>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

12 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 18.10 - 21.10.2013

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Williamhill

Mecze eliminacyjne do Mistrzostw Świata w Brazylii zakończone, tak więc wracamy na krajowe podwórko. 12 kolejkę zaczynamy w Kielcach, pojedynkiem Korony z Jagiellonią. Podopieczni trenera Pachety wreszcie odnieśli długo wyczekiwane zwycięstwo, tak więc jest okazja by tę formę podtrzymać, bowiem Jagiellonia ostatnio nieco przygasła. Zaraz po spotkaniu w Kielcach przenosimy się do Zabrza. Tam będący w wysokiej formie Górnik podejmie Śląsk Wrocław, który po zwycięstwie nad Zagłębiem udowodnił, że mimo kryzysu w klubie nie będzie łatwym dostarczycielem punktów. W sobotę ciekawy mecz w Gdańsku. Czy będąca pod formą Lechia postawi się wracającemu na dobre tory Kolejorzowi? Niedzielę rozpoczynamy meczem Cracovii z Podbeskidziem. Pasy prezentują obecnie najładniejszy dla oka futbol, który powinien wystarczyć na słabych Górali.

Zapraszam do dyskusji.
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
No w końcu dodany temat, już się doczekać nie mogłem. ????

Strasznie ciekawi mnie spotkanie w Bydgoszczy. Przyjeżdza tam bowiem niepokonana Wisła. Drużyna która potrafi wyjazdowo remisować, czasem zasłużenie (Cracovia) a czasem powinna wrócić na tacy (Pogoń). Na papierku krakowianie wyglądają lepiej, pełen skład do tego tydzień odpoczynku przy dwóch dniach Zawiszy. Wisła zapewne będzie chciała zgarnąć całą pule, limit remisów kiedyś musi się wyczerpać. Jaram się tym, że mecze z silnymi ekipami ma za sobą. Najbliższe cele to właśnie Bydgoszcz, Lubin, Łódź, Bielsko Biała. Ale to tylko teoria. Ktoś kiedyś powiedział że potknąć może się właśnie w najmniej oczekiwanym momencie. Nie twierdze, że w sobotę może tak nie być. Wiadomo wszystko jest możliwe. Co do składu to nie zagra największy asior Zawiszy Vasconcelos. Portugalczyk pauzuje za kartki. W Wiśle wiadomo kontuzja Jovanovica. Czy po raz kolejny Głowacki zatrzyma a Brożek powiększy swój dorobek bramkowy. Na własnym boisku podopieczni Tarasiewicza wygrali 2 mecze, z Cracovią i Zagłębiem. O kolejne zwycięstwo będzie ciężej. Aczkolwiek człowiek mylną jest istotą...

Zawisza - Wisła - 2 - 2,50
buk: WilliamHill
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
W Wiśle wiadomo kontuzja Jovanovica.
Przeciwko Wolfsburgowi w niedziele zagrał więc myślę że w kadrze się znajdzie ale czy zagra nie wiadomo bo Chavezowi też nieźle szło, poza tym z Hondurasem wywalczył ostatnio awans do MŚ w Brazylii ????

Co do typu jak najbardziej się zgodzę, spodziewałem się kursów w stylu 1.80 na Wisełke a tutaj spore zaskoczenie. Zawisza grał wczoraj mecz w PP więc świerzości takiej nie będzie u nich a Wisła na pewno jeszcze podjarana zwycięstwem z Wolfsburgiem z ostatniej niedzieli. Co więcej jak Wisła zaczęła grać dobrze to w tak dużym klubie to samo się napędza przychodzi dużo osób na mecze tak jak ostatnio ponad 30 000 na derby
Polski cupiał jest zadowolony klub odzyskuje płynność zawodnicy dostają zaległe wypłaty i grają z większym zaangażowaniem i tak to się nakręca...

Co do meczu nie widzę żeby coś poza własnym sdadionem przemiawiało za gospodarzami...
Wisła DNB - 1.80
Wisła wygra do zera - 4.00 (za drobne)
Zawisza poniżej 1.5 - 1.40
DW - Wisła 2:0 (4fun)

//no to lipa...
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Chavezowi też nieźle szło (
Właśnie mając do wyboru między Marko a Osmanem wolę postawić na tego pierwszego. Jest pewniejszy, rozegrał więcej meczy. Nie mówię że Chavez jest nieudacznikiem ale czasem to taki jeździec bez głowy. Głupie faule, już nie raz słyszałem na trybunach jak kibice mówią &quot;sanie Chaveza&quot; obiema nogami dosłownie wżyna się w przeciwnika. No i ta pamiętna bramka z Jagiellonią... Skoro mówmy już o składzie to Smuda ma znowu wszystkich do dyspozycji. Zagrają pewno ofensywnie, jest też dylemat w przodzie Sarki v Boguski. Ten pierwszy ma szybkośc, dośrodkowania, drugi jest walczakiem, nie odstawia nogi. Najlepiej połączyć ich w jedno, byłby wtedy najlepszy ofensywny pomocnik w lidze ;p A patrząc na Twoje typy to świetnie wygląda opcja że Wisła wygra do zera. Puszcze to bo kurs 4,00 jest tego wart ????
 
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
vs.

12. kolejkę T-Mobile Ekstraklasy zainaugurujemy w Kielcach, gdzie Korona podejmie Jagiellonię Białystok. Może się wydawać, że Kielczanie kryzys mają już za sobą: dwa remisy i to nie z byle ogórkami, bo Lechią i Górnikiem i przełamanie wyjazdowej niemocy w Bydgoszczy, gdzie zwyciężyli 1:0. Odwrotnie jest z kolei w Białymstoku. Jaga świetnie zaczęła sezon, lecz niedawno coś się zacięło: porażka z Legią, wymęczony remis z przeciętnym Zagłębiem i ostatnia domowa porażka z Cracovią 1:2 nie wróżą dobrze. Ciężki mecz do typowania 1X2, ale pragnę zwrócić uwagę na pewien fenomen: otóż w większości meczów kiedy Białostoczanie przegrywali (i nie tylko) udawało im się zdobyć bramkę w końcówce. Tak było z Zawiszą, Wisłą, Widzewem, Ruchem, Legią, Zagłębiem czy ostatnio z Cracovią. Wydaje mi się, że i w tym meczu zobaczymy tzw. &quot;późnego gola&quot;. Nie ukrywam, że liczę też na Koronę, która również w tym sezonie zdobyła kilka bramek w końcowej fazie meczu. Jeśli miałbym coś typować 1x2 tutaj to postawiłbym Korona DNB✅ po 1.83.
Późny gol (gol po 71:59) @1.83 5/10✅ Bet365
+ 4.15 j
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Korona - Jagiellonia live
Górnik - Śląsk +0,25 2,09 pinnacle
Linia taka jak rok temu, na Górnik było nawet DNB po 1,82, do tamtego meczu Górnik podchodził w gazie,
teraz mimo dobrej zdobyczy punktowej jak i miejsca w tabeli nie jestem przekonany
o wygranej Górnika tak jak rok temu :cool:
Górnik przegrał tylko raz, z liderem w Warszawie, mimo problemów w obronie łatwo pokonał Pogoń w Szczecinie.
Śląsk wygrał 2-0 u siebie z Zagłębiem Lubin, trzeba dodać, że lepiej wyglądali gracze z Lubina
zwłaszcza w 1 połowie. Powtórki sprzed roku nie będzie, kadrowo Śląsk wygląda lepiej niż przed rokiem,
Górnik u siebie nie zagrał dobrze ani z Zawiszą ani z Ruchem.
Śląsk ostatnio na wyjazdach dobrze wyglądał, zarówno w Warszawie jak i Chorzowie mógł wygrać.
Zawisza - Wisła DNB 1,93
Zawisza wczoraj grał w PP, za kartki nie zagra Vasco jeśli dobrze pamiętam
i dla mnie to jest większa strata niż brak Brożka w zespole gości.
Słabo wyglądała wczoraj pomoc, Lewczuk też mało pomagał w ataku,
w przeciwieństwie do ostatnich spotkań.
Wisła bez porażki, z meczu z Legią dobrze w obronie, Zawisza przy niej wygląda jak Legia przy Steaule,
gra za wolno, Wisła z taką grą w obronie jak do tej pory, nie ma się czego obawiać,
bo jedynie Wójcicki może coś zdziałać, z kontry Wisła wypunktuje gospodarzy.
Zagłębie - Widzew
To spotkania akurat obejrzę na żywo, po wygranej z Lechią u siebie 4-1 nie podam w wielki optymizm,
Zagłębie w taką grą jak ostatnio raczej wygra, bo akurat Widzew nie może liczyć na obronę :]
Lechia - Lech live
jak ako to Legia + Wisła x2, overy tylko live
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
zwłaszcza w 1 połowie. Powtórki sprzed roku nie będzie, kadrowo Śląsk wygląda lepiej niż przed rokiem,
Górnik u siebie nie zagrał dobrze ani z Zawiszą ani z Ruchem.
Śląsk ostatnio na wyjazdach dobrze wyglądał, zarówno w Warszawie jak i Chorzowie mógł wygrać.
Górnik u siebie jeszcze nie przegrał bilans 3:eek:ne:0 a Śląsk na wyjeździe jeszcze nie wygrał i ma bilans 0:4:1
Górnik przegrał tylko raz, z liderem w Warszawie, mimo problemów w obronie łatwo pokonał Pogoń w Szczecinie. Śląsk wygrał 2-0 u siebie z Zagłębiem Lubin, trzeba dodać, że lepiej wyglądali gracze z Lubina zwłaszcza w 1 połowie.
sam piszesz że Śląsk słabo a Górnik dobrze ostatnio a obstawiasz na odwrót ?
Powtórki sprzed roku nie będzie, kadrowo Śląsk wygląda lepiej niż przed rokiem,
Tutaj bym się kłócił bo kogo oni sprowadzili wielkiego żeby ta kadra wyglądała lepiej Paixao i gdzie te inne nazwiska? Ostatnio przecież odszedł Sobota który napędzał gre Śląska już nie wspominając o problemach klubu (właściciel vs miasto) o których już mówiono setki razy i to nigdy nie przekłada się na dobrą grę zespołu
Typu nie neguję ale argumenty które podałeś są śmieszne, już lepiej brzmi że wygrają bo przecież kiedyś muszą wygrać na wyjeździe i to byłbym w stanie zrozumieć haH

Górnik Zabrze DNB - 1.53 ✅
Górnik Zabrze - 2.20
✅ ✅ ✅
Górnik Zabrze (-1) - 3.35
Bet365
 
sztandi 66

sztandi

Użytkownik
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Typ: Both Teams To Score? - No @ 2,10 PaddyPower ⛔
Po dwutygodniowej przerwie na mecze reprezentacji wracamy do ligowej rzeczywistości. Na pierwszy ogień idzie spotkanie drużyn, które w odmiennych nastrojach spędziły przerwę w rozgrywkach. Ciężko jak zawsze typuje się po takich przerwach, ale właśnie między innymi ze względu na to dzisiaj zdecydowałem się na taki typ.
Nastroje w Kielcach powinny być bardzo dobre. Udało się w końcu zdobyć 3 punkty na wyjeździe. Po meczu euforia była widoczna nie tylko wśród zawodników, ale także sztab trenerski pokazał radość ???? Myślę, że musiało się graczom Korony dużo lepiej pracować przez te 2 tygodnie. Z tego co się orientuję to nikt na kadrę nie pojechał, trener miał do dyspozycji całą drużynę. Nie ma także kontuzji ani zawieszeń za kartki. Co ważne w kadrze na dzisiejsze spotkanie ma znaleźć się Maciek Korzym. Nie wiadomo czy i ile zagra, ale na pewno będzie to wzmocnienie dla zawodników Korony choćby w sferze mentalnej. Jeśli chodzi o formę w ostatnich spotkaniach to według mnie widać było poprawę w grze. Wiadomo, że nadal nie ma tam skutecznego napastnika i o każdą bramkę muszą się bardzo postarać. U siebie jednak zwykle Korona strzela ta przynajmniej 1 bramkę. Tracą też co najmniej 1 poza meczem z Piastem. Korona na pewno będzie chciała dzisiaj wygrać, bo gdzie zbierać punkty jak nie u siebie w dodatku z Jagą. Jednak nie spodziewam się jakiś huraganowych ataków, bo to nie jest styl tej drużyny. Raczej praca na całym boisku, przeszkadzanie rywalom i stałe fragmenty.
Jaga z drugiej strony po demolce Ruchu 6-0 straciła rozpęd i z meczu na mecz wyglądała coraz gorzej. Jeszcze z Podbeskidziem się udało, ale mecz nie zachwycił. Potem przyszły 3 mecze bez zwycięstwa i coraz gorsza gra. O ile w tyłach to nie był to monolit od początku sezonu to z przodu wyglądało to dobrze do czasu. Widać po ostatnich meczach, że jeśli Quintana ma gorszy dzień to cierpi cała ofensywa drużyny z Białegostoku. Wiadomo, że Dani gra na miarę swoich możliwości zdecydowanie za rzadko żeby na nim wyłącznie spoczywał ciężar gry do przodu. W każdym meczu ta bramka padała, jednak ostatnio to już raczej były wykorzystane stałe fragmenty, a nie gole z dobrym akcji zespołowych. Dzisiaj na pewno Quintana będzie miał ciężko z graczami Korony, a ciężko również powiedzieć jak wyglądać będzie murawa na stadionie w Kielcach. W końcu Jaga musi zagrać mecz bez gola i coś mi się wydaje, że jest na to dzisiaj duża szansa. W historii spotkań tylko 2 razy na 8 spotkań padł BTS, to też jest jakiś argument.
Jeśli szukać jakiś niespodzianek to warto w kolejkach po przerwach na kadry. Dzisiaj spodziewam się meczu z małą ilością bramek i under 2,5 bramek @ 1,89 też wydaje się dobrym pomysłem. Jednak ten sam argument należy wziąć pod uwagę przy stawkowaniu i nie szaleć. Ja spróbuję.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Po pierwsze, nie gram, że Śląsk wygra, a to że nie przegra, przegrali tylko jeden mecz wyjazdowy
i to z Legią, a tam tez Górnik przegrał.
Wyglądali lepiej poza domem niż Górnik u siebie w ostatnich meczach.

Gram w druga stronę, dla mnie powinno być DNB, rok temu tak grałem,
teraz lepsza linia jest na Śląsk dla mnie.

Górnik ma problemy u siebie, nie gra tak jak rok temu przed meczem ze Śląskiem,
Śląsk potrafi grać z kontry, a brak Dancha i Szeweluchina też będzie widoczny.

Śląsk gra lepiej w linii pomocy, bywały spotkania że dwójka Elsner i Kaźmierczak byli bez formy
i wyglądało to słabo. Teraz podoba mi się gra w przodzie, wreszcie jest skuteczny napastnik,
Patejuk to nie Waldek Sobota, ale Plaku też sporo potrafi, skrzydła wyglądają lepiej,
Sobota rok temu miewał sporo słabych spotkań, marnował dużo piłek w tym dużo wnosił w grze,
ale dla mnie kadrowo wygląda to lepiej niż rok temu.
Jest Dudu, odeszło kilku pozorantów, ja tu inna linię bym widział.

Chyba, ze inną Ekstraklasę oglądamy, jak Ci którzy ostatnio pisali,
że Ruch jest bez formy to Cię zrozumiem.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
&lt;table id=&quot;flashscore&quot; class=&quot;team&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr&gt;&lt;td rowspan=&quot;3&quot; class=&quot;tlogo-home&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;tname-home logo-enable&quot;&gt;Legia Warszawa&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;current-result&quot;&gt;-&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;tname-away logo-enable&quot;&gt;Piast Gliwice&lt;/td&gt;&lt;td rowspan=&quot;3&quot; class=&quot;tlogo-away&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr&gt;&lt;td colspan=&quot;3&quot; id=&quot;utime&quot; class=&quot;mstat-date&quot;&gt;20.10.2013 18:00&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
O Meczu Korona-Jaga i Zawisza-Wisła już koledzy wspomnieli, Ja biorę pod lupę niedzielny pojedynek Lidera TM Ekstraklasy z dorobkiem 24pkt, Legii Warszawa, z zajmującym 10 miejsce z dorobkiem 14pkt, Piastem Gliwice. Faworytem tego spotkania jest oczywiście Legia Warszawa, w drużynie Legii w porównaniu do poprzednich meczy, zabraknie powracającego po drobnej kontuzji, Radovica(trener oszczędza go na czwartkowy mecz LE), oraz Broźia, który pauzuje za nadmiar zółtych kartek, na szczęście do składu drużyny powracają Bereszyński, który powinien godnie zastąpić na prawej obronie pauzującego Brozia, oraz Kosecki, który wskoczy na lewe skrzydło za Żyre, któremu ostatnie mecze kompletnie nie wychodzą, a wręcz zawalił bramkę w przegranym meczu LE z Appollonem i Vrdoljak, który pauazował za kartki.
W Drużynie Piasta Gliwice większych braków kadrowych nie ma, Brosz nie będzie mógł brać pod uwagę przy ustalaniu składu tylko jednego zawodnika, jest nim Carles Marc, jednak mimo wszystko stawiam na zdecydowane zwycięstwo Legii, Piast bardzo słabo spisuje się na wyjazdach, ma bilans 2-0-3, wygrana na poczatku sezonu z Cracovią, która ma lepszy bilans wyjazdowy, niż domowy, oraz ze słabiutkim Podbeskidziem, przegrywała z Wisłą, Górnikiem i Koroną,
Legia po słabym meczu z Wisłą, będzie chciała pokazać się z jak najlepszej strony przed własną publicznością i wydaje mi się, że strzelą 2-3 bramki, przy zeru przeciwnika.
Przypuszczalne składy:
Legia Warszawa: Wojciech Skaba - Bartosz Bereszyński, Jakub Rzeźniczak, Dossa Junior, Tomasz Brzyski(Jakub Wawrzyniak) - , Daniel Łukasik(Tomasz Jodłowiec), Ivica Vrdoljak - Henrik Ojamaa, Dominik Furman, Kuba Kosecki - Władimer Dwaliszwili

Piast Gliwice:
Dariusz Trela - Adrian Klepczyński, Csaba Horvath, Jan Polak, Damian Zbozień, Łukasz Hanzel, Zganiacz, Patrick Dytko, Tomasz Podgórski, Ruben Jurado, Rabiola

Typy:

Legia -1AH 1.65 Bet365 ✅
Legia Powyżej 2.5 goli 2.62 Bet365 (za drobne) ✅ ;)
GL

edit: Przypomnę, że Piast w 3 ostatnich meczach na L3 przegrał, tracąc w każdym meczu 3 bramki, 3:2, 3:0, 3:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 5

ludi0080

Użytkownik
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław, Over 2.5 @1.96 Pinnacle
Ten typ upatrzyliśmy sobie już wcześniej. Nadszedł piątek i możemy go zaprezentować. W Zabrzu dojdzie do starcia dwóch mocnych zespołów Ekstraklasy i bez wątpienia spotkanie to może kandydować do meczu kolejki. Górnik Zabrze po 11 rozegranych meczach zajmuje 2. miejsce w tabeli, tuż za obecnymi mistrzami kraju – Legią Warszawa. Podopieczni trenera Adama Nawałki (który niebawem może zostać trenerem reprezentacji Polski) przegrali tylko jedno spotkanie, właśnie z Legią na wyjeździe. Choć w tamtym meczu gospodarze byli lepszym zespołem, to jednak ekipa z Zabrza mogła pokusić się o punkty. Nie mniej jednak na grę Górnika patrzy się z przyjemnością. Lubią grać ofensywnie i pod względem strzelonych bramek także są na 2. miejscu w lidze. W ostatniej kolejce ligowej – tuż przed przerwą na mecze kadry narodowych – grali bardzo ciężkie spotkanie w Szczecinie. Przynajmniej na papierze na takie się zapowiadało. Rozbili jednak Pogoń aż 4-1, grając bez swojego najlepszego zawodnika. Jeszcze wcześniej mierzyli się z Zawiszą Bydgoszcz u siebie, gdzie pokazali prawdziwy charakter strzelając zwycięską bramkę w końcówce doliczonego czasu gry. Trener Nawałka na pewno zadowolony będzie z faktu, że do gry wraca Prejuce Nakoulma, bardzo szybki i zdecydowanie najlepszy zawodnik w formacjach ofensywnych. W dobrej formie jest także Mateusz Zachara. Napastnik, w którego niewielu wierzyło, a ten na przekór „ekspertom” pokazuje na co go stać. Jedynie, gdzie gospodarze mogą mieć problemy to obrona. Jak wiemy na dłużej wypadł kapitan zespołu – Adam Danch, kontuzjowany jest także inny ze stoperów – Błażej Augustyn. Nie zdolny do gry jest także Mariusz Magiera, a Oleksandr Szeweluchin i Seweryn Gancarczyk dopiero co wrócili do treningów po kontuzjach. Nowy stoper – Boris Pandża – był na zgrupowaniu kadry narodowej Bośni i także nie trenował z drużyną. To wszystko gracze linii obrony! Przygotowania do tego meczu na pewno nie były łatwe. Górnik wystawi jednak dzisiaj silną jedenastkę, szczególnie mocną w grze do przodu i zorientowaną na wygranie tego spotkania. Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości.
Śląsk Wrocław to zespół, który reprezentował Polskę w europejskich pucharach. Naprawdę bardzo dobre mecze z belgijskim Club Brugge, a następnie to pierwsze w Sewilli. W lidze jednak nie jest już tak dobrze. O ile na początku mogli się tłumaczyć tym, że puchary były priorytetem, o tyle ostatnio wymówek już nie ma. Tylko 8. miejsce w tabeli, na którym się obecnie znajdują, na pewno nie zadowala włodarzy klubu, a pewnie i samych piłkarzy także, nie mówiąc już o kibicach. Ten zespół ma jednak potencjał na to, by w tabeli być zdecydowanie wyżej. Choć ławka jest krótka i brak na niej jakości, to pierwsza jedenastka jest silna jak na warunki Ekstraklasy. Śląsk rozegrał 5 spotkań na wyjeździe i choć przegrał tylko jedno, to nie wygrał żadnego. Zdecydowanie zbyt często remisują. W ostatnim meczu przed przerwą wygrali w derbach 2-0 z Zagłębiem Lubin. Nie było to olśniewające spotkanie w ich wykonaniu, ale cel osiągnęli. W końcu dobiegła końca saga związana ze sprawami właścicielskimi. Teraz piłkarze nie mają już powodów, by martwić się o swoją najbliższą przyszłość i mogą spokojnie skoncentrować się na swoich obowiązkach na boisku. Trener Stanislav Levy nie ma żadnych problemów kadrowych. Poza grą jest tylko Amir Spahic, który nie jest zawodnikiem pierwszej jedenastki, a także młody Marcin Przybylski, który reprezentował Polskę w kadrze U19. Śląsk zagra w najmocniejszym składzie. W przerwie wypoczęli i na nowo mogą zacząć cieszyć nas swoją grą. W ataku mają czym postraszyć. Sebastian Mila ze stałymi fragmentami gry, a także ze swoim zmysłem do kreatywnej gry ofensywnej oraz Marco Paixão na 9tce to z pewnością ich najgroźniejsza broń. W Zabrzu zagrają dziś dwa zespoły, które potrafią nie tylko kopać, ale przede wszystkim grać w piłkę. W zeszłym sezonie Śląsk prowadził tutaj 1-0, by ostatecznie przegrać 1-4. Liczymy na naprawdę dobre widowisko. W ciągu dnia lekko popada i sprawi, że piłka będzie szybciej „chodzić” na murawie. Oba zespoły mają duży potencjał ofensywny i powinniśmy zobaczyć piłkę w obu siatkach.
 
tomy007 33

tomy007

Użytkownik
Korona-Jagiellonia powyzej 2.5 goli 2 Unibet✅
Ostatnio w meczach z udzialem Jagiellonii pada duzo bramek i duzo sie dzieje ,w meczach Korony podobnie;srednia bramek strzelonych przez Korone u siebie 1.80 ,srednia bramek strzelonych przez Jagiellonie na wyjazdach 1.18, sumujac to, wychodzi czysta 3.Jedni jak i drudzy na pewno beda chcieli wygrac to spotkanie.Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Chyba, ze inną Ekstraklasę oglądamy, jak Ci którzy ostatnio pisali,
że Ruch jest bez formy to Cię zrozumiem.
nie wiem kto tak pisał i kiedy i co ma to wspólnego ze mną... ??
oglądałem w całości ostatnie 3 mecze Śląska i w mojej opinii grają słabo, widziałem Górnik w Szczecinie i prezentowali się świetnie, moim zdaniem Śląsk gra słabiej od Zabrzan i widzę value w strone gospodarzy
 
iluminati 60

iluminati

Użytkownik
T-Mobile Ekstraklasa, 18.10.2013, 20:30
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Typ: Powyżej 2 bramki
Kurs: 1,50
Bukmacher: Pinnacle
Górnik w tym sezonie jeszcze u siebie nie przegrał (3 wygrane, 1 remis), ale za każdym razem tracił co najmniej jedną bramkę. Śląsk na wyjeździe w tym sezonie jeszcze nie wygrał (4 remisy i jedna porażka), ale oprócz inauguracji sezonu z Koroną za każdym razem strzelał przynajmniej jedną bramkę. Ostatni mecz w Zabrzu w 2012 roku skończył się wysoką wygraną Górnika 4:1, dzisiaj faworytem będą tak samo gospodarze ale Śląsk ma Paixao, ma Milę, Plaku, a to są zawodnicy którzy potrafią kreować i wykorzystywać stworzone sytuacje dlatego uważam, że w tym meczu może paść kilka goli. Górnik ma drugą siłę rażenia w lidze po Legii, jego zawodnicy zdobyli dotąd w sumie 22 bramki i jest to imponujący wynik bo daje średnią ponad 2 bramek na mecz. Zabrzanie mają średnią defensywę, stracili w sumie 13 bramek, w tym aż 5 w ostatnich 3 meczach. Zobaczymy jak przerwa na reprezentacje podziałała na oba kluby, zwłaszcza Śląsk dysponujący wąską kadrą powinien na tym skorzystać. Ogólnie mecz powinien się toczyć w szybkim tempie, zawodnicy odpoczęli bo w kadrach nie grało ich zbyt wielu w meczach eliminacyjnych, więc teraz mogą z impetem rozpocząć dalsze zmagania w Ekstraklasie. Myślę, że mecz Górnik - Śląsk dostarczy nam dziś dużo emocji i jeszcze więcej bramek, bo drużyny te preferują styl ofensywny i tak właśnie powinny dzisiaj grać.
 
robel 153

robel

Użytkownik
Dobra zapowiedź :

http://www.sportowyportal.pl/sporty-motorowe/moto-gp/30-faworyci-mali-i-duzi-czyli-kto-kogo-ogra-w-12-stej-kolejce-ekstraklasy-i-dlaczego

Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1 3.25 Expekt

Gdzieś ubyła forma Lechii z początku sezonu. Gdańszczanie nie wygrali w ostatnich 5 spotkaniach. Porażki wyjazdowe z Wisłą i Widzewem, szczególnie ta druga bolesna. Remisy u siebie z Zawiszą czy Pogonią to żaden powód do dupy.
Moim zdaniem czas na przełamanie na własnym stadionie.

Przeciwnik na przełamanie dobry - Lech Poznań. Kolejorz to jak na razie tylko marka, jaką sobie wyrobił w ostatnich latach. Na wyjazdach gra fatalnie, zresztą u siebie także. O dobrej obronie w Poznaniu nie ma mowy od paru sezonów. W ataku drewniany Teodorczyk, Ślusarczyk - porażka. Pomoc, która zazwyczaj prezentowała się nieźle też zawodzi, kilka niewypalonych transferów, i cała reszta bez formy.

Nie wiem dlaczego tutaj Lech faworytem, trzeba korzystać.
 
matzab37 164

matzab37

Użytkownik
vs.

I mamy hit kolejki w Zabrzu gdzie wicelider, czyli Górnik zmierzy się z trzecią drużyną zeszłego sezonu Śląskiem Wrocław. Pierwsze co rzuca mi się w oczy to bramki. Rok temu było 4:1 dla Zabrzan, ale mimo wszystko wydaje mi się, że dziś powtórki nie będzie. Górnik u siebie mocny: 10 punktów w 4 meczach to bardzo dobry rezultat. Z kolei Śląsk odwrotnie: 4 punkty w 5 meczach wyjazdowych, jednak aż tak bardzo nie brałbym tego pod uwagę, gdyż dwa z nich były w czasie kiedy Śląsk grał jeszcze w el. do LE i trener Levy oszczędzał najważniejszych zawodników, a jeden ze stołeczną Legią, która jest w zasadzie nieosiągalna na Łazienkowskiej dla rywali. W klubie z Zabrza zabraknie dziś Konrada Nowaka, Mariusza Magiery i Adama Dancha, nie wiadomo także czy zagrają Ołeksandr Szeweluchin, Seweryn Gancarczyk, Tomasz Wełnicki i Antonin Łukasiewicz. W barwach WKS-u nie zagrają jedynie Amir Spahić i Marcin Przybylski. Pewien jestem jednego - bramek. I to z obu stron ????
BTS @ 1.66 7/10✅ Bet365
Over 2.5 @1.85 5/10✅ Bet365
+ 8.87 j
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Typ: Górnik Zabrze
Kurs: 2,20
bwin
Dzisiaj o godzinie dwudziestej trzydzieści dojdzie do pojedynku Górnika Zabrze ze Śląskiem Wrocław. Moim zdaniem większe szanse na wygraną mają podopieczni Adama Nawałki. Zajmują oni drugie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem dwudziestu dwóch punktów i stratą dwóch oczek do liderującej Legii Warszawa. Na swoim obiekcie jak dotąd nie przegrali żadnego spotkania, wygrali trzy z czterech rozgrywanych (Piast Gliwice 2-1, Zagłębie Lubin 2-1, Zawisza Bydgoszcz 3-2) i raz zremisowali w derbach Śląska dwa do dwóch prowadząc jeszcze w dziewięćdziesiątej minucie. Jedną jedyną porażką w tym sezonie była pod koniec września na Łazienkowskiej z Legią Warszawa. Może się okazać że trener Górnika poprowadzi jedno z ostatnich spotkań ligowych gdyż jest on faworytem mediów do objęcia posady selekcjonera Reprezentacji Polski. Pod jego wodza trójkolorowi grają skuteczny i ładny futbol i maja duże szanse na odniesienie dzisiaj sukcesu. Ich dzisiejszy rywal z Wrocławia zajmuje w tabeli ósme miejsce z dorobkiem czternastu punktów. Na wyjeździe nie wygrali jeszcze żadnego z rozgrywanych spotkań. Cztery razy remisowali z Koroną Kielce 0-0, Pogonią Szczecin 2-2, Piastem Gliwice 1-1 i Ruchem Chorzów 1-1 oraz przegrali zero do jednego z Legią Warszawa. Kadra Stanislava Levego jest bardzo mocna ale na boisku nie jest to widoczne. Wygrali oni tylko trzy ligowe spotkania. W ubiegłym sezonie Górnicy rozgromili Wrocławian cztery do jednego. Fantastyczny mecz rozegrał wówczas Nakoulma strzelając rywalowi dwa gole. Czy dzisiaj będzie podobnie ? Moim zdaniem tak.
 
seba75 32

seba75

Użytkownik
oglądałem w całości ostatnie 3 mecze Śląska i w mojej opinii grają słabo, widziałem Górnik w Szczecinie i prezentowali się świetnie, moim zdaniem Śląsk gra słabiej od Zabrzan i widzę value w strone gospodarzy
Ja tutaj nie widzę value na Górnik.Śląsk ostatnio w słabszej formie ale to nie są ogórki i na takie mecze potrafią się spiąć.Górnik ładnie zagrał w Szczecinie ale ich wcześniejsze mecze to jak dla mnie bez szału.Widziałem poprzedni mecz z Zawiszą u siebie i jakoś mnie nie zachwycili swoją grą.Moim zdaniem brak Dancha jest bardzo widoczny i obrona ostatnio gra niepewnie.W Śląsku odszedł Sobota ale mają zawodników którzy z Górnikiem mogą spokojnie nawiązać walkę i nie przegrać tego spotkania.Jakbym miał tu coś grać to tak jak napisał Szef Elity +0,25 na Śląsk wygląda nieźle.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Górnik-Śląsk BTS @ 1.725 Sportingbet✅

Wybieram w tym spotkaniu w mojej ocenie optymalne rozwiązanie. Typ BTS jest tym, który w tym spotkaniu jest najbardziej prawdopodobny. Nie będę pisał o sytuacji w tabeli i tym podobnych statystykach. Już ktoś wcześniej to opisał, więc skupię się na meritum....dlaczego BTS. Oba zespoły mają zawodników bardzo usposobionych ofensywnie. Oba zespoły grają badzo dobrze &quot;do przodu&quot;. W zespole z Wrocławia w bardzo dobrej formie jest Paixao, który w każdym spotkaniu strzela bramki. Do tego dochodzą szybkie skrzydła w postaci Plaku i być moźe Patejuka, które umożliwią szybkie kontry. Zawodników Śląska stać jest napewno na strzelenie bramki w Zabrzu. W tym spotkaniu grę będzie prowadził Górnik, ale Śląsk swoją szanse w tym sptkaniu dostanie....być może nie jedną. Jeśli chodzi o Górnik....ich potencjał ofensywny jest oczywisty. U siebie są bardzo groźni i dzisiaj niepewna defensywa Śląska będzie rozrywana niejednokrotnie. Szybki Nakulma będzie nękał mało zwrotnego Kokoszkę i tych okazji na strzelenie bramki będzie wiele. Madej i Zachara też ułomkami nie są. Zwłaszcza ten pierwszy będzie bardzo niebezpieczny dla defensywy wrocławian. Spotkanie w mojej opini będzie obfitować w wiele sytuacji podbramkowych, z których padnie parę goli. BTS to dobre rozwiązanie......tak myślę. Polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Kursy na wrocławian tuż przed meczem poszły nieznośnie wysoko w górę. Więc bez skrupułów downloaduję
Górnik - Śląsk 2 @ 3,78 (Pinnacle) ⛔ z 0:2 do 3:2 ????
widząc faworyta w gospodarzach, ale walju w underpsinkach.
 
Do góry Bottom