>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

14. Grand Prix Włoch [2-4 września 2016]

Status
Zamknięty.
heros123 1K

heros123

Użytkownik
GP Włoch - kwalifikacje
Zwycięzca kwalifikacji: Lewis Hamilton @ 1,30✅ formalność;), Lewis zmiażdżył betsson

Proponuję jeszcze ten typ. Wiem, że kurs niziutki, ale do dubelka idealny. Po tym co Lewis pokazał wczoraj i dzisiaj, to ten typ jest formalnością. Jak wszystko pójdzie zgodnie z planem i nie popsuje finałowego okrążenia, to na P1 nie ma innego kandydata.
 
navent 83

navent

Użytkownik
Znalazłem w regulaminie bwin takie coś: &quot;Wolny trening i kwalifikacje: jeżeli co najmniej jeden z dwóch kierowców nie rozpocznie swojej sesji albo nie zakończy indywidualnej sesji w regulaminowym czasie rundy, wszystkie zakłady zostaną unieważnione.&quot;
Moim zdaniem powinny być zwroty
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ranczo0123 489,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
dzieki za szybkie odp. generalnie w betssonie czy na expekcie wiedzialem jakie sa procedury i ze u nich bylby zwrot no ale na bwin raczej nie gram stad pytanie. dzieki
 
navent 83

navent

Użytkownik
W regulaminie unibetu jest tak: &quot;W przypadku zakładów„Head to head”, aby zakład był ważny, wszyscy wymienieni uczestnicy muszą wziąć udział w sesji, którą obejmuje zakład, niezależnie od tego, czy uda im się uzyskać oficjalny pomiar czasu.&quot;
To nie byłaby dobra wiadomość, bo Ocon jakieś kółka pojechał. Nie wiem jak to potraktują
 
ranczo0123 489,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dobra na bwin przyznali mi zwrot takze nie jest zle chociaz patrzac na czasy Pascala i obu kierowcow Reno to mysle ze Ocon bylby wyzej niz oni. No ale trudno grunt ze nie ma minusu
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dobra na bwin przyznali mi zwrot takze nie jest zle chociaz patrzac na czasy Pascala i obu kierowcow Reno to mysle ze Ocon bylby wyzej niz oni. No ale trudno grunt ze nie ma minusu
Faktycznie jest zwrot uffff. Przez całe kwale nawet nie przyszło mi do głowy, że mogą za ten typ dać zwrot, a jednak.
Szkoda Ocona, bo patrząc na czasy Wehrleina to tka jak mówisz powinno to wejść. Renault podpisywał dziś listę w kwalifikacjach jak przewidywałem.

Najważniejsze, że nie ma minusu za ten typ.

Bohaterem dnia dzisiejszych kwalifikacji bez wątpienia Esteban Gutierrez, świetna jazda Meksykanina! Postawienie dziś na dwójkę kierowców Haasa w parach z milenium tez było dobrym rozwiązaniem.
Choć Grosjean otrzymał karę +5 na starcie za wymianę skrzyni biegów.

Ogólnie to deklasacja Mercedesów, a w zasadzie Lewisa nad resztą stawki jest niesamowita... Jeżeli nic nieprzewidzianego się nie wydarzy to raczej emocji na czele jutro nie uświadczymy. Za to rywalizacja od miejsc 3-10 o punkty powinna dostarczyć wielu emocji.

Ustawienie na starcie:
1. Hamilton; 2 Rosberg;
3. Vettel; 4. Räikkönen;
5. Bottas; 6. Ricciardo;
7. Verstappen; 8. Pérez;
9. Hülkenberg; 10. Gutiérrez;
11. Massa; 12. Alonso;
13. Wehrlein; 14. Button;
15. Sainz; 16. Kwiat;
17. Grosjean (+5); 18. Nasr;
19. Ericsson; 20. Palmer;
21. Magnussen; 22. Ocon.


Riccardo - Bottas @4,84✅✅ Toto (po opodatkowaniu) 0,001s różnicy ????

Ty farciarzu! ????
Jak zobaczyłem te czasy to od razu Twój typ mi do głowy przyszedł, gratulacje!


No, ale dobra, kwalifikacje kwalifikacjami. Typy jak widać w dziale udane. Niektórzy mieli szczęście (@abraxas), inni pecha (@Heros123 ???? ) ale sól weekendu z F1 jest jutro. Jutro jest wyścig. Zatem 3, 2, 1 czekam na jakieś propozycje z typami Panowie!
Warto wszystko wspólnymi siłami przedyskutować i omówić. Zapraszam więc do dyskusji, jak tylko pojawi się oferta.

Czekam dziś na Wasze opinię, sam dopiero jutro do południa postaram się coś wypowiedzieć i ewentualnie odpowiedzieć, jak ktoś zechce skorzystać z mojej opinii co sądzę o danym typie to nie obrażać się, że nie odpisuję dziś.
Liczę na Was ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Włoch - niedziela 14:00
Zostanie sklasyfikowany?
Typ: Esteban Ocon NIE @ 3,00 b365
⛔dziś za to Wehrlein awaria, szkoda

Zachwalałem bolidy Manora wczoraj, owszem mają tutaj szansę na punkty co pokazał Pascal Wehrlein, który wystartuje z P13 dziś do wyścigu.
Esteban Ocon jednak ma w ten week problem z elektryką w swoim bolidzie przez co wczoraj w kwalifikacjach nawet nie potrafił rozpocząć walki.

Esteban Ocon (P22): Bolid po prostu umarł w trakcie jazdy. Ekran na kierownicy wyłączył się, a silnik zgasł, nie miałem po prostu żadnych informacji. Wygląda to na powtórkę problemów z elektryką, jakie miałem wczoraj, aczkolwiek planujemy dobry przegląd, by ten problem nie powtórzył się jutro. Mimo to takie sytuacje powodują, że kwalifikacje są dla mnie frustrujące.
W piątek był identyczny problem, zatem skoro coś dzieje się w piątek i powtarza w sobotę to coś jest nie tak.
To już daje spore nadzieje, że i dzisiaj coś może nawalić.

A nawet gdyby nie brać pod uwagę problemów z elektryką to Monza ma jeszcze żwirowe pułapki w niektórych miejscach. Ponadto skoro Manor jest konkurencyjny tutaj to Ocon może toczyć jakies pojedynki z innymi kierowcami, a to tez zawsze szansa na jakieś kolizje.

Po takim kursie wobec problemów z bolidem myślę, że nie wypada nie spróbować.
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
GP Włoch - niedziela
Valtteri Bottas - Nico Hulkenberg @ 1,35
Pascal Wehrlein - Esteban Ocon @ 1,30 awaria
Lewis Hamilton - Sebastian Vettel @ 1,15
AKO: 2,02⛔ betsson
Pierwsza para. Bottas bardzo dobry weekend, praktycznie cały czas kręci się w czołówce, no i do tego świetna czasówka wczoraj, przegrał tylko z Mercedesami i z Ferrari, więc to naprawdę świetny wynik. Hulk też nieźle, załapał się do Q3, a patrząc na treningi nie pokazywał nic specjalnego. Różnica między nimi na starcie to 4 miejsca, więc wydaję się sporo. Nie wydaje mi się, aby Niemiec wygrał ten pojedynek. Tak jak wspomniałem, Fin jeździ bardzo dobrze od początku weekendu i dzisiaj to powinna być formalność.
Pascal - Esteban. Mam podobne zdanie do robsona w tej kwestii. Ocon problemy z bolidem wczoraj, nie wykręcił czasu nawet i rusza dzisiaj z końca stawki, a Niemiec pojechał wybornie jak na Manora. 14 czas, a do tego Grosjean dostanie karę dzisiaj, więc Wehrlein ruszy z 13 pola. Już na starcie przewaga ogromna, więc to już mówi samo za siebie. Jeśli nie będzie awarii u Niemca lub jakiejś kolizji, to nie ma tu innej opcji.
Ostatnia para. Krótko, bo nie ma nad czym się rozwodzić. Lewis robi miazgę z ludzi, jeździ kompletnie w innym świecie niż reszta i jeśli on dziś nie wygra, to będzie niespodzianka. Jeśli nie zepsuje startu, to już na początku zacznie odjeżdżać i będzie jechał swój wyścig.

Dokładam jeszcze to:
Wygra: Lewis Hamilton @ 1,30 kompletnie zepsuty start betsson
O tym typie napisałem już wyżej.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Włoch wyścig - niedziela 14:00
Max Verstappen - Sergio Perez
Typ : Perez @ 2,95 bwin
⛔7-8 niestety na 4 okr przed końcem go wyprzedizł ????

Uważam, że kurs na te parę jest znacząco przesadzony.
Red Bull nie ma takiej prędkości jak Force India. Zresztą sami w Red Bullu narzekają, że to dla nich najgorszy tor w sezonie.
Force India na takich torach za to czuje się dobrze. Wystarczy zobaczyć co się działo w Baku kiedy była ta baaaaaaaaaaaardzo długa prosta. Perez tam walczył o podium i ostatecznie na nim wylądował.
Na Monza Perez od kilku sezonów jeździ bardzo dobrze.
P8 na starcie jest obiecująće i daje możliwości. Verstappen P7, ale to do nadrobienia w moment.
Prędkość będzie ważna. Przed rokiem Perez tu na 6 msc ukończył, a dwa lata temu na 7 msc.
Jakoś sobie myślę, że po takim kursie po prostu nie wypada tego zagrać. Skoro świątynia prędkości to gdzie indziej Force India ma powalczyć z Red Bullami jak nie tutaj?
Po takim kursie wchodzę delikatnie.


GP Włoch wyścig - niedziela 14:00
(234) Romain Grosjean - Carlos Sainz 1 @ 1,40✅
(227) Felipe Massa- Jenson Button 1 @ 1,42 ✅
(31) Lewis Hamilton 1-3 @ 1,15 ✅✅
AKO @ 1,98
milenium po opodatkowaniu

Grosjean byłby znacznie wyżej wczoraj w kwalifikacjach, ale kara +5 za wymianę skrzyni biegów. Osiągi Gutierreza wskazują, że da się na Monzy osiągnąć dobry rezultat.
Sainz i Torro Rosso to podobny casus jak Red Bull, długie proste na których nie mają po prostu mocy. Inaczej niż w Haasie napędzanym silnikami Ferrari. Grsojean startuje z 17 podczas gdy Sainz z 15, ale to nie problem.


Dla Massy to ostatni raz na Monzy gdzie jest lubiany bardzo. Williams powinien na tym torze się dobrze spisywać. Zresztą widać to po wynikach Bottasa. Massa zawiódł, ale startuje z P11 więc może dobrać lepszą strategię niż top10 i może na jakieś wyższe miejsce uda się wskoczyć.

Button z kolei mówi sam tak:

Jenson Button (P14): Od samego początku mieliśmy pełną świadomość, że ten weekend będzie dla nas jednym z najsłabszych w całym sezonie. Muszę jednak powiedzieć, że kwalifikacje nie poszły nam wcale tak najgorzej. Moje okrążenie nie było perfekcyjne – w treningach pojechałem parę lepszych kółek. Mimo tego liczę na udaną niedzielę – szczególnie po kilku ostatnich weekendach.
A skoro tak, to od razu widać, że WIlliams &gt; McLaren i na potwierdzenie tego liczę.
Łączy ich fakt, że Massa kończy karierę po sezonie, a Button właśnie dowiedział się, że schodzi na bok bo jego fotel po sezonie przejmie Stoffel Vandoorne.


A co do Hamiltona to cóż, inna liga w ten weekend po prostu od reszty stawki. Nie ma co się rozwodzić skoro gość osiąga pole position z blisko 0,5 sek przewagi nad Nico mimo iż obaj jadą takim samym bolidem.
Typ na zniwelowanie podatku.
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Najszybszy w kwalifikacjach,Najszybsze okrazenie i zwycizca wyscigu TAK @2.5 bet365
Najszybsze okrazenie:Lewis Hamilton @1.86 marathonbet
Coz moge powiedziec.Moim zdaniem dobre opcje.Lewis w ten weekend niszczy wszystkich,co potwierdzaja zwyciestwa we wszystkich sesjach treningowych i te kosmiczne kwalifikacje gdzie pokonal najgrozniejszego rywala Rosberga az o 0,478 s!Hamilton lubi sie tu scigac od 2012 r notuje tu najszybsze okrazenia podvzas wyscigu.W tamtym sezonie wygral wszystkie treningi,kwalifikacje,wyscig i mial najszybsze okrazenie.Powodzenia.
 
ranczo0123 489,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Włoch wyścig - niedziela 14:00
Verstappen - Bottas
Typ : Bottas ✅✅✅ 7-6 siedzi aczkolwiek Red Bull zaskoczyl forma ;)
Buk: Bet at home
Kurs: 1.95
Biore ten kurs z pocalowaniem reki. Nie dosc ze Bottas startuje 2 pozycje wyzej niz Max to jeszcze Williams tutaj bedzie naprawde mocny. To jest najgorszy tor dla Red Bulla i te proste na pewno beda zabojcze dla nich. Mysle ze tutaj Williams nie powinien miec problemow z byciem w scislym topie i szybko powinni uciekac Bykom. Kurs bardzo dobry i ja go gram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Marny wyścig. Wszystko jest robione w tym sezonie, by Nico sięgnął po mistrza, bo jest niemiaszkiem i jeździ w niemieckim zespole, więc dziwne, by było, że hamilton zawsze wygrywa. Próbują pokazać, że niby mają równe szanse, ale dla mnie końcowy wynik jest od razu ustawiony. To już nie jest ten sport co kilka lat temu. Płakać się człowiekowi chce oglądać te obecne wyścigi.
 
ranczo0123 489,5K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Marny wyścig. Wszystko jest robione w tym sezonie, by Nico sięgnął po mistrza, bo jest niemiaszkiem i jeździ w niemieckim zespole, więc dziwne, by było, że hamilton zawsze wygrywa. Próbują pokazać, że niby mają równe szanse, ale dla mnie końcowy wynik jest od razu ustawiony. To już nie jest ten sport co kilka lat temu. Płakać się człowiekowi chce oglądać te obecne wyścigi.
nie zgodze sie z tym twierdzeniem. Jak niby ustawili ten wyscig? Hamilton sam zawalil start przez co potem nie mial szans nawiazac walki z Rosbergiem. Nawet po wyscigu w wywiadzie Lewis sam przyznal ze popelnil blad podczas startu i ze to jego wina w 100%. Mercedes nie faworyzuje zadnego z kierowcow wiec kompletnie nie rozumiem twojego toku myslenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom