>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13. Grand Prix Singapuru [18-20.09.2015]

Status
Zamknięty.
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Grand Prix Singapuru




18 września - Piątek
Trening 1 - 12:00
Trening 2 - 15:30
19 września - Sobota
Trening 3 - 12:00
Kwalifikacje - 15:00
20 września - Niedziela
Wyścig 14:00



Informacje o torze:
Nazwa toru: Marina Bay Street Circuit
Lokalizacja: Singapur
Pierwsze Grand Prix: 2008
Długość toru: 5.073km
Liczba okrążeń: 61
Całkowity dystans wyścigu: 309.316km
Rekord toru: 1.44.381 – Sebastian Vettel, Red Bull RB7 2011 rok
Po wygraniu GP Włoch, Lewis Hamilton i nie powodzeniu Nico Rosberga bardzo przybliżył się do obrony mistrzowskiego tytułu. W klasyfikacji konstruktorów dość klarowna sytuacja dla Mercedesa i tylko katastrofa mogła by odebrać koronę obecny Mistrzom Świata.
Wchodzimy w decydującą fazę sezonu, do jego końca pozostało 7 wyścigów. Zaczynamy GP Singapuru, malowniczym weekendem przy sztucznym oświetleniu prezentujacym się znakomicie szczególnie w telewizji. Jak dotychczas zawsze wyjeżdzał SC, tor uliczny bardzo kręty.
W poprzednim roku triumfował Lewis Hamilton zbierając hat-tricka. W tegorocznym GP można się spodziewać podobnego scenariusza lecz Ferrari i Seba są coraz bliżej Lewisa oraz Nico.​

Zapraszam do dyskusji oraz podawania typów!
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Szybka akcja.

1. Tor sprzyja Red Bullowi. Dodatkowo zebranie tych wszystkich kar na Monza i wymiana wielu podzespołów i jednostek na nowe przed weekenden w Singapurze może okazać się dobrym posunięciem. Tor im lezy więc na świeżym sprzęcie powinno być sporo pkt.
2. Tor nie sprzyja Williamsom, pętla podobna do tej z Monaco i Węgier gdzie Williamsy wypadły bardzo słabo. Wczorajsze treningi już pokazały, że podobnie może być w ten weekend.
3. McLaren może aż tak nie odstawać na tym torze chociaż kwalifikacje przewiduje dla nich cieżkie.

Typy:

GP Singapuru - kwalifikacje sobota 15:00
Sebastian Vettel - Dani Ricciardo
Typ: Vettel @ 2,20 Expekt
✅✅ Forza Ferrari!!

Kurs kosmos nawet mimo sprzyjącego toru Red Bullowi. Jednak Ferrari szybkie i wczoraj pokazało tę moc. Ricciardo mocniejszy powinien być w niedzielnym wyścigu. Vettel hegemon na Marina Bay w Singapurze. Po takim kursie warto spróbować tym bardziej, że nawet w Monaco i na Węgrzech gdzie Red Bull też był mocny to w obu przypadkach kwalifikacje Ricciardo kończył tuż za Vettelem.


GP Singapuru - kwalifikacje sobota 15:00
Verstappen - Alonso
Typ : Verstappen @ 1,76✅
Massa- Kwiat
Typ : Kwiat @ 1,33✅
Raikkonen-Bottas
Typ : Raikkonen @ 1,33✅
AKO @ 2,74
po opodatkowaniu w milenium

Tak jak mówiłem w McLarena za bardzo nie wierzę w kwalifikacjach. Torro Rosso i Verstappen powinni być konkurencyjni i o Q3 będą walczyli i tam się wg mnie mogą znaleźć,a McLaren już miał kilka dobrych piątków i w sobotę nagle tracili wszystko i odpadali w Q1 z kretesem. Kurs ciekawy i dobry.

Dwie kolejne pary to przeciwko Williamsowi. Kwiat wygrał 2 trening nawet, podczas gdy na pierwszym miał kłopot z układem paliwowym stad daleka odległa pozycja. Williamsy traciły blisko sekundę do Kimiego i Kwiata w obu treningach. Owszem poprawią się w kwalach, ale i tak moim zdaniem nie powalczą o zbyt wiele.

Zachęcam do dyskusji! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
heros123 1K

heros123

Użytkownik
GP Singapuru - kwalifikacje sobota 15:00

Hamilton vs inny kierowca @ 1,53 bet365✅
Po tym co widzieliśmy w 3 sesji treningowej dzisiaj, jestem skłonny zaryzykować i postawić taki zakładzik. Lewis dopiero piąty, ze stratą ponad sekundy do Seba. Po prostu miazga. Co prawda było w tym roku kilka takich sytuacji, że Lewis nie błyszczał w 3 treningu, a w kwalifikacjach odpalał fajerwerki, jednak myślę, że tym razem tak nie będzie, bo Mercedesy od początku weekendu nie mogą złapać tempa, a do tego dochodzą jeszcze świetne dzisiaj i wczoraj Red Bulle, które również włączą się w walkę o podium. Coby nie pisać, to wszystko się rozstrzygnie za jakieś 2,5 godzinki, ale wg mnie typ naprawdę warty pogrania.

Dorzucam jeszcze coś takiego:
Hamilton vs Rosberg @ 1,25
Vettel-Raikkonen @ 1,25
Alonso-Button @ 1,28
Ako: 2.00 bet365✅✅✅
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wow, co za kwalifikacje! Nikt się nie spodziewał, że Mercedes dopiero z trzeciej linii będzie startował do Grand Prix Singapuru. Czyżby nowe przepisy o minimalnym ciśnieniu w kołach spowodował taką stratę srebrnych strzał? Jaki macie pogląd na ten temat? No i jak Wam się podobały kwalifikacje? ????

Ustawienie na starcie
1. Vettel; 2. Ricciardo;
3. Räikkönen; 4. Kwiat;
5. Hamilton; 6. Rosberg;
7. Bottas; 8. Verstappen;
9. Massa; 10. Grosjean;
11. Hülkenberg; 12. Alonso;
13. Pérez; 14. Sainz;
15. Button; 16. Nasr;
17. Ericsson; 18. Maldonado;
19. Stevens (+5); 20. Rossi (+5).


Hamilton jednak nie wyrównał rekordu Ayrtona Senny i nie wygrał ósmej z rzędu czasówki.
Jak dzisiejsze kwalifikacje przełożą się na jutrzjszy wyścig?
Czy Kimi wg Was wytrenował już na dobry poziom swoje starty po Monzy?

Przedyskutujmy razem możliwości przed jutrem, zapowiada się ciekawy wyścig. Red Bulle i Ferrari bardzo mocne się wydają, ale na co stać Mercedesa? Ciekaw jestem Waszych opinii i oczywiście typów, to forum bukmacherskie więc zapraszam serdecznie do ich podawania.
@Heros123 coś już myślałes o wyścigu? Kwalifikacje poszły Ci dobrze, gratulacje ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
robson United - swietne typy gratulacje. osobiscie skorzystalem z zakladu Vettel - Ricciardo @ 1 i nie zawiodlem sie.
Co do dnia jutrzejrzego. Kusi mnie zeby pograc ze Maldonado nie dojedzie do mety. Kurs na takie wydarzenie stoi po 1,83. Warto takie cos pograc? Wiadomo tor uliczny, bardzi waski do tego Pastor goraca glowa.
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Dzięki Robson. Co do jutrzejszego wyścigu, to myślę, że Vettel obroni swoje miejsce i wygra, a Kimi też myślę bedzie na podium, bo wiadomo, że Ferrari ma świetne tempo podczas wyścigu. Co do Merców, to nie sądzę, że któryś skończy na pudle, patrząc na ich forme w ten weekend, no chyba że Lewis zaskoczy swoim geniuszem, bo Nico to nie ma szans na podium wg mnie, chyba, że dopisałaby mu fura szczęscia. Wg mnie o podium powalczy Ferrari z Redbullem, ewentualnie namieszczać może samochód bezpieczeństwa(będzie na 99,9 proc.) i jakaś awaria. Tyle ode mnie. Typy jakieś podam jutro.
 
C 581

czajnol

Użytkownik
Witam wszystkich typerow ???? Niestety przegapilem w ten weekend wszystkie treningi I kwalifikacje mam pytanie do tych co sledzili co sie stalo z Mercedesami ze tak slabo pojechali w kwalifikacjach maja z czyms problemy? . Mam ochote postawic na jutro podium dla Lewisa jak oceniacie powodzenie tego typy Bo kurs bardzo zacny?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Witam wszystkich typerow ???? Niestety przegapilem w ten weekend wszystkie treningi I kwalifikacje mam pytanie do tych co sledzili co sie stalo z Mercedesami ze tak slabo pojechali w kwalifikacjach maja z czyms problemy? . Mam ochote postawic na jutro podium dla Lewisa jak oceniacie powodzenie tego typy Bo kurs bardzo zacny?
Kierowcy Mercedesa potwierdzają to o czym wspominałem powyżej, chodzi o problem z oponami. FIA wraz z Pirelli wprowadzili wyższy limit ciśnienia w oponach.

Hamilton (P5): Opony. Coś się dzieje z oponami. Kompletnie nie było przyczepności, samochód dużo się ślizgał. Kwalifikacje nie były takie złe, robiłem co mogłem. Najważniejsze teraz to zrozumieć co się dzieje z oponami.

Rosberg (P6): Jestem bardzo niezadowolony. To bardzo rozczarowujące być tak daleko i przede wszystkim nie mieć tempa. Ostatni raz, kiedy straciłem tyle do czołówki musiał być lata temu. Nie rozumiemy co się dzieje. Po prostu nie mamy przyczepności, ale nie wiemy dlaczego.

Toto Wolff, szef działu sportów motorowych Mercedes-Benz: Piąte i szóste miejsce nie spełnia naszych oczekiwań. Nasz samochód nie stracił osiągów, to jasne, ale na tym torze mamy większe problemy. Zmagaliśmy się z nimi już od piątku, a dziś nie mogliśmy poprawić naszego tempa. Nasi kierowcy dali dziś z siebie wszystko, ale po prostu brakowało nam przyczepności względem bolidów Ferrari i Red Bulla, których dzisiejszy występ był bardzo imponujący. Wygląda na to, że obraliśmy zły kierunek z ustawieniami, z naszym podejściem do tego weekendu, ale to wszystko będzie teraz dogłębnie analizowane. Teraz naszym priorytetem jest wyłącznie jutrzejsza noc. Wyprzedzanie jest trudne, więc nie spodziewamy się cudów. Jutro czeka nas raczej ograniczanie wszystkich negatywnych aspektów rywalizacji.
Obaj kierowcy srebrnych strzał podczas dzisiejszego 3 treningu i kwalifikacji nawet przez moment nie zbliżyli się do czasu Vettela! Widać problem jest większy, może i tor też dodaje nieco przewagi innych bolidów bo tutaj nie jest ważna aż tak moc silnika gdyż tor kręty (aż 23 zakręty liczy pętla Marina Bay).

Coś musi być więc na rzeczy z ciśnieniami w kołach.
 
M 12

m@estro

Użytkownik
Czy jeśli by założyć, że na pewno pojawi się SC, być może nawet nie jeden raz to czy nie dobrym zakładem była by różnica między zwycięzcą a drugim zawodnikiem? Widziałem gdzieś linię 5s.
Robson?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@m@estro wiesz to zależy od tego w którym momencie ewentualnie ten samochód bezpieczeństwa wyjedzie, bo jeśli pod koniec wyścigu to owszem typ ciekawy. Gdy jednak w środku to już lider jest w stanie zyskać większą przewagę.
Ponadto Vettel wczoraj miał niesamowite tempo i potrafił na okrążeniu mieć przewagę 0,5 sek nad resztą stawki. Tempo wyścigowe Ferrari w piątek też miało świetne. Chociaz akurat z drugiej strony na ostatnim okrążeniu w czasówce Ricciardo zbliżył się na 0,1 sek niemal. A na tym okrążeniu miał też minimalny pocałunek ze ścianą.
Szczerze to nigdy takich zakładów nie grałem więc ciężko mi się ustosonkować, w każdym razie powodzenia życzę bo jest szansa jeżeli w dobrym momencie SC się pojawi ;)

Kusi mnie zeby pograc ze Maldonado nie dojedzie do mety. Kurs na takie wydarzenie stoi po 1,83. Warto takie cos pograc?
Wiadomo, Pastor to Pastor. Koniec analizy ???? haha.
Ogólnie Lotus na Monzy po kilku okrążeniach już się wycofał, w zespole nie dzieje się najlepiej.
Maldonado na 12 wyścigów ma stosunek 8-4 na korzyść niesklasyfikowanych wyścigów. To przerażający wynik!!
Ciekaw jestem czy Marussia dojedzie, bo przecież podczas treningów Alexander Rossi jak i Will Stevens mieli bliskie spotkania z barierami.Zresztą nawet Carlos Sainz się nie ustrzegł błędu w czasie kwalifikacji i uderzył. Teraz trzeba tylko dobrze wybrać kierowce bo ktoś pewnie się rozwali... tylko kto( prócz Maldonado rzecz jasna:p )
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Tak mi się to widzi.
F1 już obczaiłeś? Bo coś w dziale pusto z Twojej strony tym razem, a zawsze masz ciekawe typy ;)
Mi dwa typki z milenium w oko wpadły, ale jak na złość nie da się ich połączyć...
Ja dziś odpuszczam, bo nie nic nie śledziłem akurat z braku czasu w ten weekend;) Widać po czasch że Mercedesy płaczą ale że aż tak to mega mnie to zaskakuje, mega duża strata. Granie Vettela po 1.5 też nie ma sensu bo jednak Daniel gorszy nie jest i może być ciekawie. Jakby bym grał to chyba Ricciardo z Kimim mimo wszystko chyba Maldonado nie ukończy ale to jest już kurs bez sensu bo akurat mu się uda a i ten SC na torze aż bym brak pograł po 4 ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Druga sprawa - czy tor jako tako sam w sobie sprzyja odlatywaniu z PP czy raczej nie?
Zaraz po starcie jest pierwszy zakręt więc start jest bardzo ważny na tym torze bo ewentualne zaspanie a&#39;la Kimi na Monza powoduje już potężne straty.
Wczoraj w czasie transmisji na Polsat Sport przytaczali statystykę, że na 7 startów aż 5 razy wygrywał kierowca z Pole Position jeżeli dobrze zapamiętałem.
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Czy to ze Pastor nie ukonczy w Top10 mozna traktowac jako 20% lokate?
Bo zastanawiam sie czy pod limit nie wbic.
Nigdy mu sie nie zdarzylo spektakularnie z konca stawki wbic do top 10...
Jedyna ewentualnosc to to, ze 3-5 przed nim sie rozbije a on na zlosc dojedzie jakims cudem?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Dareqq będzie mu cholernie ciężko przebić się do miejsc punktowanych. Zresztą punkty w tym sezonie ledwo dwa razy wywalczył. Tak jak wyżej wspominałem, az 8 z 12 wyścigów w tym sezonie Maldonado był niesklasyfikowany to już samo przez siebie przemawia.
No, ale to F1, w 2008 roku Alonso wygrał Grand Prix startując z 15msc... Ale to akurat CrashGate Nelsinho Piqueta o tym przesądziła.
Nigdy jednak nie ma co wbijać all in, czy inne szalone myśli. Lepiej z głową i rozsądnie dobierać stawki itp. Ale każdy sobie sterem i żeglarzem, także powodzenia ;)
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Vettel Wygra ✅ kontrolowany wyscig od poczatku do konca
Kurs: 1.6
Buk: Betsson
Sebastian po za zasiegiem rywali. Reszta stawki ma ogromna strate do niego. Ponad 0.5 sec przewagi w kwalifikacjach tylko to potwierdzaja. Tempo wyscigowe tez bardzo dobre zreszta jak obu bolidow Ferrari. Seb zawsze tutaj dobrze jezdzil. Do tego tor nie bedzie sprzyjal wyprzedzaniu poniewaz jest to tor uliczny. Kurs moze i nie powala ale wydaje sie dosyc pewny.
Maldonado nie ukonczy ⛔ pod koniec wyscigu byla spora szansa ze nie ukonczy. jednak dojechal uszkodzonym bolidem do mety. pech
Kurs: 1.85
Buk: Expekt
Pastor goraca glowa plus tor uliczny z bardzo blisko ulokowanymi bandami? To nie moze sie udac. Do tego bolid Lotusa bardzo awaryjny. Start z przed ostatniego rzedu rowniez nie pomoze. Ogolnie caly team boryka sie z ogromnymi problemami. Gralem Maldonado ze nie ukonczy w Monaco i sie nie zawiodlem. Dzisiaj licze na powtorke. Dla mniej odwaznych polecam grac: Oba bolidy dojada do mety? NIE @ kurs 1.5 w unibecie.
Aha jak ktos nie ma limitow na koncie Interwetten to polecam tam grac. kurs na win Vettela 1.8 a kurs na nie ukonczenie wyscigu przez Maldonado 2.3
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
@Dareqq będzie mu cholernie ciężko przebić się do miejsc punktowanych. Zresztą punkty w tym sezonie ledwo dwa razy wywalczył. Tak jak wyżej wspominałem, az 8 z 12 wyścigów w tym sezonie Maldonado był niesklasyfikowany to już samo przez siebie przemawia.
No, ale to F1, w 2008 roku Alonso wygrał Grand Prix startując z 15msc... Ale to akurat CrashGate Nelsinho Piqueta o tym przesądziła.

Nigdy jednak nie ma co wbijać all in, czy inne szalone myśli. Lepiej z głową i rozsądnie dobierać stawki itp. Ale każdy sobie sterem i żeglarzem, także powodzenia ;)
Granie z glowa nie jest moja mocna strona ????

Takze Maldonaldo nie ukonczy w top10 @1,20 10/10
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Singapuru- wyścig, niedziela 14:00
(336) Oba Red Bulle pozycje 1-8?
Typ : TAK @ 1,45✅
(301) Vettel - Hamilton
Typ: Vettel @ 1,27✅
(936) Kimi Raikkonen 1-8?
Typ : TAK @ 1,17✅
AKO @ 1,89
milenium po opodatkowaniu

Ricciardo i Kwiat w ten weekend spisują się po prostu świetnie. Jeżeli nie będzie jakiegoś pocałunku z barierami bądź z innym bolidem na torze. Lub silnik Renault nie zawiedzie to ciężko sądzić by któryś z kierowców wypadł poza top8. Tempo wyścigowe mają super. Jedynie Ferrari wydaje się dla nich konkurencją w ten weekend. Ricciardo klasa wiadomo, a Kwiat ostatnie wyśćigi ma bardzo dobre.

Vettel z pole position i Ferrari spisuje się tutaj świetnie, dla Seba to bardzo lubiany tor, wygrywał tu trzy razy, ponadto podia w innych startach. Hamilton w ten weekend odstaje o blisko sekundę na okrążeniu od Ferrari.

Raikkonen z P3 startuje, stratu jak na Monza nie powinien zepsuć, analiza podobna jak w przypadku obu Red Bulli, czyli kraksa, pocałunek etc wykluczam i Kimi będzie w ósemce spokojnie.



GP Singapuru - wyścig niedziela 14:00
(334) Obaj kierowcy Ferrari 1-5?
Typ: TAK @ 1,50
✅
(311) Kwiat - Rosberg
Typ : Kwiat @ 1,70
⛔
AKO @ 2,24 po opodatkowaniu milenium

Po prostu w ten weekend Ferrari i Red Bull są poza zasięgiem reszty stawki więc gram po prostu takie typy w ich kierunku. Wszystko wyżej w zasadzie opisane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Lewis Hamilton nie ukonczy wyscigu @8,5✅✅ expekt izzi, wycofanie z powodu oszczedzania silnika :cool:
Tak jak juz pisaliscie to weekend redbulla i Ferrari. Mercedes bardzo od nich odstaje, Lewis traci 1s to przepasc. Jednak w koncu uporaja sie z problemem cisnien w oponach. Singapur jesf jednak dla srebrnych strzal stracony i licze ze Hamilton bedzie oszczedzal silnik i wycofa sie wczesniej z rywalizacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom