>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

13 kolejka Primera Division 08.11 - 10.11.2013

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Real Madryt - RSSS BTS 1,8 bet365.
Napisze teraz, bo znowu zapomnę czemu zagrałem typ jak przy Osasunie :]
Real nie tracił tylko z Malaga oraz Kopenhagą bramki, ale RSSS ma silniejszy od nich atak,
więc nie powinno być ze strzeleniem goli przez nich.
Goście na wyjazdach może mają tylko 5 zdobytych bramek, ale na SB nie przyjadą się bronić,
rok temu potrafili nawiązac walkę w Realem w Madrycie,
mimo, że nie są kadrowo tak silni jak rok temu, dla mnie BTS zapłacony jak over 3 w ostatnim meczu http://www.livesports.pl/mecz/zejIlWme/#h2h;overall
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jutro widzę zwycięstwo Osy. Podobna taktyka jak w starciu z Rayo. Goście wygrali dwa ostatnie mecze, są syci na ten moment. W 3 zwycięstwo z rzędu nie wierzę, bo mecz z Valencią nie był starciem w którym to oni dominowali, to rzecz chyba normalna. Mecz z Valladolid był poprawny, ale nie idealny. Marnowali masę dobrych okazji i aż prosiło się, by to wszystko się na nich zemściło. Rywala pod własne pole karne też dopuszczali zbyt często.
Osa co prawda przegrała ostatni mecz i to aż 0:5, ale tam złożyło się na to kilka czynników. Rywal z wyższej półki, który powraca do formy. Dwa, mecz wyjazdowy, a jak wiemy z ostatnich sezonów Osa nie jest i póki co nie będzie mocno punktować na wyjeździe. Po trzecie, czerwona kartka całkowicie dobiła zespół i kolejne bramki wpadały, a zespół praktycznie miał zerowe parcie do przodu. W pierwszej połowie trochę pograli piłką, ale mieli spory problem by przebić się przez dość wysoko ustawioną defensywę drużyny z San Sebastian.
Almeria broni się całkowicie inaczej. Stoją raczej we własnym polu karnym i czekają na ewentualne kontry. Na początku sezonu wyglądało to inaczej, bo postawili na futbol totalny. Rezultat był taki, że przegrywali wygrane mecze. Osa odprawiła Rayo nie tak dawno z kwitkiem to odprawi, a przynajmniej powinni odprawić również Almerię. Mocnym punktem gospodarzy powinny być po raz kolejny stałe fragmenty gry. Nie sądziłem, że z Osy da się jeszcze coś wykrzesać, ale nowy trener pokazuje, że nie chce stać w miejscu. Na mecz z Almerią powołał 16-latka.
Osasuna - Almeria
Osasuna 2,20 Williamhill ⛔ 0:1

Derby Andaluzji powinny być mocno wyrównane. Malaga złapie oddech po ostatniej wygranej, Granada również. To wszystko poskutkowało tym, że obie drużyny są sąsiadami w tabeli. Po Granadzie spodziewałem się trochę więcej. Dobrze wygląda gra w obronie, ale zawodzi atak. Riki nie może się wkręcić w zespół, a szkoda. Chyba nie będzie on tworzył żadnej znaczącej roli w tym zespole.
To co łączy Granadę i Malagę to fakt, że swoje mecze powygrywali fartownie. Granadę podciągnął świetnym golazo Piti w doliczonym czasie gry (zawinił trochę Navas, bo miał piłkę na rękach), a w pierwszej połowie Levante zmarnowało również rzut karny. Z przebiegu spotkania goście starali się grać piłką. Levante w swoim stylu oddawało piłkę i czekali na kontry. Mecz mógł iść w sumie w obie strony.
Malaga zaliczyła dość szalony bój z Betisem. O wszystkim przesądziła słaba defensywa Betisu i ich nieskuteczność w ataku. Proste jak konstrukcja cepa - nie strzelasz to tracisz. Ciekawe co by było gdyby (no właśnie, gdybanie) Eliseu dostał czerwoną kartkę za celowe kopnięcie rywala w twarz.
Malaga raczej zaskoczyła mnie na plus. Wielu zawodników odeszło, a zespół jednak w trudnych momentach pokazuje charakter. Na wyjeździe jednak jeszcze nie wygrali. Zadowolą się z każdego punktu. Dosyć bierna postawa wyjazdowa skutkuje właśnie kilkoma remisami. Przegrywali z Realem i Valencią. Szczególnie ten pierwszy pojedynek z Nietoperzami mógł zapaść im w pamięć najbardziej, bo moim zdaniem był to najsłabszy mecz Malagi w tym sezonie (początek sezonu, docieranie się trybów). Jutro czuję remis.
Granada - Malaga
Remis 3,20 Williamhill ⛔ 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 2,2K

barichello

Użytkownik
W ramach uzupełnienia wpisu Ramzesa, Almeria dzisiaj bez dwóch ważnych ogniw w ofensywie. Najlepiej asystującego Suso oraz Verza

Vallaoid bez Eberta, z drugiej strony kurs na Nietoperze mało zachęcający.
Betis bez trójki podstawowych w defensywie Chica, Amaya, Paulao+ Perquis ;) i podstawowego bramkarza . Barca powinna sobie postrzelać.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Z dzisiejszego pierwszego meczu Osasuna - Almeria nie zdążyłem napisać analizy, jednak kto śledził forumowy hp, ten wie jak się to skończyło. ✅ ;)
Dziś jeszcze jedno spotkanie, a mianowicie małe derby Andaluzji, Granada - Malaga. Goście fajnie, ofensywnie zagrali z Betisem. Bardzo miły futbol dla oka, niemniej na wyjeździe z Granadą liczę na inny obraz gry z ich strony.
Gospodarze typowo. Mogą grać nieźle, ale skuteczność to ich bolączka i trenerzy nie potrafią im w tym pomóc. Mimo wszystko obie drużyny blisko siebie i myślę, że na odpowiednich dla siebie pozycji, tzn. dolna część tabeli.
Malaga na wyjazdach nie przegrywa. Wyjątkiem wizyta na Santiago Bernabeu (2:0). Grali również na Pizjuan, Anoeta, El Prat i Zorrilla, w których dzielili się punktami z rywalami (ciężkie tereny). Granada mimo zakontraktowaniu paru nazwisk, które powinny zapewnić kilka(naście) bramek na sezon, to nie widać różnicy pod tym względem. Drużyna nadal lepiej czuje się na wyjazdach, aniżeli na ataku pozycyjnym u siebie. W sezonie ubiegłym dopiero w końcówce zaczęli regularnie zgarniać komplety na Nuevo los Carmenes.
Nieudolność Granady w ofensywie (atak pozycyjny) + nieco cofnięta i czyhająca na kontry Malaga = U...R
BTS - NIE @1.85 bwin ⛔ Szybko w drugiej połowie się rozstrzelali.
u0.5 do ht @2.75 bwin ✅ ✅ 0-0
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Real Madryt-Real Sociedad
Szczerze powiedziawszy liczę na powtórkę z poprzedniego sezonu, gdy to na Bernabeu gospodarze wygrali 4:3. Oczywiście nie chodzi mi tutaj o wygraną gospodarzy ale chciałbym, żeby i tym razem padło tyle goli. Jak zobaczymy na ostatnie wyniki Królewskich, to możemy od razu dojść do wniosku, że powtórka jest możliwa. Real Madryt w obronie obecnie gra fatalnie, czego dowodem jest ilość traconych bramek. Do tego z powodu kontuzji nie zagrają Marcelo i Coentrao - cała lewa strona wyłączona, a za kartki pauzować będzie Ramos. I teraz wychodzi ta krótka kadra w obronie, bo wynika z niej, że na środku obrony zagrają Pepe i Varane, a z kolei na bokach zagra dwójka z grupy: Arbeloa, Carvajal i Nacho. Jak wiemy żaden z tych zawodników nie gwarantuje pewności, a i stoperzy ostatnio niczego wielkiego sobą nie prezentują. Zatem Real musi iść do przodu, bo tam jest co raz lepiej. Ronaldo nie musi grać dobrze by strzelać gole. Bale już powoli się aklimatyzuje i strzela oraz asystuje, a ostatnio nawet Benzema jakimś cudem zaczął strzelać gole. Zatem gospodarze pójdą na wymianę ciosów, bo po prostu im się to opłaca. Czy opłaci się to gościom? Nie sądzę ale też uważam, że nie będą mieli specjalnego wyjścia. W świetnej dyspozycji jest Griezmann, który w ostatnich spotkaniach strzela gola za golem, a do tego ostatnio rozstrzelali się obrońcy, bo z Almerią strzelił Angel, a z Osasuną strzelali Inigo oraz Ansotegi. Wielka szkoda, że nie zagra Ruben Pardo, który ostatnio miał co raz pewniejsze miejsce w składzie ale doznał urazu i nie zobaczymy go na boisku w Madrycie. Moim zdaniem zagrać musi Xabi Prieto - kat Realu Madryt. W ostatnich trzech spotkaniach pomiędzy tymi drużynami zdobył aż 6 goli!!! Nawet Ronaldo w tym czasie zdobył &quot;ledwie&quot; 4 trafienia, co naprawdę musi budzić ogromny respekt przed kapitanem Txurri-Urdin.
Moim zdaniem przy obecnej dyspozycji Realu Madryt w obronie, to nic tylko trzeba grać na bramki rywali, a że przyjeżdża Real Sociedad, który ostatnio strzela sporo goli w lidze, to trzeba z tego skorzystać. Do tego te gole Griezmanna i Prieto również uważam, że warto zaryzykować.
BTS @ 1,75 William Hill✅5:1
Real Sociedad over 1,5 @ 4,80⛔
Xabi Prieto strzeli @ 8,00⛔
Antoine Griezmann strzeli @ 6,50✅

Athletic-Levante

A moim zdaniem pogrzało kogoś by wystawiać marne 1,5 na Athletic. Z meczu na mecz, moim zdaniem Baskowie wyglądają co raz gorzej, a tutaj kurs z dupy kompletnie. Owszem Athletic w tym meczu będzie atakował albo inaczej próbował grać atakiem pozycyjnym ale to jest woda na młyn dla Levante. Ekipa z Walencji to drużyna, która żeruje na innych. Jeśli popatrzymy na statystykę posiadania piłki, to ich średnia znajduje się na szarym końcu ligi i nie dochodzi nawet do 40% na mecz!!! Nie przeszkadza im to, by osiągnąć w tym czasie bilans wyjazdowy 3-2-1. Rywal gra, a Levante punktuje chciałoby się powiedzieć. Owszem ktoś powie, że nie mieli poza Barceloną trudnych rywali na wyjeździe ale mieli rywali, którzy potrafią grać piłką - Rayo czy Celta - a mimo tego punkty przywozili. Owszem w najbliższym spotkaniu zabraknie Davida Navarro, a to jednak mocny punkt obrony, aczkolwiek tutaj jest wybór, bo Caparros ma jeszcze Loukasa Vyntre i Hectora Rodasa, a obronę uzupełnią Juanfran - lewa obrona oraz Pedro Lopez - prawa obrona. Przed nimi zapewne dwójka mocno defensywnych pomocników - Diop i Sergio Pinto, a dalej trójka ofensywnych zawodników - Xumetra, El Zhar, Ivanschitz. Ciekawe kto zagra w ataku, bo zabraknie podstawowego napastnika - Baby. Mimo wszystko jednak w Levante, to nie strzelanie bramek, a obrona jest głównym atutem i na tym powinni się skupić i zrobią to.
Przejdźmy do gospodarzy, którzy co raz bardziej irytują swoją grą. Przede wszystkim problemem jest moim zdaniem obsada wielu pozycji. Na jakiej podstawie w składzie jest Iker Muniain, to nie wiem, bo to zdecydowanie najsłabsze ogniwo tego zespołu i fatalnie gra. Do tego nie mam i nie będę miał dalej zaufania, do Carlosa Gurpeguiego. Owszem zagrają ze słabym ofensywnie zespołem ale kontry będa goście mieli, a kapitan porusza się jak wóz z węglem albo żelbetonowy kloc, jak kto woli:razz: Wraca do składu Iturraspe i to będzie wzmocnienie, bo wraz z Mikelem Rico robią dobrą robotę. Ciekawe jak zagra Benat, bo z ławki jak wchodził, to było lepiej ale i tak uważam, że jego i Herrere stać na wiele więcej. Susaeta tak sobie ale najgorzej nie jest. O Muniainie napisałem, a i tak za dużo mu uwagi poświęciłem ale warto też zatrzymać się przy kolejnej &quot;gwieździe&quot; - Aritz Aduriz to kolejny zawodnik, który prezentuje się żałośnie, a mimo tego karnet na granie ma wykupiony. W tym czasie na ławce kolejne minuty spędza młody Guillermo, który gorzej od 32-letniego chłopa by nie zagrał, a może by pokazał się z dobrej strony. Jeśli chodzi o osłabienia, to zabraknie Balenziagi, który doznał kontuzji w Madrycie i zastąpi go Oscar De Marcos najprawdopodobniej, chociaż niektórzy mówią, że Unai Albizua może dostać szansę. Trochę to dziwi, tym bardziej, że w kadrze jest Enric Saborit ale widocznie już Valverde tęskni za Aurtenetxe...
Jak dla mnie Athletic ostatnio jest maga chaotyczny i nie podoba mi się kierunek, w którym zmierza zespół z Bilbao. Nie tak sobie to wyobrażałem i taki mecz, jak z Levante, to dla nich mega trudny orzech do zgryzienia, bo grają wolno i schematycznie, a Levante ze swoją obroną, takie ekipy szybko rozpracowuję i robi swoje konsekwentnie. Dlatego uważam, że remis jest w zasięgu gości, a po takim kursie, to grzech nie spróbować.
X2 @ 2,65 Bet365⛔2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 85

dominiknd

Użytkownik
dobre typy na strzelców jeżeli coś wpadnie to i myślę ze griezmann swoje dołoży i ogólnie warto chyba coś w stronę sociedad pograć.

od siebie dodam Real Sociedad +3 @ 1.55 Sportingbet 10/10 //⛔⛔ :? :;/: brak słów, przerwa :;/:
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
W Madrycie wysokie kursy na over. Nie mówię tu jednak o meczu na Bernabeu, a o starciu Getafe z Elche. Gospodarze 4 mecze bez overa - to sporo. Swoje dobre mecze przeplatają z bardzo przeciętnymi. Idąc tą drogą to dziś wypada ich dobry mecz. Przegrali w kiepskim stylu z Bilbao na własnym stadionie, a następnie przerwali dobrą passę meczów Villarrealu na własnym obiekcie. W ostatnim spotkaniu z kolei ulegli Valencii, która ma swoje problemy, a ten mecz był ultimatum dla Djukicia - albo wygrana albo banicja.
Elche też potrafi irytować, ale potrafi również zachwycać. Ostatnio ulegli Villarreal na własnym obiekcie po dość zaciętym pojedynku. Stroną lepszą w tym spotkaniu byli jednak goście. W meczu padła zaledwie jedna bramka, ale klarownych okazji nie brakowało (m.in poprzeczka Del Morala czy setki Uche). Do tego wszystkiego zabraknie środkowego obrońcy Lombana, a to może wpłynąć w pewnym stopniu na stabilność bloku defensywy. Wcześniej wspomnianego Del Morala również zabraknie. Gra on jednak wymiennie w zależności od dyspozycji więc to nie jest osoba nie do zastąpienia w zespole.
Getafe bez Colungi i Alexisa. Bez tego drugiego Getafe regularnie się musi przyzwyczajać. Jak nie kartki to kontuzja i tak wylatuje. Colunga to napastnik. Dobrze się odnajduje w tej drużynie. Dla zespołu zdobył 3 lub 4 trafienia. Jego miejsce zajmie Rumun Marica. Zdobył gola w meczu z Villarreal i było to jego pierwsze trafienie w barwach drużyny z Madrytu. Ciężko mi coś o nim powiedzieć. Zachował trzeźwość umysłu przy błędzie defensywy Villarreal. Zobaczymy jak zaprezentuje się tym razem.
Gram over znając styl obu drużyn. Getafe będzie wiodło prym w tym starciu. Stałe fragmenty są ich mocną stroną. Ciekawie może być po prawej stronie drużyny gości. Mocno ofensywnie grający boczny obrońca Suarez vs. doświadczony Roberto Lago. Tamtą stroną padnie gol. Nie wiem tylko w którą stronę. Z kolei z drugiej strony na lewej stronie obrony Getafe zagra Arroyo. Niezbyt pewny, a Fidel powinien nim nieźle kręcić. Wszystko jednak będzie uzależnione od wydarzeń boiskowych, bo znając życie to goście skupią się na kilku szybkich atakach, a Getafe będzie miało inicjatywę.
Getafe - Elche
Powyżej 2,5 gola 2,25 Bet365 ⛔ 1:1
Kto pierwszy zdobędzie 5 rzutów rożnych - Getafe 1,72 Bet365 ⛔

W ostatnim starciu spróbuję chłopaków z Rayo. Pozycja w tabeli nie jest adekwatna do tego co grają. Mówił o tym nawet sam Enrique i tu nawet nie chodzi o kwestię poprawności politycznej i cukierkowego pieprzenia. Ktoś kto oglądał mecz Rayo z Realem ten wie, że Vallecano powinno ten mecz przynajmniej zremisować. Brak czerwonej kartki, kilka kontrowersyjnych sytuacji wystarczyło. Mieli kilka ciekawych akcji i patrząc na kursy z Celtą to moim zdaniem warto zainwestować w dwójkę. Remisu nie biorę pod uwagę co wielokrotnie w starciach Rayo podkreślałem. Ktoś sobie pomyśli - Malaga wygrała z Rayo 5:0, Celta wygrała z Malagą 5:0 to Celta wygra z Rayo również. Niestety tak to nie działa.
Celta wygrała ostatnio w Sewilli, ale ten mecz to była jedna wielka kpina. Jeden z gorszych meczów jakie oglądałem w La Liga w ostatnim czasie. Jeśli były sytuacje to przestrzeliwane 10 metrów obok bramki. Strzelanie po autach, masa strat - na to się nie dało patrzeć. Celcie zdecydowanie brakuje stabilności. Początek mieli mocno poprawny, nawet dobry, a teraz to wygląda jak gra w marynarza.
Wygra ten co wygra walkę w środku pola. Celta z kontry niespecjalnie lubi grać. Wolą mieć piłkę, ale Rayo raczej wygra tą walkę. Czy u siebie czy na wyjeździe, oni zawsze grają tak samo. Dodatkowo w defensywie Celty zabraknie na chwilę obecną dwóch podstawowych obrońców - Cabrala i Aurtenetxe, spora strata.
Celta - Rayo
Rayo 3,80 Bet365 ✅ 0:2
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Celta - Rayo
over 2.5 @1.82 Pinnacle
⛔
W takich meczach nie gra się BTS, tylko over 2.5, bo tu over może być nabity przez jedną z drużyn. Obie grają ofensywnie, coś z pewnością wpadnie, pewnie z obu stron. Rayo ostatnio przycisnęli nawet Królewskich, Celta u siebie sobie nie radzi, ale w Andaluzji wypunktowali Malagę i Sevillę. Dziś możliwe przełamanie u siebie. Tak, początkowo miałem zamiar grać na Celtę, ale lepiej sobie jeszcze ich odpuszczę i poszukam tu goli. Obie defensywy osłabione i słabe. Drużyny starają się długo trzymać przy piłce, a więc tu powinien być szybki mecz i w związku licznych osłabień w obronie powinno paść minimum te 3 bramki.
 
M 135

mhm

Użytkownik
Drużyny starają się długo trzymać przy piłce, a więc tu powinien być szybki mecz
no chyba w takim wypadku wrecz przeciwnie?
Celta powinna sie przelamac bo graja dobrze a maja slabe wyniki, gram na ich zwyciestwo.
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Betis - Barcelona (0:2) 1:4✅
Połowa/Koniec: 2/2
Kurs: 1,70
Bukmacher: Millenium

Lider zagra z przedostatnią drużyną w tabeli. Jednakże boję się trochę zagrać handicapa gdyż mimo 19 miejsca w tabeli Betis wcale nie traci dużo goli u siebie. Może się okazać,że dostanie srogie baty od Katalończyków gdyż są cieniem drużyny z zeszłego sezonu, jednakże uważam, że najbezpieczniejszym typem z fajnym kursem jest prowadzenie do przerwy i zwycięstwo Barcy. Mistrzom Hiszpanii nie zawsze chce się rozkładać rywala na łopatki, jednakże zauważyłem jedną rzecz, że w wszystkich meczach ligowych na wyjeździe, które wygrali prowadzili już do przerwy, wyjątkiem był jedyny jak dotąd remis 0:0 z Osasuną. Dlatego sądzę, że Barca podtrzyma ten trend obejmie prowadzenie w pierwszej połowie i będzie chciała spokojnie kontrolować mecz.
Villarreal - Atl. Madryd 1:1 ⛔
Typ: Powyżej 2,5 gola
Kurs: 1,80
Bukmacher: Millenium

Spotkają się w tym meczu dwie ekipy grające fajną piłkę w tym sezonie, nie mające problemów ze zdobywaniem goli. Gospodarze nie zdobyli gola u siebie tylko w jednym meczu w tym roku ! A było to spotkanie z Getafe 0:2 - choć mimo, że grali od 39 minuty w osłabieniu mieli swoje szanse. Goście zaś wbijali bramki w każdym z 11 meczy w lidze w tym roku poza jedyną porażką 1:0 na stadionie Espanyolu. Jak dla mnie obie drużyny mają potencjał w ofensywie dlatego over powyżej 2,5 gola bardzo bardzo możliwy...
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
no chyba w takim wypadku wrecz przeciwnie?
Powinno być sporo miejsca, jak jedna drużyna straci piłkę, druga zrobi wysoki pressing w celu jej odzyskania. To, że tak grają nie znaczy, że będą w stanie się długo utrzymywać.

Jutro w południe na El Prat, Espanyol zmierzy się z Sevillą. Szykuje się ciekawy mecz, jednak goście na wyjazdach to ligowy przeciętniak. Aguirre specjalnie z Barcą oszczędził paru swoich kluczowych zawodników, którzy zagrają z ekipą z Andaluzji. Goście bez: Mbia, Trochowski, Gameiro, Rabello, Marin. Ten pierwszy, człowiek od czarnej roboty - ostatnio świetnie grał, będzie go bardzo brakować. Gameiro i Bacca porównywalny poziom. Pierwszy szybszy i nieco lepszy technicznie, drugi ma lepsze uderzenie z dystansu i lepszy w powietrzu. Espanyol jedynie bez Davida Lopeza. U siebie Papugi notują dobre wyniki. Przerwali serię Rojiblancos, Valencia i Athletic wyjechały z niczym. Dla mnie zdecydowanie zwycięstwo gospodarzy. Goście plątają się w defensywie. Brak łącznika, świetnego w odbiorze Mbii będzie odczuwalny.
Espanyol o1.5 @2.20 unibet ⛔
Barca powinna przybić piątkę Betisowi, który ma niezły szpital. Defensywa to tragedia.
Próbuję też zagrać undera w Walencji. Nietoperze będą musieli przedrzeć się przez mur Valladolid. U gości zabraknie Oscara, Manucho, Eberta, Pereza. Ofensywa trochę cierpi i nie sądzę, by zapędzali się do ataków. Valencia nie spisuje się dobrze. Będą mieć mękę.
Under 2.5 @2.22 marathonbet ⛔

Sądzę też, ze strata 4-tego Villarreal nie tylko pod względem punktów jest spora. Poziomem też odbiegają od Materacy. Goście osłabieni, bez Filipe i Godina, Mario Suareza i Cebuli. Nie ma co płakać, bo są wartościowi zmiennicy. Głodni gry są Insua, Toby, Raul Garcia/ Joshua, czy wracający po kontuzji Arda. Gospodarze bez Dos Santosa i mi to starczy by stawiać przeciw nim. Choć w kadrze figuruje więcej dobrych zawodników, to ten zawodnik jest kluczowy w układance Marcelino. Gospodarze grają dobry futbol, ale jeszcze nie są tak zdyscyplinowani jak goście. Zagrają ofensywnie, a Atleti to lubi.
DNB Atletico @1.53 bet365 /zwrot
Wszystko na odwrót.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Villarreal - Atl. Madryt
Atl. Madryt (DNB) kurs: 1,52 buk: Betclic ZWROT
Atl. Madryt kurs: 2,05 buk: Betclic ⛔ (edit: na własne życzenie mają remis. Minimalistyczna gra na utrzymanie wyniku - jak Atletico z poprzedniego sezonu)
Zgadzam się z przedmówcą. Nawet nie wiedząc o absencji Dos Santosa zdecydowałem się zagrać na gości. W mojej ocenie jest to w PD zespół, który ustępuje wyłącznie Barcelonie. Znakomicie poukładany, dotarty bez jakiś niespodzianek. Zaliczyli już co prawda wpadkę na wyjeździe, ale to było z Espanyolem, za 3 dni był mecz w LM. Po prostu zlekceważyli przeciwnika a i myślami byli wtedy gdzie indziej. To był zimny prysznic. Villareal nie mogą zlekceważyć, niespodzianka ligi zajmująca 4 miejsce u siebie ciężka do pokonania. To jak dla mnie takie francuskie Monako. Pamiętajmy jednak, że w poprzednim sezonie była to drużyna drugoligowa, nie jest ograna w najwyższej klasie rozgrywkowej, no do tego brak jakże ważnego Dos Santosa. Stawiam na zwycięstwo gości z Madrytu i nie zdziwię się jak nawet wygrają więcej niż 1 bramką. Zakład z podpórką mam już pograny na kuponie AKU, czystą 2 gram jako singla.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
ESPANYOL - SEVILLA
powyżej 11 rzutów rożnych bet365 1,95
Godzina 12:00
WYNIK:8⛔ Ostatnie mecze w La Liga (ilość rzutów rożnych ) :
-ESPANYOL :
W: Barcelona 11
D: Malaga 14
W: Levante 14
D: Atl.Madrid 6
-SEVILLA :
D: Celta V. 15
W: Real M. 3
D: Osasuna 12
W: Valladolid 11
Espanyol i Sevilla zaliczyli po jednym razie typ underowy 11kornerów na ostatnie 4 spotkania . Ale zaliczyli to z druzynami z ścisłej czołowki , bowiem do tej grupy doliczam jeszcze Barce . I właśnie w tych meczach trudno określić wynik rzutów rożnych ja tutaj celuje w over bo wydawać sie mogło ze wejdzie jak w morde strzelił ale zobaczymy jutro.

VILLARREAL - ATLETICO MADRID
powyżej 10,5 rzutów rożnych w meczu bet365 1,90⛔
Godzina 17:00

WYNIK :6 Ostatnie mecze w La Liga (ilość rzutów rożnych ) :
-VILLARREAL:
W: Elche 18
D: Getafe 17
D: Valencia 15
W: Bilbao 12

-ATL.MADRID:
D: Bilbao 3
W: Granada 10

D: Betis 11
W: Espanyol 6
Hmm , podtrzymanie dobrej passy Villarreal oraz przełamanie Atletico Madrid . Głównym powodem jest bardzo duża ilość rzutów rożnych w meczach których udziałem jest Villarrel .


 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Betis-Barcelona
Betis jest już praktycznie na ligowym dnie i dobrze odzwierciedla, to co się dzieje wśród Verdiblancos. Katastrofalna gra więc i wyniki cieniutkie. Do tego przeogromne kłopoty w defensywie. Chica, Perquis, Paulao, to zawodnicy których jutro nie zobaczymy, a są to podstawowi zawodnicy. Zatem obrona zapewne zagra tak: Steinhofer, Amaya, Figueras, Nacho. Takie zestawienie dość rzadko ma okazje ze sobą grać razem, a to nie dobrze świadczy. Barcelona jutro bez Pique i Busquetsa ale są zastępcy godni więc tutaj problemów nie ma, tym bardziej, że oni będą atakować więc ich tak problemy defensywne nie ruszają. Neymar i Alexis w formie, Messi niby w lidze nie strzela ale zawsze jest w stanie odpalić, a do tego cała gama innych zawodników, których można mecz w mecz wymieniać.
Nie widać jakichkolwiek przesłanek ku przełamaniu Betisu, a wręcz przeciwnie wygląda na to, że jutro Barca jak zagra w miarę skutecznie, to może sobie nieźle postrzelać na co liczę. 3 gole to nie jest dużo, a kurs naprawdę solidny i myślę, że spokojnie można grać.
Barcelona over 2,5 @ 1,83 Bet365✅1:4
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Dziś pewnie trochę popłynę z analizą, ale akurat mam wenę na pisanie. Napiszę tyle co wiem, a Wam będzie to osądzić. Zresztą typy zweryfikują po meczu.

Zdawało mi się, że Espanyol może być drużyną, która namiesza w lidze. W pierwszych meczach prezentowali bardzo ułożony futbol. Mieli pomysł na grę, a w składzie nie podejmowano nerwowych ruchów. Sytuacja finansowa jest jaka jest, ale czasami bida z nędzą bardziej spala zespół. Chyba największym zmartwieniem Aguirre było załatanie dziury po Verdu. Espanyol prezentuje typowy atak pozycyjny. U siebie zawsze są &quot;na górze&quot; co pokazał między innymi mecz z Atletico.

Derby sobie częściowo odpuścili i trener dał wolne kilku zawodnikom. Pośrednio zmienił taktykę, ale wiedział, że to akurat nie zaważy o wyniku. Z Malagą mecz był mocno przeciętny, a w meczu Levante miałem pograny over, ale nie sądziłem, że ogarną go sami gospodarze. Sędzia Muniz &quot;lodówka&quot; Fernandez mocno tam pomógł dyktując między innymi rzut karny za faul przed polem karnym.

Z Sevillą przegrać nie wypada. Dla mnie to co zagrali z Celtą to była istna patologia. Masa strat, nieudanych zagrań. Ta drużyna potrzebuje jeszcze z pół roku na zgranie, ale pytanie, czy Emery dostanie tyle czasu. Moim zdaniem ultimatum to derby rozgrywane w kolejce po przerwie na reprezentacje. Teraz nie ma m.in Gameiro. Kto wie czy Rakitić na ławce też nie usiądzie, bo jest zagrożony wykluczeniem z powodu kartek. Emery gada, że mecz z Espanyolem jest arcyważny, ale wiecie jakie jest pierdzielenie na zachodzie. Tu nikt nic nie mówi wprost.

Dla mnie to gospodarze nie powinni przegrać tego meczu. Sevilla na chwilę obecną nie jest solidną drużyną. Tam zaszło zbyt wiele zmian latem by teraz to wszystko spoić w 10 kolejek. Pozycja w tabeli jest w miarę adekwatna do tego co obecnie prezentują. Espanyol u siebie wiele bramek nie traci, wiele jednak też nie strzela. Remis to najgorsze co może trafić się w tym spotkaniu.

Nawet porażka z Espanyolem nie wyrzuci Emerego przed tak ważnym meczem. Najlepsze, najważniejsze, najwspanialsze derby w Hiszpanii to priorytet na ten moment. Nie wierzę, że wystawi Rakiticia w takim spotkaniu w pełnym wymiarze czasowym.

Espanyol - Sevilla
Espanyol -0,25 2,07 Bet365 ⛔ 1:3


W Walencji z kolei Djukić co i rusz ucieka spod topora. Przegrywają, wygrywają, przegrywają i tak w kółko. Nawet jak przegrywają to te mecze są tak przekonujące jak moja wychowawczyni w podstawówce. Jakieś 1,50 to śmiech na sali. Coś w stylu kursu jak dziś na Athletic Bilbao, chyba identyczna sytuacja. Może z tą różnicą, że Levante notuje lepsze wyniki od Valladolid.

Tak, wiem wiem. Goście znowu bez Eberta. Tak samo jednak było w meczu z Villarreal kilka kolejek temu, a jednak potrafili zdobyć swoje trafienie. Bolączką gości nie jest atak co słaba obrona. Ile to już razy dość rozpaczliwie gonili wynik. Z 0:2 na 2:2, cytując Janowicza HOW MANY TIMES?!

Mają trenera, który preferuje defensywny styl gry, ale tak naprawdę na nic to się zda. Proste jak cep rozwiązanie - over. Nietoperze tracą bramki z jakimiś zegarmistrzami ze Szwajcarii to i Valladolid coś strzeli. Swoje dorzucą gospodarze i jakoś ten wynik będzie wyglądał. Kurs na over nie wiedząc czemu poszedł w górę - to lubię. Wolę w górę, gdy ludzie liczą na under niż tendencja spadkowa na over i jakiś public bet czyt masówka. Zdecydowanie lepszy over niż win gospodarzy.

Valencia - Valladolid
Powyżej 2,5 gola 1,80 Bet365 ✅ 2:2



Atletico po raz kolejny mocno przeceniane. Na wyjeździe moim zdaniem pałera już nie ma. Remis bardzo możliwy. Sytuacja bardzo zbliżona do tej przed meczem z Espanyolem. Villarreal przegrał mecz z Getafe i już wielkie halo. Kolejne głupie błędy w defensywie i wynik był ustawiony. Zabraknie też Dos Santosa. Strata duża, ale ostatnie 2 mecze w jego wykonaniu były słabsze. Dużo bardziej podoba mi się Pereira, który ma motorek w dupie, a Uche gdyby był skuteczniejszy to mógłby dzielić i rządzić.

Atletico też będzie dość poważne osłabione. Zabraknie Filie Luisa, Godina i Mario Suareza. Zabraknie więc dwóch podstawowych obrońców i defensywnego pomocnika. Spora luka. Biorę też pod uwagę to, że Atletico na wyjazdach nie gra odważnie. Z Espanyolem mieli bardzo małą ilość sytuacji. Strzałów celnych też na lekarstwo o ile jakiekolwiek były.

Obie ekipy są w czołówce, mecz będzie wyrównany. Villarreal jest gospodarzem więc to spory atut, szczególnie w Hiszpanii. Może nie oglądam innych lig i po prostu tylko tak gadam, ale 3,50 na zwycięstwo 4 drużyny La Liga nad 2 siłą ligi to chyba przesada.

Atletico odważam się grać tylko w domowych bataliach. Na wyjazdach to zawsze 0:1, 0:2. Teraz liczę na jakiś remis albo nawet wygraną gospodarzy.

Villarreal - Atletico
Villarreal +0,5 1,70 Bet365 ✅ 1:1


Barcelonie zawsze trudno grało się na stadionie Betisu. Nawet jak ten grał w II lidze i starcia w Pucharze Króla zawsze były pasjonujące. Czego Betisowi brakowało w ostatnich meczach ligowych? Stabilizacji w obronie. Wraca więc Amaya i jakoś powinien to ogarnąć. Perquis jest kontuzjowany, ma rozwaloną szczenę w 2 miejscach, ale chyba niewiele to zmieni. Wolę już tego Amayę.

Kolejna sprawa to skuteczność. Ile sytuacji mieli w ostatnich meczach to głowa mała, a ile wykorzystali? Z Malagą (setki Moliny) i z Levante (zmarnowany karny Molliny) mogli wygrać. Jak widać wszędzie przewija się tu nazwisko tego jakże skutecznego w tym sezonie napastnika. Aż się prosi by powiedzieć &gt;&gt;&gt;TU&lt;&lt;&lt;

Na Barcelonę mobilizacja będzie. Podobnie jak na derby z Sevillą. To są mega ważne mecze w terminarzu tego zespołu. Pepe Mel takimi starciami może utrzymać sobie posadę. Nawet jak przegra z Barcą, ale w niezłym stylu to zawsze będzie coś.

Jedna z dobrych wskazówek na Katalończyków to szybki, niespodziewany atak. Wyjście na prowadzenie w pierwszych minutach, a później niech się dzieje. Spodziewam się takiego rezultatu. Barca na wyjazdach nie gra tak ja na Camp Nou. Niech się trochę pomęczą, a ludzie zgromadzeni na stadionie niech zobaczą dobre widowisko.

Betis całego meczu nie wytrzyma na jednym tempie, ale może wyjdą jakimś cudem na prowadzenie, ale później Barca i tak wyciśnie z nich soki. Kurs warty ryzyka moim zdaniem, bo nie jestem przekonany do grania wysokiego overu na wyjeździe na samą Barcelonę. Valencia, Rayo i Celta to ekipy, które dostały minimum 3 bramki od wyjazdowej Barcelony. Betis ma słabą obronę, ale u siebie stawią opór. Mówię Wam, nie wchodźcie w te overy wysokie. Jeśli już to pograjcie na cały mecz, bo Betis coś strzeli.

Betis - Barcelona
Barcelona wygra po przejęciu prowadzenia (tzn. będzie przegrywać i wyjdzie na prowadzenie) 6,50 Bet365 ⛔
 
madridista03 37

madridista03

Użytkownik
Villarreal - Atletico
Atletico wygra jedną bramką @3,75 Bet365

Jak Atleti gra na wyjazdach każdy widzi i nie ma się czym zachwycać i często to rywale kontrolują grę, a mimo to Atleti wychodzi z takich starć zwycięsko. Są skuteczni, wykorzystują to co mają i umiejętnie się bronią. Villareal gra dobrze u siebie, ale nie są nie do pokonania. Ostatnio ograni przez Getafe, Athletic i chociaż wynik z Valencią imponujący to na boisku takiej przewagi nie było. Atletico poza wpadką z Espanyolem i zdominowaniem Valladolidu mecze wygrywa mało przekonująco tzn jedną bramką. Brak Dos Santosa to duże osłabienie w ofensywie. Przekonująca wygrana Atletico bardzo mało prawdopodobna, a kurs 3,75 wygląda ciekawie. Oczywiście Villareal tanio skóry nie sprzeda, a obrona Atletico osłabiona to jednak pójdę w stronę Atletico, które musi zbierać pkt dopóki jest na fali. Real swój mecz już wygrał, Barca wygra, a Villareal chociaż stratę ma dosyć sporą to jednak ciągle jest zagrożeniem w tabeli. Typ dość ryzykowny, ale czy jest coś pewnego w tym meczu? Wszystkie rozwiązania możliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
yurand 230

yurand

Użytkownik
Betis - Barcelona
TYP: BTS - KURS: 1,73 ✅
BUK: MILENIUM

Wg mnie kurs za darmo... Czemu? Ponieważ Betis nawet wtedy gdy nie jest w najlepszej dyspozycji to potrafi strzelac bramki Barcelonie... Betis to nie przecież takie leszcze są. Ostatnio obie drużyny grały w maju, a Barcelona wygrała 4-2 u siebie. Poza tym wszystkie ostatnie 5 meczy między tymi drużynami kończyło się pewnym BTS-em... Betis trochę zaskakuje negatywnie, jednak muszą szukac tych bramek a co za tym idzie - punktów, bo są na ostatnim miejscu w PD. Kto wie czy Barcelona zmęczona po LM nie sprawi smutnej dla siebie niespodzianki, albo nie straci gola, mało tego, może nawet dwóch goli... BTS na podstawie, panowie. Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom