>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12 kolejka Serie A [19.11.11 - 20.11.11]

Status
Zamknięty.
1 12

19kamil91

Użytkownik


12. kolejka Serie A

Typy z expekt
Co czeka nas w ten weekend na boiskach Serie A...? Na inaugurację Inter Mediolan u siebie zagra z Cagliari Calcio. Potem czekają nas dwa arcy ciekawe pojedynki. Fiorentina u siebie z AC Milan oraz Napoli vs. Lazio Rzym. Tak więc jeśli chodzi o sobotę to na brak emocji i ciekawych spotkań nie można będzie narzekać. Niedziela tymczasem to przede wszystkim pojedynek czwartego w tabeli Juventusu Turyn z okupującym piąta lokatę Palermo. Lider Serie A - Udinese, zagra na wyjeździe z Parmą. Na koniec 12. serii spotkań AS Roma u siebie grać będzie z Lecce. Na opinie, komentarze, dyskusje oraz analizy zapraszam już teraz.
PRAWDOPODOBNE SKŁADY
 
krzysiek74 123,5K

krzysiek74

Użytkownik
ACF Fiorentina-AC Milan
Podwójna szansa 1X 1,70 ✅ ????
bukmacher:Expekt
Mam nadzieję jak każdy chyba fan Fiorentiny na przerwanie fatalnej serii 7 porażek z rzędu w meczach z Milanem.Debiut ma Delio Rossi wymarzony bo rywal z najwyższej półki i wypełnione Artemio Franchi do ostatniego miejsca sprzyja atmosferze wielkiego meczu.Nowy trener i cała ta otoczka powinna wyzwolić dodatkowe motywacje w Fiołkach.Szkoda że prawdopodobnie zabraknie naszego motoru napędowego czyli Jovetica.Przy pełnym zaangażowaniu i poprawnej skuteczności Gilardino i spółki jesteśmy w stanie minimum ten mecz zremisować.
Milan w formie a ostatnie 5 meczy po porażce z Juve 0:2 na początku października miał niezwykle skuteczne.18 goli strzelonych i tylko 6 goli straconych.To mistrz Italii jest faworytem jednak Viola potrafi grać i liczę na korzystny wynik.
FIORENTINA: 1 Boruc - 92 Romulo, 5 Gamberini, 15 Nastasic, 23 Pasqual - 85 Behrami, 20 Munari, 21 Lazzari - 22 Ljajic - 11 Gilardino, 10 Santiago Silva. Ławka: 89 Neto, 29 De Silvestri, 16 Felipe, 13 Kharja, 28 Romizi, 6 Vargas, 24 Cerci. Trener: Rossi.
Niedysponowani: Cassani, Kroldrup, Jovetic
Zdyskwalifikowany: Natali
Decyzja trenera: Montolivo, Camporese, Marchionni, Babacar, Salifu, Gulan, Pazzagli
Zagrożeni karą kartkową: Munari, Lazzari
MILAN: 32 Abbiati - 20 Abate, 13 Nesta, 33 Thiago Silva, 77 Antonini - 14 Aquilani, 4 Van Bommel, 22 Nocerino - 10 Seedorf - 70 Robinho, 11 Ibrahimovic. Ławka: 1 Amelia, 2 Taiwo, 76 Yepes, 23 Ambrosini, 28 Emanuelson, 9I Inzaghi, 7 Pato. Trener: Allegri.
Niedysponowani: Gattuso, Flamini, Mexes, Cassano, El Shaarawy
Zdyskwalifikowany: Boateng
Decyzja trenerska: Roma, Zambrotta, De Sciglio, Bonera, Valoti
Zagrożony karą kartkową: Nesta
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ufo1987 4

ufo1987

Użytkownik
Według mnie 1x spokojnie powinno wejść. Milan na pewno tego nie wygra, nie rzuci się do ataku z cały sił bo trzeba choć troszkę oszczędzić się na LM, w dodatku kilka znacznych osłabień. Viola jedynie traci na Joveticu. No i nowa miotła... Milan ma zbyt mało argumentów żeby wywieźć z Fiorentiny 3 pkt.
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Witam
Zaciekawilo mnie spotkanie pomiedzy Bolognia a Ac Cesena.
Przegladam sobie oferty tabele,statystyki a tu patrze taki rodzynek.
Gospodarze niedzielnego spotkania, ktore zostanie rozegrane o 12,30 po 10 kolejkach zajmuja miejsce tuz nad strefa spadkowa,majac 10 zdobytych punktow i aktualnie 16 pozycje.Bilans domowych spotkan wypada marnie na 4 spotkania 1 zw i 3 p,ale wyjazdy to juz troche lepiej(na 6 spotkan 2 zw 1 r i 3p).
Goscie to czerwona latarnia i jako jedyni pozostaja bez zwyciestwa,notujac tylko 3 remisy na 10 rozegranych kolejek.Strzelili przy tym raptem 3 bramki a stracili 13,wiec co tu duzo mowic katastrofa i sa jednym z glownych kandydatow do spadku.
Wszystko na to wskazuje ze gospodarze powinni w niedziele na swoim stadionie pokonac outsidera ligi i wbic mu kilka goli,bo jesli mysla o spokojnym utrzymaniu to tak powinni zrobic.Jednak jak zobaczylem 2 ostatnie mecze pomiedzy tymi druzynami to mi przyszlo do glowy ze moze to byc walek.
Dokladnie 23/04/11 Bolgnia grala u siebie i dostala od Ceseny 2 sztuki.
05/12/10 wtedy Cesena grala u siebie i przegrala z Bologna w takim samym stosunku.
Moze to przypadek i tylko moja wymyslona teoria spiskowa,jedenak sadze ze te druzyny sobie nawzajem pomagaja.Nie twierdze ze tak bedzie w niedzielnym meczu,ale kto to wie.To sa Wlochy ,a tam od przekretow i ustawek az kipi...
Pozdrawiam....
Moje propozycje:
Bologna-Cesena-1 (1,90) ewentualnie w druga strone(3,80)
Bologna-Cesena LB 2,5-1 (1,60)
 
M 55

meggie1

Użytkownik
Za każdym razem piszecie, że Milan ma osłabienia i nie wygra a mimo to Milan dalej wygrywa....moim skromnym zdaniem Fiorentina jest po prostu za słaba, aby to spotkanie wygrać. Nie potrafiła się uporać z drużynami słabszymi od Milanu, to dlaczego akurat z drużyną z czołówki miałaby wygrać. Fiorentina ma ostatnimi czasy problemy ze strzelaniem bramek, może w końcu się przełamią ? Nawet jeśli tak, to myślę, że Milan także coś ustrzeli i tego meczu nie przegra.

Ja bym tutaj stawiała na Milan z podpórką, chociaż spodziewam się bardziej remisu. ✅ 0:0
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Inter Mediolan - Cagliari @ 1 - 1,55 w Expekt ✅
Dawno już nie mieliśmy tak dobrych kursów na Inter, ale i dawno tak słabo nie grali. Miejsce w okolicach strefy spadkowej nie przystoi takiemu zespołowi. Ranieri ma kłopoty kadrowe, nadal nie może grać Forlan, na którego bardzo liczono. Do tego absencje Maicona, Nagatomo, Lucio czy Chivu. Jednak z drugiej strony w pełni gotowi do gry są tacy zawodnicy jak Zarate, Milito, Sneijder czy solidny ostatnio Ranocchia. Inter nadal ma kim grać i jest faworytem meczu z Cagliari. Ekipa z Sardynii po świetnym starcie wyraźnie obniżyła loty. Dodatkowo w meczu z Interem zabraknie &#39;mózgu&#39; drużyny Cossu, który kierował poczynaniami ofensywnymi zespołu. W ostatnich 11 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami 9 razy wygrywał Inter i 2 razy padał remis. Dzisiaj Nerazzuri powinni wrócic na zwycięską ścieżkę. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Milan na pewno tego nie wygra
Skąd taka pewność ?

bo trzeba choć troszkę oszczędzić się na LM
Czy trzeba ? Jeśli chodzi o prestiż spotkania to owszem, na pewno będzie trzeba to potraktować jak mecz z bardzo wymagającym rywalem bo spotkają się dwie klasowe drużyny, ale w końcowym rozrachunku w tabeli mecz nie będzie mieć takie znaczenia, gdyby Milan wygrał na BATE to miałbym o co grać bo byłaby szansa na wyjście z pierwszego miejsca, ale po remisie jest już pozamiatane.

w dodatku kilka znacznych osłabień.
Dwa bardzo znaczne osłabienia bo brak Kevina Pricne&#39;a oraz Antka Cassano, do gry natomiast wraca Nesta, z pauzy kartkowej wraca Nocerino i szansę ma dostać Pato.Kadra wygląda całkiem przyzwoicie patrząc względem początku sezonu, na pewno Allegri ma większe możliwości rotacji i dziś zamiast Van Bommela, który niewątpliwie będzie niezbędny na mecz z FCB zagra Ambrosini, ponadto po chwilowym odpoczynku zagra też Seedorf.

Chodził mi po głowie over1.5 ACM, ale ostatecznie odpuszczam bo teren jest trudny, ciężko wyrokować co wymyśli Delio Rossi, jeśli ustawi zespół ultradefensywie [ co może stać się faktem przy osłabieniach w formacjach ofensywnych u Violi ] to generalnie może się skończyć na jednej - dwóch bramkach.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
SSC Napoli - SS Lazio Roma
Typ:
-Napoli@2,00 ⛔⛔⛔
-under 1,5 pierwsza połowa@1,35 ✅✅✅

Mam dziś spore przekonanie co do tego, że w Neapolu Lazio nie wygra, a zważywszy na bardzo apetyczny kurs, pokuszę się o typ na zwycięstwo gospodarzy.Neapol to jak wiadomo twierdza od lat szalenie trudna do zdobycia, Lazio natomiast podtrzymuje nadspodziewanie dobrą passę poza domem, bowiem wygrali 4 ostatnie wyjazdy, a w sumie ich bilans poza domem to 4-1-0. Czas na przerwanie tej serii. Martwi co prawda zmęczenie graczy Napoli, które wielu swoich reprezentantów wysłało na boje międzynarodowe, gdzie bynajmniej ławek nie grzali, a także zbliżający się mecz w LM, jednak sytuacja w tabeli jest taka, że o odpuszczaniu Rzymianom mowy być nie może - w przypadku ich wygranej odskoczą aż na 10 punktów. Zadanie podopiecznym Waltera Mazzariego ułatwić powinien brak Miro Klose w Lazio, czyli najskuteczniejszego żądła przyjezdnej ekipy (8 -6 w lidze- bramek w tym sezonie). Do tego brak Rocchiego (1 gol w lidze i 2 w LE), Kozaka, Biavy czy Diasa. Osłabienia istotne. Gospodarze w niemal optymalnym składzie, a więc przede wszystkim z gotowymi do gry Cavanim, Lavezzim i Hamsikiem. Do tego na ławce Mascara, który jeszcze niedawno był zdecydowanym liderem Catanii. Ja osobiście pogram w tym meczu chyba DNB grubiej, ponieważ uważam, że remis to dla gości dziś max. Napoli ma w tym sezonie 1 porażkę na swoim stadionie z Parmą, i kto wie czy nie będzie to jedyna, ewentualnie jedna z dwóch, trzech porażek na San Paolo w całym sezonie. Neapol to jedno z tych magicznych miejsc na włoskiej mapie, gdzie fani naprawdę są 12 zawodnikiem, sam miałem okazję się przekonać na własnej skórze, a właściwie na gęsiej skórce, gdy słyszałem ryk po strzeleniu gola w tym mieście. Lazio i 5 z rzędu zwycięstwo na wyjeździe? Czy to jednak nie brzmi zbyt pięknie, nawet jak na tak dobrą ekipę? Dziś mecz może i nie będzie łatwy, Napoli często długo się rozkręca (Rzymianie także), dlatego poza typem na gospodarzy postawię na under 1,5 w pierwszej połowie. Polecam jednak przede wszystkim coś w stronę Azzurich.
-----
Szkoda chyba niesłusznie nieuznanej bramki Napoli, tak jak myślałem Lazio nie odniosło kolejnego zwycięstwa, ale jednak punkcik.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Juventus - Palermo @ 1 - 1,45 ✅ 3:0
Trener Conte ma do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Dzięki zdrowej rywalizacji o miejsce w kadrze Juve wydaje się być w dobrej dyspozycji i plasuje się w czołówce ligowej tabeli. Punkty pogubiły Milan, Napoli i Lazio - pojawia się szansa na zyskanie przewagi nad rywalami. Gospodarze dowodzeni przez Matriego, Vucinicia i Pirlo powinni sięgnąć po trzy punkty.
Co prawda rywal niezwykle niewygodny, ale chyba już nie taki straszny jak przed rokiem. Palermo kontynuuje trudny kalendarz wyjazdowy. Mecze z Udine, Milanem, romą, Atalantą i Lazio przyniosły zaledwie 1 punkt zysku. Palermo nie zdobyło w nich ani jednej bramki. Drużyna jest uzależniona od duetu Ilicic-Miccoli. Defensorzy Starej Damy powinni zadbać o ich wyłączenie, a wtedy o zwycięstwo będzie łatwiej.
Nowy stadion - nowa era zwycięstw. Póki co Juve jest na dobrej drodze. W mojej ocenie nie wykolei się na Palermo i pewnie zwycięży.
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Bologna - Cesena
Under 2,5 1.60
Dziś o 12:30 na Stadio Renato Dall&#39;Ara piłkarze Bologny podejmą gości z Ceseny. Ze względu na fakt, że obie ekipy nie radzą sobie w tym sezonie najlepiej mecz ten nie przykuwa większej uwagi wśród kibiców. Mecz 17 i ostatniej drużyny w tabeli, do tego w tym sezonie bardzo nieskutecznych. Wystarczy wspomnieć, że piłkarze nowego szkoleniowca Daniela Arriganiego zdobyli dopiero 3 bramki w 10 rozegranych w tym sezonie kolejkach i nie odnieśli żadnego zwycięstwa. Mecz na pewno ważny dla układu tabeli, gospodarze mają tylko dwa oczka przewagi nad strefą spadkową, natomiast Cesena musi szukać punktów w każdym meczu, aby móc myśleć o utrzymaniu. W składzie Bologny zabraknie dziś Cruza, natomiast goście osłabieni brakiem Ghezzala, Djokovicia, Martineza, Colucciego. Bologna w ostatnim meczu na własnym obiekcie pokonali Atalante 3-1 i za pewne będą chcieli odnieść 2 zwycięstwo. Sądzę, że mecz może być wyrównany, jednak jakiegoś festiwalu strzeleckiego nie przewiduję, stad też mój typ na under 2,5 w tym meczu. Obie drużyny mocno under&#39;owe, w zeszłym sezonie dwa razy padł wynik 2-0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
A ja nie zgadzam się z typem na under Bologni z Ceseną i sam zagrałem tu over, co może wyglądać na szaleńczy krok, ale uważam, że akurat w tym szaleństwie jest metoda. Jak słusznie zauważył kolega lukanio87, obie drużyny są raczej underowe, a goście można powiedzieć, że jak na razie na wyjazdach są ultra underowi, bo w 4 meczach wyjazdowych nie zdobyli jeszcze gola. Swoją drogą, Cesena mocno mnie zawiodła w ostatniej kolejce, gdzie liczyłem, że wreszcie się przełamią i wygrają mecz. Sytuacji ku temu nie brakowało i nawet wykonanie aż 21 rzutów rożnych im niestety nie pomogło osiągnąć tego celu, bo albo obrońcy Lecce wybijali piłkę z linii bramkowej albo na posterunku był bramkarz zespołu z południa Italii. Nieskuteczny był ten, na którego najbardziej liczyłem, czyli Mutu i 3 &quot;oczka&quot; wywieźli przyjezdni.
Bologna w atakiem też może nie błyszczy, ale ma w składzie zawodników, którzy w każdej chwili mogą odpalić, czyli nieśmiertelnego Di Vaio czy półPolaka Acquafreskę. Generalnie stawianie 1X2 w tym spotkaniu to loteria, bo mimo, że Cesena ma fatalne wyniki, to znowu gospodarze na własnych śmieciach nie graja oszałamiająco skutecznie.
Mecz rozpocznie się o dość nietypowej godzinie, co jest prawdopodobnie związane, podobnie jak w przypadku pojedynku w Primera Division o 12, z większą oglądalnością w Azji, więc wypadałoby dobrze reklamować produkt pod tytułem Serie A i nie pokazywać meczów na 0:0. W tamtym sezonie o tej porze zwykle padało dużo goli i to nawet wtedy, gdy walczyły drużyna, które zwykle strzelały mało bramek. Chociażby w tym sezonie o 12.30 grały ze sobą Siena i Chievo, a więc ekipy, które także zwykle nie raczą kibiców wieloma golami w swoich grach. Wtedy kurs na over był na podobnym poziomie co dzisiaj, ale niestety nie odważyłem się go zagrać, a skończyło się na 4:1. Mam nadzieję, że teraz piłkarze Bologni i Ceseny mnie nie zawiodą.
Bologna FC - AC Cesena - Powyżej 2,5 gola # 2,25 GameBookers ⛔ (0:1)
A dzisiaj jak na złość postanowili sobie wygrać pierwszy mecz, nie tracąc przy tym żadnego gola :?
 
rune 39

rune

Użytkownik
Ja się zdecydowałem na krótką analizę meczu Genoa-Novara. Stawiam na zwycięstwo 1-0 lub 2-0 gospodarzy. Dlaczego:
1.Genoa nie poniosła na swoim stadionie jeszcze ani jednej porażki.
2.Novara nie wygrała ani razu w tym sezonie na wyjeździe.
3.Novara od 7 meczy nie potrafi zdobyć kompletu punktów.
Novara poza niespodziewaną wygraną nad Interem (choć Inter miał wtedy fatalną formę, bądź co bądź była to niespodzianka) niczego w tym sezonie nie pokazała.
Z kolei Genoa jest nieobliczalna, potrafi wygrać z roma, lazio i zremisować w Turynie z juventusem, ale i przegrać z parmą czy chievo.
Biorąc pod uwagę ostatnią porażkę genoi z fiorentiną, myślę że będą chcieli coś udowodnić swoim kibicom, bo jest to klub, który ma aspiracje przynajmniej na ligę europejską.
Jeśli chodzi o absencje w obu drużynach to w Genoi zabraknie Ze Eduardo, zaś w
Novarze - Paci, Ukjani, Lisuzzo, Morimoto.
Bet365 proponuje kurs 1,53 na wygraną Genoi.✅
 
krzysiek74 123,5K

krzysiek74

Użytkownik
3 mecze na dziś:
Genoa-Novara 1 1,55 ✅
Genoa poniżej oczekiwań swoich tifosich musi takie mecze wygrywać a Novara jako beniaminek ligi,jak widać po dotychczasowych meczach,nie zwojuje za wiele na najwyższym froncie.
Juventus-Palermo 1 1,45 ✅
rozpędzony lider nie powinien mieć problemów ze słabym na wyjeździe Palermo
Roma-Lecce 1 1.35 ✅
Rzymianie takie mecze na Stadio Olimpico powinni wygrywać bez problemu bo Lecce to jedna z najsłabszych ekip w Serie A
Piękna niedziela w $erie A :jupisdfgdfg:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Juventus - Palermo

Over 3.5 gola

3.10

Bwin


Dzisiaj tradycyjnie punkt o godzinie piętnastej zostanie rozegrany bardzo interesujący mecz w ekstraklasie włoskiej. Zmierzy się ze sobą ekipa z północnej części półwyspu apenińskiego Juventus Turyn i ekipa z gorącej Sycylii, Palermo. Jest to mecz w ramach jedenastej kolejki spotkań. Gospodarze po poprzednim fatalnym sezonie w obecnym spisują się znacznie lepiej. Są na czwartej pozycji w lidze i nie ponieśli jeszcze porażki. Zgromadzili na swoim koncie 19 oczek. Mają jeden mecz zaległy. Palermo jest zaraz za dzisiejszymi rywalami z północy. Zgromadzili szesnaście punktów. Mecz moim zdaniem będzie obfitował w bramki. Gospodarze na 9 meczy zaliczyli 2 razy over 3.5 gola. Palermo na 10 meczy zalicyzło takich meczy trzy. Moim zdaniem Juventus szybko uzyska prowadzenie co otworzy worek z bramkami. Do przerwy przewiduję wynik 1:1, a do końca 3:1 dla &quot;Starej Damy&quot;. Ostatnie dwa mecze między tymi ekipami to wyniki 2:1 i 3:1 dla... Palermo ! Juventus ma zatem rachunki do wyrównania. Stawiam na over 3.5 gola i na zwycięstwo ekipy Juventusu.
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Moje propozycje:
Bologna-Cesena-1 (1,90) ewentualnie w druga strone(3,80)✅
Bologna-Cesena LB 2,5-1 (1,60)
✅

Dobrze myslalem ze bedzie walek.Jak to we Wloszech.
Nie zdziwie sie jak w rewanzu na wiosne wygra Bologna.
Pozdro...
 
krzysiek74 123,5K

krzysiek74

Użytkownik
✅
Dobrze myslalem ze bedzie walek.Jak to we Wloszech.
Nie zdziwie sie jak w rewanzu na wiosne wygra Bologna.
Pozdro...
Bologna gra słabiutko w tym sezonie i mnie ich dzisiejsza porażka ze zdeterminowaną Ceseną która jeszcze nie wygrała nie dziwi.Nie doszukiwałbym się tutaj żadnego wałka jak piszesz.
 
R 4K

rrthc

Użytkownik
Cytat:
Napisał rrthc -&gt;

Dobrze myslalem ze bedzie walek.Jak to we Wloszech.
Nie zdziwie sie jak w rewanzu na wiosne wygra Bologna.
Pozdro...
Bologna gra słabiutko w tym sezonie i mnie ich dzisiejsza porażka ze zdeterminowaną Ceseną która jeszcze nie wygrała nie dziwi.Nie doszukiwałbym się tutaj żadnego wałka jak piszesz.
__________________
Kazdy ma inne zdanie na ten temat.Jednak w tak ustawkowej lidze nic mnie nie dziwi.
Zobaczymy czy Cesena na wiosne w rewanzu nie odda punktow,bo ta liga to kolko wzajemnej adoracji...
pozdro...

Robson// Jak macie pisać takie brednie to lepiej nic nie pisać... Nie istnieje coś takiego jak &quot;ustawkowa&quot; liga! Nie rozumiem dlaczego jak jakiś typ z calcio nie wejdzie to nagle wszyscy klepią, że to ustawka .. :;/:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom