>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

14 KOLEJKA 09.12 - 10.12.2006r

Status
Zamknięty.
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
9 grudnia 2006
FC Barcelona - Real Sociedad
FC Sevilla - Real Madrid


10 grudnia 2006
Athletic Bilbao - Recreativo Huelva
CA Osasuna - RCD Mallorca
CF Getafe - Betis Sevilla
Gimnastic de Tarragona - UD Levante
Racing de Santander - Real Zaragoza
RC Celta de Vigo - CF Villarreal
Atletico Madrid - RCD Espanyol Barcelona
CF Valencia - Deportivo La Coruna



Zapraszam do analizowania spotkań. Suche typy będą usuwane, a ich autorzy będą nagradzani. [czym? to się domyślcie. ] 8)
Proszę również w swoich analizach zamieszczać kursy i bukmachera!
[glow=orange:c8d08b0c41][/glow:c8d08b0c41]
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Getafe - Betis

Analiza: Getafe w tym sezonie spisuje się dobrze na własnym stadionie. W sześciu meczach wygrali cztery razy i zremisowali dwa spotkanie. Jeszcze żadnemu przyjezdnemu klubowi nie udało sie umieścić piłki w bramce Getafe. Betis to dół tabeli. Jest najgorzej grającą drużyną na wyjazdach w całej Primera Division. W sześciu spotkaniach ugrali zaledwie jeden punkt. W poprzedniej kolejce ulegli na własnym stadionie Atletico Madrid 0:1. Getafe to drużyna uważnie grająca w obronie więc myślę że prawdopodobnym wynikiem może być również UNDER.

Mój typ: 1-1,80

Bukmacher: BAH
 
mario4all 0

mario4all

Użytkownik
Barcelona - Real Sociedad 1 1,15 Betgun

W tym meczu zdecydowanym faworytem jest Barca.Ostatni mecz zremisowali z Levante 1:1 ale to dlatego że oszczędzali siły na mecz z Werderem. Myślę że teraz nawet po meczu w LM ten mecz wygrają.Za Barcą oprócz własnego boiska przemawia fakt że jeszcze nigdy nie przegrali z z Sociedadem.Dla mnie pewna 1
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
22:00 Sevilla - Real M.

Analiza : Już jutro dojdzie do niezwykłego pojedynku drugiej drużyny z trzecią jeżeli gością uda się wygrać będą prowadzili nad Sevillą aż o cztery oczka. Będzie to niezwykły mecz o Druga lokate w tabeli a być może nawet pierwszą więc mecz dla prawdziwych kibiców bedzie sporo walki żadna drużyna nie odpuści ja tutaj typuje wygraną gości z Madrytu,Jednak pod znakiem zapytania stoi skład w jakim gospodarze wybiegną na boisko. W ostatnim czasie na urazy narzekali bowiem Julien Escudé oraz Ivica Dragutinovic, trudno jest także powiedzieć, czy do składu wróci Luis Fabiano. Wielką niewiadomą również czy wystąpi w zespole gości Fabio Cannavaro i Emerson obaj są w kadrze na to spotkanie

Sędzia: Muñiz Fernández

Sevilla: Palop, Dani Alves, Javi Navarro, Escudé, Dragutinovic, Renato, Martí, Adriano, Puerta, Luis Fabiano, Kanouté,

Real: Casillas, Michel Salgado, Mejía, Sergio Ramos, Roberto Carlos, Emerson, Diarra, Reyes, Robinho, Raúl, Van Nistelrooy,


Powołani na to spotkanie piłkarze Realu :

Bramkarze: Casillas, Diego López, Adán
Obrońcy: Salgado, Roberto Carlos, Sergio Ramos, Cannavaro, Pavón, Mejía, Sergio
Pomocnicy: Emerson, Robinho, Guti, Reyes, Beckham, de la Red
Napastnicy: Raúl, Ronaldo, van Nistelrooy, Cassano
 
barcek1991 0

barcek1991

Użytkownik
FC Barcelona - Real Sociedad 1 (1,16)

Pełna lista graczy barcelony powołanych na ten mecz:
Valdés, Jorquera, Belletti, Zambrotta, Thuram, Puyol, Gio, Sylvinho, Oleguer, Edmílson, Motta, Xavi, Deco, Ronaldinho, Iniesta, Ezquerro, Giuly i Gudjohnsen.

Jak widac barca zagra bez Marqueza!!Narzeka na ból kostki...byc morze jego miejsce w 11 zajmie Francuzki obronca Liliam Thuram :spokodfhgfh:

A pozatym barca dość ze gra na swoim stadionie to jak zwykle jest foworytm tego spotkania i wygra ten mecz bez zadnych problemów...

Barca ma w obronie dobrze grajacego i dyrygujacego obrona kapitana barcy Carlesa Puyola(według mnie jest to jeden z najlepszych obroncó swiata...walczy o kazda piłkje górna jak i dolna!!poprostu mistzrowska GRA!! :spokodfhgfh: )
POMOC:hehe co tu duzo mówic...Czarodziej Ronaldinho :jezora: i wszystko jasne!!
ATAK ???? obrze sprawujacy sie w ostatnich meczach Ice man...Gudi co mecz strzela conajmniej jedna barmke(od jakieghos czasu)i niech to robi przez dłuuuugi czas!!

No to mysle ze jesli ktos sie łudził ze barca przegra...no to moze o tym zapomniec bo to jest nieraealne!!Barca teraz głownie sie skoncentruje na Primiera Division poniewaz:
LM rusza po nowym roku!!

Pzdr!!Jest to pewniak ???? :zy3ou: Elo!!
 
D 0

darek

Forum VIP
CF Valencia - Deportivo La Coruna

W niedzielę o godz. 21:00 zmierzą się dwa zespoły które niegdyś wiodły prym na hiszpańskich boiskach - &quot;Ale to już było...&quot; Valencia dotychczas zajmuje niskie, bo 9 miejsce, a miał to być murowany kandydat do zdobycia tytułu. Zawdzięcza to wszystko meczom wyjazdowym, w których gra fatalnie, a także kontuzjami w zespole. Na szczęście Valencii mecz z Deportivo rozegrany zostanie na Mestalla, a tam popularni Che spisują się bardzo dobrze - przegrywając tylko jeden mecz z Realem Madryt. W ostatnich 5 spotkaniach Valencie nie zdobyła kompletu pkt. Deportivo podobnie... w ostatnich 5 spotkaniach, 3 razy remisowało, dwa razy ponosiło porażkę. W wyjazdowych 6 spotkaniach La Coruna nie wygrało żadnego meczu. Tego też nie wygra... Valencia żeby powrócić na walkę o tytuł musi wygrać te spotkanie.

Mój typ: 1
Buk: Expekt
Kurs: 1,70
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom