>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13. kolejka Serie A [20.11 - 22.11.2021]

Status
Zamknięty.
krzysiek74 98,3K

krzysiek74

Użytkownik
Fiorentina-Milan
typ : obie strzelą
1,68 Forbet

Obie drużyny mają różne cele.
Fiorentina chce wygrać by utrzymać się w górnej połowie tabeli i być też "tuż pod pucharami" (obecnie jeden punkt straty do szóstej w tabeli Romy )
Nasz bomber Dusan Vlahović powraca z kadry w świetnym nastroju gdzie wraz z innymi kolegami wywalczył awans do MŚ w Katarze.
To wyzwoli w nim jeszcze większą chęć do gry i strzelania goli .
Co do naszych rywali są razem z Napoli liderami tabeli i wiadomo jaką siłą dysponują w ofensywie że wspomnę tylko Zlatana czy Leao.
Obie strzelą to chyba na ten mecz pewniak choć w bramkach obu zespołów kołki nie stoją i panowie Terraciano czy Tatarusanu swój fach wykonują dobrze.
Forza Viola jako kibic Fiorentiny napiszę!
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Kolega kibic Fiorentinty, a nie podał trzech najważniejszych informacji co do tego typu, no, ale tak to juz tutaj wygląda, naprawde polecam sprawdzac gazzetta delo sport.

Ja taka taśma na ten tydzień delikatnie

Fiorentina- Milan pow 2.5 goli
Sassuolo- Cagliari pow 2.5 goli
Bologna wygra
Ako: 5.04 E efortuna


Co do tych informacji, to po pierwsze jest szansa, ze zobaczymy Bartka. Po drugie Fiorentina bedzie bez dwoch podstawowych srodkowych obroncow !!! Co jest mega handicapem na bramki, przeciez jeden za zolte, drugi za czerwoną nie zagra. Tam bedzie Igor i Nastasic, wiec bedzie wesoło :) Po trzeciez Gonzalez jest zdrowy z covida i nie byl na eliminacjach tylko trenowal, wiec mega plus, bo to topka jesli chodzi o dryblingi. Po czwarte na jego stronie nie zagra Calabria, ktory jest kontuzjowany, co jest kolejnym plusikiem. No i lepiej takie argumenty nie wyglądają ? Co do Tataranasu, dla mnie to recznik i tyle. Milan jedzie na mega farcie, i znowu juz na starcie maja to samo, przez kartki gospodarzy… Ja biore bramki, Saponara fajnie wyglada, do tego Castrovili zdrowy, wiadomo Vlahovic to bestia, w meczu eliminacji byl pilnowany, ale potrafil sie obrocic z dwoma graczami na plecach i przytrzymac pilke, bedzie ciekawie z Dunczykiem. Ja nie bede lał wody, wiadomo jaki styl na Italiano, do tego defensywa bedzie jaka bedzie jedna i druga, trzeba bramki pograc.

Wraca Lopez z zawieszenia wiec mega plus, bo ten srodek bedzie wygladal lepiej. Trzeba grac bramki w meczach Sassuolo, oni taki maja styl, tym bardziej w domu na Mapei u siebie. Martwi, to, ze ma nie byc Djuricica i Bogi, ale nadal Berardi, Lopez, Traore czy Raspadori potrafia grac. Obrona jest smieszna i tutaj Joao Pedro bedzie mial jakies szanse, wiadomo jest Godin zdrowy, ale gospodarze raczej gora nie graja, wiec atut jest mniejszy. Do tego Marin w fajnej formie i no i ten boczny obronca gosci z kapitalną nogą.

W Bologny wszystko zaczyna wygladac fajnie, kazdy sie rozumie, ciezko mi to pisac, ale defensywa wyglada stabilnie. Belg, Szkot robi swoje, do tego waleczny Medel. Srodek kapitalny Svanberg, wiadomo Soriano maestro gospodarzy, do tego Arnautovic w kapitalnej formie po reprach. Oczywiscie jest jeszcze Barrow i Sansone. Do tego teraz Sinisa zostal honorowym obywatelem Bologny, wiec dodatkowa mobilizacja w takim meczu. Venezia to jest mniejszy poziom, to, ze ograli Rome to w ogole o niczym nie swiadczy, bo oni nawet dwie bramki z Bodo dostają. Venezia w domu a jako goscie to zupelnie inne zespoly i tutaj bedzie im ciezko o wygrana albo chociaz remis. Ja biore win mojego klubu. Jak ktos nie chce to nie grac bo wiadomo jak to sie pisze o druzynie, ktorej sie kibicuje od dawna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +529
krzysiek74 98,3K

krzysiek74

Użytkownik
Kolego doskonale wiem co się dzieje w zespole i nie musze sprawdzać LGDS bo codziennie czytam violanews.com i nasze forum acffiorentina.eu gdzie sam również piszę jako admin...występ Bartka Drągowskiego niepewny nadal więc napisałem o Terraciano choć oczywiście mam nadzieję że Polak zdoła zagrać w sobotę.
Po drugie brak obrońców a więc Ci wyjaśniam co do Nastasicia...
"ACF Fiorentina informuje, że piłkarz Matija Nastasić przeszedł dziś kolejne badania, które wykazały uszkodzenie I/II stopnia mięśnia płaszczkowatego lewej nogi. Gracz rozpoczął już rehabilitację a jego stan zostanie poddany ponownej ocenie w ciągu najbliższych kilku dni".
Po trzecie Nico Gonzalez po covidzie nie jest w pełni jeszcze sił więc liczę na niego w następnych meczach choć już z Milanem może zagrać trochę bo nie sądzę cały mecz...
Nie miałem czasu rozpisywać się więć typ opisany w skrócie...pozdrawiam i dziękuję za Twoje uwagi ...Forza Viola per sempre !
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
To miło, prosze sie czesciej tutaj udzielac.
Tym bardziej jak Nastasic kontuzja, to nie bedzie lacznie 3 środkowych obroncow, fajnie pod over. Dobrze sprawdzam, ze tam bedzie Igor i Venuti, ktorzy maja na tej pozycji ze sobą rozegrane 0 minut ? Do tego Włoch to chyba prawy obronca i jak wikipedia mi pomogła to ma niecałe 1.80, to przy Zlatanie dosyc fajne pojedynki sie szykuja, szczegolnie przy gornych piłkach :)

Co z Pulgarem, masz jakie informacje, dla mnie to top1 środkowych Fiorentiny, przynjamniej technicznie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
krzysiek74 98,3K

krzysiek74

Użytkownik
Z Pulgarem to jest tak że czasem fajnie na reprezentacji się pokaże(dobre występy choćby w Copa America w tym roku ) i wraca do Florencji grać kichę.Ostatnio mecz wygrany przez Chile z Paragwajem i przegrany z Ekwadorem Erick spędził na trybunie gdyż jest obecnie w słabej formie.Ogólnie po transferze z Bologny więcej oczekiwano od niego i niestety my kibice Violi nie jesteśmy zadowoleni bo potencjał ma spory i nie pokazuje go w pełni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ponchek 2,5K

ponchek

Użytkownik
Fiorentina - AC Milan -
Milan ov 1,5
Kurs 2,0 STS ✅
W tym meczu jak większość upatruje bramek że względu na kontuzje w drużynie Fiorentiny i pójdę trochę w innym kierunku ponieważ nie jestem do końca przekonany czy Fiora jest w stanie coś ustrzelić ale jestem pewien że Milan tu ustrzeli powyżej 1,5.bramek.
Brawo Fiorentina!!!! Piękny mecz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +49
ponchek 2,5K

ponchek

Użytkownik
Genoa - AS Roma bts 1,65
Bologna - Venezia 1
Ako 2,7 Sts
Patrząc na pierwszy mecz odrazu rzuca się w oczy bramkostrzelnosc jak i "bramkostraconość" obu drużyn, Roma potrafi z każdym stracić bramki niezależnie od poziomu, natomiast za typem w stronę strzelenia bramki przez druzyne z Genui stoi własne boisko na którym nawet najlepszym potrafią ustrzelić bramkę.
Co do drugiego meczu tak jak koledzy powyżej stawiam na zwycięstwo drużyny z Bolonii, po pierwsze grają na własnym boisku, po drugie pełen sklad oprócz De Silvestri po trzecie trener Mihajlovic bardzo dobrze poskładał ta druzyne.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Inter - Napoli
poniżej 2.5 gola @1.76 - po odjęciu podatku
STS


Na napierze wygląda na ciekawe spotkanie. Napoli jako jedyna drużyna nie zasmakowała jeszcze porażki. Mało tego. Mają najlepszą defensywę w lidze. Stracone tylko 4 gole, gdzie druga drużyna pod tym względem ma straconych 13 goli i jest to Inter.
W ostatnich 5 meczu Interu czy też Napoli, tylko po jednym razie padło więcej niż 2.5 gola. Patrząc na ostatnie mecze bezpośrednie, to nie byliśmy świadkami gradu bramek.
Patrząc na formę obu zespołów, to nic nie wskazuje na mecz, w którym zobaczymy masę goli. Tutaj skromne 1:0 w którąś ze stron będzie zadowalającym wynikiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +304
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom