>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

14. Kolejka Bundesligi (05-07.12.2014)

Status
Zamknięty.
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Spokojnie, oglądam BL od 17 lat i zazwyczaj całe mecze BVB. Ale domyślam się, że taki fachowiec jak ty widzi lepiej,twierdząc ze nie ma strzałow na bramkę i składnych akcji oraz pomysłu na grę. Post negował porównanie Borussii z HSV i Bremą i postawieniem ich na jednym poziomie.
Nawet żebyś oglądał i 100 lat daną ligę i co z tego?
To jeżeli BVB robi składne akcje i oddają strzały to dlaczego zamykają tabele?? Uważasz że to czysty przypadek może fart że sa tu gdzie są?? żadnego przypadku są najgorszą drużyną z Bundesligi w tej chwili i ich miejsce to obraz ich gry w każdym ostatnim meczu..
Co z tego że to Borussia, ta która była o krok wygrania LM? Teraz to jest także Borussia ale bez formy...
Brema na ta chwilę gra bardzo dobrze zmiana trenera dała rezultaty i gra jest ich na pewno lepsza niż BVB, i co z tego że w Borussi biegają typy jak Kagawa, Piszczek,Aubameyang,Mkhitaryan skoro taki Selke,Bartels czy Junuzovic z Werderu grają o wiele lepiej na tą chwile.
BVB wyjdzie z tego wszystkiego, będzie za późno w lidze ale wkrótce złapią swój rytm, chyba że znów będzie szpital..
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
Nawet żebyś oglądał i 100 lat daną ligę i co z tego?
To jeżeli BVB robi składne akcje i oddają strzały to dlaczego zamykają tabele?? Uważasz że to czysty przypadek może fart że sa tu gdzie są?? żadnego przypadku są najgorszą drużyną z Bundesligi w tej chwili i ich miejsce to obraz ich gry w każdym ostatnim meczu..
Oglądanie danej ligi przez więcej niż parę spotkań, pozwala zobaczyć jak drużyna funkcjonuje organizacyjnie, jak działają w niej struktury, jak prowadzona jest polityka transferowa i personalna, jak wygląda praca z młodzieża i wprowadzanie wychowanków do pierwszego zespołu- choćby to z tego.
W większości spotkań w tym sezonie Borussia była drużyną lepszą od swoich pogromców jednak nie była w stanie uzyskać dobrego rezultatu. Nie jest czystym przypadkiem pozycja BVB bo na dany stan wpływ ma kilka czynników. Brak stabilizacji w obronie spowodowane zła formą lidera tej formacji Hummelsa bądź jego kontuzjami, dla Gintera BVB to jeszcze nie ten poziom. Duzą liczba kontuzjowanych kluczowych zawodników. Kłopoty z aklimatyzacja Immobile i Ramosa, choc u Kloppa zazwyczaj nowi graja od 2 sezonu zdecdowanie lepiej. Kolejno to wspomniany przez mnie brak skuteczności.
Ok, Brema wygrała 3 z 4 ostatnich spotkań w BL, ale kto by nie przyszedł za Robina Dutta byłby lepszy niż wspomniany trener. Zobaczymy czy ustabiluzują formę. Ale czy to jest ten sam poziom co BVB na dłużysz okres? Widziałeś co się dzieję w HSV od 2 sezonów personalnie, finansowo, organizacyjnie? Tez ten sam poziom co BVB?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Oglądanie danej ligi przez więcej niż parę spotkań, pozwala zobaczyć jak drużyna funkcjonuje organizacyjnie, jak działają w niej struktury, jak prowadzona jest polityka transferowa i personalna, jak wygląda praca z młodzieża i wprowadzanie wychowanków do pierwszego zespołu- choćby to z tego.
W większości spotkań w tym sezonie Borussia była drużyną lepszą od swoich pogromców jednak nie była w stanie uzyskać dobrego rezultatu. Nie jest czystym przypadkiem pozycja BVB bo na dany stan wpływ ma kilka czynników. Brak stabilizacji w obronie spowodowane zła formą lidera tej formacji Hummelsa bądź jego kontuzjami, dla Gintera BVB to jeszcze nie ten poziom. Duzą liczba kontuzjowanych kluczowych zawodników. Kłopoty z aklimatyzacja Immobile i Ramosa, choc u Kloppa zazwyczaj nowi graja od 2 sezonu zdecdowanie lepiej. Kolejno to wspomniany przez mnie brak skuteczności.
Ok, Brema wygrała 3 z 4 ostatnich spotkań w BL, ale kto by nie przyszedł za Robina Dutta byłby lepszy niż wspomniany trener. Zobaczymy czy ustabiluzują formę. Ale czy to jest ten sam poziom co BVB na dłużysz okres? Widziałeś co się dzieję w HSV od 2 sezonów personalnie, finansowo, organizacyjnie? Tez ten sam poziom co BVB?
Wiem doskonale o co ci chodzi, i wiem doskonale na co stać Borussie jeśli jest w formie, w tej chwili to jest jeden wielki kanał, Klopp tak naprawdę sam nie wie chyba co teraz zrobić musi grać ale chyba ślepy nie jest jak ta gra wygląda, problem w tym że nic wielkiego zrobić nie może.
Jeśli chodzi o HSV tak się składa jestem ich sympatykiem od wielu wielu lat, w zupełności się zgodzę nie ma co porównywać do BVB.
Hamburg powinien w tej chwili biegać ale na stadionach 2 Bundesligi, to był dopiero istny fart iż się utrzymali w poprzednim sezonie, gdyż z taką polityką nie mieli prawa to raz dwa nie zasługiwali nawet 1%.
Ja jestem pewny iż BVB wyjdzie na prostą nie wiadomo kiedy złapie ten rytm, wg mnie jeszcze za wcześniej nie ma znów Reusa nie ma z przodu kto strzelić.. Ale w tym sezonie już nic z tego nie będzie bo poziom jest bardzo wysoki cała czołówki od 1 do 6 miejsca zawiesiła wysoko poprzeczkę
 
P 6

paulsien

Użytkownik
Tak jak to Mateusz Borek powiedział w ostatnim ligowym meczu z Eintrachtem.. Borussia potrzebuje 16 sytuacji żeby strzelić jedną bramkę. Tacy zawodnicy jak Mychitarian czy Aubameyang nie powinni mieć prawa gry w takiej drużynie jak Borussia. Ściągnięty za Lewandowskiego Immobile grzeje ławę.. Czy to wszystko ma sens? Wtopy transferowe Borussi i dzisiaj liczę na Wieśniaków ????
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dawno się nie udzielałem na forum, ale jak widzę takie pierdy to aż włosy bolą. Patrząc na same statystyki tego sezonu BVB ma 3 największa ilość oddanych strzałów w lidze po Bayernie i Bayerze. Posiadanie piłki i przebiegnięte kilometry w każdym meczu też są jedne z najlepszych w lidze. Jeśli powiesz, że statystyki się nie liczą to popatrz na samą kulturę gry wspomnianej Bremy czy Hamburga zarządzanie drużyną, koncepcje budowania zespołu, potencjał zawodników, ich doświadczenie. Borussia ma problem z wykańczaniem okazji oraz z niestabilną obroną.
Co mnie interesuje przebiegnięty dystans? Tak jak powiedział dzisiejszy komentator - nie liczy się styl, nie liczą się statystyki - liczą się punkty. 3 największa ilość oddanych strzałów po Bayernie i Bayerze? A gdzie są Bayern i Bayer a gdzie BVB.. Borussia może być świetnie zarządzana, mogą mieć wspaniałą koncepcję budowania składu, mogą mieć zawodników z mega potencjałem i doświadczeniem ale liczą się punkty.
Problem leży w poszczególnych zawodnikach - taki Subotić, Weidenfeller, Mkhitaryan to powinni zostać z miejsca na zbity pysk wyrzuceni. Odważna decyzja Kloppa o wystawieniu dziś Langeraka, chociaż tak naprawdę bramkarz BVB nie miał dziś nic do roboty, gdyż Hoffenheim zagrało tragiczny mecz. Pasywność, masa podań w obronie, ale po przekroczeniu środkowej linii boiska nie potrafili wymienić dwóch podań by nie stracić piłki.
Nie ma się co oszukiwać - Dortmund wygrał zasłużenie, nawet mimo skrzywdzenia przez liniowego.
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
Z niektórymi Waszymi zdaniami się zgodzę, z niektórymi nie, wiele zawodników Borussi zawodzi na całej linii, ale jak dla mnie Aubameyang to kocur, tyle, że jako skrzydłowy. Gość ma takie mega przyspieszenie, do tego dość dobrą technikę i panowanie nad piłką. Tyle, że w tym sezonie prawie zawsze gra jako napastnik. Gdyby dzisiaj sędzia uznał jego prawidłowego gola to miałby już tylko jedną mniej bramkę niż Lewy czy Muller (wiem, wiem, Bayern jeszcze nie grał w tej kolejce). Według mnie jeden z bardziej niedocenianych zawodników, ale być może mam do niego słabość. A co do nieskuteczności, to znajdźcie mi napastnika na świecie, który nie ma czasem okresu z kiepską skutecznością.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Hertha-Dortmund 2 @1.65
A ja juz stawiam na Dortmund w nastepnej kolejce. Oczywiscie osoby stawiajace na Dortmund wczoraj musialy przetrwac kpiny i krytyke &quot;znaffcow&quot;. Hoffenheim mialo podobno nastrzelac bramek, a ze w ofensywie mialo byc tak grozne i konstruowac prawie akcje za akcja to juz byl u niektorych wrecz pewnik. No coz... skonczylo sie na ledwie 1-0 dla BVB, 2 nieuznanych bramkach dla Dortmundu przez spalone, w tym jeden mega kontrowersyjny. Coz jeszcze warte odnotowania. Dortmund 13 razy trafil w bramke Hoffenheim, Hoffenheim w bramke Dortmundu przez 90 minut ani razu. Grunt, ze Hoffenheim byl siodmy, a Dortmund ostatni przed ta kolejka. Co tam, ze Dortmund gra w Lidze Mistrzow i pierwszy zapewnil sobie awans w swojej grupie. Rozumiem, ze im to nie pomaga na boiskach Bundesligi, ale czy naprawde nie widac roznicy pomiedzy Dortmundem a Hoffenheim. Za tydzien bedzie mecz sasiadujacych blisko siebie druzyn, tylko ze Dortmund zacznie w koncu ta lige ogarniac i wygra 2-3 mecze idac w gore tabeli. Dortmund znowu bedzie po Lidze Mistrzow, na plus ze graja u siebie z Anderlechtem. W przeciwienstwie do niektorych zaryzykuje, ze Dortmund skonczy smialo sezon w pierwszej szostce.
Teraz jeszcze dyskusja odnosnie &quot;oplacalnosci&quot; kursu. Z Hoffenhiem 1,5 sie oplacalo i zdania w zyciu nie zmienie. Tutaj oczywiscie juz buki nas &quot;podpuszczaja&quot; po wygranej i 1.65 sie czysto teoretycznie nie oplaca, ale ze Dortmund wygra w koncu te 2-3 mecze w Bundeslidze, jak zakladam, to i tak biore. Na pewno od strony sportowej Dortmund ma wieksze szanse na zwyciestwo, nawet jezeli bedzie trudno. Dziekuje.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Przeklejam swój bet z typów dnia:

Dyscyplina:
Piłka nożna - Bundesliga
Spotkanie: Kolonia - Augsburg
Typ: X
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Dzisiaj krótka analiza, bo piszę z pracy ???? Przed nami sobotnie spotkanie w bundeslidze, w którym Kolonia podejmie Augsburg. Moim zdaniem jest to idealna okazja, aby padł wynik remisowy.

Przemawia za tym kilka argumentów. Obie drużyny znajdują się na porównywalnym poziomie, znajdując się wśród klubów walczących o pozycje w środku tabeli. Jak do tej pory przyjezdni nieoczekiwanie zajmują 4. lokatę z dorobkiem 21 punktów, jednak tabela jest tak &#39;płaska&#39; w tej strefie, że Augsburg ma jedynie 3 punkty przewagi nad 9. w zestawieniu Frankfurtem.
Z drugiej strony zawodnicy z Kolonii poczynają sobie nieco słabiej, okupując póki co 12. lokatę z 15 oczkami na koncie. Szczególnie rozczarowująca jest ich postawa na własnym stadionie, gdzie ich bilans to 1 wygrana, 2 remisy i 3 porażki.

Kolejnym i koronnym argumentem w moim mniemaniu jest fakt, że Augsburg jeszcze ani razu nie zremisował w tym sezonie, a przed nami już 14. kolejka gier. Kiedy jak nie teraz? Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Kolonia ostatnio zremisowała... 10 spotkań temu! Niesamowite serie, szczególnie jeżeli porównamy je z remisującą 7 razy w tym sezonie ekipą Mainz.

Dla niektórych stwierdzenie, że każda seria kiedyś się kończy, to banał. Ja jednak już nieraz polowałem na tego typu &#39;okazje&#39; i rzadko się rozczarowywałem. Oczywiście, Augsburg może grać cały sezon bez remisu, ale jaka jest na to szansa? Każdy powinien odpowiedzieć sobie sam, każdy też powinien sam rozważyć czy warto grać ten bet. Powodzenia :wink:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Bayern - Bayer
06.12.2014 18:30
Mimo prestiżu i możliwości podgonienia drużyny z Bawarii, nikt nie ma wątpliwości, kto ostatecznie będzie zwycięzcą Bundesligi w sezonie 2014/2015. Braki kadrowe w drużynie z Monachium, choć bardzo duże, nie wpływają w żadnym stopniu na osiągane przez nich wyniki. Najważniejszym argumentem, dla mnie, są nadchodzące mecze, obu drużyn w Lidze Mistrzów. Bayern, mając pierwsze miejsce już zapewnione, zagra u siebie z CSKA w środę. Bayer natomiast, przewodzi grupie C i ma zapewniony awans, jednak strata punktów z walczącą o LE Benficą, może ich zepchnąć na drugie miejsce. Gdyby tak się stało, w drugiej rundzie ciężko będzie dla nich o równego rywala i zapewne pożegnają się z dalszą przygodą w tym turnieju. Dodatkowo grają już we wtorek.
Bayern -1.75 @ 2.050 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
bez wahania wchodze ( lekko ) w H96 z Wilkami,
gospodarzą &quot;leża&quot; dzisiejsi rywale dlatego nie patrzac na armaty w skladzie wilkow biore taki typ do jakiegos sobotniego wariata
H96 @ 3,8
H96 -1 @ 7,2

bet365
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
VFB Stuttgart - Schalke 04 Gelsenkirchen powyżej 2,5 gola @ 1,70???????????? Bet365​


Schalke ostatnio w niezłej dyspozycji (przynajmniej jeśli chodzi o Bundesligę) strzeleckiej - 7 goli strzelonych w ostatnich dwóch meczach przeciwko Wilkom z Wolfsburga i FSV Mainz musi robić wrażenie. Z kolei Stuttgart jest niesamowicie chimeryczną drużyną - w każdym z ostatnich 5-ciu meczów tracili co najmniej jednego gola. Potrafią też strzelać i to na wyjeździe - 4 gole wbite ostatnio we Freiburgu oraz 5 goli wbitych we Frankfurcie pokazuje, że w ofensywie tej ekipy drzemie niesamowity potencjał. Pytanie tylko czy ten potencjał dzisiaj się obudzi... Dodam jeszcze, że w ostatnich 5-ciu meczach pomiędzy tymi zespołami linia za każdym razem pękała. Polecam :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
stachuu1985 0

stachuu1985

Użytkownik
Przeklejam swój bet z typów dnia:

Dyscyplina:
Piłka nożna - Bundesliga
Spotkanie: Kolonia - Augsburg
Typ: X
Kurs: 3.20
[/url]

Analiza:

Dzisiaj krótka analiza, bo piszę z pracy ???? Przed nami sobotnie spotkanie w bundeslidze, w którym Kolonia podejmie Augsburg. Moim zdaniem jest to idealna okazja, aby padł wynik remisowy.

Przemawia za tym kilka argumentów. Obie drużyny znajdują się na porównywalnym poziomie, znajdując się wśród klubów walczących o pozycje w środku tabeli. Jak do tej pory przyjezdni nieoczekiwanie zajmują 4. lokatę z dorobkiem 21 punktów, jednak tabela jest tak &#39;płaska&#39; w tej strefie, że Augsburg ma jedynie 3 punkty przewagi nad 9. w zestawieniu Frankfurtem.
Z drugiej strony zawodnicy z Kolonii poczynają sobie nieco słabiej, okupując póki co 12. lokatę z 15 oczkami na koncie. Szczególnie rozczarowująca jest ich postawa na własnym stadionie, gdzie ich bilans to 1 wygrana, 2 remisy i 3 porażki.

Kolejnym i koronnym argumentem w moim mniemaniu jest fakt, że Augsburg jeszcze ani razu nie zremisował w tym sezonie, a przed nami już 14. kolejka gier. Kiedy jak nie teraz? Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Kolonia ostatnio zremisowała... 10 spotkań temu! Niesamowite serie, szczególnie jeżeli porównamy je z remisującą 7 razy w tym sezonie ekipą Mainz.

Dla niektórych stwierdzenie, że każda seria kiedyś się kończy, to banał. Ja jednak już nieraz polowałem na tego typu &#39;okazje&#39; i rzadko się rozczarowywałem. Oczywiście, Augsburg może grać cały sezon bez remisu, ale jaka jest na to szansa? Każdy powinien odpowiedzieć sobie sam, każdy też powinien sam rozważyć czy warto grać ten bet. Powodzenia :wink:
Podpisuje się obiema rękami.. i nogami. Od kilku kolejek obserwuje wyniki Augsburga, remisu upatrywałem (i grałem) już bodajże w 2 kolejki temu w stuttgarcie, ale tam szybka czerwona skłoniła mnie do zamknięcia zakładu. Do powyższych argumentów cytowanego usera dołożyłbym serie spotkań bez remisów za ost. 3 sezony: 6, 13, 6, 13 (jak dotąd). W następnej kolejce do Augsburga przyjeżdża Bayern więc tam remisu nie widzę, tymbardziej że Augs jest chyba jednak zaskująco wysoko w tabeli - czas wrócić na ziemie. Aa to &quot;0&quot; przy remisach Augs wręcz bije w oczy, ze świecą szukać drugiej takiej drużyny w Europie.
 
jj_cupidity 97

jj_cupidity

Użytkownik
Hannover 96 - Wolfsburg 2 1:3 ✅
Kurs: 1,95
Wilki wzmacniają skład po powrocie po kontuzji Ricardo Rodrigueza i powrocie z zawieszenia Luisa Gustavo. Wolfsburg ma mocny skład, grają dobrze i ofensywnie. Dodatkowym bodźcem dla Wilków będzie mecz Bayernu z Bayerem, czyli szansa na zbliżenie się do Bawarczyków lub oddalenie się od Aptekarzy. Ostatnie wyniki na wyjazdach do Hannoveru nie napawają optymizmem, ale Wolfsburg z drużyny aspirującej do pucharów w Bundeslidze staje się drużyną traktowaną jako jeden z faworytów do gry w pucharach. Drużyna z pieniędzmi, jednak potrzebowali czasu zeby wszystko ustabilizować. Teraz wygląda na to, że wszystko jest na dobrej drodze. Hannover to z kolei przyzwoita drużyna, ale nic więcej. Mają problemy ze skutecznością, a dość dobra obrona Wolfsburga może nie dać im zbyt wielu szansa na gole. VFL natomiast w ataku prezentują się dobrze, strzelają dużo goli, także w związku z tym pojawia się drugi typ na to spotkanie:
Wolfsburg over 1,5 gola 1,72 bet365 ✅
EDIT: Mecz przebiegł tak jak sądziłem, jedynie na początku drugiej połowy przewagę miał Hannover. Byłoby lepiej jakby nie brak koncentracji w ostatniej akcji pierwszej połowy. No, ale i tak zasłużone zwycięstwo Wilków. Wynik może wysoki patrząc na to jak niewiele sytuacji stworzyli sobie goście. Ja spodziewałem się więcej dogodnych sytuacji, no ale i tak dobrze. Wilki są niesłuchanie skuteczną drużyną, takim graczom jak Max Arnold nie trzeba 3 sytuacji na strzelenie gola. Wystarczy odrobina miejsca i piłka w tempo. Teraz pozostaje pytanie: Czy zbliżą się do Bayernu czy uciekną od Leverkusen? Przekonamy się wieczorem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
jj_cupidity 97

jj_cupidity

Użytkownik
Eintracht Frankfurt - Werder Brema 1 5:2
Kurs: 1,83 ✅ bet365
Łatwy typ, Werder nie potrafi grać na wyjazdach, a Frankfurt szczególnie im nie leży. W dodatku nie zagra ich najlepszy strzelec. Eintracht niepokonany w meczach z Werderem od 8 spotkań. Co prawda bremeńczycy mają ostatnio zwyżkę formy i pną się w górę w tabeli, ale na wyjazdach nadal nie punktują i co gorsza, tracą sporo bramek. Dziś nie spodziewam się, aby było inaczej. Wydaje się, że mecz będzie wyrównany a dogodnych sytuacji może nie być zbyt dużo, raczej dużo taktyki, dużo fauli i bardziej bezpośrednia ofensywa z obu stron.
Do tego meczu dodam jeszcze 2 dodatkowe typy, które wyglądają apetycznie:
over 4,5 kartki 1,83 ⛔ na 4 się skończyło, mało fauli i zaciętości w grze.
over 1,5 gola gospodarze 1,61 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom