>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13. kolejka PGE Ekstraligi 14-16.08.2015

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Poki co oferta STS

Grudziądz - Toruń bieg juniorski 2 1,60✅
K.Larsen powyżej 7,5 pkt 1,70
T.Jędrzejak ponizej 7,5 pkt 1,60✅

kurs 3,82 po odjęciu podatku

Toruń w porownaniu z Grudziądzem wygląda bardzo mocno na pozycjach juniorskich i dzisiaj licze na 5-1 dla przyjezdnych. Paweł w formie więc pewnie wygra a Fajfer powalczy o 2 miejsce z Łęgowikiem. 4-2 na spokojnie Toruń zrobi.
Keni Larsen w wysokiej formie po kontuzji powrócił na tor. Dzisiaj w parze z juniorami więc na nich pkt nie będzie tracił. Rywale są w zasięgu Larsena więc o 8 pkt nie powinno być jakoś bardzo ciężko.
Jędrzejak u siebie na torze we Wrocławiu ma problem żeby przekroczyć taka linie a tutaj dochodzi wyjazd. W parze z Jensenem który bardzo dobrze zna tor w Gorzowie więc liczę że będzie w biegach przed Ogórem. Gorzów na swoim torze spasowany więc Jędrzejak naprawdę nie ma szans na zrobienie 8 oczek.
Taki tripelek z rana pograny.
 
cokano 18

cokano

Użytkownik
Widzę że ofertę Jędrzejaka już musieli zdjąć ???? O której najczęściej w niedzielę pojawia się oferta na stsie i fortunie?
STS z samego rana ma oferte. RADULA
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Bjerre - Larsen 1,68 @ Betsson
Tarnów (-18,5) - Rzeszów @ 1,85 Betsson
Krótko bo nie ma czasu w takie upały na forumkowanie ???? Zestawienie pierwszego h2h zbytnio nie rozumiem. Rzeszów dziś dostanie srogie lanie od Tarnowa i Larsenowi o punkty łatwo nie będzie. Co bieg będzie miał ciężkich rywali. Z drugiej strony Bjerre, który świetnie jeździ na domowym torze (średnia biegopunktowa ponad 2,1 pkt/bieg) dla którego będzie to jeden z łatwiejszych meczów w sezonie. No z kim on ma przegrywać? Z Lampartem, Baranem lub Ljungiem? Prędzej potraci na bonusach, choć &quot;10&quot; powinien spokojnie wykręcić. Larsen zapewne bieg więcej ale na niewiele się to zda. Duńczyk zresztą na wyjazdach jeździ przeciętnie (1,6 pkt/bieg)
Buczkowski powyżej 9 pkt @ 1,70 Betsson
Krzysiek ostatnio zadołował w Grudziądzu. W wygranym meczu z Wrockiem zdobył tylko 5 pkt. Dziś w parze z będącym w sztosie Okoniewskim, więc może potracić na bonusach. Ale mimo to gram over bo Buczek zazwyczaj u siebie robi swoje (2,1 pkt/bieg) + obawiam się Grudziądzanie będą musieli dziś często korzystać z taktycznych (kto wie czy Gollob w ogóle dziś coś pojedzie). W 6 startach nie powinno być problemu.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Wrocław + 8,5 @1,9 betsson 5/10⛔50-40 i Jensen traci punkt na kresce w ostatnim biegu..
Wrocław pokazał w Tarnowie,że nie jest tylko ekipą władnego toru. Janowski i Tai solidni liderzy,do tego Drabik i dziś liczę na dobry występ Liglada.Gorzów dalej ze swoimi problemami,nie zawodzi tylko Zmarzlik. Dziś mogą trochę stracić handicap własnego toru,bo mecz był zagrożony.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
A.Cyfer - M.Drabik 2 1,34✅
D.Jeleniewski - P.Przedpełski 2 1,35✅

Kurs 1,81 Betsafe✅

Cyfer u siebie na torze kilka pkt zazwyczaj zdobywa i dzisiaj z 3 oczka jest w stanie uciułać. Drabik ostatnio bardzo dobre zawody. Dzisiaj pewnie znowu pojedzie z 5x bo jeśli dobrze wejdzie w mecz to napewno będzie zastępował kolegów a ma kogo. Liczba startow po stronie Drabika jak i aktualna forma.
Jeleniewski dzisiaj w parze z Gollobem ale czy On pojedzie? Ogólnie forma Jeleniewskiego mocno przeciętna. Na swoim torze ma średnią tylko 1,318 na bieg a śr mecz 2,60... Paweł powraca do swojej optymalnej dyspozycji. Wczoraj kapitalny występ podczas IMŚJ i wygrana. Paweł ma średnią wyjazdowa 1,565 pkt na bieg. Dzisiaj spory handicap bo jedzie w biegu juniorskim i spodziewam się 3pkt. Dodatkowo pewnie pojedzie oprócz swoich biegów jeszcze z 2 biegi więcej.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Zmarzlik - Woofinden 1 za 1,50
Gorzów 1,25

Milenium
Na szybko.

Bartek u siebie jest królem i biorąc pod uwagę lekki spadek formy u Woffiego, powinien go kilkoma oczkami objechać. Do tego zwycięstwo Gorzowa, który ucieka od barażu.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Przedpełski - Jeleń @1,35 betsafee
Kurs słabiutki, ale dziwne zestawienie pary. Wydaje mi się, że nawet tylko przy 3 startach Pawła okaże się lepszy od Daniela. Młodzieżowiec z Torunia powinien wygrać bez problemów wyścig juniorów, później w 7 spotyka się z Danielem, a w 12nastym z Nowakiem. 5 oczek to minimum co zrobi... A kto wie, może i zastąpi np Gomólskiego i dostanie bieg w 14nastym i zrobi 10 oczek?
Ile jest w stanie zrobić Jeleniewski? Myślę, że 2-3 oczka, a i do zmiany będzie pierwszy... a jak nie on to Tomek. Jeśli będą jechały taktyki to albo za Jelenia, albo za Tomka, a wtedy Danielowi będzie jeszcze trudniej o punkty.
Buczek powyżej 9 @1,70 betsafee
Artiom i Buczek to trochę mało by postraszyć Toruń. Wydaje mi się, że goście za pomocą wyrównanego składu + lepszej juniorki spokojnie odskoczą na 6 oczek, a wtedy zaczną się taktyki i Krzysiek jak i Artom pojadą 6x. 9 oczek mamy zwrot, 10+ zwycięstwo, a przy 5-6 startach jest to do wykonania.
Taka informacja podobno Pavlic jest w Grudządzu...

Dla mnie to i tak bez różnicy czy jedzie Gollob czy nie. Jak pojedzie to ile zrobi oczek 4-5? Pewnie to i tak o 4 więcej o Juricy : D.

Poważnie to Toruń jedzie o playoffy, a Grudziądz &quot;o utrzymanie&quot;. GKM spadł po meczu w Rzeszowie i zawodnicy dobrze o tym wiedzą. Jadą by się godnie pożegnać z kibicami. Mecz będzie ciekawy, ale to goście są faworytem bez dwóch zdań. Lepsza juniorka, wyrównany skład. U gospodarzy co mamy? Artom i Buczek ok pewniaki, a Okoń może zrobić zarówno 4 oczka jak i 12... Gollob to samo. Jelen czy Pavlic szkoda gadać, nie nadają się na E ligę. Miedziaki, Gomólskie czy Holdery na betonie swoje zrobią. Doyle w super formie, juniorzy lepsi. Widzę tutaj tylko zwycięstwo gości.

GKM - Toruń @2,05 Expekt @1,85 Betsafe
.
PUK +1 - MJJ @1,53 B365
Spokojnie to nie pomyłka, dodatnie handi na PUKA? O wow! Chopaczyna zrobi dziś dwucyfrówkę jeszcze do tego prze &#39;remisie&#39; mamy handi +1. Pobrałbym nawet po @1,4 sorry, ale może i MJJ jeździł w Gorzowie, ale bez przesady. PUK u siebie nie powinien zawieść w tak ważnym meczu.
I Liga
Jędrzejewski -3 - Kuciapa @1,66 b365
Marcin ma super sezon, szczególnie mocny jest w meczach u siebie. Dzisiaj bydgoska Polonia podejmie Kraków. Goście teoretycznie mają szanse na playoffy, ale to musieli by dziś stanąć na żęsach by wygrać na tak trudnym terenie. Gospodarze to 5 równych zawodnikow ze średnią po ok 2pkt/bieg. Goście mają na pozycjach seniorkich spore luki. Największą z nich jest Macik Kuciapa, który na wyjazdach jeździ nie słabo, a wręcz fatalnie... sorry ale Jędrzejewski powinien pokryć te handi spokojnie po 2 wyścigach. Maciek jak będzie jeździł jak jeździ to dziś po 2 biegach idzie pod prysznic.
Watt poniżej 12 @2 b365
Trochę za wysoka ta linia punktowa. Ja na ich miejscu dałbym 10 po kursie 1,72 - 1,66. Watt dziś zapewne 6 startów, ale jego forma nie jest jakaś mega. Jedzie dobrze, robi swoje, ale szału nie ma. Karpow jest od niego pewniejszy, a linia 11 oczek. 12 to w mojej ocenie za dużo. Nie twierdze, że pojedzie fatalnie zrobi 6 oczek, ale 10. Gospodarze to silna 5 zawodników na swoim torze i każdy z nich może mu zabrać punkty.
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Panowie nie jestem specjalistą, ale chyba ten handi na Rzeszów to trochę za wysoki. OK nie będzie Kildemana, ale pamiętajmy, że najprawdopodobniej będzie ZZ. W składzie Rzeszowa, jest paru chłopaków z historią występów w Tarnowie i chyba będą potrafili nawiązać walkę. Wczoraj widziałem w SEC Vaculika i Kołodzieja i szału nie było. Moim zdanie Tarnów oczywiście wygra, ale czy 20? Ponadto weźcie pod uwagę, że Hancock najprawdopodobniej pojedzie 6 razy, a w razie dużej przewagi może być jako taktyczna i wydaje mi się, że około 12 punktów zrobi. Wynika z tego, że aby pokryć handi Rzeszów musi zrobić wynik w okolicach 36 punktów czyli pozostali zawodnicy 24 oczka czy to jest niemożliwe? Co o tym sądzicie?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Koza - Rempała 2 @1,43 betsafe ✅ 4-12

Niedawno łapałem jeszcze @1,65, ale ten kurs w sumie też do grania, do jakiegoś dubla. Jak dla mnie mocny typ. Rempała od małego uczył się jeździć na tarnowskim torze, jest praktycznie wychowankiem Unii (choć licencję zdawał w barwach Stali). Krystian czuje się bardzo dobrze na tamtejszym owalu. W MDMP komplet 21 punktów (choć obsada nie była jakoś mocna), w LJ 9 punktów w 4 startach (tylko pierwszy bieg nie wyszedł, potem wygrał z Drabikiem). Dodatkowym argumentem dla tego typu fakt braku Kildemanda i jazda za niego prawdopodobnie Jabłońskiego, którego zapewne Rempała będzie zastępował, więc tu może będzie 1 albo 2 dodatkowe starty. Koza swoje jedzie, nie ma jakiegoś szału, jednak uważam że w starciu z Rempałą, któremu ojciec przygotuje zapewne bardzo dobre silniki po prostu zdobędzie mniej punktów.
OK nie będzie Kildemana, ale pamiętajmy, że najprawdopodobniej będzie ZZ.
Żadnego ZZ nie będzie bo po prostu być nie może. Jedzie zapewne Jabol. A handi spokojnie do pokrycia, bo w Stali będzie tylko Hancock i może Larsen i Rempała coś dołoży.
edit:
Rempała +2 @1,66 w bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Za Kildemanda nie może być z/z kolego, druga rzecz to Rzeszów jedzie o nic, ja na miejscu sztabu szkoleniowego puścił Czaje i Rempałe po 5-6x, a nie robił taktyki Hancockiem.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Panowie nie jestem specjalistą, ale chyba ten handi na Rzeszów to trochę za wysoki. OK nie będzie Kildemana, ale pamiętajmy, że najprawdopodobniej będzie ZZ. W składzie Rzeszowa, jest paru chłopaków z historią występów w Tarnowie i chyba będą potrafili nawiązać walkę. Wczoraj widziałem w SEC Vaculika i Kołodzieja i szału nie było. Moim zdanie Tarnów oczywiście wygra, ale czy 20? Ponadto weźcie pod uwagę, że Hancock najprawdopodobniej pojedzie 6 razy, a w razie dużej przewagi może być jako taktyczna i wydaje mi się, że około 12 punktów zrobi. Wynika z tego, że aby pokryć handi Rzeszów musi zrobić wynik w okolicach 36 punktów czyli pozostali zawodnicy 24 oczka czy to jest niemożliwe? Co o tym sądzicie?
Za Kildemanda pojedzie prawdopodobnie Ljung, ZZ nie może być. Baran i Lampart są w stanie pojechać na 0. Larsen wątpię, żeby uciułał więcej jak 9. Linia więc wystawiona optymalnie, na pewno nie za wysoko. Fakt, że poszczególni zawodnicy Tarnowa ostatnio w niezbyt dobrej dyspozycji, ale u siebie są zawsze mocni, IMO pokryją ten handi.
Ja znalazłem inny ciekawy typ z tego meczu:
Koza - Rempała @2,6 Betsson ⛔ //wtopa, przepraszam najmocniej, jeśli ktoś zaufał.
Młodzieżowiec Tarnowa ostatnio na swoim torze przywiózł 6 punktów i myślę, że to zwiastun powrotu do niezłej dyspozycji. Wiadomo, że walki z Hancockiem nie nawiąże, ale już Baranów czy Lampartów może powieźć. Rempała też ostatnio nieźle, ale on z Bjerre, Madsenem czy nawet Mroczką zadanie będzie miał o wiele trudniej. Ja tu widzę duże value, kurs zdecydowanie przesadzony, nawet jeśli Rempała miałby tu pojechać z 4-5 biegów.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Rzeszów pojedzie, bo po pierwsze to derby, a po drugie to mogą jeszcze uniknąć meczów barażowych.
Tak, ale musielibyśmy wygrać, a bez PK to jest praktycznie niemożliwe w starciu z taką mocną seniorką Unii. Dodatkowo do PO potrzebne byłyby jeszcze 56 punktów z Gorzowem.
 
shl-hokej 224

shl-hokej

Użytkownik
Jeśli Gorzów dzisiaj by przegrał, to wystarczy ich objechać w przyszłym tygodniu. Jeśli wygrają, to tak jak piszesz musielibyśmy wygrać z bonusem, a to mało realne.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Taka informacja podobno Pavlic jest w Grudządzu...
Dla mnie to i tak bez różnicy czy jedzie Gollob czy nie. Jak pojedzie to ile zrobi oczek 4-5? Pewnie to i tak o 4 więcej o Juricy : D.
Poważnie to Toruń jedzie o playoffy, a Grudziądz &quot;o utrzymanie&quot;. GKM spadł po meczu w Rzeszowie i zawodnicy dobrze o tym wiedzą. Jadą by się godnie pożegnać z kibicami. Mecz będzie ciekawy, ale to goście są faworytem bez dwóch zdań. Lepsza juniorka, wyrównany skład. U gospodarzy co mamy? Artom i Buczek ok pewniaki, a Okoń może zrobić zarówno 4 oczka jak i 12... Gollob to samo. Jelen czy Pavlic szkoda gadać, nie nadają się na E ligę. Miedziaki, Gomólskie czy Holdery na betonie swoje zrobią. Doyle w super formie, juniorzy lepsi. Widzę tutaj tylko zwycięstwo gości.
GKM - Toruń @2,05 expekt @1,85 betsafe
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Grudziądz - Toruń 2 @ 2,05 Expekt ⛔ 49-41 Doyle i Łaguta żenada :zoltakartka:

Szczerze mówiąc wczoraj jak rozpisywałem sobie dzisiejsze mecze to myślałem że będzie max 1,6 na Toruń, także taki kurs biorę z pocałowaniem ręki. Kim ma Grudziądz straszyć? Buczek i Artem to pewniaki ale reszta niekoniecznie. Okoń ok ma starty dobre, na betonie ważne, ale dzisiaj w każdym biegu ma zawodnika który może go spokojnie objechać. Gollob ma jeszcze kontuzję i niech dziad odstawi taki sam numer jak w Kumlii. Juniorka i Jeleń bez komentarza. Toruń ma teoretycznie 3 liderów jednak zdaję sobie sprawę że każdy z nich jedzie poniżej oczekiwań. Nie mniej są w stanie objeżdżać Grudziądzan. Gomólski na betonie w Tarnowie wychowany. Miedzak coś dorzuci. Do tego niebo lepsza juniorka. Pojadą z nimi.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Koza - K. Rempała - 1 @3.2 Betsson
Koza - K. Rempała+1.5 - 2 @1.65 B365
Można się zabawić.
Poza tym dobrze wygląda Toruń. Warto złapać Apatora. Przewaga na juniorce, GKM już praktycznie w I lidze. Holder, Grisza powinni swoje dzisiaj zrobić. Co prawda Doyle ma zadyszkę, ale poniżej 8 pkt nie powinien zejść. Adrianek coś tam dołoży. Będzie wyrównany mecz, ale grudziądzki tor nie jest problemem dla torunian. Widzę tu jakieś 48:42 dla ekipy z Grodu Kopernika
E: Widzę szybkie korekty w Betsson na Toruń i Kozę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Teoretycznie Tomek mógłby po występie w Landshut walczyć o dobre miejsce w SECu, a to wiadomo prestiż i zawsze mówił że jedyne co mu brakuje w karierze to właśnie SEC. Jednak pojechał tam tylko podpisać listę startową, aby nie zostać ukarany i pojechać w dzisiejszym ważnym meczu ???? Kibice w Grudziądzu na pewno to docenią.
Gram dzisiaj z bet365:
Iversen(+1) - Jensen (-1)
Tarnów -16
Grudziądz - Toruń 2
Analiza jak zjem obiad.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom