>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12 Kolejka

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
27 października 2006

Widzew Łódź - Legia Warszawa 20:00

28 października 2006

Arka Gdynia - Łódzki KS 18:00
Wisła Płock - GKS Bełchatów 18:00
Górnik Łęczna - Odra Wodzisław 18:00
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 18:00
Wisła Kraków - Cracovia Kraków 18:15
Lech Poznań - Górnik Zabrze 19:00

29 października 2006

Korona Kielce - Dyskobolia Groclin Grodzisk 14:30
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Widzew - Legia

Analiza Skromna Mistrzowie zaczynają znowu wracać do formy , W tym spotkaniu są faworytami bo jeżeli chcą ścigać czołówke do której brakuje im właśnie 3pkt. dlatego Legia będzie chciała za wszelką cene wygrać to spotkanie i będzie już od początku spotkania atakować bramke gospodarzy którzy nie oczekiwanie zajmują 9 Miejsce w tabeli. Sądze że w tym spotkaniu Legia wygra

Mój typ : 2


✅ ✅ ✅ ✅
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Wisla Kraków v Cracovia

mój typ: 1

kurs: 1.45


Po meczu z Zagłebiem, przyszło czas na derby Krakowa. Cracovia po nieudanym początku, teraz gra znakomicie. Jest to głównie zasługa Stefana Białasa, który poukładał zespół w formacjach obronych i ofensywie. Niestety, po takiej dobrej passie, moim zdaniem przyszedł czas na porażke. Wisła straciła punkty w ostatnim spotkaniu, i musiałby ten mecz wygrać, tym bardziej na własnym boisku. Cracovia ma fatalny bilans bramkowy. Straconych 20 bramek, przy 17 strzelonych. Przy takich zawodnikach jakich ma Wisła powinni wykorzystać sytuacje jakie będą stwarzane. Myśle że po tym meczu Wisła zachowa pozycje lidera i zainkasuje 3 punkty.

Ostatnie mecze tych drużyn:

Ekstraklasa 2005-06 2006-03-12 Cracovia - Wisla K. 1 - 1
Ekstraklasa 2005-06 2005-11-22 Wisla K. - Cracovia 3 - 0

Ekstraklasa 2004-05 2005-05-07 Cracovia - Wisla K. 0 - 1
Ekstraklasa 2004-05 2004-10-02 Wisla K. - Cracovia 0 - 0
 
K 0

kossos

Użytkownik
Mistrzowie zaczynają znowu wracać do formy , W tym spotkaniu są faworytami bo jeżeli chcą ścigać czołówke do której brakuje im właśnie 3pkt. dlatego Legia będzie chciała za wszelką cene wygrać to spotkanie i będzie już od początku spotkania atakować bramke gospodarzy którzy nie oczekiwanie zajmują 9 Miejsce w tabeli. Sądze że w tym spotkaniu Legia wygra

Powiem szczeze, że może to być bardzo ładny mecz. Legia wygrała z Pogoń Szczecin(1:0) i z Górnik Łeczna (5:0) także wiemy że Legia ma się dobrze i pnie w góre. Natomiast Widzew też sobie radzi w lidze ma chociaż 12 miejsce ostatio odnioło zwycięstwo nad Lechem Poznan (3:2), które zajmuje 5 miejsce. Dlatego myślę, że ten mecz będzie trudny dla obu drużyn, i padna bramki z jedej i drugiej strony ????

Widzew - Legia 2x Pozdrawiam ????

Jeszcze mała poprawka poniewaz Widzew zajmuje 12 miejsce ????
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Lech Poznań v Górnik Zabrze

mój typ: 1

kurs: 1.50


Ostatni mecz Lecha, był małą niespodzianką. Drużyna trenera Smudy przegrała z Łódzkim Widzewem 3:2. Tym razem do Poznania przyjerzdżają piłkarze z Zabrza, którzy zajmują obecnie 11 pozycje w Orange Ekstraklasie. Lech, od początku sezonu gra w kratke. Po jednym dobrym spotkaniu, przychodzi bardzo słabe. Ostatnie zwycięstwo nad Pogonią w Pucharze Polski, dało większą pewność siebie. Lech nie może ustabilizować formy, aby każde spotkanie grać dobrze. Myśle że w tym meczu jednak, Lech pokaże że będzie walczył o Mistrzostwo Polski, do końca. Myśle że spokojnie Lech zainkasuje 3 punkty i awansują w tabeli.

Oto ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami:

Ekstraklasa 2005-06 2006-04-01 Gornik Z. - Lech 0 - 3
Ekstraklasa 2005-06 2005-09-17 Lech - Gornik Z. 3 - 2

Ekstraklasa 2004-05 2005-05-14 Lech - Gornik Z. 2 - 1
Ekstraklasa 2004-05 2004-10-16 Gornik Z. - Lech 1 - 2
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Górnik Łęczna - Odra Wodzisław

Jeżeli piłkarze z Wodzisławia nie wygrają tego meczu to będa mieli bardzo ciężką sytuacje w Tabelii dlatego sądze że dziś wygrają druga sprawa jest taka że już prezes Ireneusz Serwotka traci cierpliwość i żąda wyników dlatego piłkarze pewnie będą chcieli również udowodnić swoją kibicą że nadal mogą na nich liczyć i wygrać to spotkanie Jan Woś zapowiada tutaj ostrą walke do końca, Na pewno w Odrze jest duże osłabienie ponieważ brakuje Sławomira Szarego i Marcina Dymkowskiego którzy otrzymali kartki w meczu z Pogonią i nie mogą wystąpić w tym meczu ale również u gospodarzy większość zawodników nie gra poprzez kontuzje czy kartki dlatego to jest mecz o być albo nie być. Kto Wygra ? Sądze że będą to piłkarze Wodzisławskiej Odry

Mój typ
: 2
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Lech Poznań - Górnika Zabrze

Lech Poznan w tym sezonie gra bardzo nierowno potrafi zagrac swienty mecz i wygrac go 4-0 by za tydzien przegrac 3-2.
Glownym problemem Lecha jest obrona , mimo ze mamy asa z mundialu o ktorego bily sie srednie kluby europejskie czyli Bartka Bosackiego defensywa popelnia sporo glupich bledow.
Jednak nalezy przypomniec ze czas sprzyja Franzowi Smudzie i z meczu na mecz wyglada to coraz lepeij druzyna sie zgrywa , owszem czasami zdarzy sie taka wpadka jak chocby z Widzewem ale jest coraz lepiej nie tracimy juz tylu bramk co na poczatku sezonu.Nalezy przypomniec ze Lech przegral u siebie tylko raz w tym sezonie z Cracovia po fatalnym bledzie arbitrow.
Lech jest najefektowniejsza druzyna ligi mimo ze gra systemem 4-4-1-1 wysunietym Reissem oraz cofnietym Henrym &quot;Kwinto&quot;
do tej pory strzelil najwiecej bramek w lidze.

Mój typ : 1
 
H 0

halu_uche

Użytkownik
Arka Gdynia - Łódzki KS 18:00

typ:1

Wydaje mi się, że Arka nie ma już nic do stracenia. Jeśli chce opuścić dolną strefę to musi ten mecz wygrać. Dodatkowo we wtorek pokonali Stal Sanok i może mecz z pogrmocą Legii doda im skrzydeł. ŁKS jest w tym sezonie w dobrej formie, ale wg. mnie na wyjazdach to jeszcze grają jak im przeciwnik pozwala.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Widzew Łódź 0 - 1 Legia Warszawa

Arka Gdynia 0 - 0 LKS Łódź

Łęczna 2 - 0 Odra Wodzislaw

Pogoń Szczecin 1 - 3 Zaglebie Lubin

Wisla Plock 0 - 4 Belchatów

Wisla Kraków 3 - 0 Cracovia Kraków

Lech Poznań 2 - 0 Górnik Zabrze

Korona Kielce 2 - 0 Grodzisk
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom