>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

14. Kolejka Bundesligi 27-28.11.2012

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
14. Kolejka Bundesligi





Czternasta kolejka jest w pewnym sensie Wigilią wielkiego święta niemieckiej piłki, jest to kolejka tuż przed pierwszą odsłoną spotkania pomiędzy Bayernem, a Borussią Dortmund. Dlatego kluczową kwestią dla tych zespołów jest zachowani statusu quo, bukmacherzy też o tym wiedzą, dlatego nisko wycenili dublet zwycięstw Bayernu i Dortmundu. Gdzieś na uboczu stoją inne drużyny, ale to właśnie tu mamy absolutny hit kolejki HSV na własnym boisku podejmuje Schalke, trochę w cieniu tej rywalizacji ale też interesująco stoi mecz Bremy, z Leverkusen. Wasza wola, który mecz wybierzecie na numer jeden, wy też wybieracie swoje typy.

Zapraszam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja sobie już kliknąłem dubelka:
Borussia Dortmund - Fortuna Düsseldorf Typ:1 Kurs:1,16
SC Freiburg - Bayern München Typ:2 Kurs:1,36
Suma kursów:1,58
Betsson
Kursy oczywiście znacząco zaniżone, ale takie dziś są realia. Wątpliwości mam tylko przy Bayernie, ale zakładam że Bawarczycy bezwzględnie zrobią co do nich należy, im zresztą nie przystoi tracić punkty z takimi drużynami jak Freiburg. Ewentualna strata punktów mocno miesza i nie jest to po myśli żadnej z ekip, jak jestem za tym, żeby tym razem płynąć z prądem.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
W Freiburgu gra się wszystkim bardzo ciężko, nawet Bayernowi, który rok temu zaledwie zremisował tam 0:0. Drużyna Freiburga to typowy średniak, który co rok chce się utrzymać. W tym sezonie grają naprawdę dobrze, co pokazali w ostatnim meczu u siebie, gdzie pokonali VfB 3:0 po bardzo dobrej grze.
Bayern we Freiburgu nie będzie kalkulował, ale można spodziewać się kilka korekt w składzie, zwłaszcza, że w sobotę hit europejskich boisk. Schweinsteiger ma na koncie cztery żółte kartki i najprawdopodobniej nie zagra w środę, aby nie ryzykować ewentualnego wykluczenia na mecz z BVB. Robben trenuje już z drużyną, ale gotowy w 100% ma być dopiero na Borussię. Bezwzględnym faworytem jest Bayern, ale nie skreślałbym Freiburga, który oprócz dobrej gry do przodu, ma naprawdę dobrego bramkarza, który może być kluczowy. Ja osobiście za taki kurs Bayern odpuszczam.
Ja typuje Schalke. Z jednego prostego powodu - kontuzja Van der Vaarta do końca roku. Bez Holendra wiem jak grało HSV. Ostatnio przegrali z tragicznym Greuther Fuerth.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja osobiście za taki kurs Bayern odpuszczam.
Ja też bym odpuścił, gdybym go w jakiś sposób merytoryczny analizował. Jednak uznałem, że przed kluczowym spotkaniem, Bayern nie może stracić punków, no chyba że ty jako kibić Bayernu masz inne zdanie :grin:. Nie rozkładam tych spotkań na czynniki, uważam że statusu quo zostanie zachowany. Kursy rzeczywiście do bani, ale mi 1,58 się podoba.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Ja za bardzo ligi niemieckiej nie oglądam,bo w tym samym czasie najczęściej spoglądam na wydarzenia z angielskich boisk ale czasami czytam wasze analizy co do niektórych meczy i na tą kolejkę wydaje mi się,że ciekawym typem może być over 2,5 w meczu Hannover 96 vs Greuther Furth.Widziałem kilka meczów gospodarzy z tego sezonu i zazwyczaj kilka bramek wpada w ich spotkaniach.Mają kilku dobrych ofensywnych grajków,którzy ze strzeleniem przynajmniej dwóch goli w tym spotkaniu nie powinni mieć większych problemów.Grają u siebie w dodatku z beniaminkiem ligi,który zbyt wymagającym rywalem raczej nie będzie lecz wydaje mi się,że szansę na strzelenie jednej bramki w tym meczu mają.Z Borussią Dortmund im się to udało.Co sądzicie o tym typie(kurs:1,70)?
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Eintracht - Mainz
cóż za kurs na gospodarzy, myślałem, że będzie coś około 1,80-1,90 jednak bukmacherzy chyba nadal nie doceniają Eintrachtu, który prezentuje się bardzo dobrze, przede wszystkim na własnym terenie, ale ostatnio pokazał, że na wyjeździe również potrafią urwac punkty, np. z Schalke, a to juz takie latwe zadanie nie jest. ekipe gospodarzy widzialem w tym sezonie trzykrotnie i w tym spotkaniu pewnie celuje w tym Frankfurt draw no bet. wiadomo, że Mainz to nie są ogórki i potrafią wygrać z każdym, ale to raczej dzieje się na wlasnych smieciach, aniżeli na wyjazdach właśnych takich jak ten do Frankfurtu.
Eintracht DNB @ 1.48
--------
Werder - Leverkusen
w tym spotkaniu tym obie strzelą jest chyba najlepszy, Bayer strzelał bramki we wszystkich ostatnich 10 spotkaniach, a Werder w 9 na 10, tylko porażka 0-2 z Bayernem Monachium. jesli sięgniemy w historie spotkań również zobaczymy wysokie wyniki, widać, że gra do przodu jest priorytetem i tego będę się trzymał.
obie strzelą @ 1.48
kursy: Betsafe
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
anzelmo 251,4K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Niemiecka, godz 19-00
Borussia Dortmund-Fortuna
TYP: Robert Lewandowski strzeli 2 albo więcej bramek
KURS: 2,75
BUK: Bet365

Borussia ostatnio jest w wysokiej formie.Kursy na zwycięstwo marne.Wiec szukamy jakiś innych betów na ten mecz,przewiduje łatwe pewne i wysokie zwycięstwo gospodarzy.Lewy walczy o króla strzelców, walczy tez o nowy kontrakt może i o nowego pracodawce.Ma luz, łatwość w dochodzeniu i wykańczaniu sytuacji. Partnerzy na niego graja czuje sie w tym klubie bardzo dobrze z każda strzelona bramka jego wartość rośnie.Konkrecji w ataku praktycznie nie ma, bo młody Siber musi sie jeszcze dużo uczyć.Myślę ze za parę drobnych można pograć taki zakład-okazji do bramek nie powinno zabraknąć.
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Eintracht Frankfurt - Mainz 1:3
Typ: 1
Kurs: 2,05
Bukmacher: Millenium

Jak dla mnie typ dnia biorąc pod uwagę wysoki kurs na gospodarzy. Eintracht rewelacja jak do tej pory tego sezonu swoje 4 miejsce zawdzięcza w dużej mierze bardzo dobrej grze na swoim obiekcie, na którym w Bundeslidze jeszcze nie przegrali, ogólnie w całym 2012 roku przegrali na własnym boisku tylko raz w kwietniu z TSV Monachium w 2 Bundeslidze. Drużyna gości jest można powiedzieć jeszcze bardziej drużyną własnego boiska aniżeli Eintracht gdyż w tym sezonie udało im się wygrać na wyjeździe tylko raz z Wolfsburgiem 30 września, poza tym 2 remisy i 4 porażki. Oprócz tych statystyk i upodobań obydwu drużyn do gry na własnym boisku, za Eintrachtem przemawia dla mnie lepszy, bardziej utalentowany skład i lepszy styl gry, który prezentuje ta drużyna, nawet w przegranym 2:0 na wyjeździe meczu z Bayernem mieli swoje okazje ( min. poprzeczka) czy też 3:3 z Dortmundem pokazały,że ta drużyna ma potencjał i charakter.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Absencje w dniu dzisiejszym:
Hamburg: van der Vaart, Heung Min Son, Gojko Kacar, Slobodan Rajkovic, Petr Jiracek, Christian Nörgaard i Jacopo Sala.
Schalke: Marco Höger, Christoph Moritz, Afellay (wyleczony, jednak występ pod znakiem zapytania)
Borussia: Patrick Owomoyela
Fortuna: Dani Schahin, Oliver Fink, Stelios Malezas i Bruno Soares.
Hannover: Mohammed Abdellaoue, Lars Stindl, Felipe, Leon Andreasen.
Gr. Furth: Sercan Sararer, Baye-Bjiby Falla, Sebastian Tyrała, Issy Ndoye, Tobias Mikkelsen
Eintracht: Martin Amedick, Andersona, Karim Matmoura
Mainz: Eric Maxim Choupo-Moting, Chinedu Ede, Niko Bungert i Jan Kirchhoff
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Hannover 96 - Greuther Fürth 1,72 Tobet✅
powyżej: 2.5 1,75⛔

Dla mnie faworytem spotkania są gospodarze. Ostatnio wprawdzie przegrali 2 spotkania w lidze plus zremisowali z Twente, ale dzisiejsze spotkanie jest po to aby poprawić morale drużyny. Hannover posiada bardzo dobrą ofensywę. Jest na trzecim miejscu wśród zdobytych bramek. Goście za to tracą sporo bramek (23) i zajmuja przedostatnie miejsce. Podejrzewam, że będą starali sie zagrać z kontry i uciułać 1 punkt. Również polecam zagrać over 2,5 bramki, gdyż po statystykach widać, że w spotkaniach gości średnia na mecz to 2,5 bramki a gospodarzy 3,8. Warto zaznaczyć, że ostatni raz w spotkaniach obydwu drużyn padło poniżej 2,5 gola - 3 lata temu. Spotkanie zakończyło sie bezbramkowym remisem
 
M 56

medjyk

Użytkownik
W ostatniej kolejce było wiele ciekawych meczy, ale trudno było coś typować. Teraz nie będzie łatwiej ze względu na krótki czas między spotkaniami, szczególnie dla pucharowiczów dla których to będzie 4 mecz w ciągu 1,5 tygodnia i zawodnikom zaczyna już dokuczać zmęczenie. Hannover, który miał najmniej czasu na odpoczynek uległ dosyć łatwo Bayernowi. Stuttgart mimo wielu sytuacji przegarł 0:3. Gladbach ledwo wywalczyło remis z drużyną z końca tabeli, a Dortmund i Leverkusen by stanie 2:1 dla nich często wykopywali na oślep i wyglądało to jak obrona Częstochowy, na szczęście zakończona sukcesem.

Zaczynając od BVB uważam, że u siebie powinni wygrać, tym bardziej, że te 3pkt przed rywalizacją z Bayernem na pewno się przydadzą, ale w piłce różnie bywa i na pewno brać ten win przy tak niskim kursie się nie opłaca. Fortuna ostatnio remis z Hoffenheim, przegrana trochę nieszczęśliwie mimo dobrej gry z Werderem i zasłużona wygrana z HSV. BVB na pewno zmęczone jak pisałem wyżej i Fortuna w niezłej formie stworzy sobie sytuacje tak jak ostatnio miało sytuacje Mainz. Dortmund w ostatnich 4 spotkaniach w tym z Ajaxem tracił gola więc tutaj pewnie też Fortunie uda się strzelić, Borrusia również powinna strzelić więc BTS bardzo prawdopodobny. Dortmund u siebie zazwyczaj dużo strzela i zależy mu na zwycięstwie tak więc over 2,5 również możliwy, ale kurs 1,4 w bet365 nie zachęca, tak więc:

Borussia Dortmund- Fortuna Dusseldorf BTS @ 2,25 bet365 8/10 ✅

W spotkaniu Eintrachtu z Mainz faworytem są gospodarze, którzy na 7 spotkań u siebie wygrali 5 razy, zremisowali 2 razy i jeszcze nie przegrali. Mainz natomiast na 7 wyjazdów zdobyło tylko 5pkt. Patrząc na ostatnie mecze forma Eintrachtu wydaje się trochę lepsza, ale Mainz na pewno nie będzie tu chłopcem do bicia i spróbuje chociaż zremisować.

Eintracht Frankfurt- FSV Mainz 05 1 @ 2,130 pinnaclesports 6/10 ⛔
Eintracht Frankfurt- FSV Mainz 05 1X @ 1,29 bet-at-home 10/10 ⛔

Patrząc na mecze HSV-Schalke i Hannover-Furth to raczej no bet. Schalke i Hannover mają reprezentantów swoich krajów + puchary więc zawodnicy ostatnio mieli natłok meczy więc jest zmęczenie. HSV gra nienajlepiej, ale i ostatnio Schalke ma spadek formy i gospodarze mogą wykorzystać swoją szansę. Hannover też dołek, a Furth ostatnio się stara-na 6 meczy 4 remisy. Oba spotkania zagrożone remisami, a z podpórką kurs nie zachęca.

Gladbach gra ostatnio słabo, ale bramki potrafi strzelać, choćby takie pod koniec meczu ratujące pkt, a Wolfsburg ostatnio coraz lepiej, ale nawet jak wygrywa dość pewnie bramki zazwyczaj traci. Wolfsburg jest w tym spotkaniu raczej faworytem, ale różnie bywa, a BTS powinien paść.

Borussia Monchengladbach- VfL Wolfsburg BTS @ 1,66 bet365 5/10 ⛔

Bayern w spotkaniu z Freiburgiem jest oczywiście faworytem, ale Freiburg to trudny rywal, szczególnie u siebie, który potrafi grać piłką i po stracie szybko atakować rywala. W ostatnich 3 sezonach Bayern we Freiburgu wygrał 2 razy 2:1 i raz zremisował 0:0. Dlatego proponuje zagrać za drobne coś w stronę gospodarzy.

SC Freiburg- Bayern Munchen (2:0) 1 @ 1,8 bwin 1/10 ⛔

Stuttgart raz wygrywa, raz przegrywa, ale pkt zdobywa głównie na wyjazdach i przyszedł czas żeby wygrać u siebie, tym bardziej, że Augsburg zdobył na wyjazdach tylko 2pkt w 6 meczach więc gospodarze powinni sobie poradzić i wygrać.

VfB Stuttgart- Augsburg 1 @ 1,704 pinnaclesports 6/10 ✅

W pozostałych meczach trudno wskazać faworyta. Norymberga z Hoffenheim – spotkanie na dole tabeli i każdy będzie chciał wygrać, zapowiada się ciężki mecz. Werder nie jest tak mocny jak Leverkusen, ale gra u siebie, a Leverkusen zmęczony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
W Bundeslidze oczywiście ciekawie, skupiłem swój kapitała właśnie na tym spotkaniu, chociaż nie jest to singiel, ślepo ufam Dortmundowi dlatego pozwoliłem sobie zagrać kolejny dubel, tym razem BVB i Brema 1X.
Spotkania BVB nie będę opisywał bo pewni byłoby to mało interesujące.
Jeśli jednak chodzi o zespół Bremy to myślę, że w spotkaniu z Leverkusen nie mają jak przegrać. Jeśli ktoś śledzi wyniki WB to wie, że do dość solidna ekipa, która robi wyniki na miarę oczekiwań. Co jest odwrotne w przypadku Leverkusen, może jestem mało obiektywy bo wygrywają, ale nie uważam ich za czołową drużynę, jaką dziś są. Zwycięstwa ładnie wyglądają na livesports, a mecze to prawie zawsze dobra gra w pierwszej połowie i wycofanie się w drugiej, niejednokrotnie modlitwa o otrzymanie zwycięstwa, jak było w przypadkach spotkań z Hoffenheim i Fortuną, udało im się wygrać ze słabym ostatnio Schalke, gdy przyjechała konkretna drużyna, będąca w formie jaką jest dziś, zaznaczam dziś Wolfsburg, Leverkusen wyglądało mizernie, przegrali. Werder nie robi w tym sezonie cudów, nikt od nich tego nie oczekuje, ale grają swoje. Uważam, że konsekwencja to atut który przeważa na stronę gospodarzy. Gram 1X bo mam świadomość, że kadrowo Bayer jest mocniejszy.

Borussia Dortmund - Fortuna Düsseldorf Typ:1 Kurs:1,13
Werder Bremen - Bayer Leverkusen Typ:1X Kurs:1,46
Suma kursów:1.65
Betsson
 
everto 24,7K

everto

Użytkownik
Absencje w dniu dzisiejszym:
Hamburg: van der Vaart, Heung Min Son, Gojko Kacar, Slobodan Rajkovic, Petr Jiracek, Christian Nörgaard i Jacopo Sala.
Schalke: Marco Höger, Christoph Moritz, Afellay (wyleczony, jednak występ pod znakiem zapytania)
Borussia: Patrick Owomoyela
Fortuna: Dani Schahin, Oliver Fink, Stelios Malezas i Bruno Soares.
Hannover: Mohammed Abdellaoue, Lars Stindl, Felipe, Leon Andreasen.
Gr. Furth: Sercan Sararer, Baye-Bjiby Falla, Sebastian Tyrała, Issy Ndoye, Tobias Mikkelsen
Eintracht: Martin Amedick, Andersona, Karim Matmoura
Mainz: Eric Maxim Choupo-Moting, Chinedu Ede, Niko Bungert i Jan Kirchhoff
oki kawał dobrej roboty ale jak takie info zapodajesz to mym był rad ???? kto ile meczy rozegrał dotychczas z góry dz
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
oki kawał dobrej roboty ale jak takie info zapodajesz to mym był rad kto ile meczy rozegrał dotychczas z góry dz
Na kickerze możecie takie rzeczy sprawdzać, wybieracie zakładkę Bundesliga, o ile nie jest na głównej stronie rozpisane, następnie mecz który was interesuje, tam niżej jest Es fehlen i tu już możecie klikać na nazwiska i przeglądać ich statystyki.
A tak generalnie to w osłabieniach kluczowe postaci to van der Vaart, Heung Min Son w HSV, inni to nic co by specjalnie odchylało się od normy. Jak Schalke nie wygra, z tak osłabionym HSV to frajerzy ;), ale ja na S04 nie gram bo kto wie ? :cool:
 
poeta92 5

poeta92

Użytkownik
Eintracht co ciekawe jeszcze nie przekonal bukmacherow swoja gra(kursy ciagle zawyżane) ale ich miejsce w czołowce to nie przypadek. Sezon trwa a oni ciagle lapia punkty. Mainz uwazam za calkiem dobry zespol, wynik powinien zakrecic sie wokoł remisu wiec typujemy DNB na gospodarzy.

Ein.Franfurt DNB - Mainz 1.55 STS
 
everto 24,7K

everto

Użytkownik
Na kickerze możecie takie rzeczy sprawdzać, wybieracie zakładkę Bundesliga, o ile nie jest na głównej stronie rozpisane, następnie mecz który was interesuje, tam niżej jest Es fehlen i tu już możecie klikać na nazwiska i przeglądać ich statystyki.

A tak generalnie to w osłabieniach kluczowe postaci to van der Vaart, Heung Min Son w HSV, inni to nic co by specjalnie odchylało się od normy. Jak Schalke nie wygra, z tak osłabionym HSV to frajerzy ;), ale ja na S04 nie gram bo kto wie ? :cool:
ta do kopanej niemieckiej od lat korzystam z kicera ,fajnie na jednych z portali obcojezycznych koleś zpodaje info od absencjach nie tylko niemieckiej ale i innych lig europejskich i korzysta pewnie z jednego żródła przyład do francuskiej .


http://imageshack.us/a/img12/4074/nice2411.jpg do francuskiej
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
HSV Hambrug - Schalke 2 @ 1.88 Pinnacle
Mimo szczerej sympatii do HSV stawiam na pewne zwycięstwo Schalke. Hamburg od kilku kolejek prezentował się z każdym meczem coraz słabiej, a apogeum niemocy miało miejsce w ostatni piątek w starciu z beniaminkiem z Dusseldorfu. Pół biedy, gdyby Hamburczycy przegrali z Fortuną, ale sęk w tym, że zaprezentowali się beznadziejnie i tak na dobrą sprawę nie stworzyli sobie ani jednej bramkowej sytuacji. Van Der Vaart jest cieniem zawodnika, jakiego pamiętam z Tottenhamu. Zawodnicy są ewidentnie źle przygotowani kondycyjnie do sezonu.
Z kolei Schalke choć nie notuje ostatnio tak dobrych wyników jak miesiąc temu, to wciąż gra naprawdę dobry futbol. W starciu z Eintrachtem zabrakło trochę szczęścia i precyzji. Tym niemniej obie drużyny stworzyły dobre widowisko. W zeszłym sezonie popularne Szelki dwukrotnie wygrały z HSV i podobnego scenariusza spodziewam się w tym sezonie. Goście najzwyczajniej w świecie mają lepszy piłkarsko zespół, który dzisiaj powinien potwierdzić swoje umiejętności.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Hannover @ 1,86

Jeszcze nie widziałem typu na Hannover w tym temacie czemu się bardzo dziwię, gdyż nie sądzę, by padł inny wynik niż wygrana gospodarzy. Po solidnej porażki 0:5 z Bayernem Hannover musi się odbudować i w jakim meczu jak nie z Furthem na dodatek u siebie. Kurs dość fajny, Hannover nie ma raczej problemów, jedyne osłabienie to Stindl, ale Miro Slomka ma spory garnizon równych piłkarzy, więc nie będzie to spora strata. U gości natomiast brak Sararera raczej wda się we znaki, zagrał on 13 meczy na pozycji pomocnika. Hannover stracił lekki dystans do czołówki, więc czas na trzy punkty. Warto zagrać, a na dodatek do dubla -1,5 na BVB ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
sabrinio 0

sabrinio

Użytkownik
Bayern i Dortmund są aktualnie po za zasięgiem innych drużyn,więc nie spodziewam się aby w tej kolejce mogły stracić punkty.Freiburg i Fortuna Dusseldorf są skazane na pożarcie.
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Na Schalke nie ma Value jednak przy takich osłabieniach powinni to wygrać, ja poczekam na live aż wzrośnie kurs.
VFB-Augsburg

Generalnie must play. Dziwi mnie, że wystawili taki kurs na gospodarzy. Ostatnio miałem okazję oglądnąć całe spotkanie Augsburga z Gladbach. Przyjezdni grają chyba najgorzej w lidze. Zero polotu w ofensywie, ostatnia bramka Moldersa na wielkim farcie, defensywa jak i pomoc to samo - dno. Jutro spodziewam się szturmowania bramki przyjezdnych i łatwego pokrycia handi. Gladbach grało strasznie ospale i na zmęczeniu w dodatku byli troszeczkę lepsi ale też nie zachwycali, jednak udało się trafić po fatalnym błędzie defensywy Augsburga i zdobyć 1 punkt. Typowy mecz do jednej bramki , potem się już posypie. Stuttgart to klasowa ekipa ale niestabilna, potrafią zagrać świetne zawody i na odwrót. Jutro jednak rywal beznadziejny, słaby i nawet jak zagrają na 50% to wygrają. Wszystko na korzyść gospodarzy nie wspominając o indywidualnościach...

VFB AH -1 @ 2,26
10/10
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom