>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13. kolejka Bundesligi (1.12 - 3.12.2023)

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Stuttgart - Werder
Typ: Guirassy strzeli
@1.67 Fortuna

Dwudziestosiedmioletni Gwinejczyk Serhou Guirassy rozgrywa właśnie swój sezon życia. Jego Stuttgart jest obecnie na mocnej, trzeciej pozycji w Bundeslidze, a sam jest absolutnym trzonem drużyny mającym na koncie już 15 goli w tym sezonie. Drugi pod tym względem w teamie, Deniz Undav, ma ich siedem, a kolejni - trzy i mniej. To pokazuje kto strzela i kto w dużej mierze przyczynia się do sukcesów. Oczywiście na sukces pracuje cała drużyna, ale ktoś musi te sytuacje wykańczać. Gdyby nie Kane ze swoją jeszcze bardziej wybitną formą, to Guirassy byłby silnym liderem strzelców w niemieckiej najwyższej klasie rozgrywek. Dziś ma do rozegrania spotkanie z relatywnie niewymagającym rywalem. Sądzę, że dorzuci kolejne trafienie do swoich naprawdę solidnych statystyk.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2120
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
M gladbach - Hoffenheim
M gladbach / BTTS @ 3.25 Fortuna



Spotkanie 11-ej (13 pkt.) z 6 -stą (20 pkt.) ekipą Bundesligi. Gospodarze z domowym bilansem 2-1-3 nie błyszczą , ale jedyne dwie ligowe wygrane odnieśli w ostatnich meczach ( 4:0 Wolfsburg , 2:1 Heidenheim ) dokładając w międzyczasie kolejne zwycięstwo nad Heidenheim (3:1) w ramach POK. Tak więc widać że domowa forma lekko wzrasta.

Hoffenheim po imponującej serii 5-ciu ligowych wygranych na wyjeździe z rzędu , w ostatnich dwóch delegacjach nieco spasowało przegrywając w ramach POK w Dortmundzie 1:0 i remisując wyjazdowe starcie w Augsburgu 1:1. Oczywiście nie oznacza to że nagle przestanie punktować w lidze w delegacjach gdzie jeszcze nie przegrało (5-1-0) , jednak być może ta wcześniejsza seria zwycięstw już nie będzie tak prosta do powtórzenia. Gdy dołożymy do tego 2 domowe spotkania bez wygranej okazuje się że nie zdołały "Wieśniaki" zwyciężyć w żadnym z ostatnich 4 -ech spotkań (3 - Bundesliga ; 1 - POK). Należy jednak pamiętać, że przez większą część poprzedniego sezonu drużyna walczyła ze spadkiem, a ostatecznie Pellegrino Matarazzo zapewnił im bezpieczeństwo w ostatnich tygodniach sezonu.

Kadrowo - Gladbach pozostanie bez Tony'ego Jantschke, Lukasa Ullricha, Ko Itakury, Hannesa Wolfa i Jonasa Omlina z powodu kontuzji, natomiast Stefan Lainer będzie niedostępny ze względu na zdiagnozowanego u niego raka węzłów chłonnych na początku tego roku. Theoson Siebatcheu zszedł z boiska w czasie pucharowego starcia w Dortmundzie i jest mało prawdopodobne by wystąpił dzisiaj. Tymczasem Hoffenheim zamelduje się bez Grischy Promela, ponieważ pomocnik otrzymał piątą kartkę w sezonie w meczu z Mainz. Florian Grillitsch najprawdopodobniej zastąpi Promela który opuści jeden mecz z powodu zawieszenia . Stanley Nsoki, Mergim Berisha, Marco John i Dennis Geiger pozostaną na ławce rezerwowych co oznacza, że Matarazzo raczej nie dokona żadnych innych zmian w składzie, który w ostatnim meczu zdobył punkt w meczu z Mainz.

Generalnie mimo że większość obserwatorów typuje w tym meczu gości jako kandydata do wygranej , ja idę w odwrotnym kierunku licząc na zwycięstwo nieźle grających ostatnio w domu miejscowych. Bezposredni bilans h2h spotkań rozgrywanych na Borussia - Park w ostatnich dwóch sezonach to 5:1 i 3:1 na rzecz gospodarzy. Liczę że i tym razem będzie podobnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3169
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Borussia Mönchengladbach vs TSG Hoffenheim
Typ: Alassane Plea + Maximilian Beier strzelą gola
Kurs: 6.50🔴
Bukmacher: ComeOn
Post w dziale:
Analiza:


Źrebaki typowo dla siebie nie utrzymały dwubramkowego prowadzenia. W „derbach Borussii” dzisiejsi gospodarze prowadzili już 2:0, aby ostatecznie przegrać 2:4. Szkoda, bo była szansa, aby urwać punkty faworytowi, ale w tym sezonie już kilka razy oglądaliśmy taki obrót spraw w meczach z udziałem ekipy z Mönchengladbach. Jest jednak widoczny progres w grze podopiecznych Gerardo Seoane i przede wszystkim podobać może się młody jeszcze Rocco Reitz, który miał być odstawiony na boczny tor i grywać w rezerwach. Pomocnik ten wykorzystuje swoje szanse i pożegnanie Kouadio Kone nie będzie bolesne w zimie bądź lecie.

Przeciwnikiem Źrebaków będzie Hoffenheim, które jest zawiedzione wynikiem z Mainz. Pojawiło się wiele szans, aby sięgnąć po 3 punkty, ale liczne bloki, słupki, poprzeczki oraz parady bramkarskie rywali zadecydowały o podziale oczek. Gra przyjezdnych jest naprawdę przyjemna dla oka i klub z Sinsheim tworzy sobie wiele sytuacji. Ofensywa to jest coś, co ma charakteryzować gości i wiele bramek pada w spotkaniach z udziałem tej ekipy. Do pierwszego składu wrócił Andrej Kramarić, co jest ważną informacją dla TSG. Czy doczekamy się festiwalu bramek w Mönchengladbach?

Ze wszystkich meczów 1. Bundesligi najwięcej goli spodziewam się właśnie w Mönchengladbach. Oba kluby są mocno ofensywnie nastawione i liczę na wiele bramek. Jeżeli spojrzymy w bezpośrednie starcia, to BTTS był pokryty w 7/7 przypadkach. Mam nadzieję, że Maxi Beier się przełamie a do niego dojdzie Alassane Plea, który ma coś do udowodnienia. Dwójka ta z pewnością będzie miała kilka okazji, aby cieszyć się z trafień.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Borussia Mönchengladbach vs TSG Hoffenheim: BTTS @1.35✅
VfL Bochum vs VfL Wolfsburg: powyżej 8.5 rzutów rożnych @1.45✅
RB Lipsk vs FC Heidenheim: powyżej 7.5 rzutów rożnych @1.38✅
VfB Stuttgart vs Werder Brema: Stuttgart powyżej 1.5 gola @1.36✅
AKO bez podatku @3.67 TOTALBET ✅


Przenosimy się do Zagłębia Ruhry i tutaj miejscowy Bochum podejmie Wolfsburg. Gospodarze sięgnęli po punkt w rywalizacji z beniaminkiem z Heidenheim i może to być ważne oczko w kontekście walki o utrzymanie. Taki jest też cel VfL na tę kampanię. Nie ma co ukrywać, że w niemieckiej ekstraklasie projekt ten jest jednym z najbiedniejszych, ale za to kibice tworzą gorącą atmosferę. Dzisiaj piłkarze Bochum mają nadzieję na zwycięstwo, ale zadanie nie będzie łatwe, ponieważ zawitają Wilki. Przyjezdni mają patent na Byki z Lipska i po raz drugi w tych rozgrywkach udało się pokonać ten zespół. Niko Kovac cały czas zachowuje swoją posadę, chociaż wiele plotek pojawia się w związku z jego zwolnieniem. Jeżeli były menadżer Eintrachtu Frankfurt, czy też Bayernu Monachium pragnie mieć spokojną zimę, to potrzebna jest seria zwycięstw do końca roku kalendarzowego. Czy ona rozpoczęła się tydzień temu?

Zainteresował mnie typ na rzuty rożne w tym meczu. Zdecydowałem się na próg 8.5 kornerów. Jedni i drudzy potrafią wykręcać niezłe liczby w tym aspekcie. Bochum w roli gospodarza pokrywał nasz próg w 5/6 przypadkach a Wolfsburg w delegacjach w niedawnych 3 starciach z rzędu. Jedni i drudzy potrzebują kompletu punktów jak tlenu, dlatego liczę na ofensywne widowisko.

Czas na Lipsk i na rywalizację Byków z beniaminkiem. Gospodarze dzielnie walczyli z Manchesterem City, prowadząc nawet 2:0. Niestety rywale doprowadzili do remisu, a potem wyszli na prowadzenie i ostatecznie komplet punktów pozostał w Anglii. Awans do fazy pucharowej w Lidze Mistrzów jest już zagwarantowany, potrzebna jest poprawa wyników w lidze, bo nie są one zbyt optymistyczne. Dzisiaj nadchodzi ku temu dobra okazja i należy spodziewać się zmotywowanych Byków. Do Lipska zawita Heidenheim, które jest skazywane na pożarcie. Przyjezdni znajdują się jednak w korzystnej dla siebie sytuacji i postarają się powalczyć z faworytem. Na ten moment beniaminek jest na 13. pozycji i przewaga nad strefą spadkową o 2 oczka. Urwanie, chociażby jednego punktu gospodarzom będzie uznane za sporą niespodziankę. Co pokaże outsider?

Miałem tutaj dylemat, czy zaproponować over 2.5 gola, czy 7.5 kornerów. Zdecydowałem się na to drugie i pobieram rzuty rożne. Gospodarze i goście to bardzo overowe ekipy pod tym względem i notują wysokie liczby stałych fragmentów gry. Jeżeli zerkniemy do statystyk, to RB Lipsk u siebie pokrywało naszą linię w 3 spotkaniach z rzędu, a Heidenheim w każdym starciu tego sezonu niezależnie czy w domu, czy też na wyjazdach. Uważam, że próg jest niski i jak najbardziej do pokrycia.

Sobotni Topspiel będzie starcie Stuttgartu z Werderem Brema. Gospodarze cały czas utrzymują się w czubie niemieckiej ekstraklasy i pomimo kontuzji Serhou Guirassy podopieczni Sebastiana Hoeneßa byli w stanie regularnie punktować. Deniz Undav stał się świetnym następcą i ciekawy jestem, jak ten młody szkoleniowiec poukłada swój zespół. Dobrze byłoby zagrać na dwójkę napastników, mając takich świetnych snajperów. Dzisiaj nadchodzi szansa zmiany swojej formacji, bo do Stuttgartu zawita Werder. Przyjezdni musieli uznać gorzki smak porażki z Bayerem Leverkusen. Przegrana była w pełni zasłużona i widzieliśmy różnicę klas. Szkoda, bo Werder to solidna marka u naszych zachodnich sąsiadów i dobrze byłoby, aby takie firmy pozostały w 1. Bundeslidze. Outsider jest skazywany na niepowodzenie w rywalizacji z VfB. Czy goście zaskoczą faworyta?

Patrząc na to, jak Stuttgart prezentuje się w ofensywie, a jak Werder w defensywie, to nie pozostało mi nic innego, jak zaproponować 2 gole VfB. Spodziewam się dzisiaj grą dwójki napastników u gospodarzy, co dodatkowo wzmocni atak faworyta. Stuttgart u siebie za każdym razem cieszył się z minimum 2 trafień w tym sezonie. Ekipa z Bremy często traci przynajmniej 2 bramki. Mam nadzieję, że skuteczność utrzyma się na wysokim poziomie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2029
bombi1945 14,6K

bombi1945

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund
Typ: 1/BTTS/+2.5
Kurs: 2.70
Bukmacher: Superbet


Zgodnie z przewidywaniami sypnęło nam bramkami podczas wszystkich czterech wczorajszych spotkań w Bundeslidze. Patrząc na pary trzech niedzielnych potyczek, ta wysoka średnia ma spore szanse utrzymania.

Najciekawiej zapowiada się naturalnie rywalizacja na BayArenie. Wobec odwołanego starcia Die Roten z Unionem gospodarze mają wielką szansę na odskoczenie od aktualnych mistrzów kraju aż na pięć oczek. Zadanie nie będzie należało do najłatwiejszych, bo BVB powoli wraca chyba na dobre tory, ale ten, kto choć raz miał okazję śledzić poczynania podopiecznych Xabiego Alonso, ten wie, że tę ekipę stać absolutnie na wszystko.

Aptekarze mają za sobą sześć meczów rozegranych na własnym obiekcie. Sposobu na pokonanie Grimaldo i spółki nie znalazło ani RB Lipsk, ani też Koeln czy Freiburg. Według mojej skromnej opinii podobny los czeka także Borussię Dortmund.

Druga najlepsza ofensywa w całej niemieckiej ekstraklasie powinna udowodnić, że pozycja lidera stawki nie jest dziełem przypadku. Czy przyjezdni podejmą jakąkolwiek walkę? Zapewne tak. Finalnie to jednak Bayer będzie cieszył się ze zwycięstwa.
 
N 349,2K

niewierny-janek

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund
over 3,5 gola, obie strzelą i over 7,5 rzutów rożnych @2,80
Superbet

Dzisiejsze stracie Aptekarzy z gośćmi z Dortmundu to niewątpliwie hit 13. kolejki Bundesligi. Wszakże spotyka się lider tabeli z aktualnie 5. drużyną ligi. Jestem podobnego zdania co kolega wyżej, że zobaczymy ciekawe spotkanie z wieloma bramkami z obu stron. Jednak nie pokuszę się o wskazanie zwycięzcy tej rywalizacji. Bayer nie przegrał do tej pory w Bundeslidze i legitymują się bilansem 11-1-0, jednak kiedyś ta passa się skończy i kto wie czy nie właśnie dziś. Początkowo chciałem grać sam over 3,5 ale nie wierzę w 4:0 w żadną ze stron, dlatego podbiłem ten kurs bramkami po obu stronach oraz rzutami rożnymi, których również nie powinno zabraknąć. Over 3,5 gola Bayer pokrywał w 6/12 przypadków a Borussia w 7/12 przypadków, btts w meczach gospodarzy to 58,3 % skuteczności a w przypadku gości aż 66,7%. Co do rzutów rożnych to linia jest bardzo skromna, a obie ekipy grają dość ofensywnie i potrafią je nabijać, w tym sezonie Bayer w meczach domowych ma średnią 7,83 rr a Dortmundczycy w delegacjach wykonują średnio 4 rr na mecz. Reasumując liczę na ciekawe spotkanie okraszone wieloma bramkami oraz sytyacjami podbramkowymi, również sprawa zwycięzcy w mojej ocenie jest sprawą otwartą.
 
Ostatnia edycja:
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund
Typ over 2.5 @ 1.43 // Superbet
Typ BTTS - Tak @ 1.50 // Superbet

Bayer póki co jest nie do zatrzymania, bilans jedenastu zwycięstw i zaledwie jednego remisu jest tego najlepszym dowodem. Dzisiaj zmierza się z ekipą BvB, która w tym sezonie nie błyszczy formą. Stać ich na dużo lepsze rezultaty niż notują. W ostatnich starciach zanotowali po dwie wygrane i przegrane, a także raz zremisowali.

Duży atut Aptekarzy to gra w ofensywie. Nie mają najmniejszych problemów z kreowaniem okazji do strzelania bramki. Pod tym względem spisują się bardzo dobrze. W ostatnich potyczkach rozbili chociażby Werder, czy Union. A patrząc na grę w ofensywie tego zespołu to na pewno mają kim straszyć, ponieważ szansę na grę od pierwszego gwizdka mają chociażby: Boniface, Grimaldo, czy też Hofmann i Frimpong.

Takiej regularności nie można spodziewać się po drużynie przyjezdnych, ale na możliwości na pewno mają, co zresztą pokazali w dwóch wcześniejszych potyczkach, bo pokonali chociażby Źrebaków oraz Milan w Lidze Mistrzów. W porównaniu do gospodarzy BvB spisuje się znacznie słabiej w defensywie. Licząc wszystkie rozgrywki to w zaledwie jednym spotkaniu na wyjeździe udało im się zachować czyste konto! Jeśli idzie o ofensywę to na pewno mają kim straszyć, bo szansę na grę od pierwszej minuty mają chocazby Brandt, Fulkrug, Malen, czy też Reus.

Reasumując, zapowiada się dosyć ciekawe spotkanie, w którym jestem przekonany, że bramek nie zabraknie. Obie drużyny mają spory potencjał, a także możliwości. I jeśli zagrają na swoim poziomie to jestem przekonany, że bramki tutaj padną z jednej, ale i drugiej strony.
 
Chlopaknaopak 100,7K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Bayer Leverkusen- Borussia Dortmund
Godzina 17:30
Typ- obie strzelą TAK
Kurs- 1.50
Bukmacher - Superbet

Dziś wielkie widowisko na Bayarena w Leverkusen. Miejscowy Bayer podejmie Borussie. Obie ekipy w świetnej formie, obie ekipy wygrały swoje mecze w pucharach. Borussia wygrała na wyjeździe z Milanem 3:1 a Bayer pokonał Hacken 2:0 i awans z grupy też już zapewniony. Oba zespoły przystąpią bez większych osłabień do tego meczu. Bayer zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 34 punktów a Borussia jest piąta z dorobkiem 24 punktów. Oba zespoły mają piłkarzy do strzelania bramek i oby to było świetne widowisko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +243
lukas88 308,2K

lukas88

Forum VIP
Bayer- BVB
Typ: under 3,5
Kurs: 1,82

Fortuna

Ja tutaj nie widzę za bardzo overa. Mecz o dużym ciężarze gatunkowym, mimo że obie drużyny to spodziewam się raczej piłkarskich szachów niż festiwalu bramek. Bayer jest liderem Bundesligi, stracił punkty tylko w pojedynku z Bayernem. BVB po słabym początku sezonu gdzie zgubili punkty z Bochum czy Hendeinheim, zaczeli się rozkręcać i odnieśli kilka ważnych zwycięstw jak chociażby wyjazdowe mecze z Milanem czy Newcastle. Jednak w lidze z mocnymi rywalami jak Bayern czy nieobliczalny Stuttgart polegli. Uważam że dziś Bayer może mieć bardzo trudny mecz, mimo że w LE większość składu odpoczywała to BVB postawi trudne warunki. Proponuję jeszcze takie zakłady:
BVB lub remis @ 2,32 Fortuna
remis do przerwy lub w całym meczu@ 2,06 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +583
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
FSV Mainz vs SC Freiburg: BTTS @1.69
Bayer Leverkusen vs Borussia Dortmund: Bayer powyżej 1.5 gola @1.45
FC Augsburg vs Eintracht Frankfurt: powyżej 3.5 kartki @1.30
AKO bez podatku @3.19 TOTALBET


Ciężko znaleźć kolejne słowa, które mogą opisywać to, co dzieje się aktualnie w Leverkusen. Xabi Alonso wykonuje kapitalną pracę w Bayerze i jest to zasłużony lider niemieckiej ekstraklasy. Pomimo rywalizacji na kilku frontach udaje się sięgać regularnie po zwycięstwa zarówno na krajowym, jak i międzynarodowym podwórku. Silną stroną gospodarzy jest przede wszystkim rozkład piłkarzy, którzy odpowiedzialni są za gole. Victor Boniface nieco spuścił z tonu, ale za to jego koledzy nadrabiają w ofensywie. Tak naprawdę każdy z zawodników jest w stanie trafić do siatki przeciwnika. Kto zostanie niedzielnym bohaterem?

Borussia jako pierwszy zespół z grupy śmierci awansował do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Jest to spory sukces tego klubu i mało kto spodziewał się, że BVB tej sztuki dokona. Niestety wyniki osiągane w Europie nie przekładają się na krajowe podwórko i goście tracą do lidera niemieckiej ekstraklasy aż 10 punktów. Trudno będzie ten dystans skrócić, uważam, że ta sztuka się nie uda, dlatego pozostała walka o podium. Kandydatów jest sporo, dlatego też każde zdobyte oczko jest na wagę złota. Fani krytykują jednak swój zespół, ponieważ nie widzą rozwoju pod przewodnictwem Edina Terzica. Wyróżnia się Jamie Bynoe-Gittens, a więc autor dwóch trafień w starciach z Milanem i Źrebakami. Czy Anglik ponownie strzeli gola?

Jasne, Bayer musi się kiedyś potknąć, ale nie sądzę, aby to się stało z BVB. Borussia nie przekonuje swoją grą i jestem zdania, że gospodarze wykorzystają atut własnego boiska. Zdecydowałem się na 2 gole ekipy z Leverkusen. W tym sezonie zespół prowadzony przez Xabiego Alonso za każdym razem strzelał minimum 2 bramki w Bundeslidze. Przyjezdni mają swoje problemy, szczególnie w delegacjach i spotkania ze Stuttgartem, czy Eintrachtem to potwierdzają. Ofensywa Bayeru jest niesamowita i liczę na festiwal trafień ze strony faworyta.

Czas na Mainz i na rywalizacje FSV z Freiburgiem. Gospodarze starają się odnaleźć po odejściu Bo Svenssona. Duńczyk sam zrezygnował ze swojej posady, widząc, że nie jest w stanie poprawić sytuacji swojego ukochanego klubu. Szkoda, ale ten menadżer jest dostępny na rynku i myślę, że ujrzymy go na ławce jednej z ekipy niemieckiej ekstraklasy. Mainz zbiera pojedyncze punkty i remis z Hoffenheim jest bardzo cenny. Nie był to najlepszy mecz w wykonaniu FSV, ale liczy się to, co na tablicy wyników. Dzisiaj kolejne wymagające zadanie przed gospodarzami i do jednej ze stolic karnawału zawita Freiburg. Przyjezdni świetnie radzą sobie w Lidze Europy, gdzie sięgają po zwycięstwa. W lidze wygląda to już nieco gorzej i podział oczek z Darmstadt był zawodem. Christian Streich musi sobie jednak radzić bez wielu piłkarzy, którzy są kontuzjowani. Rotacja jest ograniczona i ciekawy jestem, co pokażą goście w Mainz. Czy stać ich na przełamanie złej passy w Bundeslidze?

Mainz dobrze pokazuje się w ofensywie, tworząc sobie wiele szans. Podobnie jest z Freiburgiem, który przede wszystkim w Europie zdobywa wiele goli. Uważam, że są spore szanse na klasyczny wynik BTTS i taka też będzie moja propozycja. 3 niedawne bezpośrednie potyczki z rzędu kończyły się bramkami z obu stron. Przyjezdni byli w stanie pokonać bramkarzy RB Lipsk, czy też Bayeru Leverkusen na wyjazdach, mam nadzieję, że z goalkeeperem z Mainz będzie podobnie. Gospodarze u siebie regularnie cieszą się z trafień i wiele wskazuje na BTTS.

Ostatnim przystankiem będzie Augsburg i mecz pomiędzy miejscowym klubem piłkarskim a Eintrachtem. Ekipa z Bawarii bardzo dobrze prezentuje się pod przewodnictwem nowego trenera. Przypomnijmy, że niedawno do gospodarzy dołączył Duńczyk Jess Thorup i znacznie poprawiły się wyniki osiągane przez FCA. Ten menadżer nie zaznał jeszcze porażki, notując 2 zwycięstwa i 3 remisy. Augsburg ma już sporą przewagę nad strefą spadkową i postara się ją jeszcze zwiększyć. Dzisiaj przyjeżdża Eintracht, który złapał małą zadyszkę. Porażki ze Stuttgartem oraz PAOK-iem nie są satysfakcjonujące i potrzebne jest przełamanie, aby dalej liczyć się w walce o cele. O ile w ofensywie funkcjonuje, jak należy, to są spore problemy w defensywie i tutaj trzeba popracować nad tym elementem. Jedno jest pewne, w tę niedzielę ujrzymy zmotywowanych Orłów. Czy SGE pokona Augsburg?

Miałem tutaj dylemat, czy iść w stronę BTTSa, czy też kartek, zdecydowałem się na to 2. Przyjezdni po dwóch porażkach z rzędu zrobią wszystko, aby wrócić na zielone tory. Augsburg doskonale wie, że czeka ich wymagające starcie. Próg 3.5 kartoników był pokryty w 4/5 bezpośrednich starciach pomiędzy tymi ekipami. Sporym plusem jest osoba sędziego, bo Harm Osmers to jeden z moich ulubionych arbitrów pod kartki. Jego liczby w Bundeslidze z tej kampanii to 5, 1, 9, 6, 4, 7, 3, 3, 5, 7. Jak możemy zauważyć, jego średnia znacznie przekracza naszą linię i oby nas nie zawiódł. Także piłkarze zrobią wszystko, aby solidnie zapunktować.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/1. Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen vs Borussia Dortmund
Typ: Nico Schlotterbeck ujrzy kartkę
Kurs: 4.25
Bukmacher: BETFAN
Post w dziale:
Analiza:


Stawiam na to, że Nico Schlotterbeck zostanie ukarany kartonikiem. W mojej opinii to bardzo elektryczny stoper, który popełnia masę błędów. Jeszcze niedawno mówiono o nim, że będzie to podpora niemieckiej defensywy na kilka dobrych lat, ale tego nie widzimy. Powiem szczerze, że zdziwił mnie fakt, iż zawodnik ten nie obejrzał jeszcze kartonika w niemieckiej ekstraklasie. W DFB Pokal ma 1 a w Lidze Mistrzów 2. Dzisiaj czeka go bardzo trudne zadanie, wszak postara się powstrzymać szybkich napastników i skrzydłowych rywali. Często będzie trzeba uciekać się do fauli i mam nadzieję, że Daniel Siebert ukaże go kartonikiem. Jest to overowy arbiter, który często nie panuje nad wydarzeniami boiskowymi. Ciekawostką jest fakt, że nasz bohater otrzymał kartkę w poprzednim starciu tych klubów, gdy mecz odbywał się w Dortmundzie. Uważam, że kurs jest nieco przesadzony. Pomiędzy tymi klubami jest trochę złej krwi i wpłynie to na poszczególnych zawodników. Liczę, na tego elektrycznego defensora.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom