>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13. kolejka Serie A [25.11 - 27.11.2023]

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Cagliari - Monza
Typ: A. Colpani strzeli
@3.40 Superbet

Spotkanie we włoskiej Serie A pomiędzy znajdującym się obecnie w strefie spadkowej Cagliari, a plasującej w środkowej części tabeli Monzą. Bukmacherzy nie wskazują jednoznacznego faworyta, co można by tłumaczyć tym, że Cagliari gra u siebie., a ponadto świeżo wygrali dwa mecze z Genoą i Frosinoe. Monza natomiast prezentuje dużo lepszą formę - przegrali tylko jeden mecz spośród dziewięciu ostatnio rozegranych, i szedłbym raczej w ich kierunku, jeśli chodzi o finalny rezultat. Cagliari traci najwięcej bramek w lidze, więc jest prawdopodobne, że przeciwnik zdoła umieścić piłkę w siatce, być może nawet dwukrotnie. Najskuteczniejszym strzelcem gości jest Andrea Colpani, który w Monza rozgrywa już czwarty sezon na pozycji pomocnika. Pośród 13 bramek drużyny, na swoje konto przypisanych jest sześć. Trafiał w spotkaniach ze słabszymi przeciwnikami - Empoli, Lecce, Salernitaną czy Udinese. Cagliari również nie jest przeciwnikiem wysokich lotów. Obstawiam, że Colpani kolejną bramką przyczyni się do podwyższenia swojej statystyki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +192
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Atalanta - Napoli
over 10,5 rożnych @2,0 betfan


Ostatnio udało się trafić statystycznie w Serie A więc lecimy dalej. Jutro w Bergamo zagrają 2 spośród 3 najczęściej egzekwujących rzuty rożne ekip w Italii. Neapol ma już 83 korki nabite, Atalanta zaś 71 co daje średnie rzędu odpowiednio prawie 7 i 6 na mecz. Goście już z nowym trenerem ostatnio 2 wtopy bo tak należy nazwać zaledwie remis ze słabiutkim Unionem w LM i porażkę 0:1 z Empoli pod Wezuwiuszem, myślę że o ambicję gości możemy być spokojni, powinni zrobić wszystko aby zmazać te ostatnie plamy na honorze. Podopieczni Gaspa zaś porażka w meczu honorowym z Interem i ledwo wyszarpany punkt w Udine. Obie ekipy mają o co grać jeśli szybko ktoś nie zabije meczu rożne powinny wpadać.

Dla odważniejszych również do gry wyższe linie:
over 11,5 @2,5
over 12,5 @3,2
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +794
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Atalanta - Napoli
powyżej 1.5 gola, 7.5. celnych strzałów oraz 9.5 rzutów rożnych ( zabrakło jednego rzutu rożnego 😒)
2.35 Superbet


Trzeba przyznać, że początek drugiej przygody Waltera Mazzarriego z Napoli nie będzie należał do najłatwiejszych. Azzurri udają się bowiem do Bergamo, by stoczyć tam zacięty bój z Atalantą, która w tabeli Serie A znajduje się tuż za ich plecami.

W przedsezonowych prognozach mało kto spodziewał się chyba aż tak znaczących kłopotów ekipy spod Wezuwiusza. Wszak jedyną wyraźną stratą w przypadku mistrzów kraju było odejście Kima do stolicy Bawarii za kwotę 50 mln euro. Piłka pisze jednak często bardzo dziwne scenariusze i ciężko oprzeć się wrażeniu, jakoby to był właśnie jeden z nich.

Zakład, który udało mi się znaleźć w ofercie bukmachera Superbet zdaje się być niemal idealnie skrojony pod tę rywalizację. Obie drużyny lubią sobie postrzelać. Gospodarze zdobyli dotychczas 20 goli i mogą pochwalić się średnią blisko 6 celnych strzałów na mecz. Zielu i spółka to natomiast druga najlepsza ofensywa w stawce z 24 trafieniami i średnią grubo ponad 7 strzałów w przeliczeniu na jedno spotkanie.

Dodatkowo tak jak wspomniał już kolega wyżej Atalanta i Napoli to kolejno trzecia oraz pierwsza drużyna w zestawieniu obejmującym ekipy najczęściej egzekwujące rzuty rożne w całej Serie A. Uważam, że wykonanie co najmniej 10 kornerów nie powinno tym samym sprawić im najmniejszych problemów.

Trochę się musi zadziać na Gewiss Stadium, żeby zakład został rozstrzygnięty pozytywnie, ale jak dla mnie gra jest jak najbardziej warta świeczki.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 310,1K

lukas88

Forum VIP
Milan- Fiorentina
Typ: over 8,5 RR
Kurs: 1,71
Fortuna


Oba zespoły dosyć overowe jeśli chodzi o cornery, Fiora gra bardzo przyjemną piłkę, która z przyjemnościa się ogląda. U siebie są bardzo mocni w rogach, ale na wyjeździe też myślę że stać ich na dobry wynik w tym zakresie. Milan również w tym aspekcie nie zawodzie także spodziewam się rogów powyżej 10.

Rożne w meczach Milanu u siebie:
z PSG 3-8
z Udine 11-5
z Juve 6-3
z Lazio 7-1
z Veroną 2-3
z Newcastle 6-1
z Torino 2-1

Rożne Fiory na wyjazdach:
z Cukaricki 2-7
z Lazio 0-4
z Napoli 6-4
z Frosinone 8-10
z Udine 10-3
z Genk 4-4
z Interem 1-1
 
G 2,7K

Gideon1212

Użytkownik
Milan - Fiorentina
Zapowiada się dobry mecz w Mediolanie.

IMG_0752.jpeg

Moim typem na to spotkanie jest żółta kartka dla Hernandeza, który będzie grał na Gonzaleza. Obrońca Milanu dostał w obecnych rozgrywkach Serie A sześć żółtek, a dziś zagra przeciwko drugiemu najczęściej faulowanemu zawodnikowi Fiorentiny, więc według mnie są spore szanse na powodzenie tego typu.

Typ: Hernandez dostanie żółtą kartkę @3.30 superbet
 
Ostatnia edycja:
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaWłochy Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Juventus - Inter
Typ: Poniżej 4,5 bramki i poniżej 11,5 rożnego
Kurs: 1,52
Bukmacher: Betfan (Betbuilder)
Analiza:
Przy takich meczach napisać, że to spotkanie na szczycie to jak nic nie napisać. Pojedynek odwiecznych rywali zawsze elektryzuje kibiców, a do tego aktualnie to spotkanie lidera i wicelidera. I dlatego jak dla mnie będzie to zachowawczy pojedynek, w którym nie zobaczymy ani zbyt dużej liczby bramek ani sytuacji mogących dać szansę na gole w tym rzutów rożnych. Składając under na gole i rogi przy wysokich liniach uzbierałem kurs do dubla. 1,52 i wiele buków ma ten kurs na identycznym poziomie. Trochę statystyki z H2H. Over 4,5 gola ostatnio był w ramach pucharu w 2022 zakończone 2:4 dla Interu, ale dwie bramki wpadły w dogrywce. Wcześniej było 3:2 dla Juve w lidze w 2021. Ogółem na 10 ostatnich meczy między nimi over był tylko te 2 razy. Z rogami podobnie, w poprzednich meczach wspólnie mieli 6, 7, 10, 10, 16 (z dogrywka), 9, 9, 7, 7 rogów.
Myślę, że takie zestawienie jest w miarę bezpieczne na niedzielę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1712
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom