>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

13. Grand Prix Włoch [01 -03 września 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Grand Prix Włoch

1 września - Piątek
Trening 1 - 10:00
Trening 2 - 14:00
2 września - Sobota
Trening 3 - 11:00
Kwalifikacje - 14:00
3 września - Niedziela
Wyścig 14:00

Informacje o torze:

Lokalizacja: Monza, Włochy
Długość toru: 5.793km
Liczba okrążeń: 53
Całkowity dystans wyścigu: 306.720km
Rekord toru: 1:21.046 (Rubens Barrichello, 2004)
Kolejny niezapomniany weekend z F1 za nami. To co działo się na Spa to uffffff, niby tydzień wytchnienia i złapania oddechu przed kolejnym weekendem z F1, ale czy uda Wam się złapać normalny rytm?
Monza to następny w hierarchii kultowych torów, mekka Ferrari gdzie tifosi liczą na wygraną Scuderii i nie ma co się dziwić, bo Ferrari w tym sezonie jest w grze o tytuł! Wreszcie chciałoby się rzec. Rywalizacja Hamilton vs Vettel wkracza w niezwykle ważną fazę. Kto tym razem będzie górą na Monzy?
Zachęcam do dyskusji!
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Italii - kwalifikacje sobota 14:00
Fernando Alonso - Felipe Massa 2 @ 1,45 ✅
13-9
Marcus Ericsson - Stoffel Vandoorne 2 @ 1,60 ✅ 18-10
AKO @ 2,32 Totolotek

Alonso prawdopodobnie będzie ukarany -&gt; http://www.f1wm.pl/php/news_id-41331.html
A nawet jak nie dostanie kary to Honda na Monza nie ma takich predyspozycji jak Mercedes zamontowany w bolidzie Williamsa. Wiem, ze Massa ostatnio kiepsko, ale Monza pod nich dobra będzie.
Ericsson czerwona latarnia, Vandoorne fajne wyniki ostatnio, nawet mimo Hondy to McLaren powinien być w Q2 a Sauber jak nic raczej ostatnie miejsca będą okupować tradycyjnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
patrząc na treningi dubelek robsona to prawdziwa bomba ja dolozylem jeszcze kwiata z wehrlein i chyba juz mozna ksiegowac tripelka. oby bez przygod w kwalach
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Alonso kara 35 pozycji, tak jak wczoraj przewidywałem zresztą -&gt; http://www.f1wm.pl/php/news_id-41339.html
Ricciardo kara 20 pozycji, Verstappen kara 15 pozycji, Sainz kara 10 pozycji -&gt; http://www.f1wm.pl/php/news_id-41341.html
Weekend pod znakiem kar póki co. Ale to już sugeruje znakomity wyścig bo Red Bulle będą odrabiały pozycje w wyścigu, a i na czele Mercedes i Ferrari świetna batalia.
Jakieś wnioski Panowie po piątkowych treningach?
czekamy też na ofertę na jutrzejsze kwalifikacje i liczę, że coś podacie ciekawego ;)
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
to teraz rozkmincie kto bedzie w Q3 odpuszczal zeby nie zuzywac opon ? jest jakas zaleznosc po tych karach ?
kierowcy ferrari i mclarena z red bulami to lokaty ? oni beda walczyli o top 3 a ci odpuszcza q3 tak ?
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
to teraz rozkmincie kto bedzie w Q3 odpuszczal zeby nie zuzywac opon ? jest jakas zaleznosc po tych karach ?
kierowcy ferrari i mclarena z red bulami to lokaty ? oni beda walczyli o top 3 a ci odpuszcza q3 tak ?
Jak już to w Q1, bądź w Q2, ten kto awansuje do Q3 już ma przymus startu na tych konkretnych oponach, na których uzyskał najlepszy czas w Q2. Ten kto większą karę ma, ten startuje dalej. Tych kar będzie stosunkowo dużo, więc wszystkie opcje mogą się nie powieźć.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
ja swiezak jestem jeszcze, od poczatku sezonu dopiero gram kwale bo procz monako i belgii to utrzymac sie idzie z tego.
czyli raikonenow i botassow po 1,20 nie warto dorzucac wszedzie z ricciardo czy verstappenem? ( nie mowie o czystej rywalizacji tylko odpuszczaniu).
Po co Ricciardo czy Verstappen maja cisnac w Q3 skoro i tak zaczna z konca ?
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
ja swiezak jestem jeszcze, od poczatku sezonu dopiero gram kwale bo procz monako i belgii to utrzymac sie idzie z tego.
czyli raikonenow i botassow po 1,20 nie warto dorzucac wszedzie z ricciardo czy verstappenem? ( nie mowie o czystej rywalizacji tylko odpuszczaniu).
Po co Ricciardo czy Verstappen maja cisnac w Q3 skoro i tak zaczna z konca ?
Bo kara Verstappena jest na razie na tyle niska, że może się okazać, że jakby był na poziomie 4 miejsca w kwalifikacjach, to wcale tak daleko może nie zacząć, choćby Sainzowi wzrośnie kara, bo dzisiaj mu silnik wyzionął ducha.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
jak widzicie masse z groszkiem po 1.70 ? groszek ogarnie sie na kwale czy haasy nie wejda do q2 ? vandoorne i kwiat z wehrleinem i ericsonen po 1.60 to chyba tez promki
a miedzyzespolowa rywalizacja ? verstappen po 1.67 + sainz 1.45 w dubelku ?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
jak widzicie masse z groszkiem po 1.70 ? groszek ogarnie sie na kwale czy haasy nie wejda do q2 ? vandoorne i kwiat z wehrleinem i ericsonen po 1.60 to chyba tez promki
a miedzyzespolowa rywalizacja ? verstappen po 1.67 + sainz 1.45 w dubelku ?
Międzyzespołowej rywalizacji nie warto w przypadku Red Bulli i Toro Rosso moim zdaniem ruszać.
Sainz jak pisaliśmy wyżej ma karę, a Kwiat może spokojnie cisnąć więc jak ewentualnie coś tutaj szukać to odwrotnie i zagrać na ... Kwiata ;)
Ja póki co takie coś puściłem, prócz tego co podałem przed treningami w czwartek. O dziwo pary są jeszcze w totolotku dostępne.
GP Włoch - kwalifikacje sobota 14:00
GP Włoch - kwalifikacje sobota 14:00
Awans do top10?
Typ: Felipe Massa @ 1,90 ✅ 9msc
Typ: Esteban Ocon @ 1,25 ✅ 5 msc

AKO @ 2,09 Milenium

Po karach dla Ricciardo i Verstappena mniemam, że robią się dwa dodatkowe miejsca w top10. Daniel nie ma powodu by na maksa jechać w kwalifikacjach, kara +25 na starcie. Verstappen +15. Ricciardo mówił, że jak deszcz będzie to jedynie wtedy będą cisnąć by wywalczyć pole position ;D Ale wiadomo słowa Daniela nieraz trzeba dzielić przez dwa bo czytając nie wywiad z nim nie wiesz czy mówił to z uśmiechem i żartował czy serio, cały Dan! Za to go ludzie uwielbiają, ja też.
Massa widać na szybkiej Monzy jest konkurencyjny. Ocon także szybki i tempo oba bolidy mają.

GP Włoch - kwalifikacje sobota 14:00
Daniel Ricciardo - Esteban Ocon
Typ: Ocon @ 2,49 milenium ⛔ 3-5 msc

Sytuacja opisana niemal wyżej. nie ma co powtarzać za dużo. Force India zadowolone z tempa. Będą w top10.


Zaraz kolejne będą.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Informacja sprzed chwili z Twittera Sokoła -&gt; 903886639788945412
Leje, ale jest dopiero 10:00, a do kwalifikacji dłuuuga droga, patrzyłem prognozy to może co najwyżej pokropić. Co nie powinno pokrzyżować kwalifikacji.
A Wy macie typy już na dziś? Dawać, jeszcze godzina do FP3, a potem oferta znika..
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Włoch - kwalifikacje sobota 14:00
GP Włoch - kwalifikacje sobota 14:00
Nico Hulkenberg - Sergio Perez 2 @ 1,60 ✅
12-11
Pascal Wehrlein - Stoffel Vandoorne 2 @ 1,50 ✅ 19-10
AKO @ 2,11 Totolotek

Monza to świątynia prędkości, a sam Hulkenberg mówi, że nie mają odpowiednich osiągów na torze. Zresztą piątkowe wyniki to potwierdzają. Długie proste na których Force India będzie się czuło jak ryba w wodzie. Na Ocona już sporo zainwestowałem. Zaufam tez Sergio Perezowi, choć po tym co zrobił na Spa powinienem go ominąć, ale czysta kalkulacja i brak kierowania się sympatiami w tym wypadku wygrywa. Force India będzie szybsze. Renault będzie brakować mocy na prostych po prostu tak myślę sobie.
Vandoorne uważam, że w obecnej formie spokojnie przed Wehrleinem. Sauber będzie czerwoną latarnią, jedynie dzięki karom dla innych uda im się ruszyć do wyścigu gdzieś z okolic 15 pozycji, ale to w kwalifikacjach nie ma znaczenia.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Marcus Ericsson - Pascal Wehrlein [2] 1.85 forbet ⛔18 - 19 ????
7-3 w h2h Q na korzyść Pascala, dla mnie gość jest zdecydowanie lepszym kierowcą.
Potrafi powalczyć, w tym sezonie zdobył już 5 punktów, jak na czerwona latarnie można uznać to za sukces, Marcus nadal 0.
Ewentualne opady również faworyzują Pascala. Widziałbym go w Williamsie lub zespole Haasa : )
 
A 531

albuquerque

Użytkownik
Dziwne wiadomości. Sędziowie postanowili, że ci kierowcy, którzy dostali kary ustawią się na starcie zgodnie z tym, w jakiej kolejności wyjechali do pierwszego treningu (im szybciej, tym wyżej). Jako pierwszy w I treningu wyjechał Ricciardo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom