>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1200$ w lidze freeroll

Status
Zamknięty.
E 0

everestpl

Użytkownik
???? Witam,
Przygotowaliśmy wyjątkową Ligę Freeroll, w której pula nagród przekroczy 1200$.
W każdym z pięciu pokerowych turnieji, gracze wygrywają 200$ w gotówce oraz gromadzą punkty za zajęte miejsce.

20 najwyżej sklasyfikowancyh graczy po 5 turniejach, zagra w turnieju Mistrzów.
Zwycięzca turnieju finałowego wygrywa złoty token, który jest przepustką do dowolnego turnieju rozgrywanego na Everest Poker, w tym również do turnieju eliminacyjnego WSOP Europe.
Gracze z miejsc 2 i 3 otrzymają wejściówkę do turnieju Avalanche Round 2.

Pierwszy turniej odbędzie się już:
29.VII.2007 (niedziela) godzina: 19.00 wpisowe:0$ - I turniej eliminacyjny

Podział nagród w niedzielnym turnieju:
1. miejsce 60$
2. miejsce 40$
3. miejsce 34$
4. miejsce 20$
5. miejsce 16$
6. miejsce 13$
7. miejsce 11$
8. miejsce 6$

Liga zorganizowana jest tylko dla Polskich graczy.

Mam nadzieję, że mój post nie zostanie potraktowany jako spam - w turnieju mogą bowiem wziąść udział wszyscy Polscy gracze. Hasło do turnieju w tym wątku na 2-3 dni przed datą rozpoczęcia.

szczegóły Ligii na stronie http://www.everestpoker.com.pl
ewentualne pytania proszę kierować na adres [email protected]

ZAPRASZAMY!!
1200$ czeka!
EverestPL ????
 
E 0

everestpl

Użytkownik
Czy bedzie zablokowane wejscie dla obcokrajowcow?
Obawiam sie ze jak podasz haslo tu to bedzie ich drugie tyle co polakow
Rozwiazalismy to w ten sposob, ze nawet jezeli zarejestruje sie ktos z za granicy, to zostanie pominiety przy wyplatach.
Czy jest jakis inny sposob moge przekazac haslo Polskim graczom??
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ja myśle, że powinien zostać tutaj. ;) W taki sposób więcej osób się o tym dowie i temat nie zostanie zapomniany. ;)
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
czyli np francuz wyrywa a ja zajmuje drugie miejsce czy wtedy on jest eliminowany i ja dostaje pierwsze miejsce, trzeci drugie i tak dalej czy po prostu on nie dostaje kasy a polacy mniejsza kase i mniej punktow do klasyfikacji?
najlepiej jak wpiszesz go jakos w swoj profil np w zainteresowaniach.
 
S 11

support75

Użytkownik
czyli np francuz wyrywa a ja zajmuje drugie miejsce czy wtedy on jest eliminowany i ja dostaje pierwsze miejsce, trzeci drugie i tak dalej czy po prostu on nie dostaje kasy a polacy mniejsza kase i mniej punktow do klasyfikacji?
najlepiej jak wpiszesz go jakos w swoj profil np w zainteresowaniach.
Pozwole sobie odpowiedziec, gdyz wiem jak to wyglada.
Tak jesli francuz zajmie pierwsze miejsce wszyscy automatycznie podnosza sie o jedno miesce.
Czyli 2 miejsce, bedzie pierwszym itp.
Tak ma sie sprawa z nagrodami pienieznymi w everest poker.
Co do punktów do klasyfikacji niech lepiej odpowie organizator.
Haslo polecam podac w sposob rebusu najlepiej jeszcze z błedami, literowkami bo zagraniczniaki ze słownika tez potrafia korzystac.
Pozdrawiam
 
A 11,7K

adaxol

Użytkownik
najskuteczniejszy sposob na podanie hasła to taki jak stosuje support75 czyli podanie go w formie opisu na gadu-gadu , nawet jesli ktos nie posiada gg (są jeszcze tacy ?) to nie jest problemem ściągnąć i zainstalować w 5 mniut
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
Jaki jest limit graczy w tych pięciu turniejach? Co do hasła, to uważam, że nie ma co robić wielkiego zamieszania - wystarczy że ktoś wrzuci sobie je do profilu na dzień przed planowanym turniejem i powinno wystarczyć.
 
E 0

everestpl

Użytkownik
Nic dodać nic ująć - support75 wie wszystko w temacie ;-).

Do turnieju można rejestrować się od 28 (sobota), najpóźniej w piątek podam numer gg z hasłem w opisie.
Hasło jest również wysyłane do użytkowników zaprzyjaźnionego seriwsu, ale może nie będe tu robił krypto reklamy ???? .

Jeżeli chodzi o punktacje, to jest ona dokładnie podana na stronie ligii. Będziemy dążyć do tego, aby wszysycy obcokrajowcy nie byli w niej uwzględniani w rankingu.

Apeluje również o rejestrację w turnieju, nawet jeżeli ktoś nie mógł by zagrać. Nie chcemy w żaden sposób sięgać po zagraniczne posiłki, bo liga z założenia jest TYLKO dla graczy z Polski.
O przekroczenie liczby graczy nie musimy się martwić, natomiast minimalny wymóg graczy to 50.
Mam nadzieję, że damy rade.

Pozdrawiam,
EverestPL
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom