>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

12 Kolejka T-Mobile Ekstraklasa 17.10-20.10.2014r.

nanathar 17

nanathar

Użytkownik
Na tą kolejkę wybrałem trzy spotkania :

Spotkanie: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:0
Typ: Legia Warszawa ✅✅✅
Kurs: 1,60
Typ : Powyżej 2,5 Bramek ⛔⛔⛔
Kurs : 1,88
Typ : Legia -1 (Legia wygra przynajmniej dwoma bramkami, w przypadku wygrania jedną zwrot) ZWROT
Kurs : 2,17
Typ : BTS ⛔⛔⛔
Kurs : 1,91

Edit :
Ten najważniejszy typ siadł ;), trochę szczęścia mieli ale Lechia sama sobie winna.


Legia gra u siebie, to że jest faworytem do zwycięstwa nie ulega wątpliwości. Aczkolwiek Legia ma spore problemy w defensywie, nie zagra Rzezniczak(pauzuje za kartki), Dossa Junior(kontuzja), czyli dwóch podstawowych środkowych obrońców poza meczem, a i tak wiemy że nawet w optymalnym składzie, defensywa nie jest najmocniejszym puntem drużyny plus Jodłowiec(kontuzja). Prawdopodobnie wystąpi Astiz(w 99,9%), i Lewczuk, o ile ten pierwszy nie osłabia w znacznym stopniu składu, bo doświadczony Hiszpan powinien sobie poradzić, o ile dla tego drugiego to może być na prawdę ciężki mecz, to przez niego Legia straciła pierwszą bramkę z Piastem, wielką nie wiadomą w takim razie, jest postawa Legi w obronie. Dlatego w takim razie BTS + over 2,5 wydają się ciekawą opcją. Zwycięstwo Legi to w przypadku mojej ocenie to pewniak na ten weekend, mieli kilka gorszych meczy przed przerwą szczególnie w lidze i czas się zrehabilitować. Dlatego typ na zwycięstwo i to że Legia wygra przynajmniej dwoma bramkami, w przypadku jednej zwrot czyli bezpieczny typ po dobrym kursie, jeśli przyjmiemy że Legia nie powinna tego meczu przegrać.

Spotkanie: Korona Kielce - Lech Poznań
Typ: Lech Poznań
Kurs: 1.83
Typ: 2DNB
Kurs: 1.36


Lechia po przyjściu Macieja Skorży zaczęła w końcu grać, co pokazał szczególnie mecz z Legią na wyjeździe, gdzie Legia zagrała w najmocniejszym składzie, a Lechia z problemami w składzie zremisowała ten mecz, a do zwycięstwa zabrakło na prawdę nie wiele. W ostatnim meczu przed przerwą Lechia wygrała u siebie 5:0 z GKS Bełchatów, który do tego meczu stracił tylko 4 gole. Lechia w ostatnich trzech spotkaniach strzeliła 13 goli i straciła 4. Przeciwnikiem Lecha będzie Korona, która tak jak w poprzednim sezonie, raczej do końca będzie walczyć o utrzymanie. Lech tak jak w poprzednim sezonie nabiera wiatru w żagle w połowie sezonu i zaczyna pogoń za Legią. Aktualnie to tylko 3 punkty, więc z takimi rywalami jak Korona trzeba zdobywać komplet punktów.Legia teraz skupia się na LE i zdarza im się zgubić punkty w lidze, więc można się teraz do nich zbliżyć.

Spotkanie: Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Typ: 1X
Kurs: 1,40
Typ: 1DNB
Kurs: 1,67

Mam dziwne Deja Vu, przyglądając się poczynaniom Wisły w tym sezonie, a no tak w poprzednim sezonie było to samo, bardzo dobry start, nawet przez chwile Wisła była liderem. No ale jak to miało miejsce rok temu, znowu Wisła przeżywa kryzys, a za 3 dni przyjdzie im się zmierzyć z aktualnym liderem, pewnie grającym Górnikiem. Więc w obecnej stawiam na Górnik lub remis po ładnym kursie. Wiśle będzie bardzo ciężko zremisować ten mecz, a co dopiero wygrać.

Plus takie na szybko :

Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - GKS Bełchatów
Typ: Poniżej 2,5 bramek
Kurs: 1,70

Typ: Poniżej 3,5 bramek
Kurs: 1,25


Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin

Typ: 1DNB
Kurs: 1,73

Typ: 1X
Kurs: 1,40
 
M 340

macvas

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Typ: 1
Kurs: 2,45 Betclic ✅

Nie będę się szerzej rozpisywał (co zwykle mi nie wychodzi) o wszystkich aspektach tego spotkania a wymienię tylko te &quot;na czasie&quot;. W Białymstoku w najbliższy weekend zanosi się na piłkarskie święto. Otwarcie wszystkich trybun nowowybudowanego stadionu przy ul. Słonecznej i jak na ironię przybywa Pogoń, z którą w ubiegłym roku już raz ten stadion (część trybun) otwierano. W stolicy Podlasia było hucznie oraz uroczyście, ale z mizernym efektem punktowym (2:3). Powtórka z rozrywki?

Nie. Jagiellonia jest na dobrych torach - sześć kolejek pod rząd bez porażki. O ile przerwa na reprezentację nie wytrąciła ich z rytmu (jak to było ostatnio z Wisłą), to nie widzę przeciwwskazań do gry w stronę gospodarzy. Odejście Quintany być może nie pozostało bez wpływu na walory ofensywne zespołu, ale trener Probierz wyraźnie obrał inny kierunek, bazując na doświadczeniu starszych piłkarzy, szlifuje młode diamenty oraz zaplecze zespołu a Jagiellonia powoli zaczyna przypominać kolektyw jaki tworzyła za czasów pierwszej kadencji trenera.

Pogoń nie jest już zespołem z ubiegłego roku, kiedy jako dobrze poukładany i punktujący team sprawił psikusa białostoczanom i już do przerwy prowadził różnicą dwóch goli. Po przerwie gospodarze poukładali swoje szeregi i gdyby nie pechowy swojak Pazdana w końcówce, na ten mecz dziś spoglądalibyśmy zupełnie z innej perspektywy. Porównując jednak obecną Pogoń z tamtejszą odnoszę wrażenie, że Portowcy nie będą mieli łatwo o punkty.

W Białymstoku zanosi się na komplet widzów oraz punktów ze strony gospodarzy.

Tak na sam koniec:
Poszukałem jeszcze jakiegoś ciekawego value przy okazji tego meczu. Tak jak wyżej pisałem, zwykle inauguracje bywają huczne i każdy kibic życzyłby sobie, aby obfitowały w bramki. Taką inaugurację w Białymstoku już przerabialiśmy, stąd mam przeczucie, że ze strony czysto piłkarskiej w sobotę będzie to bardziej wyważone widowisko. Dlaczegoby zatem nie sprobować zagrać w stronę odwrotną? Skoro Jagiellonia ostatnio stara się na grę z &quot;zerem z tyłu&quot; i to im wychodzi. W pięciu ostatnich spotkaniach ta sztuka udała im się czterokrotnie - co prawda przy wydatnej pomocy słupków i poprzeczki oraz niebywałej orientacji i małpiej zwinności Drągowskiego.
Drugie proponowane zdarzenie to już większy ryzyk, ale analizując statystyki z tych konfrontacji jest to kurs też warty próby. Pytanie czy Buki słusznie podbiły jego wartość sugerując się gościnnością białostockiej murawy? Na sześć domowych spotkań pięć kończyło się z overem 2,5. Tym razem sprawdzam! Powodzenia.

Typ: Wygrana gospodarzy do zera
Kurs: 4,25 Betclic ✅

Typ: Wynik i gole - Jagiellonia i poniżej 2,5
Kurs: 5,25 Betclic
⛔ (pogrom)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Typ: Legia Warszawa
Kurs: 1.61
Buk: Bet365

Coś tu jest nie tak, przecież Legia w każdym meczu, w którym traciła punkty była po meczach w europejskich pucharach (poza remisem z Lechem) a teraz są po 2 tygodniach odpoczynku i do tego grają na własnym stadionie, według mnie kurs zdecydowanie za wysoki i zamierzam to wykorzystać. Legioniści to półka wyżej niż cała reszta na naszym ojczystym podwórku, gdyby nie europejskie puchary to by pewnie uciekli na czubek tabeli gubiąc drugą drużynę na parę punktów. W Lechii problemy sztabowe, niedawno zmieniony trener i dalej nie wiadomo na jak długo Tomasz Unton zostanie pierwszym trenerem. Mimo paru kontuzji w szeregach Legii (Dossa, Rzeźniczak, Bereszyński i nie wiadomo co z Jodłą) dalej są oni faworytem co pokazują spadki kursów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ricardio 42

ricardio

Użytkownik
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Typ: X2
Kurs: 2.30
Buk: Bet365

Wpierw po przerwie naszą ekstraklase rozpocznie spotkanie Cracovii z Ruchem Chorzów, co jeśli chodzi o dolną część tabeli ma niebywałe znaczenie, ale nasza analiza będzie skierowana ku Łazienkowskiej 3 gdzie Legia Warszawa rozegra mecz z Lechią Gdańsk. Wpierw spójrzmy na kursy 1.62 na Legie, to należy zdecydowanie podziękować, bo kurs nie wart ryzyka. Kurs 6,00 na Lechie czemu się nie skusić, ale jako, że jestem człowiekiem, który uważa, że szkoda się podwójnie denerwować, to ja skieruje swojego oko...Tak skieruje swoje oko ku X2 za 2.30 jest to dla mnie kurs odpowiedni i warty ryzyka. Aby odpowiednio ustosunkować się do typu zajrzę do kadr i tu mam chyba najlepszą z możliwych odpowiedzi: W szeregach Legii nie zagrają: pauzujący za kartki Jakub Rzeźniczak, dodatkowo niepewny jest występ Dossy Juniora, który nabawił się kontuzji na meczach reprezentacjii i podobnie jest z Jodłowcem. We wtorek do treningów powrócił po przeziębieniu mózg drużyny Miro Radović, więc nie będzie w pełni sprawny na mecz z Lechią. Dodatkowo Duda ostatnio nie imponuje formą wręcz odwrotnie widać u niego regres, a w dodatku ujrzał czerwo w meczu U-21 należy również przypomnieć, że niepewnie w ostatnim czasie na bramce broni Kuciak, który popełnia lekko mówiąc potworne kiksy.
Spójrzmy teraz na sytuacje kadrową Lechii Gdańsk, która w ostatnim czasie nie grała rewelacyjnej dla oka piłki. Po porażce w Stalowej Woli byłem w stanie stwierdzić, że “Lwy Północy” są w totalnej rozsypce i nie zagram na nich do końca sezonu. Kolejnym spotkaniem był mecz z Górnikiem Zabrze, który miałem szanse obejrzeć w telegraficznym skrócie i muszą powiedzieć, że to co zagrali w pucharze, a to co zagrali w lidze, to niebo, a ziemia. Kolejnym spotkaniem był mecz na własnym stadionie z Cracovią, a Lechia nie wygrała na własnym wówczas na własnym obiekcie bodajże od końca sierpnia. Skromne zwycięstwo Lechii nad Cracovią było spowodowane faktem, że Pilarz wybronił kilka strzałów, po których powinny paść bramki. Gracze z Krakowa nie potrafili zagrozić bramce gospodarzy, a trener Podoliński jak nie zrobi jakiegoś wstrząsu i nie uderzy każdego młotkiem po głowie, to może pomału żegnać się z posadą trenera “Pasów”. Jedynym osłabieniem w zespole przyjezdnych będzie, że po przeziębieniu wraca Ariel Borysiuk.
Dochodząc do sedna sprawy, to moim zdaniem remis na Łazienkowskiej wykonaniu zespołu ekipy Untona i Kalkowskiego jest w zasięgu ręki dodatakowo mówiłem, że do póki gra Lechii się nie poprawi nie ruszam tego zespołu i ruszyłem, bo gra ich wygląda lepiej i wszelkie zmiany personalne w tym momencie według mnie nie są potrzebne i ta dwójka trenerów powinna prowadzić dalej Lwy Północy.

Wybaczcie za wszelkie błędy, to mój pierwszy post na tutejszym forum.

No cóż bramka ze spalonego tego nikt nie był w stanie przewidzieć, ale trochę winni są gracze Lechii, którzy jakby wykorzystali sytuacje na zdobycie bramki wyjechali by z Warszawy z 3 punktami. No nic pierwszy typ na forum i minus trzeba żyć dalej.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Legia - Lechia
Ja na Łazienkowskiej zagrałem bts&#39;a i myślę,że jest to dobra opcja.Legia kiepsko wygląda w defensywie ostatnimi czasy.Trzy bramki stracone z Piastem,trzy ze Śląskiem,dwie z Lechem i Podbeskidziem.W każdym z tych spotkań Legia popełniała sporo prostych błędów i zbyt łatwo dopuszczała rywali do dogodnych sytuacji.Kuciak,który nie raz ratował tyłek też jakiś zagubiony,przydarzają mu się koszmarne błędy ostatnio.Trzeba dodać,że z Lechią obrona nie zagra w optymalnym ustawieniu bo pauzuje za kartki Rzeźniczak i Dossa złapał kontuzje co sprawy nie ułatwia legionistom.
Problemem Lechii od początku sezonu jest zgranie.Z Górnikiem i Cracovią był progres w grze i kadrowo nie było takiej rewolucji pomiędzy tymi meczami tak jak wcześniej co zadziałało na plus.W przodzie mają kim postraszyć legionistów i myślę,że spokojnie stać ich na to aby coś ukłuć dzisiaj.Legia u siebie pewnie przyciśnie chcąc zmazać plamę po meczu w Gliwicach więc powinno być ciekawie.Ja liczę na bramki obu drużyn.
BTS @ 1.80 ⛔ 1-0
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 13

tomek1916

Użytkownik
Zawisza Bydgoszcz - GKS Bełchatów
Typ: 2
Buk: bet365
Kurs: 2.75


Jest to moja pierwsza analiza, więc już na moim starcie postaram się by była jak najlepsza. Dlatego więc pod mój celownik trafia to spotkanie. GKS jest moim zdaniem rewelacją sezonu, pomimo ostatniej klęski 5-0 w Poznaniu. Grają dobrze, czego rezultatem jest wysoka, 5 pozycja i tylko 2 punkty straty do lidera. GKS na początku sezonu mocno wszystkich zaskoczył wygrywając w Warszawie z Legią. Teraz trochę o gospodarzu tego meczu. Ten sezon to totalna porażka w wykonaniu bydgoskiego Zawiszy. 4 punkty w 11 meczach i zasłużona, ostatnia pozycja w tabeli. Tylko jedno zwycięstwo w 11 meczach to kiepski wynik.
Podsumowując: GKS jest moim zdaniem faworytem i warto postawić na nich, gdyż ten sezon jest dla nich jak na razie udany, a okazja na 3 punkty nadarzy się w ten poniedziałek.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Cracovia - Ruch Chorzów
Pierwszy mecz po powrocie Waldka Kinga, co by nie mówić lepiej na przerwanie tej smutnej passy Ruchu nie mogli trafić. Jadą na stadion gdzie o zwycięstwo nie jest tak trudno jakby to miało miejsce u 14 innych przeciwników z ekstraklasy. Wracając jeszcze do Fornalika w idealnym czasie został oficjalnie zaprezentowany jako stary-nowy trener. Już od kliku tygodni śledził poczynania zawodników a teraz miał idealną przerwę dwu tygodniową na wszczepienie nowej taktyki zawodnikom i dokonania odpowiedniej selekcji wyjściowej jedenastki. Jeszcze wracając do wcześniejszego trenera Kociana, gra nie była wcale taka zła jak to mogło się wydawać po prostu klubik taki jak Ruch nie miał prawda dać sobie rady zarówno w ekstraklasie jak i na wojażach w Europie. Nawet gdyby Słowak pozostał na stanowisku typy miałbym na ten mecz takie same, ale fakt że wrócił Fornalik może tylko temu bardziej pomóc jak zaszkodzić. Przez tą przerwę reprezentacyjną Waldek King miał praktycznie 3/4 kadry na codzień na treningach prócz kontuzji Skaby i Rzuchowskiego i kliku powołań jak Starzyńskiego czy Viśniakowsa z resztą drużyny normalnie trenował a fakt, że Starzyński nie zagrał ani minuty w reprezentacji stanowi swoiste wzmocnienie na ten mecz, a i Viśniakovs z pewnością by nie grał od początku. Także na brak zawodników nie można narzekać.
Jeśli chodzi o Cracovię co tu dużo można powiedzieć, posiadają na ten moment 3 pkt więcej od Ruchu &quot;przechodzącego wielki kryzys&quot; i grają jak na ich standardy przystało, dół tabeli ewentualne przebłyski typu szczęśliwe zwycięstwo w derbach czy odwrócenie wyniku z Łęczną która w tamtym momencie było pod formą. Kompletnie nie przekonuje mnie gra ustawieniem 3-5-2 tym bardziej z tak słabo ogarniętymi obrońcami, mimo to trener Podoliński dalej trzyma się swego i gra tym systemem. Czyste konto zachowali tylko w derbach, ale wiadomo jak te mecze wyglądają 120% ambicji włożone potrafi przynieść pozytywne skutki a wcześniej bywały takie mecze u siebie jak 1-3 z Legią, 1-3 z Podbeskidziem czy nawet wyjazd do Gliwic skończony stratą 4 bramek. System ewidentnie kuleje, warto też nadmienić że po wygranych derbach w tak ważnym dla nich meczu powinna wyjść na większym luzie i zagrać dobre kolejne spotkanie tym bardziej z przechodząca kryzys Lechią w Gdańsku, nic takiego się nie stało szybka strata bramki na początku spotkania i już nie potrafili w żaden sposób odwrócić losów spotkania. Z sytuacją kadrową jest taka sytuacja, nie zagrają chory Cetnarski i dwaj kontuzjowani zagraniczni zawodnicy Mikulić i jeden z najważniejszych graczy tej drużyny Covilo.
Na koniec jedna ciekawa statystyka w bramkach straconych to Cracovia jest gorsza od Ruchu o jedną bramkę ( 18-17 ) co potwierdza tylko to jak słabo sobie radzi defensywa. Stąd mój główny typ jest nie na zwycięstwo Chorzowian a over 1,5 bramki bo mimo wszystko Cracovia gra u siebie a tu potrafi strzelić choćby jedną bramkę. Drugi typ za nieco mniejszą stawkę adekwatnie do jak dla mnie atrakcyjnego kursu do gry czyli -1 azjatycki. Bo jak przystało na ekstraklasę są te mecze gdzie jedna drużyna wygląda o niebo lepiej i wygrywa solidną różnicą bramkową.
Ruch over 1,5 bramki 2,75
Ruch -1 azjan 6,00 ⛔ W przyszłej kolejce takie same typy, muszą w końcu odpalić, nie ma co się poddawać po pierwszym meczu

Bet365
 
koszyk 69

koszyk

Użytkownik
Mecz: Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Typ: Legia win &amp; BTS
Kurs: 3,25
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Mocno nie będę się rozpisywał nad tym typem ponieważ sporo zostało już powiedziane o tym meczu. Legia u siebie gra bardzo dobrze, bez większych problemów zdobywa komplety punktów i traci bardzo mało bramek. Ten opis raczej nie wpływa korzystnie na mój typ ale mam mocno w pamięci ostatnie spotkanie i błędy jakie popełniała obrona, o Kuciaku to już nie wspominam. Lechia ostatnio zagrała dobre spotkanie ligowe, coraz lepiej wygląda w ataku jednak dalej nie potrafię rozgryźć tej drużyny. Potrafią na prawdę dobrze prowadzić grę, stwarzać sytuację podbramkowe i nagle tracić bramkę z kontrataku albo z głupiego błędu. Spotkanie też pod lekkim znakiem zapytania w związku z przerwą reprezentacyjną. Drużyny miały więcej czasu na odpoczynek, co moim zdaniem lepiej wpłynie na Legię, która ostatnio miała maraton piłkarski.
Podsumowując Legia zdecydowanym faworytem, jednak patrząc na poprawę gry rywala i ostatnie błędy Legii, można być pewnym że Lechia nie wyjedzie z Warszawy z zerowym dorobkiem bramkowym.
 
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Typ na Jagę ciekawy, dodając do tego co jest wspomniane w analizie wyżej, trzeba dodać sytuację kadrową Pogoni:
W najbliższym meczu na pewno nie wystąpi Marcin Robak. Napastnik Pogoni nabawił się urazu w meczu sparingowym z Lechem Poznań i został wyłączony z meczów ligowych na kilka tygodni. Ale to dopiero początek kłopotów trenera Dariusza Wdowczyka.
Na mniejsze lub większe dolegliwości cierpią lub cierpieli w ostatnim czasie Łukasz Zwoliński, Adam Frączczak, Dominik Kun, Hernani, Shohei Okuno, Bruno Loureiro, Michał Walski i Michał Koj. Świeżo po rehabilitacji jest młody napastnik Filip Kozłowski.
W meczu z Jagiellonią na pewno nie zagrają Robak, Loureiro, Okuno, Frączczak i Koj. Sytuacja pozostałych zawodników jest niepewna i o ich ewentualnym udziale w spotkaniu zadecyduje trener Wdowczyk.
Tak więc skład będzie wiadomy dopiero przed meczem, natomiast brak Robaka wiadomo czym jest dla ofensywy, a skoro może nie zagrać jeszcze Zwoliński, to ja nie wiem kogo wystawi w ataku Wdowczyk. Tak więc wszyscy zawodnicy, którzy strzelali bramki w wygranych meczach z Lechią i Zawiszą, mogą jutro nie zagrać, dwóch nie zagra na pewno (Robak i Frączczak).
Pogoń miała też dziś problemy z dojazdem na mecz, wylot samolotem uniemożliwiła mgła i musieli jechać pociągiem do Warszawy i stamtąd autokarem.
Trener Michał Probierz w swojej drużynie ma niemal idealną sytuację kadrową. Z Pogonią nie będzie mógł zagrać jedynie Martin Baran, który zmaga się z kontuzją. Do zdrowia, po lekkim urazie, powrócił Sebastian Madera i zarówno on, jak i reszta Jagiellończyków jest gotowa do walki o kolejne trzy punkty.
Jaga zagra w pełni zmotywowana przy nowych, pełnych trybunach, z chęcią rewanżu za ostatnie 2:3 i myślę, że wygra a już na pewno nie sądzę, żeby Pogoń w takich okolicznościach mogła tutaj wygrać i przerwać passę pięciu meczów Jagi bez porażki.
Jagiellonia DNB @1.74 to jak dla mnie bardzo dobra opcja na ten mecz
5:0 ✅ tego się nie spodziewałem
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Co powiecie na temat Śląska? U siebie grają świetnie i tylko raz stracili punkty w pojedynku z Cracovią. Tamten mecz zasłynął z niezbyt wysokiego poziomu, a nawet doczekał się produkcji filmowej Zdzicha. Piast się rozkręca, ale dobre mecze grają u siebie w Gliwicach. Wygrali z Zawiszą, z którym musieli wygrać. Do tego doszła dziurawa w obronie Cracovia. Ogromne brawa należą się za mecz z Legią i tego nikt odebrać im nie może. Poza własnym obiektem nie wygląda to już tak obiecująco. Wygrali tylko jeden mecz (Górnik Zabrze). Ostatni wyjazdowy mecz przegrali z bardzo przeciętną Koroną Kielce. Ciężko będzie o kolejną wyjazdową niespodziankę w tak krótkim czasie. Śląsk wypunktuje niczym wytrawny bokser.
Śląsk - Piast - Śląsk wygra [1,80] Expekt
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
empe92 438

empe92

Użytkownik
Dziś czeka nas starcie Podbeskidzia z Górnikiem Łęczna. Biorąc pod uwagę charakterystykę gry obu zespołów i ich dotychczasowe wyniki można stwierdzić, że bramek zabraknąć nie powinno. Podbeskidzie po przyjściu trenera Ojrzyńskiego trochę zmieniło się w stosunku do poprzednich lat. Szczególnie u siebie zawsze starają się grać ofensywną piłkę, na boisku jest dużo walki, na własnym stadionie są w stanie powalczyć z każdym, co pokazuje wygrana nad Legią 2:1. Najgroźniejsi z przodu będą zapewne Korzym i Chmiel, którzy łącznie mają na koncie 8 bramek w tym sezonie. Górale u siebie mają bilans 2-2-2. 2 porażki ponieśli z Górnikiem Zabrze 0:3 i na inaugurację z Pogonią 2:3. Bilans bramek to 10:10, jak na 6 spotkań to bardzo dużo. Z kolei Górnik Łęczna ma problem ze zdobywaniem punktów na wyjazdach. Korzystny rezultat udało się zdobyć tylko z Ruchem 2:1, poza tym same porażki. Te z Legią i Górnikiem Zabrze dziwić nie powinny, trener Szatałow przyjął w tamtych meczach taktykę bardzo defensywną, antyfutbol, takie podejście sukcesu przynieść nie mogło. Natomiast 2 kolejne porażki po 1:2 z Cracovią i Śląskiem to zupełnie inna gra. Górnik był zespołem zdecydowanie lepszym, ale wskutek słabej skuteczności zdobyli tylko po 1 bramce. Cracovia była totalnie zdominowana, Bożok spokojnie mógł zdobyć hattricka, ale 1 stały fragment dla Pasów zdecydował o wyniku spotkania. Ze Śląskiem było podobnie, Górnik wyszedł na zasłużone prowadzenie, ale już minutę później po jednej z nielicznych akcji Śląska gospodarzom udało się doprowadzić do wyrównania, a na sekundy przed końcem decydujące trafienie zdobył Sebastian Mila. Górnik potrafi grać w piłkę, czy to w ataku pozycyjnym czy w kontrze. Ostatnio słabszym punktem zespołu jest skuteczność, bo okazji nie brakuje. Mecz z Koroną skończył się wynikiem 1:0, ale spokojnie bramek dla Łęcznej powinno być o 1-2 więcej. Oba zespoły prezentują dość podobny poziom, różnica w tabeli to tylko 1 punkt, Podbeskidzie jest na 12. miejscu, Górnik oczko wyżej. H2H bardzo overowe, tylko w 2 meczach na ostatnie 8 nie padły co najmniej 3 bramki, na stadionie w Bielsku tylko raz nie było overa w tym sezonie (1:1 z underowym Bełchatowem), dlatego sporo w tym meczu wskazuje na to, że zobaczymy sporo bramek.
Podbeskidzie – Łęczna
Over 2.5 @ 1.819 Pinnacle ⛔ 1:0
 
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
Podbeskidzie - Górnik Łęczna

Goście swoją niezłą pozycje w tabeli jak na beniaminka zawdzięczają głównie meczom u siebie, bo na wyjazdach ich gra, a już na pewno wyniki są bardzo słabe... 3 pkt. w pięciu meczach. Niby troche usprawiedliwiać może ich fakt, że grali przecież z Górnikiem czy Legią, czyli drużynami półtorej czy dwie klasy lepszymi gdzie nie mieli wiele do gadania, no ale pamiętajmy również, że nie potrafili wywieźć nawet punktu z meczu z Cracovią... .
Gospodarze pomimo ostatnich kiepskich wyników nie mają większych problemów ze zdobywaniem bramek. Zwłaszcza u siebie. W czterech z sześciu meczów rozgrywanych u siebie potrafili strzelić rywalom przynajmniej dwie bramki, choć nie koniecznie ich mecze kończyły się zwycięstwem (Pogoń, Ruch, Legia, Śląsk).
W Podbeskidziu nie są przewidywane braki kadrowe.
Myśle, że w takim meczu jak ten spokojnie padną trzy bramki. Podbeskidzie będzie chciało poprawić swoje ostatnie wyniki, jak i Górnik swoje wyjazdowe. Wielkiej różnicy klas między zespołami nie ma lecz dla gospodarzy wielkim atutem jest własny stadion. Remis na własnym stadionie gospodarzy w tym meczu nie zadowoli skoro potrafili ograć tutaj nawet Legie.
Podbeskidzie powyżej 1,5 gola @2,00 (totolotek)⛔⛔⛔
Podbeskidzie - Górnik Łęczna powyżej 2,5 gola @1,80 (totolotek)⛔⛔⛔
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Typ: Over 2.5 goli
Kurs: 1.88
Godz: 18:00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Niespodziewanie po 11 rozegranych kolejkach Ekstraklasy to Górnik Zabrze był liderem rozgrywek. Dziś oczywiście ma okazję powrócić na fotel lidera pod warunkiem, że pokona u siebie Wisłę. Wisłę, która przed przerwą reprezentacyjną wpadła w dość solidny dołek formy - porażka w 4 kolejnych spotkaniach (3 w lidze i jeden w pucharze) do tego w żadnym z tych spotkań &quot;Biała Gwiazda&quot; nie zdobyła bramki!
A przecież Wisła z początkiem sezonu imponowała w grze ofensywnej. Zdobywała wiele bramek, a na tle innych zespołów wyróżniali się tacy piłkarze jak Paweł Brożek czy przede wszystkim Semir Stilić. Ostatnio natomiast grali bez pomysłu i bardzo nieskutecznie, fani liczą jednak, że po przerwie na reprezentację ich zespół się odblokuje i znów zacznie zdobywać bramek. Ja osobiście spodziewam się w tym spotkaniu właśnie przełamania Wisły ale zamiast grać &quot;dwójkę&quot; postanowiłem zagrać w tym meczu over 2.5 goli.
W tym sezonie obie ekipy zanotowały po 6 overów 2.5 goli, oraz po 5 underów 2.5 goli. Średnia bramek w spotkaniach z udziałem Wisły to 3 gole na mecz, natomiast Górnika to 2.6 gola na spotkanie. Statystyki więc wyglądając naprawdę nieźle i mam nadzieje, że będzie miało to również przełożenie na dzisiejsze spotkanie. Warto również dodać, że w poprzednim sezonie mecze Górnika z Wisłą miały swoje dramaturgię. Co prawda pierwszy mecz w Krakowie zakończył się wynikiem 0-0 ale już przy Roosevelta padł wynik 3-2 i ten mecz był uznany za jeden z lepszych (jak nie najlepszy) mecz poprzedniego sezonu. W fazie mistrzowskiej natomiast w Krakowie Górnik również wygrał i również w stosunku 3:2.
Warto dodać również, że Wisła zdecydowanie lepiej w tym sezonie radzi sobie w meczach wyjazdowych, co ma również przełożenie na zdobywane bramki w delegacjach - u siebie zdobyli 7 bramek, natomiast na wyjazdach 11. Górnik natomiast w ostatnich meczach notuje regularnie wyniki overowe (co z początku sezonu się im nie udawało): 2:1 z Ruchem, 2:2 z Lechią, 2:1 z Koroną (puchar), 3:0 z Podbeskidziem i 1:2 z Piastem.
Jak wygląda sytuacja kadrowa w obu ekipach? Franciszek Smuda dziś nie będzie mógł skorzystać z usług Jankowskiego, Czekaja, Stjepanovicia i Jovanovicia. W drużynie z Zabrza natomiast zabraknie Błażeja Augustyna, Mariusza Przybylskiego oraz Armina Cerimagica.
Podsumowując liczę, że dziś Wisła się odblokuje i nie będzie to już kolejna ich porażka do zera. Wszak trzeba pamiętać, że sytuacje w ostatnich meczach &quot;Biała Gwiazda&quot; miała szwankowała jednak skuteczność. Co do Górnika, jest on w dobrej formie, strzela w ostatnim czasie sporo bramek i jeżeli dziś udowodni to na boisku to będziemy świadkami naprawdę niezłego widowiska. Myślę, że granie w tym spotkaniu overu bramkowego jest dobrym rozwiązaniem i ma sporo szans na powodzenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hayto 631

hayto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska
Godzina: 15.30
Spotkanie: Korona Kielce - Lech POZnan*
Typ: Lech POZnan* wygra obydwie połowy
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po objęciu Kolejorza przez Macieja Skorżę Lech gra znacznie lepiej, zawodnicy zmienili się mentalnie o 180 stopni co procentuje na boisku. Dziś Poznaniacy zagrają na wyjeździe z Koroną Kielce. Korona gra bardzo słabo co odzwierciedla tabela, obrona katastrofalna, najgorszy atak w lidze (na 11 meczy Korona strzeliła 6 bramek). W drużynie z Poznania do składu wracają trzej napastnicy (Kownacki, Sadaev, Ubiparip). W świetnej formie jest Darko Jevtić, na papierze Lech prezentuje się zdecydowanie lepiej. W ostatnim meczu Poznaniacy rozjechali GKS Bełchatów, grali świetną piłkę, ciągły pressing i parcie na bramkę Arkadiusza Malarza. Moim zdaniem był to najlepszy mecz Poznaniaków w tym sezonie. Dziś przewiduje podobny scenariusz, kurs na to, że Lech wygra obydwie połowy doskonały, nic tylko grać ;).
 
Psychosocial 890,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Korona K.-Lech P. TYP over 2,5 kurs 2,00 3/10 g,15.30 2:2 WIN
PS: Drużyna Lecha ostatnio ładnie się rozstrzelała.
05.10.14 TMO Lech Poznań GKS Bełchatów 5 : 0
27.09.14 TMO Legia Warszawa Lech Poznań 2 : 2
24.09.14 PUC Lech Poznań Wisła Kraków 2 : 0
20.09.14 TMO Lech Poznań Zawisza Bydgoszcz 6 : 2
Jak widzimy w 4 spotkaniach od połowy września strzeliła 15 goli. Imponujący wynik.
Korona dla mnie jest tylko groźna u siebie. Ostatnie dwa mecze:
26.09.14 TMO Korona Kielce Piast Gliwice 1 : 0
15.09.14 TMO Korona Kielce Podbeskidzie B-B 2 : 1
Kontuzje może sobie każdy sam sprawdzić, abstrahując od nich liczę dzisiaj na parę goli przy tak sowitym kursie na to zdarzenie..
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Zawisza Bydgoszcz vs GKS Bełchatów
Zawisza Over 1.5 @ 2.37 ✅ 2

bet365​

Zawisza ostatnie ekipa tabeli podejmie dzisiaj rewelację z Bełchatowa. Zawiszę przejął Rumak, póki co wyniki się nie zmieniły, ale teraz miał więcej czasu na poznanie zespołu i potrenowanie. Do składu wraca Masłowski oraz Goulon. Czas , żeby ekipa która w poprzednim sezonie grała ciekawy futbol wróciła do gry z tamtego sezonu, ale właśnie póki co brak im charakteru, zbieranina zagranicznych piłkarzy niestety nie pokazuje tego co powinna.
GKS dzisiaj mocno osłabiony. Tradycyjnie już w meczowej kadrze zabraknie trzech rekonwalescentów: Kamila Wacławczyka, Alexisa Norambueny i Mateusza Maka. Dodatkowo kontuzji na kadrze nabawił się Damian Szymański. A za kartki Ślusarski.
Dodatkowo Zawisza wszystkie punkty które zdobyła to punkty zdobyte u Siebie. Na wyjeździe jeszcze punktów nie zdobyli.
Ciekaw jestem również powrotu na boisko Masłowskiego czy będzie prezentował to co przed kontuzją, podobnie Goulon.
Wg statystyki ligowej Zawisza zdobywa co najmniej jedną bramkę w meczu. Mają sporą siłę ofensywną, którą jeśli dobrze pokieruje Masłowski i dopisze im szczęście zdobędą dwie bramki i wygrają mecz.

Przewidywane składy:
Zawisza: Witan - Argyriou, Micael, Strąk, Ziajka, Wójcicki, Drygas, Goulon, Masłowski, Carlos, Vasconcelos.
GKS: Malarz - Basta, Baranowski, Telichowski, Mójta, Baran, Sawala, Późniak, Mi. Mak, Prokić, Bartosiak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Zawisza Bydgoszcz vs GKS Bełchatów 2 @ 3.09 // Pinnacle
Zawisza gra hmm... bardzo radosny futbol. W zasadzie tak, jakby wynik nie miał znaczenia. Drużyna potrafi sobie stworzyć czasem po kilka sytuacji i żadnej nie wykorzystać, następnie stracić głupio gola, a potem zazwyczaj worek się otwiera i kończy się kilkubramkową porażką. Czy zmieni się to dziś? Ciężko powiedzieć.
Dla mnie Rumak ogólnie nie ma pomysłu. W Lechu ciągnął bo miał dobrych zawodników i oni sami grali. Tutaj nic nie widać by było lepiej.
Bełchatów gra nieźle. Wpadka z Lechem... No cóż, zdarza się. Jednak nie ma co patrzeć przez pryzmat jednego spotkania. Ogólnie GKS grał dobrą piłkę, bardzo dobrze broniąc (w 10 meczach stracili 4 gole, aż do meczu z Lechem). Wg mnie nie ma co liczyć na kolejne stracone hurtem bramki.
Podejrzewam, że dziś Bełchatów może wypunktować Zawiszę. Jedna bramka może otworzyć mecz i Zawisza popłynie. Ostatnio dostali w czapę 3:0 od Pogoni (Pogoń nie strzeliła karnego), która to gra w kratkę i ostatnio zebrała w czapę 5:0 od Jagi.
Czuję wygraną gości 1:2 albo 1:3.
 
Do góry Bottom