>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

14. Kolejka Bundesligi 27-28.11.2012

Status
Zamknięty.
K 246

krysti24

Użytkownik
Moje propozycje w dwóch słowach, bo czasu brak :
Dortmund - Fortuna
Obie drużyny podejdą do tego spotkania dość mocno osłabione, u gości zdziesiątkowana jest linia obrony, jeśli chodzi o BVB ostatnie informacje mówią, że dzisiaj nie zagrają Goetze, Gundogan i Hummels. Według mnie Borussia dzisiaj nie będzie specjalnie forsować tempa spotkania, po pierwsze mają w perspektywie arcyważne spotkanie w Monachium, po drugie osłabienia są dość znaczące, po trzecie drużyna pewnie odczuwa już skutki gry co 3 dni i prowadząc np. 2:0 wątpię, że będą dążyć za wszelką cenę, żeby dobić rywala i ustalić wynik spotkania na 3:0. Dlatego też decyduje się zagrać w tym meczu, że Borussia nie wygra tego spotkania przewagą minimum trzech goli.
Dortmund - Fortuna
Typ : handicap 0:2 X2 (1,70)
✅ niestety dla mnie jako kibica Borussii typ wszedł i to aż za pewnie .. :-(
Fortuna
Hamburg - Schalke
Wydaje mi się, że dzisiaj ekipa z Gelsenkirchen powinna odnieść zwycięstwo w Hamburgu. Gospodarze nie są jeszcze poukładaną drużyną, do tego dochodzą braki ważnych zawodników jak VdV czy Son. Schalke w ostatniej kolejce do końca walczyło z Eintrachtem o wygraną i końcówka meczu to był duży napór drużyny prowadzonej przez Huuba Stevensa. Moim zdaniem 3 pkt pojadą dzisiaj do Gelsenkirchen.
Hamburg - Schalke
Typ : 2 (1.83)
⛔
Fortuna
Nurnberg - Hoffenheim
Przechodząc do spotkań jutrzejszych, rzuciło mi się w oczy spotkanie Norymbergi z Wieśniakami. Muszę powiedzieć, że gra drużyny Hoffenheim pomimo ich ostatnich słabych wyników wygląda dobrze. Ostatnia porażka z Bayerem rzekłbym, że była niezasłużona, Hoffe stworzyło sobie kilka bardzo dobrych okazji, a drużynę Leverkusen ratowała m.in. poprzeczka. Jeśli chodzi o drużynę Norymbergi to ich ostatnie derbowe spotkanie z Greuther stało na bardzo niskim poziomie, więcej niż jakiejkolwiek gry, było w nim fauli, złośliwości i w konsekwencji kartek. Moim zdaniem Hoffenheim może się obudzić w Norymbergi, przekładając w końcu swoją coraz to lepszą grę na zwycięstwo. Dla trenera Babbela to już raczej też ostatni gwizdek, żeby odzyskać zaufanie zarządu.
Nurnberg - Hoffenheim
Typ : 2 DNB (2,04)
X2 (1,48)

Fortuna
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Dziś Borussia zagrała zbyt ekonomicznie. Ewidentnie byli myślami już na Allianz i to ich zgubiło. Zamiast przypieczętować wygraną w drugiej połowie nie szukali już zbytnio sytuacji do strzelenia. Wiele strat w końcówce miał Piszczek i to właśnie jego stroną poszła bramka. W kontekście mistrzostwa skomplikowali sobie znów swoją sytuacje. Niewykorzystana setka Grosskreutza w końcówce aż woła o pomstę do nieba. Wielka szkoda bo ten mecz miał być &quot;rozgrzewką&quot; przed sobotnim pojedynkiem a teraz każdy będzie patrzał na ten mecz przez pryzmat dzisiejszej wpadki. Tabela się również pomału kształtuje. Oprócz pierwszego Bayernu czołówka to drużyny z 24 punktami w dodatku jutro gra Bayer i kolejne punkty ma szanse zdobyć Bayern czym może oddalić się nawet na 11 oczek obecnemu Meister&#39;owi.
 
M 135

mhm

Użytkownik
przy obecnej niestabilnosci ciezko doszukiwac sie value w kursach na VFB. Rozbili koncertowo Rumunow w pucharze, zeby potem przegrac 3:0 na Freiburgu (mieli ciut pecha w poczatkowych akcjach ale wynik to wynik). Moze tu byc 3:0 jak i 1:1. Ciezko ocenic.
Kusi rosnacy kurs na Wolfsburg. Maja sklad na puchary, musza wyjsc z tej dupy.
 
P 991

parodia

Użytkownik
SC Freiburg - Bayern Monachium
Zacznę od przewidywanego składu Bayernu:
BAYERN MONACHIUM: Neuer - Lahm, Dante, Boateng, Alaba - Javi Martinez, Tymoszczuk - T. Müller, Kroos, Ribery - Mandzukic
Co tu dużo mówić, jeśli Bayern wyjdzie takim składem to w środku zero kreatywności... Osobiście (zakładając, że Jupp nie będzie chciał ryzykować grania z Shweinsteigerem przed Borussią) ja na &quot;6&quot; cofnął bym Kroosa, a w jego miejsce wstawił Shaqiriego. Ale Jupp zapewne da kolejną szansę ukraińskiej gwieździe T44.
Bayern jak wszyscy zapewne dobrze wiedzą w sobotę ma arcyważny mecz z Dortmundem, dlatego też zapewne monachijczycy nie będą forsować tempa w tym meczu. Freiburg aby nie nadziać się na jakieś bardzo groźne kontry też nie będzie się zbytnio odkrywał i jeśli tylko Bayern nie zdoła strzelić zbyt szybko gola to wynik powinien być underowy. Osobiście przewiduje wymęczone zwycięstwo Bayernu 1:0, jednak gram bezpiecznie:
Under 3 @1.92 (Pinnacle)✅
 
D 54

domeltomek

Użytkownik
Stuttgart - Augsburg
Stuttgart @1,62

Kłopoty, kłopoty, kłopoty, tak w skrócie opisać można sytuację Augsburga. Nie dość że klub jest czerwoną latarnią bundesligi, nie dość że mają liczne kontuzję, nie dość że tracą już 6 punktów do bezpiecznej lokaty to jeszcze ciężko gdziekolwiek szukać pozytywów. Stuttgart również przeżywa swoje problemy, głównie z ustabilizowaniem formy. Bilans na Mercedes-Benz-Arena w tyms sezonie prezentuje się fatalnie, tylko 1 zwycięstwo w 6 spotkaniach. Dziś jednak ekipa VFB ma okazję poprawić ten wynik, oprócz Cacau i Hooglanda trener Labbadia ma do dyspozycji wszystkich zawodników. Za strzelanie bramek odpowiedzialny będzie Ibisević mający na swoim koncie już 6 trafień. Uważam że VFB powinno poradzić sobie bez większego problemu, kurs dobry więc pozostaje tylko grać.

Gladbach - Wolfsburg
Wolfsburg DNB @2,25

Gladbach w ostatnich spotkaniach prezentuje się średnio, remis w Augsburgu, porażka u siebie z Stuttgertem, zwycięstwo z Furth na wyjeździe i remis na własnym stadionie z Freiburgiem. Dochodzą do tego mecze w LE. Dla Borussi będzie to 4 mecz w ciągu 11 dni, Favre nie robi zbyt dużych rotacji w składzie więc z pewnością skutki częstej gry mogą dać się we znaki. BM w tym spotkaniu zagra bez najdroższego w historii klubu De Jonga i Daemsa. Wilki po odejściu Magatha prezentują się wybornie, w 6 spotkaniach mają bilans 4 zwycięstw, remisu i porażki. Grają dobrze w ofensywie, strzelili w tych spotkaniach 13 bramek, jednak przyczepić sie można do gry obronnej. Wolfsburg tracił bramkę praktycznie w każdym z tych ostatnich 6 pojedynków, czyste konto udało zachować się tylko w meczu pucharu niemiec z FSV. Za kartki zawieszony jest dziś Josue jednak Wolfsburg dusponuje szeroką kadrą i mają kim grać. Czy wilkom uda się ograć podmęczone źrebaki?
 
M 135

mhm

Użytkownik
popieram i smaruje to grubiej.
VFL ma sklad na gorna polowe tabeli, musi sie wydostac z dolu. Widac, ze wywalenie Maghata to bylo swietne posuniecie. Graja fajna pilke, maja duzo energii a przede wszystkim sa wypoczeci. Gladbach nie zachwyca, raczej nie doszukiwalbym sie zwyzki formy z Wolfsburgiem. Gora remis ze wskazaniem na gosci wiec 2,48 na dnb pobieram z mila checia.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Dziś Borussia zagrała zbyt ekonomicznie. Ewidentnie byli myślami już na Allianz i to ich zgubiło. Zamiast przypieczętować wygraną w drugiej połowie nie szukali już zbytnio sytuacji do strzelenia.
Nie chcę być mądry po fakcie ale kto normalny gra takie kursy w BL ? To samo dziś Bayern. Żal jak człowiek patrzy na ludzi u naziemnych jak wrzucają takie coś w AKO. Dzisiaj pewnie pójdzie masówka na Bayern i ciekawe jak to się skończy. Takie mecze to największa loteria po takich niskich i nieopłacalnych kursach. Gra na wyjeździe i kurs 1,40 na Bayern ? Kpina. Grają i najlepszy futbol ale rozegrali masę spotkań a to tylko ludzie. Ta liga jest do grania dogów a już nie na pewno kursów 1,1 itp. Ujemne handi lepiej unikać ale czasami je trzeba grać. Zobaczymy jak dzisiaj Stuttgart zagra ;). Co do meczu Hoffenheim to jest idealne spotkanie dla nich. Grają bez presji dziś bo na wyjeździe, w dodatku ostatnie spotkanie zagrali bardzo dobrze i powinni co najmniej je remisować. Mam nadzieję, że ich passa bez pkt dzisiaj zostanie przełamana i Firmino coś ustrzeli bo na to zasługują. Ja to pogram na Live i poczekam na rozwój sytuacji. Popieram bet na Hoffe nawet przed meczem.
Powodzenia boys !
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
panowie stuttgart gra 3 mecz w ciągu 6 dni :;/: po takim kursie ja nie ruszam
Dadzą radę dzisiaj. W niedziele grali. Najgorszy jest drugi dzień po meczu a on był wczoraj. Więc myślę, że można być spokojnym. Kursy już poleciały , szczególnie na -1. Spojrz na H96 wczoraj...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
panowie stuttgart gra 3 mecz w ciągu 6 dni po takim kursie ja nie ruszam
Takie coś to można wziąć pod uwagę w PL w Boxing day. Podam Ci świetny przykład z ostatnich tygodni.
11 listopada - Wyjazd Barcelony na Majorkę 2:4, grał 1 skład
14 listopada - Międzynarodowe mecze towarzyskie, większość zawodników Barcy grała np. w Panamie czyli na innym kontynencie, Messi w Arabii Saudyjskiej, Dani Alves w New Jersey.
17 listopada - 3:1 z Saragossą, grał 1 skład
20 listopada - 0:3 wyjazd Barcelony do Moskwy (duża odległość), grał 1 skład
W ogóle Barcelona cały listopad jak i w październiku miała bardzo napięty terminarz, plus kosmiczne wyjazdy. Wniosek taki, że traktować takie coś należy z dużym dystansem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dziwi mnie,że nikt nie poruszył tematu meczu Bremen - Leverkusen. Leverkusen w obliczu strat punktowych Schalke i Borussi może wskoczyć aż za Bayern. Werder bez swojego czołowego gracza - Arnautović. Nie mówię,że będzie to łatwy mecz ale skoro Leverkusen w ostatnich tygodniach ograł Schalke i Bayern a Bayern na wyjeździe to czemu nie może pokusić się o zdobycz punktową w Bremen.
Leverkusen dnb 1.83 bet365
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Dziwi mnie,że nikt nie poruszył tematu meczu Bremen - Leverkusen. Leverkusen w obliczu strat punktowych Schalke i Borussi może wskoczyć aż za Bayern. Werder bez swojego czołowego gracza - Arnautović. Nie mówię,że będzie to łatwy mecz ale skoro Leverkusen w ostatnich tygodniach ograł Schalke i Bayern a Bayern na wyjeździe to czemu nie może pokusić się o zdobycz punktową w Bremen.
Leverkusen dnb 1.83 bet365
Ciężko sie gra przeciwko Bremie generalnie. To jest typowa ekipa 1 części sezonu. Hunt dziś nie jest tak widoczny więc można pocisnąć na Bayer (0). Sorka, że pisze teraz ale czekałem na Live ;) Z Fortuną już były fest problemy a co dopiero z Bayerem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom