samo ale jego ten syndrom jakby nie dotyczy. Myślę, że dzisiaj warto pograć Crispy&#39;ego, gdyż na chwilę obecną prezentuję wyższą i przede wszystkim równiejszą formę od Norwega.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
@ Vader
Wg. BetSafe Stal Gorzów jedzie dzisiaj z Pedersenem więc o czym my mówimy ...
Czy urlop Pedersena oraz niepewny tor (nasiąknięty - i nie wiadomo wogóle czy mecz się odbędzie) daje szanse na win gości?
Napewno Rzeszów ma większe szanse. To mecz o pietruszkę, więc różnie może być ale wątpię by Gorzów nie wygrał tego spotkania. Niemniej spodziewam się wyrównanego spotkania. Na swoim torze mają wyrównany skład i nawet druga linia solidnie punktuje. Ale Crump, Harris, Okoń, Rico + Lampart też swoje zrobią. Według mnie 8 wzwyż to handi które można grać.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Unibax Toruń - Falubaz Zielona Góra H(0 - 6.5) 1 1,85 Tobet 51:39✅


Już za 5 godz zasiądę na MotoArenie aby obejrzeć hit rundy zasadniczej Apator-Falubaz. Stawiam dzisiaj na wygraną gospodarzy ok 10pkt. Handicap jest na poziomie -6,5 dlatego postanowiłem pograć to dość grubo.Mecz u siebie to dużo dla Torunia. Sullivan,Holder,Miedziak ta trójka już powinna zapunktować na poziomie ok 32-34pkt do tego Rysiek,Emil i Jepsen co daje mi w sumie +/-50 pkt.
Oby widowisko stało na najwyzszym poziomie.

edit:Świetny meczyk;)
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Stal Gorzów vs Marma Rzeszów
Jak już większość z Was wie mecz ten jest po prostu do objechania,obie drużyny mają zagwarantowane miejsca w play off.Gospodarze pojadą dzisiaj bez Nickiego Pedersena,jednego z najlepszych zawodników na świecie który w każdym meczu gwarantuje około 10pkt.Goście przyjeżdżają do Gorzowa w swoim najmocniejszym składzie,z Crumpem i Harrisem na czele.Nie podejmuje się tutaj wytypowania zwycięzcy jednak gram handi na Rzeszów które spokojnie powinno wejść,ze względu na brak Pedersena w Stali.
Stal Gorzów vs Marma Rzeszów typ: Rzeszów +10 kurs 1.925 Sportingbet
Unia Tarnów vs Sparta Wrocław
Najciekawszy mecz tej kolejki moim zdaniem,ze względu na to że obydwie ekipy walczą o miejsce w play off.Goście przyjeżdżają bez Adama Shildsa,za niego wystąpi Lasse Bjerre.W dodatku niewiadomy jest występ Piotrka Świderskiego który doznał kontuzji kostki w ostatnim meczu Ligi Angielskiej,choć moim zdaniem Świder wystąpi ponieważ jest kapitanem i mimo bólu będzie chciał pomóc swojej drużynie.Nie podejmuje się typu na zwycięzce tego meczu ponieważ faworytem jest Tarnów,a ja nie stawiam przeciwko swoim ???? Zagram jednak pojedynek:
Lindgren -0,5 vs Janowski + 0.5 typ Janowski +0.5 kurs 1.85 Sportingbet ✅
Wybrałem ten typ ponieważ Lindgren jedzie w parze z Pedersenem więc tutaj pewnie straci pkty,poza tym Janowski zapewne wyjedzie 6 razy pod taśme i ogólnie uważam że Janowski jest w lepszej formie niż Lindgren.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Harris jedzie ?
ZZ za niego (w Anglii Harris dzisiaj), więc na Crumpa można grać H2H np. z Gollobem, bo zapewne 6 startów Rudy pojedzie.
Co do H2 proponowanego w pierwotnym terminie, to wydawało się to dobrą opcją, skoro Gorzów bez Nickiego, ale przecież jeśli Gorzów wygra z bonusem (1.mecz 50:39 dla Rzeszowa!!!) to wyprzedzi w tabeli Leszno i rewanż w dwumeczu Gorzów-Leszno odbędzie się wówczas w Gorzowie, a to będzie duży handicap dla Stali
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
jakies zmiany w skladach Gorzowa albo Rzeszowa ? Harris jedzie ?
Za Bombera ZZ dzisiaj i to pełna bo widziałem w komunikacie GKSŻ że Chris ma 3 średnią. A zatem zastępować go mogą Rudy, Okoń i Lee co wg mnie jest korzystniejszą okolicznością dla Żurawi niż występ słabego w ostatnim czasie Harrisa. Oczywiście Gorzów bez Nikiego.
ZZ za niego (w Anglii Harris dzisiaj), więc na Crumpa można grać H2H np. z Gollobem, bo zapewne 6 startów Rudy pojedzie.
Co do H2 proponowanego w pierwotnym terminie, to wydawało się to dobrą opcją, skoro Gorzów bez Nickiego, ale przecież jeśli Gorzów wygra z bonusem (1.mecz 50:39 dla Rzeszowa!!!) to wyprzedzi w tabeli Leszno i rewanż w dwumeczu Gorzów-Leszno odbędzie się wówczas w Gorzowie, a to będzie duży handicap dla Stali
Tak, Ginger bankowo pojedzie 6 razy a niewykluczone że i 7 w momencie gdy przewaga Gorzowa będzie wymagała zastosowania taktyka.
Inna sprawa czy gospodarzom &#39;opłaca&#39; się wygrywać za 3 oczka bo ewentualnie zmieni to tylko gospodarza I meczu PO z Lesznem, który już szykuje pełną zetzetkę za Adamczewskiego ????
Czytałem w PS że być może same ekipy z Gorzowa i Leszna dogadają się aby pierwszy mecz w PO jechać w Lesznie z uwagi na to że rewanż (14.07) zaplanowano na dzień przed finałem IMP. A klub z Wielkopolski mocno chce uniknąć organizowania dwóch tak ważnych imprez dzień po dniu [chodzi rzecz jasna o frekwencję].
Dla mnie to taki mecz bez znaczenia, może dojść do zbijania średniej w perspektywie play-offów. Raczej nie radzę nic grać poważniej, no może z wyjątkiem overu Crumpa czy Rudego w parze z Gollobem z tym że kursy uważam za nieadekwatne do ryzyka. Jeśli bym już musiał to typuję Gorzów -8 @1,75 w tobet.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Czytałem w PS że być może same ekipy z Gorzowa i Leszna dogadają się aby pierwszy mecz w PO jechać w Lesznie z uwagi na to że rewanż (14.07) zaplanowano na dzień przed finałem IMP. A klub z Wielkopolski mocno chce uniknąć organizowania dwóch tak ważnych imprez dzień po dniu [chodzi rzecz jasna o frekwencję].
Dla mnie to taki mecz bez znaczenia, może dojść do zbijania średniej w perspektywie play-offów. Raczej nie radzę nic grać poważniej, no może z wyjątkiem overu Crumpa czy Rudego w parze z Gollobem z tym że kursy uważam za nieadekwatne do ryzyka. Jeśli bym już musiał to typuję Gorzów -8 @1,75 w tobet.
Miałem to samo pisać, bardzo realne jest to, że jaki by nie był wynik to i tak Leszno pierwszy mecz objedzie u siebie. Stąd też granie na ten mecz to jest lekkie ryzyko.
Mnie zaciekawił jednak inny zakład:
Andersen (-1,5) - Mroczka 1 1.85
Wiadomo obaj walczą o to kto wystąpi w meczach z Lesznem, dziś Mroczka jedzie w parze z Gollobem. Wiemy Tomek potrafi puszczać swoich kolegów ale czy Mroczka tak będzie świetnie startował aby wozić z Tomkiem po 5:1 ? Mam wątpliwości i myślę, że Gollob będzie dziś po prostu chciał wygrywać swoje biegi, a Mroczka sam będzie musiał sobie radzić.
Andersen w parze z Iversenem, to już zawsze jest kolega z zespołu spokojnie do objechania. Do tego Hans świetnie się pokazał w lidze szwedzkiej zdobywając 11 pkt w 6 startach.
Ogólnie uważam, że Andersen prezentuje lepszy poziom niż rywal, do tego za pewne lepiej przygotowany ma sprzęt no i jeździe 3 razy z Iversenem podczas gdy Mroczka 3x z Gollobem.
W Betsafe ten sam zakład tylko bez handicapu 1.55 na Andersena.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Jesteście pewni, że będzie ZZ? Harris miał zakontraktowany mecz jako gość u Wilków, ale jedzie Watt. Chyba jednak Bomber będzie w Gorzowie :razz: Pobrałem under 13,5 Crumpa jeszcze po 2,1, chociaż i tak ryzyko, bo taktyczna może iść w ruch.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
gdzie wy macie Harrisa w Anglii ? Od poludnia wiadomo ze Watt jedzie w Wolves... Dlatego nie wiem dlaczego mialaby byc ZZ za Bombera.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom