>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

14. Kolejka Bundesligi (05-07.12.2014)

Status
Zamknięty.
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
14 kolejka





Startujemy z 14-tą kolejką Bundesligi. Bez wątpienia hitem będzie sobotnie starcie Bayernu Monachium z Bayerem Leverkusen. Już w piątek &quot;odwieczne&quot; pytanie: czy BVB rozpocznie serię zwycięstw meczem z Hoffenheim?

Warto również spojrzeć w dolne rejony tabeli, bo od 10-go miejsca w dół zrobiło się bardzo ciasno i każdy mecz będzie istotny; m.in. ciekawie zapowiada się pojedynek Hamburger SF - Mainz oraz VFB Stuttgart z osłabionym kontuzjami, ale nieźle radzącymi sobie Schalke.

Zapraszam do merytorycznych dyskusji i analiz.​
 
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
mecz: Dortmund - Hoffenheim
Typ: Dortmund i under 3,5 @ 2,87 Bet365 ✅

Borussia Dortmund zamyka tabelę Bundesligi...aż ciężko w to uwierzyć, a jednak!

To od kilku lat jest zespół z europejskiego topu, niedawny finalista LM i nie wierzę, że taka sytuacja będzie trwała wiecznie. Czas na ruch w górę tabeli, bo w dół się już nie da. Borussia gra u siebie przed 80-ma tysiącami kibiców, ma genialnego trenera, w zespole w końcu nie ma szpitala, tylko szerokie pole manewru. Jedynym ważnym nieobecnym jest Marco Reus, co prawda nie zagra też Sokratis, ale do składu wrócił Matts Hummels, więc linia obrony jest w końcu optymalna(Schmelzer, Piszczek, Subotic i Matts). Przed nimi zorientowani defensywnie Kehl i Bender. Poza tym wszyscy zdrowi, duże możliwości w ofensywie, wg whoscored na szpicy ma zagrać Aubameyang, a za nim Kagawa i Mhitarian, ale jest jeszcze Ramos i Immobile, Gundogan również ponoć gotowy do gry, także opcji jest mnóstwo.

U gości nie poszaleje Szalai pauzujący za czerwoną kartkę, jest to jakieś osłabienie, bo Węgier dużo grywał i strzelił 3 bramki. Hoffenheim jest na 7 pozycji, ale niewiele mnie to obchodzi, bo to jest zespół o klasę gorszy od dortmundczyków, tutaj w grę wchodzą jakieś bliżej mi nieznane czynniki psychologiczne, które sprawiają, że drużyna radzi sobie świetnie w LM, a w Bundeslidze coś się zacięło.
A propos LM - najbliższy mecz mają u siebie we wtorek, też u siebie z Anderlechtem, także będą mieli 4 dni na regenerację. Poza tym akurat nie w złym przygotowaniu fizycznym tkwi ich problem.

Stawiam na Dortmund, bo jak nie teraz to kiedy ? Zestawiłem to z underem 3,5 goli, bo linia obrony + 2 DP jest w końcu - przynajmniej na papierze - optymalna, a Klopp na pewno marzy o tym, żeby zagrać na 0 z tyłu, nie martwiąc się przy tym o ofensywę.

Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
D 3

denon23

Użytkownik
Tak narazie na sucho myślę, że można poszukać coś w strone Hoffenheim (5,80) badz Leverkusen X2 (~4)
Narazie na sucho, jutro postaram się coś napisać.
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
BVB-Hoffenheim
typ: BVB wygra i BTTS
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet365


Nie wiem czy mecz z Hoffenheimem bedzie kluczowy w sprawie odbudowy morali zespolu gospodarzy i przesuwanie sie w strone gornej czesci tabeli, ale uwazam, ze pomimo wysokiego 7 miejsca w tabeli goscie nie wygraja tego meczu. Glownym tego powodem jest fakt, ze BVB rozgrywa swoj mecz na wlasnym boisku gdzie zawsze gra sie bardzo trudno, a kibice wspieraja swoja druzyne nawet pomimo ostatniej katastrofalnej formy. Warto dodac, ze w ostatnim spotkaniu wygrali u siebie z bardzo mocna Borussia Monchengladbach, co moze dobrze prognozowac w perspektywie jutrzejszego meczu. Z uwagi na to, ze forma BVB jest jaka jest to do czystej jedynki dodaje jeszcze BTTS. Gospodarze bardzo lubia ostatnio tracic bramki, z kolei goscie umieja je zdobywac, a do tego wszystkiego bezposrednie starcia wyraznie pokazuja, ze nawet kiedy Dortmund byl w szczytowej formie i zdobywal mistrzostwo kraju to zawsze mial problemy z Hoffenheim i w kazdym z ostatnich 5 meczow miedzy tymi zespolami byl BTTS. Jurgen Klopp nie moze w tej chwili korzystac &quot;jedynie&quot; z Marco Reusa i Sokratisa, ale dla tego drugiego zapewne znajdzie sie godny zastepca. Mysle, ze ciekawa propozycja z atrakcyjnym kursem. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lars19 272

lars19

Użytkownik
Borussia sięgnęła dna. Tak ta sytuacja nie jest dla nikogo normalna, gdzie drużyna będąca liderem grupy D Ligi Mistrzów znajduje się w tak fatalnej sytuacji. W tym kluczowym spotkaniu nie zobaczymy Marco Reusa. Bez niego Borussia traci bardzo dużo w ofensywie. Wydawało się, że mecz z imienniczką z Gladbach, w wprawdzie wygrany po szczęśliwych okolicznościach, stanie się przełomowy ale tak jednak się nie stało. Upatruje to przede wszystkim w braku Marco Reusa. Z Padobern zremisowali ale Marco musiał opuścić boisku po brutalnym faulu rywala. Ta postać jest kluczowa w ofensywie.
Kursy na Borussie bardzo niskie ale powinno przyjść przełamanie w tym meczu. Z drugiej strony wiele będzie zależeć od gry w obronie. Borussia w ostatnich kwadransach spotkań traci najwięcej bramek. Spośród 21 bramek do tej pory straconych w ostatnich 30 minutach było ich aż 13.
Widoczny jest brak napastnika pokroju Roberta, który potrafi przytrzymać piłkę i dograć do szybkich skrzydłowych. Immobile, Ramos grają poniżej oczekiwań mimo, że wydano na nich kilkanaście baniek.
Hoffenheim nie są chłopcami do bicia i wydaje mi się, że nie przyjadą na stracenie a kurs 5.80 jest atrakcyjny.
Piłkarze Borussi w tym tygodniu mogli spokojnie przygotowywać się do tego meczu. Zorganizowano spotkanie z kibicami, rozdawano autografy itd. Niektórzy z nich zabawiali się w barman i nalewali piwo fanom.

Wszystko, by atmosfera w sztani i doping na piątkowym meczu był taki jak zawsze.
Uważam, że Borussia wygra ten mecz ale nie postawie na nich przed meczem ani grosza :] Lepiej wydaje się poczekać na live i zobaczyć pierwsze minuty, czy zobaczymy jakoś w grze Dortmundu, abyśmy nie musieli się łapać za głowę jak Klopp na treningu widząc poczynania swoich piłkarzy.
 
dx2 257,3K

dx2

Użytkownik
Dortmund-Hoffenheim 1 @1.52 ✅ Dortmund 13 strzalow celnych, Hoffenheim 0
Dortmund (-1) @2.3 ⛔ 1:0, dwie bramki odgwizdany spalony, 1 nieslusznie
No dobra nie robmy sobie jaj, ze tak to zdefiniuje. Taki kurs na Borussie sie oplaca. W koncu ile dostalibysmy na poczatku rozgrywek w takim zestawieniu? Okolice 1.3 z bieda moze. Moim zdaniem oplaca sie rownie dobrze jak kurs byl wczoraj na przyklad w meczu Arsenalu z Southamptonem. Dortmund ma lepszy zespol, musi zaczac wygyrwac, poniewaz i tak skonczy w gornej polowce ta lige i juz. Jasne Dortmund zawodzi na sowim podworku, przede wszystkim bardziej zawodzi skutecznosc, niz gra. Przeciez ilez to razy Dortmund dyktowal warunki w meczu w Bundeslidze w tym sezonie i ... przegral. Aubameyang to nie jest Lewandowski i widac ze Dortmundowi skutecznego napastnika nie zastapi tez Immobile czy Ramos. Oni wszyscy sa gorsi przy wykonczeniu akcji niz Polak, a Ramos swoim stylem gry to raczej nie bardzo pasuje do gry BVB, gdzie przeciwnicy nastawiaja sie duzo bardziej defensywnie. W Champions League przeciez BVB radzi sobi swietnie, bez problemu zapewnili sobie awans ze swojej grupy, a przegrali tylko wyjazd z Arsenalem.
Kota tez zawsze mozna odwrocic ogonem, a kij ma dwa konce. Dla przykladu mozna wypominac, ze z imieniczka z Monchengladbach, Dortmund wygral ledwo 1-0 po golu samobojczym, ale moze tez warto wspomniec, ze w tym meczu Dortmund strzelal na bramke M&#39;gladbach 22 razy, a pilkarze Gladbach w calym meczu tylko raz i to niecelnie, wiec ograniczanie sie do faktu jedynie gola samobojczego absolutnie obraz zamazuje. W Paderborn to wpadka niewatpliwie, prowadzac 2-0 do przerwy zremisowac, ale tez nie mozna mowic, ze Dortmund nie mogl wygrac. Pilkarze Borusii sami popsuli sobie impuls do lepszych wynikow. Z Frankfurtem meczu nie widzialem, wiec glosu nie zabieram.
Hoffenheim przeciez tez spuscil z tonu, nie wliczajc ostatniego zwyciestwa nad Hannoverem (4-3). Poza tym Hoffenheim traci bardzo duzo bramek. W ostatnich 4 meczach tracili conajmniej 3 ! (1-3 z M&#39;gladbach, 3-4 z Koln, 0-4 z Bayernem i wspomiane 4-3 z Hannoverem) i juz chocby dlatego rywal dla druzyny Dortmundu to bardzo dobry.
Dortmund i tak ta lige zacznie ograniac, wlodarze apeluja juz do pilkarzy o efekt na ligowym podworku, poniewaz o CL czepiac sie nie moga. Dortmund wygrywajac moze skoczyc az o 5 pozycji, a oni tak wygraja predzej czy pozniej 2-3 mecze i poprawia ta pozycje w tabeli. Uwazam, ze sa duze szanse ze to &quot;predzej&quot; nastapi chocby w tej kolejce. 4 kolejki zostaly do polmetka i polowy rozgrywek. Taki kurs na Dortmund jest oplacalny, a sadze ze druzyna z Westfalli wygra smialo, a rywal z Hoffenheim jak najbardziej do tego odpowiedni.
 
merida1879 1,2K

merida1879

Użytkownik
BVB Dortmund - Hoffenheim typ.1
Witam.
Szczerze, to nie wierze aby BVB dziś przegrał ten mecz. O tym meczu już napisano wszystko i nie ma sensu przytaczać statystyk i H2H. Klasowy zespół w którym coś się zacięło jest obecnie na dnie, ale ten mecz ma pokazać jaką ma wartość jeśli chodzi o charakter. Tym bardziej , że do składu wracają klasowi zawodnicy.
Mam nadzieje, że BVB przegra, ale szczerze wątpię.
Tu macie mój kuponik który nie wejdzie
http://forum.bukmacherskie.com/attachments/f24/13425d1417593378-dyskusje-na-temat-pilki-w-niemczech-newsy-transfery-2014-2015-hjhjh.jpg
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Dortmund - Hoffenheim
05.12.2014 20:30
Borussia jest pod presją, jednak jak wielu już zauważyło, poza Reus&#39;em, nie brakuje praktycznie nikogo. Jest to istotne osłabienie ale reszta składu wygląda bardzo dobrze. Linia obrony w swoim dawnym, najmocniejszym, zestawieniu, w pomocy i ataku jest w kim wybierać - Gundogan, Immobile czy Ramos zaczną mecz zapewne na ławce. Ostatnie mecze ligowe gospodarzy to przede wszystkim porażająca nieskuteczność. Tutaj za przykład podam ostatnie 4 mecze w Bundeslidze grane na Signal Iduna (w nawiasie oddane strzały):
BVB - Stuttgart 2:2 (25:10)
BVB - Hamburg 0:1 (17:10)
BVB - Hannover 0:1 (18:7)
BVB - M.Gladbach 1:0 (20:1)
Obrona też zawodziła, ale ona nie jest najmocniejszą stroną również piłkarzy z Hoffenheim - ostatnie mecze z ich udziałem to stracone kolejno 1, 3, 4, 3 bramki (w tym przegrana u siebie z Cologne). Zespół z Dortmundu w końcu zacznie punktować i to jest dobry moment i przeciwnik aby tak się stało już dzisiaj. Wygraną Borussii biorę za pewniaka, natomiast pogram jeszcze handi. Myślałem jeszcze nad overem bramkowym, ale brak Szalai&#39;a i kompletna obrona w u gospodarzy trochę mnie przed tym wstrzymuje.
Borussia -0.5 @ 1.510 Pinnacle ✅ (1:0)
Borussia -1.5 @ 2.400 Pinnacle ⛔ (1:0)
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
BVB-Hoffenheim

&quot;Czerwona Latarnia Bundesligi&quot; Borussia będzie gościć u siebie &quot;Wieśniaków&quot; hmm. albo ja się nie znam albo kursy powinny być odwrotne. Przecież Hoffenheim zajmuje 7 miejsce a BVB zamyka tabele, są najsłabszą drużyną Bundesligi jak na razie więc, o co kaman? goście grają trampkarzami?
Piszecie, że w Dortmundzie jest dobra atmosfera? Nie wierze, Klopp już powoli zaczyna robić w gacie widać to na meczach, gdzie czepia się byle kogo: sędziów, asystenta a nawet bidonów z wodą..
Faktycznie bawiom się i pijom do białego rana, bo przecież jest co świętować..
Jeśli ktoś, myśli że BVB coś musi bo jest gdzie jest, zobaczy wkrótce że jest grubo w błędzie.
Nie wiem jak można ogólnie stawiać na BVB który gra takie gów... na całej lini i to po kursie 1,5.
Dobra krótko i na temat.
W dzisiejszym spotkaniu zobaczymy mecz Hokeja z dużą ilością bramek. Goście mają podobną defensywę do BVB czyli tak dokładnie na poziomie okręgówki(może 4 ligi)
A więc trafił swój na swego.Hoffen w ofensywie potrafią strzelać i jestem pewny że,dziś przynajmniej raz trafią do siatki Weidenfellera , zresztą nie trzeba mieć nie wiadomo kogo by tam trafić.
Typuje wynik 2-2.
Proponuję: Over 3,5 kurs 2,5 bet365 2/10
I nic więcej nie warto tutaj stawiać.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
handi na BVB po 2.0 albo wygrana po 1.5
hahahahahahahaha
czy wy w ogóle oglądacie Bundeslige ????
czy możew kierujecie się nazwami: BVB finalista LM vs Hoffenheim dziurawa obrona ( &lt;---- to był sarkazm jeśli ktoś jeszcze nie zauważył)
Oczywiście nie twierdze że BVB nie wygra, szczególnie po ostatniej dosadnej wypowiedzi Kloppa o kibicowaniu Bawarczykom :grin: i zważywszy że dla BVB atut własnego boiska dużo daje. Ale szczerze mówiąc jak się ogląda BVB to słąbo to wygląda w ofensywie, kto tam ma strzelać... Aubamejang jest w ogóle nie dopasowany do stylu gry BVB, to gracz dobry do kontry jak może się rozpędzić a BVB potrzebny jest ktoś kto przytrzyma piłke jak Robert dawniej i rozegra. To może Immobile... haha kupa śmiechu. Jedynie Marco coś tam jesty w stanie pociągnąć ale troche minie zanim wróci do formy sporzed kontuzji, choć szczerze wątpie że zostanie w BVB. Jak on ma się czuć kiedy przez nieudolność prezesów odeszli najważniejsi zawodnicy i on nie ma z kim grać jeszcze będą na niego gwizdać że słabo gra. On głupi nie jest więc pewnie zmieni klub nie będzie robił za kozła ofiarnego nieudolnej polityki klubu.
Co do Hoffenheim można im zarzucić że czasami grają na hurra i zapominają o defensywie ale napewni nie można powiedzieć że są słabi w ofensywie. Ich gra jest ciekawa a jak grają to jest na czym zawiesić oko i rzadko mecze w ich wykonaniu są nudne.
Co dziwne, przy kursie 6.00 na Hoffenheim kurs na ich gola powinien oscylować wokół 1.80 a wynosi 1.44 w Bet365. Także te kursy na jutro to jakaś &quot;mistyfikacja&quot; buków. Z jednej strony za zdecydowanego faworyta uważają BVB a za bramke Hoffenheim płacą tak mało. Jasneee.

Hoffenheim o1.5 @ 3.25 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
empe92 438

empe92

Użytkownik
Z całą pewnością bardzo ciekawie zapowiada się mecz Borussii Dortmund z Hoffenheim. Trochę dziwi mnie takie faworyzowanie zespołu BVB, bo przecież nie stało się nic, aby przewidywać zwyżkę formy Borussii, a Hoffenheim to jest bardzo nieprzewidywalny zespół i potrafi napsuć sporo krwi najlepszym zespołom w Bundeslidze, a ekipa z Dortmundu do takich obecnie nie należy, o czym świadczy ostatnia pozycja w tabeli. Wiadomo, że ten mecz będzie bardzo ważny dla BVB, wszyscy liczą na ligowe przełamanie, ale dla mnie takie kursy na gospodarzy są po prostu nieopłacalne i pójdę w bramki. Borussia ma spore problemy w defensywie, każdy mecz to dużo indywidualnych błędów, Hummels to nie ten zawodnik co w poprzednich sezonach, generalnie przeciwnicy bardzo łatwo dochodzą do sytuacji strzeleckich i po prostu je wykorzystują. Do tego dochodzą spore problemy w ofensywie, dziś po raz kolejny zabraknie kontuzjowanego Reusa, motoru napędowego BVB, dodatkowo cały czas brak stabilizacji na pozycji środkowego napastnika. Ostatnio często na „9” gra Aubameyang, ale wiadomo, że to nie jest typowy napastnik. Zawodzi Immobile, trochę za mało szans w mojej ocenie dostaje Ramos, który w poprzednich latach pokazał, że stać go na solidny wynik bramkowy na poziomie Bundesligi, ale trener Klopp nie stawia na Kolumbijczyka i stąd jego mała liczba występów i goli. Nadzieją dla gospodarzy powinien być styl gry Hoffenheim, który niemalże gwarantuje sporą ilość okazji strzeleckich. W ich meczach często pada dużo bramek, bo trener Gisdol przekłada ofensywę nad defensywę i lubi efektowną, miłą dla oka grę. Ostatnio Hoffe przełamało się po serii 3 porażek odnosząc zwycięstwo nad groźnym w tym sezonie Hannoverem 4:3. W zespole gości zabraknie dziś Szalai’a (11 gier i 3 bramki), ale nie powinno to być duże osłabienie, bo z przodu zobaczymy kwartet Modeste, Firmino, Volland i Elyounoussi. To bardzo silna formacja i patrząc na poczynania BVB w tyłach spodziewam się sporego zamieszania pod bramką Weindenfellera. Poprzedni sezon to wyniki 3:2 w Dortmundzie i 2:2 w rewanżu i dziś oczekuję podobnego wyniku.
Dortmund – Hoffenheim
Over 2.5 + BTS @ 1.80 Bet365 ⛔ 1:0
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
handi na BVB po 2.0 albo wygrana po 1.5

hahahahahahahaha

czy wy w ogóle oglądacie Bundeslige ????
czy możew kierujecie się nazwami: BVB finalista LM vs Hoffenheim dziurawa obrona ( &lt;---- to był sarkazm jeśli ktoś jeszcze nie zauważył)
To samo chciałem napisać ale widzę że mnie uprzedziłeś. BVB bez Reusa to jest drużyna pokroju Hamburga czy Werderu i wcale mnie ich pozycja w tabeli nie dziwi.

Dziwi mnie natomiast faworyzowanie BVB przez bukmacherów. O ile tutaj, przy meczu na własnym stadionie, jestem w stanie to zrozumieć, o tyle 1.5 we Frankfurcie to była totalna wtopa buków. Dziś na Signal Iduna przyjeżdża Hoffenheim, który po normalniejszym starcie wraca do stylu z poprzedniego sezonu czyli dużo z przodu i duzo z tyłu. Mnie osobiście spodobał się kurs na Hoffenheim lub remis. 2.67 w oddsring. Nie przemawia do mnie Dortmund zupełnie, nie widzę dla nich żadnej nadziei na poprawę. Jedyna szansa to powrót Reusa, ale to jeszcze trochę potrwa.

Hoffenheim lub remis
2.67 oddsring
 
michciu90 68

michciu90

Użytkownik
Kurs na over 2.5 @ 1.47, kurs na BTS @ 1.57, kurs na bramę Hoffenheim 1.44. Czyli co pewniejsze jest tu pokrycie overa przez samą Borussie i wynik 3:0 aniżeli BTS i wynik np. 2-1?
Dziwna logika trochę.
Ja idę w opcję bezpieczną(dla mnie) BTS @ 1.57⛔
Dortmund być może i wygra ale nie wierzę, że są w stanie zagrać na zero z tyłu. Dortmund to nie Bayern który odprawił Hoffenheim 4:0. Kursy na gospodarzy są naprawdę słabe, pokażcie mi drugi taki mecz w ten weekend gdzie na ostatnią drużynę w tabeli w potyczce z teamem z pierwszej 10 mamy kurs *1.50 ?
Być może dziś nastąpi jakiś zryw i będziemy świadkami lepszej gry Dortmundczyków, być może. Ja jednak wolę iść w stronę bramek a przy dobrych wiatrach typ może siąść już w 1 połowie, na co liczę.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dortmund - Hoffenheim
Powyżej 2,5 bramki ::: 1,50 ::: Pinnacle ::: 2/10
Hoffenheim over 0,5 bramki w pierwszej połowie ::: 2,40 ::: Bet-at-home ::: 2/10
Borussia w mocnym kryzysie o czym każdy fan futbolu zapewne wie. Są czerwoną latarnią Bundesligi, są od 3 meczy bez zwycięstwa. Słabo to wszystko wygląda, jedynym ich atutem dzisiaj jest ich stadion gdzie na pewno będą chcieli wywieść 3 punkty. Jak znam życie to im bardziej się chce tym trudniej jest wygrać, bo presja na zawodnikach jak i samym trenerze z meczu na mecz wzrasta. Pomimo, że Dortmundczycy nie są zbyt overową drużyną, to jednak oddają podczas meczów dużo strzałów, razi jedynie ich nieskuteczność.
Inna sprawa ma się u gości, którzy zajmują 7 miejsce, a &quot;wieśniacy&quot; jak ich nazywają kibice są od lat jedną z najbardziej overowych druzyn. Ostatnie ich wyniki świetnie to nam przedstawiają, 4:3 u siebie z Hannoverem 86, 4:0 na wyjeździe z Bayernem, 3:4 z Kolonią u siebie, 3:1 na wyjeździe z Borussia M., jeszcze wcześniej 5:1 u siebie z Frankfurtem. Jak widać &quot;wesołe&quot; wyniki, dzisiaj liczę na podobny scenariusz, bo podopieczni Jurgena muszą atakować, a jak widać po wynikach, Hoffenheim potrafi strzelić nie jedną bramkę. Liczę na to, że trafią już w 1 połowie.
Kurs na zwycięstwo gospodarzy zupełnie moim zdaniem jest nieopłacalny, musiałoby być tu 1,70-1,90 bym się skusił. 1,50 na ostatnią drużynę w tabeli? No way!
Wynik: 1:0 ⛔ @Edit: Kompletny niewypał ???? , choć pierwsza myśl nie ukrywam, że to był typ na czystą jedynkę, ale po dłuższej analizie...
Zawsze mnie zastanawialo, jaki wykladnik jest tej oplacalnosci. Osobiscie twierdze, ze gdyby to byl mecz inaugurujacy sezon to kurs oscylowalayby w granicach 1.3, wiec porownujac takie fakty to &quot;oplacalnosc&quot; tu widze.
Kwestia osobista i tyle, ty widzisz ja nie. Po prostu 1,50 na ostatnią drużynę w Bundeslidze mnie nie przekonuje. Nie grają dzisiaj z frajerami z under top 10 tylko z 7 drużyną w tabeli. Jak widzisz nie gram na Borussię tylko na bramki w meczu.
A ten pewny Arsenal strzelił gola dopiero w 88 minucie meczu, wygrali to fakt, ale większość wtedy widziała łatwą wygraną podopiecznych Wengera, co się nie sprawdziło w meczu. Pozdrawiam, SZANUJĘ i życzę powodzenia!
W skrócie, nie zdziwi mnie dzisiaj zwycięstwo BVB, ale też i porażka nie będzie żadnym zaskoczeniem. Może remis 3:3? ;)
 
dx2 257,3K

dx2

Użytkownik
handi na BVB po 2.0 albo wygrana po 1.5 hahahahahahahaha czy wy w ogóle oglądacie Bundeslige ???? czy możew kierujecie się nazwami: BVB finalista LM vs Hoffenheim dziurawa obrona ( &lt;---- to był sarkazm jeśli ktoś jeszcze nie zauważył) Oczywiście nie twierdze że BVB nie wygra
Lepszego slowa na okreslenie tego fragmentu wypowiedzi niz &quot;hipokryzja&quot; nie znajduje. Wszystko w sporcie weryfikuje boisko, kort, tafla i miejsce gdzie odbywa sie dyscyplina. Jezeli Dortmund nie wygra to bedziemy glupkami, ze tak typowalismy. Tylko dziala to w obydwie strony i pytanie czy tez bedziesz miec odwage wziac odpowiedzialnosc za swoje slowo, jezeli Dortmund wygra pewnie, a Twoj typ nie zostanie pokryty, bo najczesciej wtedy takie wypowiedzi gina w tlumie, a to jest sianie zametu i nic wiecej.
Swoja droga, stawiajac to nie pamietam, zeby kurs na hc -1,5 na Dortmund byl gdziekolwiek 2.00 i zaryzykuje z miejsca bez sprawdzania, ze jest on wyzszy (mozna mnie smialo skorygowac jezeli sie myle). Jestem wrecz pewien z kolei ze u 9/10 bukmacherow jest on wyzszy, wiec naginanie rzeczywistosci pod wlasne tezy, nie jest w porzadku.
Kurs na zwycięstwo gospodarzy zupełnie moim zdaniem jest nieopłacalny, musiałoby być tu 1,70-1,90 bym się skusił. 1,50 na ostatnią drużynę w tabeli? No way!
Zawsze mnie zastanawialo, jaki wykladnik jest tej oplacalnosci. Osobiscie twierdze, ze gdyby to byl mecz inaugurujacy sezon to kurs oscylowalayby w granicach 1.3, wiec porownujac takie fakty to &quot;oplacalnosc&quot; tu widze.
Idac takim tokiem myslenia: nie zagram, ze Bayern wygra mistrzostwo Niemiec, poniewaz musialoby byc 1,7-1,9 i jest nieoplacalne. Ale gdzie w tym w ogole realia ? Bukmacher to nie koncert zyczen.
 
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
To samo chciałem napisać ale widzę że mnie uprzedziłeś. BVB bez Reusa to jest drużyna pokroju Hamburga czy Werderu i wcale mnie ich pozycja w tabeli nie dziwi.
Dawno się nie udzielałem na forum, ale jak widzę takie pierdy to aż włosy bolą. Patrząc na same statystyki tego sezonu BVB ma 3 największa ilość oddanych strzałów w lidze po Bayernie i Bayerze. Posiadanie piłki i przebiegnięte kilometry w każdym meczu też są jedne z najlepszych w lidze. Jeśli powiesz, że statystyki się nie liczą to popatrz na samą kulturę gry wspomnianej Bremy czy Hamburga zarządzanie drużyną, koncepcje budowania zespołu, potencjał zawodników, ich doświadczenie. Borussia ma problem z wykańczaniem okazji oraz z niestabilną obroną.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Dawno się nie udzielałem na forum, ale jak widzę takie pierdy to aż włosy bolą. Patrząc na same statystyki tego sezonu BVB ma 3 największa ilość oddanych strzałów w lidze po Bayernie i Bayerze. Posiadanie piłki i przebiegnięte kilometry w każdym meczu też są jedne z najlepszych w lidze. Jeśli powiesz, że statystyki się nie liczą to popatrz na samą kulturę gry wspomnianej Bremy czy Hamburga zarządzanie drużyną, koncepcje budowania zespołu, potencjał zawodników, ich doświadczenie. Borussia ma problem z wykańczaniem okazji oraz z niestabilną obroną.
Mi z kolei, właśnie chce się śmiać z takich komentarzy jak twój.
Zapewne nie widziałeś jak BVB gra w ostatnim czasie, zgadza się oddają dużą ilość strzałów ale 70% tych piłek ląduje na trybunach, tam strzela kto się dorwie piłki czy jest na 15 metrze od bramki czy na 30..
Kolejna sprawa co z tego że mają posiadanie piłki.. skoro 0 pomysłu na dobrą składną akcje, wychodzą ofensywnie z akcją tak że zapominają o tyłach, przerzucanie piłek z jednego końca boiska do drugiego efekt strata rywal robi 1-2 akcje i pozamiatane.
Ja myślę, że poważny problem popełnił sam Klopp, tylko on do błędu jeszcze sie nie chce przyznać, BVB gra za bardzo ofensywnie styl gry jaki prowadzi jest zbyt przejrzysty dla rywali przy kontuzjach jakie w ostatnim czasie Borussia miała to było do przewidzenia, zresztą nie jedna osoba mówiła Klopowi że ta taktyka go zgubi.
Lepszego slowa na okreslenie tego fragmentu wypowiedzi niz &quot;hipokryzja&quot; nie znajduje. Wszystko w sporcie weryfikuje boisko, kort, tafla i miejsce gdzie odbywa sie dyscyplina. Jezeli Dortmund nie wygra to bedziemy glupkami, ze tak typowalismy. Tylko dziala to w obydwie strony i pytanie czy tez bedziesz miec odwage wziac odpowiedzialnosc za swoje slowo, jezeli Dortmund wygra pewnie, a Twoj typ nie zostanie pokryty, bo najczesciej wtedy takie wypowiedzi gina w tlumie, a to jest sianie zametu i nic wiecej.
A czy to zrozumiesz 1 ważną rzecz? że ten kurs na BVB przy takich wydarzeniach ostatnich nie jest warty gry nawet za 10zł??? nikt nie mówi że BVB dziś nie wygra, ale już ostatnio musieli wygrać z Frankfurtem baa 2 tygodnie temu z Paderborn kilka osób All-inami wjeżdżało ???? ..
Każdy stawia jak uważa, ale bez płaczu potem..

Edit.
Pisałem już wcześniej dużo wcześniej.. BVB już ma pozamiatany sezon w Bundeslidze i nie boję się tego powiedzieć po 13 kolejkach. Nie ma szans by takie kluby: Wolfsburg,Schalke,Leverkusen mogli przeskoczyć, każda z tych drużynwali na łeb na szyję Borussie. No chyba że BVB chce grać w LE to jest kilka % szansy co też nie sądzę by nie mieli problemów z takimi drużynami jak m.in Augsburg. Wg mnie BVB sezon zakończy w środku tabeli.
 
jj_cupidity 97

jj_cupidity

Użytkownik
Ja, podobnie jak marqs3lby stawiam dziś na spotkanie o 20:30 Dortmund – Hoffenheim x2, bet365 2,62 -
Kurs na BVB, jak zwykle w tym sezonie ligowym, bardziej z racji sukcesów w zeszłych latach, niż obecnej formy. Brak Reusa znacznie osłabia ofensywę. Bez Lewego to już nie ta sama drużyna, sam Piszczu nie pociągnie, chociaż jest jednym z wyróżniających się w ofensywie piłkarzy. Hoffenheim to przeciętniaki, dość dobrze zaczęli sezon, ale nie wróżę im miejsc w pucharach. Raczej przełom 1 i 2 dziesiątki.
Dla BVB każdy kolejny mecz nazywany jest jako mecz na przełamanie, ale nie wydaje mi się, aby to był ten mecz.
Sam osobiście stawiam też za mniejszą stawkę czystą 2, bet365 6,00 -
EDIT: Hoffenheim za słabo w ataku. Aż dziwne. Borussia miała sporo okazji, nieuznany gol. Co prawda jakby sędzia nie był niewidomy, to by karnego gwizdnął dla Wieśniaków w 86 minucie. No, ale trudno, Borussia w przekroju całego meczu zasłużyła na zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nakladka 221

nakladka

Użytkownik
Mi z kolei, właśnie chce się śmiać z takich komentarzy jak twój.
Zapewne nie widziałeś jak BVB gra w ostatnim czasie, zgadza się oddają dużą ilość strzałów ale 70% tych piłek ląduje na trybunach, tam strzela kto się dorwie piłki czy jest na 15 metrze od bramki czy na 30..
Spokojnie, oglądam BL od 17 lat i zazwyczaj całe mecze BVB. Ale domyślam się, że taki fachowiec jak ty widzi lepiej,twierdząc ze nie ma strzałow na bramkę i składnych akcji oraz pomysłu na grę. Post negował porównanie Borussii z HSV i Bremą i postawieniem ich na jednym poziomie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom