>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

12 kolejka Primera Division 01.11 - 04.11.2013

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP


William Hill

Maratonu ligowego w Hiszpanii ciąg dalszy. Jutro zaczyna się 12. kolejka ligowa i to z grubej rury, bo mamy derby Barcelony. Faworytem rzecz jasna gospodarze ale derby, to derby i chociażby z tego powodu warto obejrzeć to spotkanie.

W sobotę też derby ale Madrytu i Kraju Basków. W obu przypadkach faworyci też dość wyraźni - Real Sociedad i Real Madryt. Poza tym Sevilla powinna u siebie odprawić Celtę, a z kolei ciekawie zapowiada się mecz Almeria-Valladolid i tam powinno być wyrównane widowisko.

W niedzielę zaczynamy w południe meczem, w którym Getafe powinno wygrać, gdyż przed nimi stanie bardzo cienka Valencia. Potem Atletico-Athletic czyli można powiedzieć klasyk ale tutaj faworytem i to zdecydowanym są gospodarze. Wieczorem mecze drużyn, które nie zbyt zachęcają do ich oglądania ale my może znowu będziemy mogli emocjonować się występem Bartka Pawłowskiego. W poniedziałek spotkanie beniaminków, ale pamiętajmy, że Villarreal z takim składem, to ciężko traktować jako beniaminka i będą faworytem starcia z Ilicitanos, chociaż łatwo im na pewno nie będzie.

Zapraszam do merytorycznej dyskusji​
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Primera Division
Spotkanie: Barcelona - Espanyol
Typ: HT/FT 1/1 ⛔
Kurs: 1,42
Bukmacher: Oddsring
Analiza:

Zagram tutaj pewnie w stronę Blaugrany. Espanyol ostatnio prezentuje się naprawdę średnio strzelając zaledwie 2 bramki w ostatnich 5 meczach w PD, a wyjazdy wychodzą im fatalnie ( przegrali 3 ostatnie).

Skład Barcy na to spotkanie:
Valdés, Pinto, Montoya, Piqué, Fàbregas, Puyol, Xavi, Pedro, Iniesta, Alexis, Messi, Neymar, Mascherano, Bartra, Sergio, Song, Tello, Dani Alves, Sergi Roberto. Jak widać zabraknie Adriano, który naciągnął w meczu z Celtą mięsień dwugłowy uda także zapewne od początku spotkania swoją szansę na lewej obronie dostanie Montoya. Do składu wraca za to Pique. To tyle odnośnie kadry.

Jeśli chodzi o grę to jestem przekonany, że wreszcie swoje zagra i strzeli Messi. 4 spotkania ligowe bez strzelenia gola przez tego zawodnika to coś niebywałego i myślę, że właśnie w derbach Argentyńczyk przerwie tą złą passę. W podstawie zobaczymy również Neymara, który ostatnio odpoczywał więc to tylko na plus. Przewiduje, że trzecim ofensywnym graczem będzie bramkostrzelny ostatnio Alexis.

Mimo przetasowań w defensywie Dumy Katalonii (gra na środku Pique, Mascherano, Bartry i Puyola co chwilę w różnych kombinacjach) tracą oni póki co bardzo mało bramek. Formę łapie Pique, bardzo dobrze prezentuje się Barta a co drugi mecz kapitalne zawody w środku gra Busi i póki co jest nieźle. Nie widzę znaków (jeszcze przy tak spisującym się ostatnio na wyjazdach + ofensywie przeciwniku) aby jutro miało się coś zmienić. Stawiam na dominację Blaugrany od początku do końca. Magia Camp Nou znowu zadziała. Powodzenia !
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Barcelona v Espanyol
Lionel Messi (Strzeli dwa lub więcej goli) kurs: 2,10 buk: Bet365⛔
Junior Neymar (Strzeli gola w meczu) kurs: 2,00 buk: Bet365⛔(edit po meczu: nigdy więcej grania na gole piłkarzy)
powyżej 3 i 3,5 goli kurs: 1,546 buk: Pinnacle ⛔ (edit po meczu: po prostu masakra, ale każdemu może się zdarzyć słabszy mecz)
Kursy na Barcelonę, jak można się domyślać śmieszne. Pewno z tego powodu, że oczekujemy wielu goli. Jeśli tak to dzisiaj odważyłem się zagrać na strzelców goli. Zazwyczaj unikam takiego stawiania, bo to strasznie nieprzewidywalne, ale dzisiaj spróbuję. Może coś się uda. Messi już z Celtą bardzo szukał swojego gola, nie znalazł. Dzisiaj napewno będzie chciał błysnąć w meczu derbowym. Neymar to niby tylko chłopiec od podawania piłek Messiemu ???? , ale może jakąś uda mu się samemu wpakować tak jak pierwszy gol Realowi Madryt. Mam nadzieję, że obaj panowie się dzisiaj spiszą i wpakują gole do siatki przeciwnikowi.
 
W 181

wyar

Użytkownik
Atletico Madryt - Athletic Bilbao
Atletico Madryt -1.5 kurs 2.0 bet365
✅

Jak dla mnie - pewniak kolejki po b. przyzwoitym kursie. Atletico Madryt nie bedzie musialo sie nawet specjalnie wysilac - Bilbao zacznie sobie bramki samo strzelac. Nie tak dawno ktorys z komentatorow w C+ stwierdzil,ze sklad w obronie Valverde zaczyna ustalac od Gurpegiego. Wzorem Ramzesy,trzeba wiec dodac,ze rownie dobrze moglby tam polozyc kolejny recznik. To,co ten facet wyprawia na boisku to jakis zupelnie inny poziom,moze poziom polskiej Ekstraklasy ? Laporte wcale nie lepszy.Cala obrona wyglada zreszta b. slabo,zle bronia stale fragmenty,boki obrony lepiej atakuja,niz bronia a chwalony ostatnio Mikel Rico takze wczoraj zagral cienko . Ofensywa nie lepsza,bo Muniain,Herrera czy De Marcos to tylko cienie zawodnikow z okresu Bielsy,a Benat w &quot;Marce&quot; dostal 6-ke,tylko ja nie wiem za co,moze za &quot;rozgrywanie&quot; do bokow i do tylu,wszystko na drugie tempo albo zwyczajnie za wolne.Dramat,bo chociaz punkty zbieraja,to jako zespol wygladaja slabiutko. Atletico zreszta jest po prostu za dobre w defensywie,by tak wolno i schematycznie grajacy Baskowie mogli mu upuscic krwi. Dodatkowo wiadomo,jak bardzo Los Colchoneros sa mocni w stalych fragmentach czy w kontrze. Wygrana dwoma bramkami to obowiazek.

Barcelona - Espanyol
Suma goli druzyny - Barcelona powyzej 2.5 1.50 ⛔
Barcelona powyzej 3.5 2.25
bet 365 ⛔
Bez komentarza co do postawy Barcy...

Trudno tak naprawde typowac tu cos innnego. Gol dla Espanyolu ? Byc moze padnie tu BTS,ale prawda jest taka,ze mnie jakos Espanyol nie przekonuje,a historia pokazuje,ze w ostatnich 5 meczach trafili oni Barce tylko raz,u siebie na Cornella-El Prat.W lidze nie prezentuja sie moim zdaniem jakos szczegolnie okazale,a Barca jest w formie. Tym bardziej,ze jak kilku kolegow slusznie zauwazylo,Messi bedzie gonic Coste i Ronaldo,a na starcie z Milanem Barca nie musi sie jakos super sprezac,bo ono o niczym szczegolnym decydowac nie bedzie. Wiec mysle,ze jakas mala strzelanina jednak dzisiaj wieczorem sie odbedzie. I tak tez postawie.
 
hiro 97,6K

hiro

Użytkownik
Barcelona v Espanyol
Lionel Messi (Strzeli dwa lub więcej goli) kurs: 2,10 buk: Bet365
Kursy na Barcelonę, jak można się domyślać śmieszne. Pewno z tego powodu, że oczekujemy wielu goli. Jeśli tak to dzisiaj odważyłem się zagrać na strzelców goli. Zazwyczaj unikam takiego stawiania, bo to strasznie nieprzewidywalne, ale dzisiaj spróbuję. Może coś się uda. Messi już z Celtą bardzo szukał swojego gola, nie znalazł. Dzisiaj napewno będzie chciał błysnąć w meczu derbowym.
Jak najbardziej popieram typ, że Messi strzeli gola. Ostatnią bramkę w lidze Leo strzelił 28.09 w meczu wyjazdowym z Almerią. 4 pełne mecze Messiego bez bramki to trochę dużo jak na niego, i tak jak @Adamo80 napisał, już we wtorek szukał tej bramki. I nawet, gdy jego koledzy byli lepiej ustawieni to i tak sam próbował strzelać. I właśnie w tym meczu miał najwięcej sytuacji bramkowych z drużyny (aż 10, kolejny Fabregas 4) i najwięcej strzałów na bramkę (5, kolejny Fabregas 2).
Barcelona na Camp Nou miażdży wszystkich, którzy sie tutaj pojawiają, trochę gorzej radzą sobie na wyjazdach (trochę znaczy, że nie ma takich pogromów ???? ). Espanyol natomiast na wyjazdach zanotował 1 wygraną, 1 remis i aż 3 porażki. Oczywiście jest to mecz derbowy, wszystko sie może zdarzyć. Moje propozycje na ten mecz (z William Hill):
Messi strzeli gola @ 1,20
Barcelona wygra i Messi strzeli gola @ 1,29
Messi strzeli 2 gole lub więcej @ 1,80
 
frem 59

frem

Użytkownik
To jest szokujace ze chcecie stawiac pieniadze po takim kursie na gole jednego czlowieka. Ryzyko jest 5 razy wieksze niz zwrot za wygrana. Zadnego value tu nie ma. Postawisz 100 zl ze messi strzeli a bedzie mial same asysty i co wtedy? 1.20 na strzal jednego z 11 to poprostu glupota dla mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To jest szokujace ze chcecie stawiac pieniadze po takim kursie na gole jednego czlowieka. Ryzyko jest 5 razy wieksze niz zwrot za wygrana. Zadnego value tu nie ma. Postawisz 100 zl ze messi strzeli a bedzie mial same asysty i co wtedy? 1.20 na strzal jednego z 11 to poprostu glupota dla mnie.
No generalnie też tak uważam, ale nie w tym meczu. Już poprzednio ewidentnie piłkarze grali na Messiego, sam również zamiast podawać, oddawał strzały. Wystarczy jakiś karny i Messi strzela, jak wczoraj Diego Costa w Atletico. Z drugiej strony na samą Barcelonę jest jakieś 1,10, handicapy zaczynają się na poziomie 2,00 od -2,5 więc nie ma specjalnie co tu grać. Na Espanyol też bym się bał postawić cokolwiek, nawet BTS. Więc ewentualnie na ilość goli i Messiego można coś tam zainwestować, moim zdaniem.
 
japan93 30

japan93

Użytkownik
No generalnie też tak uważam, ale nie w tym meczu. Już poprzednio ewidentnie piłkarze grali na Messiego, sam również zamiast podawać, oddawał strzały. Wystarczy jakiś karny i Messi strzela, jak wczoraj Diego Costa w Atletico. Z drugiej strony na samą Barcelonę jest jakieś 1,10, handicapy zaczynają się na poziomie 2,00 od -2,5 więc nie ma specjalnie co tu grać. Na Espanyol też bym się bał postawić cokolwiek, nawet BTS. Więc ewentualnie na ilość goli i Messiego można coś tam zainwestować, moim zdaniem.
Jeżeli już chcesz stawiać na mecz z tak wyraźnym faworytem to nie lepiej zamiast mega wysokich handi capów zagrać zwyczajnie na to, że obie nie strzelą albo Espanyol nie strzeli? W pierwszym wypadku to 1.65, w drugim 1.70 i nie trzeba czekać na grad goli ani na gol konkretnego zawodnika za 1.2 nawet jeżeli to Messi. Weźmy pod uwagę, że to derby. Może niezbyt wyrównany poziom sportowy, ale jednak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Atletico vs Athletic
Maszynka z Madrytu dalej mieli kolejnych rywali, tyle że oddsmakerzy tym razem przesadzili. Kurs na Atletico wynosi średnio koło @1.3, czyli Athetlic jest stawiany na równy z Rayo, Almerią, Betisem, a jednak Bilbao to znacznie bardziej wymagający rywal. Owszem, Bilbao po za domem spisuje się znacznie gorzej, ale dla mnie ten kurs to jednak przesada.
Atletico wygrywając z takimi &quot;tuzami&quot; jak Almeria, Rayo, Osasuna, Celta traciło bramki u siebie, Bilbao znacznie groźniejsze, a kurs, że strzelą przyzwoity

Bilbao strzeli 1.80
Fortuna

ostatnio dość barwne wyniki w PD, Celta gromi 5-0 Malagę na ich terenie, Osasuna remisuje z Barcą, w meczu Realu z Sevillą pada 10 goli
Historia spotkań dość wyrównana, po 1.30 na pewno nie ruszę Atleico, wolę za drobne poszukać niespodzianki:
Bilbao remis zwrot 8.11 Fortuna
 
A 151

alvaroo1

Użytkownik
Barcelona - Espanyol
Barcelona jak wiemy świetnie weszła w ten sezon La Liga, o czym świadczy ich bilans 10-1-0. W tych jedenastu meczach stracili jedynie 7 goli, nawet słynny Real Madryt dopiero w doliczonym czasie gry sforsował bramkę Blaugrany. &quot;Po odpoczynku w spotkaniu z Celtą, do składu wróci Piqué, który wraz z Mascherano ma stworzyć parę stoperów.&quot; - ta informacja utwierdza mnie w przekonaniu, że dzisiaj Barca zagra na zero z tyłu. W ataku wystąpi trio Alexis-Messi-Neymar, więc handicap jest również jak najbardziej prawdopodobny. Neymar odpoczywał z Celtą, więc liczę że zagra 90 min. i dołoży swoją bramkę do tego zwycięstwa. Espanyol zajmuje ósmą pozycję z lidze, 15 pkt a ich bilans bramkowy to 12-14. Nie mają żadnych argumentów w tych derbach, przewiduję, że przez cały mecz będą zepchnięci do defensywy, szukając jakiejś przypadkowej kontry.
5 ostatnich ligowych meczów tych drużyn na Camp Nou:
06.01.13 Barcelona - Espanyol 4 : 0
05.05.12 Barcelona - Espanyol 4 : 0
08.05.11 Barcelona - Espanyol 2 : 0
12.12.09 Barcelona - Espanyol 1 : 0
21.02.09 Barcelona - Espanyol 1 : 2

Moje typy na ten mecz:
Barcelona wygra do zera - 1.72
Neymar Jr strzeli - 2.00
Barcelona -3.5 - 2.85
Barcelona -2.5 - 1.925
Barca/Barca - 1.40
Wszystko na Bet365. Zapraszam do oglądania, bo mecze Blaugrany to zawsze świetne widowisko dla każdego kibica.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Atletico wygrywając z takimi &quot;tuzami&quot; jak Almeria, Rayo, Osasuna, Celta traciło bramki u siebie, Bilbao znacznie groźniejsze, a kurs przyzwoity
ale zobacz co Athletic prezentuje w obronie. Laporte przy bramce na 2:0 zachował się jak amator. Chciał wykopać piłkę, a trafił w plecy leżącego rywala. Zawszę wychodzą z założenia, że solidny zespół buduje się od obrony. Atletico całym zespołem na to pracuje.
Mecz z Elche pokazał, że nawet przeciętna drużyna może bez większego problemu wbić 2 bramki na San Mames. Początek mógł być lepszy, bo Fidel trafił w poprzeczkę. Dwa, jak chcesz wygrać z Atletico na Calderon to musisz być do bólu skuteczny. 1-2 setki w starciu to maksimum moim zdaniem. Patrząc na to jak te gwiazdy baskijskie się zachowują pod bramką przeciwnika to śmiem twierdzić, że zawadzają głową o chmury zamiast pracować ciężej na treningach i nie pajacować. Twitterowcy pindorzeni.
Atletico ich zje.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Barcelona - Espanyol
Wygrana gospodarzy + Poniżej 2,5 ✅
Kurs: 5.25
Betsson



Witam! Może zacznę od tego, że rzadko udzielam się w dziale, ale ligą hiszpańską interesuję się już ładnych kilka lat, więc temat nie jest mi obcy.
Dziś derby Katalonii przepełnione zapewne krwią, trudem, łzami i potem i własnie te czynniki zachęcają mnie do powyższego typu ;)
Nie ma co przytaczać statystyk Barcelony w meczach domowych bo te są po prostu miażdżące dla rywali tak samo, jak i Espanyol nie błyszczy na wyjazdach.
Słowo klucz w tej analizie to derby. Liczę na to, że goście zagrają walecznie, agresywnie i z uporem maniaka będą dążyć do tego, by Barca nie mogła przeprowadzać płynnych ataków. Jest duża szansa, że gra będzie szarpana, zapewne na pograniczu faulu. W sumie jest to jedyna opcja dla gości, by coś w tym meczu ugrać. Jeśli nie pozwolą wejść Messiemu i spółce na optymalny poziom, wtedy być może uda się utrzymać korzystny rezultat przez pewien (dłuższy) czas.
Nawiązując do Messiego nie jest on w nadzwyczajnej formie, ostatni gol strzelony w lidze to bodajże jakiś miesiąc temu, ale za to grę ciągnie Neymar, który dobrze sobie radzi na lewym skrzydle i napędza ataki Barcy. Mimo, że gospodarze wygrywają prawie wszystko jest sporo zastrzeżeń do ich gry, a wyniki wydają się być lepsze niż by na to wskazywała forma drużyny. Xavi przygaszony już od jakiegoś czasu, Iniesta to nie to samo co w ubiegłym sezonie. Z przodu oprócz wspomnianego Brazylijczyka, dobrą formę prezentuje Sanchez, ale szczerze powiedziawszy nie jestem pewien czy w ataku nie ujrzymy Pedro, który jak dla mnie jest przecenianym zawodnikiem...
Zmierzam do tego, że jeśli nie zobaczymy jakiegoś błysku w indywidualnych akcjach poszczególnych graczy Barcy, może być im ciężko przełamać skomasowaną i agresywną obronę gości. Nawiązując do typu i podpierając go o powyższe argumenty, uważam, ze Barca przez spora część meczu będzie cisnąć, cisnąć i cisnąć, ale... niewiele z tego może wynikać. Sądzę, że kursik jest naprawdę atrakcyjny i można spróbować ;)

do składu wróci Piqué, który wraz z Mascherano ma stworzyć parę stoperów.&quot; - ta informacja utwierdza mnie w przekonaniu, że dzisiaj Barca zagra na zero z tyłu.
Ta informacja skłania mnie, żeby zagrać - Espanyol strzeli ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
grubanov 90

grubanov

Użytkownik
Patrząc na mecze 12 kolejki hiszpańskiej Primera Division rzuciło mi się w oczy spotkanie Barcelony z lokalnym rywalem, Espanyolem. Faworyt tego spotkania jest jeden i wiadomo, że jest to Barcelona. Ja jednak stawiam w tym meczu na to, że obie drużyny strzelą gola. Wiadomo, że mecze derbowe rządzą się swoimi prawami i Espanyol będzie chciał utrzeć nosa silniejszemu rywalowi. Barca będzie atakować i może się nadziać na kontrę gości. Warto zauważyć, że Barcelona 5 z 7 straconych goli straciła na własnym boisku, dlatego:
Barcelona - Espanyol &lt;O:p&lt;/O:p
obie drużyny strzelą gola&lt;O:p&gt;&lt;/O:p&gt;
2,10 Betclic
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Barca - Espanyol, 21:00
&#39;&#39;Trener Espanyolu ogłosił już listę zawodników powołanych na piątkowe derby Barcelony, które rozegrane zostaną na Camp Nou. Javier Aguirre zaskoczył wszystkich i nie powołał takich graczy jak Simao, Stuani i Pizzi, którzy mają duży wkład w kreowanie gry ofensywnej. Mecz z trybun obejrzy również obrońca Felipe Mattioni. Ze względu na kontuzję na Camp Nou nie pojawi się także Javi López.

Lista powołanych:
Germán, Raúl Rodríguez, Víctor Sánchez, Tejera, Sidnei, Thievy, Sergio García, Capdevila, Lanzarote, Kiko Casilla, David López, H. Moreno, Fuentes, Colotto, Álex, Abraham, Córdoba i Torje&#39;&#39;
via FCBarca.com
Nie napisze, że Aguirre oddaje z miejsca mecz walkowerem, ale nie powołanie trzech bardzo ważnych, jeśli nie kluczowych piłkarzy dla ofensywy, to jest jakaś oznaka. Espanyol na Camp Nou zagra defensywnie, by nie stracić wielu bramek - a to może nas zaprowadzić do goleady i pewnego tryumfu Barcy - bo jak FCB strzeli raz, to potem pójdzie za ciosem. Messi w Vigo szukał, szukał i nie znalazł gola - a szans miał kilka. W derbach strzeli, o tym jestem świecie przekonany. Neymar, Xavi, Iniesta - oni dostali wolne i dzisiaj zagrają od początku. Barca ten mecz wygra, bo chyba jakiś kataklizm musi się wydarzyć, aby to nie zdarzyło się tutaj.
W tym pojedynku spodziewam sie absolutnej dominacji Barcy - najgroźniejszymi piłkarzami Papużek będą zapewne Thievy i Sergio Garcia, ale nie spodziewam się, aby mogli oni stworzyć wielkie zagorzenie pod polem karnym gospodarzy. Ponadto Valdes jest w takiej dyspozycji, że na pewno będzie w stanie w tym pojedynku wybronić kilka uderzeń, jeśli takie się pojawią, ze strony Espanyolu. W tej sytuacji wybieram bet na tryumf Barcy do zera - Espanyol bez siły ognia na Camp Nou wiele nie zdziała.
Od początku spotkania gospodarze narzuca tutaj swój styl gry - trio Alexis, Neymar i Messi na pewno będzie w stanie szybko coś sobie wykreować, dodajmy do tego Inieste, który powoli wraca do formy - mecz z Realem był tego idealnym przykładem - Blaugrana do 20 minuty gola strzelić powinna. W ostatnich spotkaniach im się to udawało, teraz także powinni dać rade.
Barca wygra do zera @ 1.72 Bet365 [1:0 ✅✅✅]
Barca gol przed 23:00 @ 1.83 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tak jak Ramzes również uważam, że Atletico nie powinno mieć problemów z wygraną. Atletico u siebie jest piekielnie mocne i przede wszystkim gra ofensywnie, a Athletic Bilbao, który się broni przez cały mecz i robi to skutecznie, to jest dla mnie abstrakcja. Owszem z Getafe się udało ale nie porównujmy tutaj obu madryckich drużyn. Przede wszystkim Athletic wiele traci na kolejnych kretyńskich pomysłach Valverde, który na siłę próbuje być oryginalny. Nie wystawianie De Marcosa w kolejnych spotkaniach, to jest dla mnie poroniony pomysł, a takowych jest masa tam niestety... Po prostu nie widzę żadnych argumentów przemawiających za gośćmi. Na dobrą sprawę Athletic nie przeszedł poważnego sprawdzianu, bo Real gdy z nimi grał, to był w słabej dyspozycji, Valencia to samo, a Villarreal sam sobie skomplikował sprawę. Teraz mogą się przekonać o mocy Colchoneros i prawdopodobnie tak będzie.
Barcelona-Espanyol
Większość tutaj gra czyste konto Barcelony ale ja uważam, że te 1,8 to tak sobie wygląda. Dla Barcy może, to nie jest jakoś super mega ważne spotkanie, bo dla nich derby, to GD. Jednak dla Espanyolu, to jest bardzo ważne spotkanie. Trochę nie rozumiem tego, co zrobił Aguirre, a mianowicie wywalenie z listy powołanych Pizziego, Simao i Stuaniego ale jak to mówią: &quot;kto bogatemu zabroni&quot;(ani on, ani Espanyol nie jest bogaty, jak na złość:razz ???? . Mają wyjść ustawieniem 4-3-3 albo jak kto woli 4-3-2-1, chociaż na jedno to wyjdzie, gdyż w pomocy trójka defensywnych pomocników będzie przede wszystkim broniła lub ewentualnie Victor Sanchez jest coś w stanie zrobić z przodu. A tam na skrzydłach będą Lanzarote i Thievy, a to są mega szybkie chłopaki. Oni powinni tam pokręcić i Montoyą i Alvesem. Do tego przy kontrach, to takiego Pique to też są w stanie objechać na gazie. Owszem, to trochę życzliwe marzenia ale mimo wszystko uważam, że ta defensywa Barcelony jakoś przesadnie mocna nie jest. U siebie, tylko Levante z ligowych rywali nie strzelili im gola. A tak Valladolid czy będący wtedy w ogromnym dołku Real Sociedad byli w stanie zdobyć chociaż tego jednego gola. Poza kontrami, to może jeszcze stałe fragmenty gry bym upatrywał, bo tam Colotto i Moreno są mocni w powietrzu, a Lanza potrafi fajną piłkę dograć swoją lewą nogą.
Generalnie, to uważam, że Barca nie powinna mieć problemów z wygraną ale ten kurs na bts jest trochę przesadzony i spróbować warto, bo jednak Espanyol to takie ogórki nie są i nawet z czołówką strzelali - Athletic, Villarreal czy Atletico.
BTS @ 2,20 Bet365⛔1:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Barcelona-Espanyol: over 5,5 żółtych @1,65 Marathonbet⛔ 4 sztuki

Jako że w dziale ostatnio same trafne typy,to ja się dziś postaram popsuć tą sielankę.Taki suchar na początek:grin:

2 godziny temu zagrałem to po kursie 1,82 więc te 1,65 już trochę bladziej wygląda ale mimo wszystko linia według mnie za nisko ustawiona.Dla porównania Betsson ma linię 7,5 żółtych więc można zrobić sobie dwukartkowy przedział.

Sam typ,kolejny raz, uargumentuję statystykami bo nie oglądam ligi hiszpańskiej tak dokładnie jak niektórzy stąd;)

4 ostatnie ligowe derby Barcelony to:

-2013: 7 żółtych w meczu nr 1 i 4 żółte w meczu nr 2
-2012: 9 żółtych w meczu nr 1 i 8 żółtych w meczu nr 2

Mamy 3/4 razy zrobiony over.

Espanyol na wyjazdach w tym sezonie wyłapał 18 żółtek w 5 meczach co daje średnią 3,6 kartki na mecz.
Barcelona u siebie w 5 meczach otrzymała tylko 5 żółtek czyli 1,0 kartki na mecz.Natomiast rywale na CN ujrzeli 17 kartek w 5 meczach co daje 3,4 kartki na mecz.

Dziś mecz na CN więc każdy wie jak ten mecz będzie prawdopodobnie wyglądać.O kartki tak na dobrą sprawę muszą się postarać goście,bo gospodarze raczej wielu ich nie ujrzą.Być może ranga meczu spotęguje tu nerwowe i złośliwe zachowania na co oczywiście po cichu liczę. Sporo zależeć będzie od tego jak się ułoży mecz FCB,bo szybkie prowadzenie 2-0 może szybko zweryfikować moje oczekiwania względem kartek.No i jeszcze jeden czynnik na koniec czyli sędzia Carlos Velasco.

W tym sezonie w La Liga sędziowałe 4 mecze:

-Espanyol-Valencia: 6 żółtych
-Almeria-Levante: 13 żółtych
-Sociedad-Sevilla: 6 żółtych
-Betis-Elche: 8 żółtych

Czyli mamy 4/4 razy over.​
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Barcelona - Espanyol Wygrana gospodarzy + Poniżej 2,5
Ta informacja skłania mnie, żeby zagrać - Espanyol strzeli
Nie chcę być czepliwy bo sam tego nie lubię jak ktoś nie skrobnie analizy a tylko cytuję słowa innych i szuka ich błędów ale chodzi mi tu tylko wyłącznie o sprawę zakładu, bo jeśli chcesz grać także Espanyol strzeli to Twój główny bet &quot; Barcelona win + poniżej 2,5 gola&quot; nie ma wtedy racji bytu:razz:
Pzdr;)
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Real Sociedad - Osasuna Pampeluna - BIS NIE @1.73 bet365 ✅ ✅ 5-0
Ostatnie mecze Sociedad dość kiepskie jeśli chodzi o ofensywę, więc nie spodziewam się łatwej przeprawy gospodarzy. Dwie bramki strzelone z Valladolid praktycznie z niczego i nie powinno ich być. Obrona zagrała nie najgorzej do 70 minuty. Goście zaczynają łapać wiatr w żagle, że nawet w ofensywie coś skubną. Czuję więcej walki w tym meczu, aniżeli goli.

Almeria - Real Valladolid - Almeria Wins @2.25 WilliamHill ✅ ✅ 1-0
Nareszcie wygrana - nareszcie odetchnęli piłkarze Almerii, po zwycięstwie z Valencią. Teraz może być tylko lepiej, a już jest ku temu okazja, bo przeciwnikiem będzie Valladolid. Liczę, że ofensywa Almerii się obudzi, przy słabo grającej obronie gości jest IMO spora szansa na komplet punktów.

Rayo Vallecano - Real Madryt - Real Madryt -1.5 @1.77 bet365 ⛔ 2-3 phi!
Tu bez szału. Myślę, że będzie miękko. Królewscy się rozpędzają i zagrają teraz z Rayo Vallecano. Błyskawice najwięcej stracili w tym sezonie (27 bramek - 11 meczów). Pewnie nadzieją się na kilka kontrataków gości. Obudził się trochę Bale i Benzema. Myślę, że nie powinno być problemów ze strzelaniem goli przez Los Blancos. Nawet jeśli defensywa gra źle, to i tak Błyskawice nie powinni mieć wiele do powiedzenia. Marnie wygląda ich skuteczność (8 bramek - gorsza tylko Granada). Nie powinno być takiego hokeja jak z Sevillą. Kurs dla mnie perła.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Nie chcę być czepliwy bo sam tego nie lubię jak ktoś nie skrobnie analizy a tylko cytuję słowa innych i szuka ich błędów ale chodzi mi tu tylko wyłącznie o sprawę zakładu, bo jeśli chcesz grać także Espanyol strzeli to Twój główny bet &quot; Barcelona win + poniżej 2,5 gola&quot; nie ma wtedy racji bytu:razz:
Pzdr;)
Nie gram tego... trzymam się mojego typu, aczkolwiek chciałem zaznaczyć tym moim krótkim zdaniem, że Pique ostoją defensywy nie jest i to, że wraca do składu nie oznacza, że będzie ona bardziej szczelna... a wręcz przeciwnie ;)
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Podzielam opinie kolegów, którzy twierdzą, że Espanyol jest w stanie strzelić bramkę na Camp Nou. Jestem zdania jednak, że jedna bramka to wszystko na co będzie ich dzisiaj stać. Dlatego zamiast BTS (kursy 2.10 do 2.20) gram:

Barcelona - Espanyol
Ile goli strzeli team 2? - 1 gol @ 2.75 Bwin
⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom