>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

12. Kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 30 czerwca

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP

W 12 kolejce zmierzą się:


W TV dwa mecze, ten z Gorzowa i Leszna.​
Osłabienia:
Leszno - brak Fredrika Lindgrena (brak możliwości ZZ, do składu wejdzie Michelsen)
Bydgoszcz - niepewny występ Saszy Łoktajewa
Zielona Góra - brak Andreasa Jonssona (prawdopodobna ZZ)
Gorzów - brak Linusa Sundstroema oraz Daniela Nermarka
Jutro powinniśmy obejrzeć cztery ciekawe i wyrównane mecze + Derby pomiędzy Toruniem a Bydgoszczą. Najciekawiej zapowiadają się mecze na antenie NSportu, gdzie zespoły pojadą w niepełnych składach. Jak wy zaptrujecie się na te mecze?
Zapraszam do dyskusji i podawana trafnych typów.​
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
1 cz. - Tobet
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
Typ: Stal Gorzów
Kurs: 2,50

Włókniarz ostatnio trochę się ogarnął o czym świadczy wysokie zwycięstwo w Gnieźnie i pewne objechanie Stali na domowym torze. Tym razem poprzeczka będzie postawiona zdecydowanie wyżej. Stal po początkowym problemach z meczami na swoim podwórku (porażka z Rzeszowem) nauczyła się robić tor pod swoich zawodników. Iversen w lidze, szczególnie u siebie to terminator, choć widać ostatnimi czasy, że zaczęły się wkradać jedynki do jego punktacji. Odżył Kasprzak i przede wszystkim Zmarzlik. Na tej trójce oparta jest siła Stali, co potwierdził niedawny mecz w Zielonej Górze. Powoli rozpędza się też Gapiński. Skład uzupełniają Hlib, Jankowski/Gomólski i Cyfer. Wśród gości prawdopodobnie pojedzie mocno poobijany Emil. O ile dzisiaj w SGP pojechał bardzo dobrze, szczególnie pierwszą fazę zawodów, o tyle jutro spodziewam się zdecydowanie słabszej postawy &quot;prosiaczka&quot;. Sądzę, że druga linia Stali skutecznie odetnie Lwiątka i Szuminę od punktów. Rewelacji nie spodziewam się także po Griszy. Rune ostatnio nieco lepiej. Liglad też coś tam jedzie. Kurs na gospodarzy jest kuszący i przewaga własnego toru zdecyduje o sukcesie Stali, którzy powinni wygrać około 8 punktami. Do przyjęcia jest również bardziej zachowawcze granie na Stal z handicapem +4 (zapewne tyle wyniesie). Warto zauważyć, że mecz będzie relacjonowany w nSport więc dla dodatkowych emocji proponuję właśnie tak zagrać ten mecz.
Wynik: Stal Gorzów 43:47 Włókniarz Częstochowa
Komentarz: Jeśli &quot;terminator&quot; Iversen robi u siebie 10+1 w 6 biegach, w tym TRZY razy daje się zrobić na 1:5 to nie ma mowy o zwycięstwie. PUK przegrał ten mecz.

Sparta Wrocław - Stal Rzeszów
Typ: Stal Rzeszów
Kurs: 1,95

Spodziewałem się nieco wyższych kursów na Stal, ale widać, że oddsmaker obawia się, że porażka Sparty z Lesznem rozpocznie pasmo niepowodzeń. I ja taki punkt widzenia popieram. Sparta co najlepszego miała to już pokazała. Wrócił Woffinden, ale i jemu brakuje jeszcze błysku sprzed wypadku. Wielką bolączką wrocławian jest zupełny brak młodzieżowców choć z Gaschką powinni sobie poradzić. Jednak Sówka oraz całą piątka seniorów Żurawi zdecydowanie poza ich zasięgiem. Stal zaskoczyła ostatnio w Zielonej Górze, gdzie była o krok od sprawienia sensacji. Doskonałe zawody pojechało trio: Pedersen, Walasek i Sówka. I na tym właśnie opieram ten typ. Bo o ile Sówka już nie zrobi 10 punktów to swoje powinni dorzucić Okoniewski i Pavlic. Mam nadzieję, że lud pójdzie bardziej w stronę Sparty licząc na ich odbicie się po ostatniej porażce. Z tym większą satysfakcją pogram Rzeszów.
Wynik: Sparta Wrocław 41:48 Stal Rzeszów
Komentarz: Tym razem mecz zawalił Rafał Okoniewski i to właśnie jego punktów zabrakło do zwycięstwa. Reszta pojechała zgodnie z oczekiwaniami.

0/2
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Emil Sajfutdinow poniżej 12,5 punktów @ 1,70 STS ✅ ✅
Niels K. Iversen powyżej 11,5 @ 1,70 STS ⛔ ⛔

STS mocno przeszacował te typy. Co tutaj dużo pisać? Emil wczoraj fantastyczny w Grand Prix ale wiadomo że jeździ kontuzjowany i ledwo chodzi. Wczoraj się spiął ale jednak SGP a liga to są zupełnie inne priorytety w jego wykonaniu. Zresztą on zawsze dzień po GP jeździ gorzej. Teraz przyjeżdża na tor, który jest ciężki dla wszystkich przyjezdnych. Gorzowianie doskonale zdają sobie sprawę z kondycji Rosjanina i nie przygotują betonu. Do tego przynajmniej dwa pojedynki z niemal bezbłędnym na tym torze Iversenem, a potracić może też np. na Kasprzaku. Dość powiedzieć, że Emil jeszcze ani razu nie przekroczył tej lini na wyjeździe ... A Iversen tą linię zawsze do tej pory przekraczał i nie widzę powodu żeby nadal tak nie było. Stal potrzebuje jego punktów, a on do zawodów ligowych jest zawsze perfekcyjnie przygotowany.
Edit: Podczas pisania analizy linia na Emila spadła do 11,5. Spadły też kursy, ale według mnie i tak warto choć value oczywiście mniejsze.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sparta Wrocław - Stal Rzeszów
Typ: Stal Rzeszów
Kurs: 1,95
Dziwna sytuacja, również grałem przed GP na Rzeszów po tym kursie a dzisiaj jest @2,35 tylko nie wiem skąd :?: Nicki się nie poobijał także ja po prostu nie widzę powodu dlaczego Tobet wywindował kurs na drużynę MAGICZNEJ Marty Półtorak. Woffinden widać że jeszcze nie odzyskał formy sprzed kontuzji i nie można w ciemno powiedzieć że będzie liderem. Jak wiemy we Wrocławiu liczy się start i kuna do mety i taki zawodników na Rzeszów czyli Okoniewski, Walasek, Lampart i PeTTersen. Pavlic coś dorzuci bo to nie typ startowca ale spory walczak. Do tego Sówka miażdży na juniorce pozostałych juniorów. Dla mnie Rzeszowianie wygrają ten mecz.
Rzeszów @ 2,35 (grałem @1,95) Tobet
Gorzów @ 2,50 Tobet
Zielona Góra @ 2,65 Tobet

Takie coś pograłem singlami płaską stawką.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Rzeszów @ 2,35 (grałem @1,95) Tobet
Gorzów @ 2,50 Tobet
Zielona Góra @ 2,65 Tobet
też mnie trochę te kursy dziwią nie wiem o co chodzi ale mam również pograne takie typy.
Zielona Góra niby osłabiona jednak ZZ daje Jej wiecej niż Michelsen w Lesznie ktory jedzie za Lindgrena.
Rzeszów na taki Wrocławski tor nadaje sie bardzo dobrze i dzisiaj maja mega sznase na wygraną. W razie znowu słabej postawy Jury ma kto jechać bo Sówka coraz lepiej wyglada.
A Gorzow ma swoich liderów i jeśli oni nie zawiodą powinno być ok bo Emil dzisiaj nie sądzę aby jakoś dobrze pojechał.
Tylko błąd według mnie z tym że Zmarzlik jako senior...Gdyby jechać z juniorki by przywiozł wiecej pkt i by mógł zastepować słabszego kolege...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ja mam odmienne zdanie co do meczu we Wrocławiu. Pograłem już wcześniej. Po wczorajszym GP chciałem nawet dorzucić ale kursy pospadały ???? Ale w sumie się nie dziwię. Sparta zaliczyła dwie wtopy ale w jednym meczu jechali bez Woffindena, a w drugim Taj pojechał ale był ledwo żywy. Poza tym sytuacja z Anglikiem wymusiła na Sparcie mocno niekorzystne zestawienie par. Wczorajsze SGP pokazało już że z Anglikiem nie jest może jeszcze wszystko ok, ale jazda nie sprawia mu już bólu. A sprzętowo jest w dalszym ciągu rewelacyjny. O jego występ jestem spokojny. Jędrzejak swoje pojedzie. Suchecki jako 5 senior to też solidna opcja na własnym torze. Dużo będzie zależeć od Batchelora i Ljunga ale tutaj też jestem optymistą. Ta para wygrała ostatnio mecz Vastervik na bardzo trudnym torze w Kumli. W ogóle Batch notuje bardzo dobre występy w drugiej połowie czerwca.
Goście mnie nie przekonują. Pedersen też wciąż poobijany, choć akurat dziś pewnie będzie przegrywać tylko z Tajskim. I to nie zawsze. Walasek koło 10 też zakręci ale forma wyjazdowa Okoniewskiego i Pavlica to zagadka. Obaj zresztą nie notowali na olimpijskim ostatnio zbyt dobrych występów. Wyżej cenię akurat drugą linię Sparty na własnym torze. Jeśli Sówka nie wykręci tutaj życiówki, a Gaschka nie wygra wszystkich pojedynków z juniorami z Wrocławia, to o zwycięstwo Sparty jestem spokojny. ✅ ✅
Mecz w Gorzowie i Lesznie to dla mnie typowy no bet. Zwłaszcza po obecnych kursach. Częstochowa na papierze powinna to wygrać w cuglach ale Paluch przygotowaniem toru weryfikował już nie takich asów. Ale właśnie wystawienie Zmarzlika spod 10 też mnie powstrzymuje przed graniem na gospodarzy. W Lesznie lekkim faworytem są moim zdaniem gospodarze. Absencja Lindgrena to napewno osłabienie, ale to nie jest tak że nagle Michelsen czy Baliński będą musieli jechać po 5 razy. Są Musielak i Pawlicki i to oni zgarną pewnie więcej wyścigów. A na swoim torze nie musi to wyjść na duży minus. Falubaz odczuje moim zdaniem brak Andreasa. I to mocno. Dużo ludzi niedocenia roli Szweda w tym zespole. Hampel może nawet zrobić 18 i mnie to nie zdziwi. Ale wystarczy że Protas będzie w co drugim biegu notował śliwki albo 1 jak to ma w tym roku w zwyczaju i będą w mocnej kropce. Dudek też jeździ w kratkę. Davidsson, Jabłoński, Adamczewski mogą razem zrobić mniej niż 5 pkt, a mogą im wygrać mecz. Ja się bardziej skłaniam ku tej pierwszej opcji. Ale kurs &lt; 1,50 to żart.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
też mnie trochę te kursy dziwią nie wiem o co chodzi ale mam również pograne takie typy.
Zielona Góra niby osłabiona jednak ZZ daje Jej wiecej niż Michelsen w Lesznie ktory jedzie za Lindgrena.
Rzeszów na taki Wrocławski tor nadaje sie bardzo dobrze i dzisiaj maja mega sznase na wygraną. W razie znowu słabej postawy Jury ma kto jechać bo Sówka coraz lepiej wyglada.
A Gorzow ma swoich liderów i jeśli oni nie zawiodą powinno być ok bo Emil dzisiaj nie sądzę aby jakoś dobrze pojechał.
Tylko błąd według mnie z tym że Zmarzlik jako senior...Gdyby jechać z juniorki by przywiozł wiecej pkt i by mógł zastepować słabszego kolege...
Tez mi sie widzi, ze trzeba bylo dac kogos z dwojki Cyfer/Cyran nawet do pary z KK i wtedy byloby latwiej, bo i tak mieliby mocnego zawodnika w parze z juniorem. A co do samego meczu, to KK, Puk i Zmarzlik powinni zagwarantowac jakies 32-34pkt, do tego Gapa powoli wraca do formy i stac go na te 7-8pkt, no i pozostali tez swoje przywioza, bo w takim juniorskim to moga nawet 5:1 wygrac gorzowianie. Na pewno warto bylo grac po 2,5 bo teraz przy 2,15 to juz inna sprawa. A w tym spotkaniu zagralem jeszcze jeden bet:

G.Laguta over 9,5 @ 1,50 Tobet
✅11
Do dubla fajny bet, bo Grisza z tego co pamietam, fajnie sobie radzil na Jancarzu i te 10pkt nie powinno byc problemem. W parze jedzie z Szumina 3x, a potem dostaje juniora wiec rozklad biegow ma fajny. Tak wiec wystarcza na dobra sprawe 5x po 2pkt i siada zaklad ale tez ja bym liczyl na jakies zwyciestwo, bo na pewno go stac by pokonac takiego Gape czy Zmarzlika.
A.Laguta-S.Ulamek(+2,5) 1 @ 1,50 Tobet✅12-9
Artiom od poczatku sezonu fajna forma i jest jednym z liderow Unii Tarnow. Dzisiaj trzy razy z Vaculikiem, a potem dostaje juniora. Seba z kolei jedzie ze Swiderem 3x, a potem takze junior i spotkanie z Artiomem. Buki licza tutaj zapewne na znajomosc toru Ulamka, ktory mial okazje sie tutaj scigac ale z marnym skutkiem. Ogolnie, to Seba cienko jezdzi i jesli ma cos zrobic to max 6-7pkt a od Artiom oczekuje 10pkt minimum, bo kto ma prowadzic Jaskolki, jesli nie mlody Rosjanin.
W Lesznie lekkim faworytem są moim zdaniem gospodarze. Absencja Lindgrena to napewno osłabienie, ale to nie jest tak że nagle Michelsen czy Baliński będą musieli jechać po 5 razy. Są Musielak i Pawlicki i to oni zgarną pewnie więcej wyścigów. A na swoim torze nie musi to wyjść na duży minus. Falubaz odczuje moim zdaniem brak Andreasa. I to mocno. Dużo ludzi niedocenia roli Szweda w tym zespole. Hampel może nawet zrobić 18 i mnie to nie zdziwi. Ale wystarczy że Protas będzie w co drugim biegu notował śliwki albo 1 jak to ma w tym roku w zwyczaju i będą w mocnej kropce. Dudek też jeździ w kratkę. Davidsson, Jabłoński, Adamczewski mogą razem zrobić mniej niż 5 pkt, a mogą im wygrać mecz. Ja się bardziej skłaniam ku tej pierwszej opcji. Ale kurs &lt; 1,50 to żart.
Davidsson lepiej na wyjazdzie wyglada ale i od niego cudow bym sie nie spodziewal. Jabol w co raz lepszej formie i powinien tutaj dzielnie wspierac liderow FZG. Z reszta w Unii, to poza Przemkiem i juniorami to nie ma pewniakow. Kenio moze zrobic komplet albo same zera, a Mikkel, Baly i Zengi to zawodnicy sredni na E-lige obecnie wiec ciezko moze byc. FZG ma z kolei Jarka, Pepe czyli pewniakow do punktow, bo obaj tor w Lesznie uwielbiaja, do tego Dudek w formie, a Jabol i JD tez powinni dorzucic kilka punktow. Jak dla mnie to zz-etka za AJ to male wzmocnienie, bo AJ jezdzil srednio, by nie powiedziec slabo jak na jego mozliwosci wiec okazja by zastapili go koledzy bedzie dobra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Jacques,
Pedersen poobijany? W Zielonej Górze zrobił 13+1 w 5 biegach, więc jego problemy zdrowotne można już włożyć między bajki. Wczoraj pojechał słabo na Parken bo... zawsze tam jeździ średnio/słabo.
Zmarzlik na seniorce to ciekawy pomysł i wydaje mi się, że ma szanse powodzenia. Przede wszystkim dlatego, że potencjał Bartka nie będzie marnowany na biegi z juniorami. Paluch postawił wszystko na jedną kartę i liczy, że gorzowscy juniorzy po prostu będą lepsi od częstochowskich. Wypalić to to nie musi, ale jestem pod wrażeniem takiego pomysłu.
Zaczyna mi się podobać także typ na Falubaz. Jarek wczoraj na GP nie zachwycił, ale w Lesznie potrafi fruwać. Skoro ma Z/Z to pojedzie 6 razy, a może nawet 7, bo przyjmuję ew. słabszego początku. Gdyby zakręcił się koło kompletu 18/21 punktów to akcje Zielonej znacznie rosną. Swoje powinni dorzucić Pepe i Dudek. Pamiętajmy, że jest komisarz toru i on jak zwykle powinien pokrzyżować nieco szyki gospodarzom. Ponad 2,50 kusi.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Zielona Góra niby osłabiona jednak ZZ daje Jej wiecej niż Michelsen w Lesznie ktory jedzie za Lindgrena.
Z tym zdaniem się zgadzam. Rzeczywiście ZZ Zielonej to plus w porównaniu do Michelsena. Tylko czy to jest argument przesądzający granie na Zieloną? Według mnie nie koniecznie. Kurs jest faktycznie przyjemny ale w czyste zwycięstwo nie za bardzo wierzę. Bardzo ważna będzie druga linia i to, która dziura okaże się większa: Baliński z Michelsenem czy Jabłoński z Davidssonem. Myślę, że Michelsen zera drugi raz nie zrobi a i Balon u siebie powinien być zmotywowany, żeby z powrotem wrócić do składu. Problemem oczywiście jest Hampel, który może zrobić komplet ale przy naprawdę dobrej dyspozycji Pawlickich i Bjerre (jeśli zaskoczy a parę razy pokazywał, że ma przebłyski) to może Jarek parę punktów zgubić. Na juniorach widzę pomimo Dudka dość dużą przewagę Unii. Piotruś na chwilę obecną jest lepszy od Patryka a i Tobiasz u siebie spokojnie może z nim powalczyć. Sprawa jest dosyć prosta: jeżeli ktoś z trójki Falubazu Hampel, Protasiewicz, Dudek będzie miał gorszy dzień to Zielona nie ma prawa wygrać.
Unia Leszno win: @1,48 Tobet⛔
Remis z kargulami i to trzema chwały nie przynosi, ale przynajmniej mieliśmy niecodzienną sytuację, mianowicie Dobrucki w 16 biegu desygnował do boju parę: Jarosław Hampel, Jarek Hampel.

 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Apator Torun-Polonia Bydgoszcz(+16,5) 1 @ 1,85 Betsafe✅57-33
Jesli wczoraj nie bylo wody do oporu, to dzisiaj Apator ladnie ogoli Polonistow. Ward, Crispy, Galop i Miedziak, to cztery niezwykle mocne ogniwa Aniolow. Do tego dojdzie Przedpelski, ktory ostatnimi czasy laduje mnostwo punktow i przy slabszej postawie Brzozy zapewne go zmieni. Jak wiec widac niezwykle mocno wygladaja Torunianie. Polonia kim ma straszyc? Stary Greg owszem powinien liderowac, a co dalej - bieda. Andersen na wyjezdzie to dramat, Kostek nie wiadoma spora, Buczek tak samo, a Sasza po wczorajszym dzwonie moze dzisiaj nie byc taki mocny. Sa juniory ale przy Przedpelskim, to niewiele im da na moje. W tym zakladzie potrzeba mi 54pkt ze strony Apatora, by siadl zaklad i mysle ze jest to do zrobienia nawet przez piatke zawodnikow o ktorych wspomnialem, a przy dobrych wiatrach moga calym zespolem zrobic 60pkt z cieniutka Polonia.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Dzisiaj kurs na Rzeszów w Bet365 jest jeszcze wyższy i wynosi 2,62. Niestety w dół poszły kursy na Gorzów (1,83).
Tomasz Gapiński - Rune Holta (-1) (trzydrogowo)
Typ: Rune Holta (-1)
Kurs: 2,00

Tomek ma w parze świetnego Zmarzlika. Rune ma w parze dziwacznego Jensena. Jeśli dodatkowo Stal ma wygrać to Rune pojedzie z taktycznej, więc robi się jeden bieg przewagi. Obawiam się tylko tego, że Rune pojedzie w 15 i będzie miał tam ciężko o punkty. Tym niemniej wygląda ciekawie.
Wynik: T.G.: (2,1,1,-,2) 6; R.H.: (1,3,0,3,1) 8 =&gt; T.G.: 6; R.H.: 7
Komentarz: Liczyłem na zdecydowanie inny przebieg meczu, ale najważniejsze, że się udało.

Grzegorz Zengota - Piotr Protasiewicz (-3) (trzydrogowo)
Typ: Piotr Protasiewicz (-3)
Kurs: 1,90

Przede wszystkim idę w stronę Pepe. Ostatnio nie zachwyca, ale dzisiaj pojedzie 6, a może nawet 7 razy. Zengi szału nie robi chociaż trzyma niezły poziom (szczególnie u siebie). Piotr w Lesznie umie dobrze jechać i liczę na to, że wraz z Jarkiem poprowadzi Falubaz do wygranej.
Wynik: G.Z.: (2,2,1,3,0) 8; P.P.: (3,2,2,1,1,2) 11 =&gt; G.Z.: 8; P.P.: 8
Komentarz: Trochę słabszy środek zawodów w wykonaniu Piotrka. Zengi pojechał naprawdę świetne zawody. Było blisko.

Tai Woffinden (suma punktów)
Typ: Tai Woffinden powyżej 10,0
Kurs: 1,72

W Rzeszowie jest dwóch zawodników z którymi może przegrać: Pedersen i Walasek. Tajski powoli wraca do formy sprzed kontuzji. Po SGP widać, że to jeszcze nie to. Wcześniej typowałem zwycięstwo Rzeszowa i po cichu liczę na 6 biegów Taia. Nawet jeśli pojedzie tylko 5 razy to i tak powinien zrobić przynajmniej 11 punktów.
Wynik: T.W.: (2,3,3,3,1) 12
Komentarz: Tajski poprowadził Spartę do zwycięstwa będąc pewnym punktem drużyny. Po razie wlali mu Pedersen i Walasek, a dodatkowe oczko stracił w 15 na rzecz Batchelora.

Jarosław Hampel (suma punktów)
Typ: Jarosław Hampel powyżej 15,0
Kurs: 1,90

Liczę dzisiaj na doskonały występ Jarka. Jeśli nie zrobi dużego (lub bardzo dużego) kompletu to nie powinien stracić więcej niż 2 punktów. W Lesznie ten facet potrafi latać i wątpię, żeby ktokolwiek z zespołu gospodarzy nawiązał z nim walkę.
Wynik: J.H.: (3,3,2,3,1,3,3) 18
Komentarz: Jarek był dzisiaj kapitalny. Najpierw oddał oczko po swoim błędzie Balińskiego, a później wobec niemożności wyprzedzenia Zengiego oddał drugą pozycję Przemkowi Pawlickiemu żeby móc pojechać jako RT w 14. Elegancko siadło.

3/1
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
yetz 18

yetz

Użytkownik
Tomasz Gollob - Greg Hancock 2 @ 2.40 Betsafe
Value wedlug mnie. Herbi na 100% jeden start więcej. Greg w parze ze słabym Buczkiem, a Gollob z dobrze radzącymi sobie w Toruniu juniorami. W 12 biegu Amerykanin dochodzi do juniorów i Miedziaka, a Tomek w 11 dostaje nieobliczalnego Łoktajewa skład uzupełni Buczek i Brzozowski. Jeśli Polonia ma ugrać wodę to Greg musi zdobyć w 6 biegach przynajmniej z 12-14 pkt.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Tomasz Gollob - Greg Hancock 2 @ 2.40 Betsafe
Value wedlug mnie. Herbi na 100% jeden start więcej. Greg w parze ze słabym Buczkiem, a Gollob z dobrze radzącymi sobie w Toruniu juniorami. W 12 biegu Amerykanin dochodzi do juniorów i Miedziaka, a Tomek w 11 dostaje nieobliczalnego Łoktajewa skład uzupełni Buczek i Brzozowski. Jeśli Polonia ma ugrać wodę to Greg musi zdobyć w 6 biegach przynajmniej z 12-14 pkt.
Może być też że Tomek pojedzie 4 razy bo Pawełek Przedpełski może jechać za niego w nominowanych więc również polecam.
 
niccolo7 3,6K

niccolo7

Użytkownik
Popieram typ na Herbiego, bo sam o tym myślałem, ale ostatecznie wybrałem Jankesa przeciwko Miedziakowi. Adrian wraca po kontuzji i jego forma może być lekką niewiadomą. Myślę jednak, że nie wystrzeli tak jak Darky wczoraj. Przed urazem na MA prezentował się znakomicie i był mocnym punktem zespołu. Z kolei Greg w tym sezonie lepiej radzi sobie na wyjazdach aniżeli w Bydgoszczy, więc mam nadzieję, że dziś również bezproblemowo zrobi &quot;dwucyfrówkę&quot;. W parze ma Buczka, który odwrotnie niż Amerykanin na obcych torach na razie nie istnieje i powinien raczej szybko zajmować strategiczną pozycję na tyłach wroga, więc Herbie nie będzie miał kogo puszczać przed siebie :grin:. Poza tym nie widzę innej opcji niż 6 startów dla Hancocka, bo poza nim nie bardzo widać kandydatów do podjęcia walki z gospodarzami.
Adrian Miedzinski - Greg Hancock - Greg Hancock # 1,85 betsson ⛔ (5-2) ????????????
Powiem szczerze, że podobnie jak Jacques nie jest aż tak wielkim optymistą co do wygranej Stali we Wrocku. Co prawda tamtejsza juniorka to poziom 1. ligi, ale seniorzy u siebie są bardzo groźni. Woffi wrócił do formy, Batch jeździ zaskakująco znakomicie, a Ogór również może lekko zrobić ponad dychę. U nas pewniakami są Nicki i Greg, bo co do reszty to mam spore wątpliwości. Liczę tu jednak na utrzymanie dyspozycji prze Łukasza Sówkę i dlatego pograłem go w parze z Pavlicem. Chorwat od kilku spotkań zawodzi, bo przecież początek sezonu miał bardzo dobry. Gdyby w Zielonce cokolwiek przywiózł, to zapisalibyśmy sobie bezcenne punkty, a tymczasem skończyło się na minimalnej porażce. Szkoda, bo tych punktów będzie bardzo brakować. W dodatku we Wrocławiu nigdy mu się dobrze ie jeździło i raczej nie ma widoków, by miało się to dzisiaj zmienić. Sówka jak na razie dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków i na juniorce przywozi ważne punkty. To głównie dzięki niemu w Zielonce do końca walczyliśmy o pełną pulę. Myślę, że i dzisiaj nie powinien zawieść.
Jurica Pavlic - Lukasz Sowka - Łukasz Sówka - 1,85 betsson ⛔ (6-5)
PS. Niestety oba kursy już spadły na 1,70...
PS2. Darek Śledź &quot;menago roku&quot;. Jakim cudem nie było zmiany Okonia w 11. biegu
? Typ uwalony, bonus stracony, brak słów...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Martin Vaculik-Bjarne Pedersen: Vaculik @1,85 Betsafe ZWROT 3-3,Bjarne planowo ale Vaculik to jakaś kpina..:;/:

No ja rozumiem,że Pedersen pare sezonów w Tarnowie przejechał i zna ten tor.Ale takie zestawienie mnie dziwi,bo Bjarne powyżej pewnego poziomu nigdy nie pojedzie,a Vaculik to jest potencjał niesamowity.Słowak ma słabszy sezon,ale ja go stawiam 2 poziomy wyżej niż Duńczyka.Patrząc na układ biegowy,to Pedersen ma teoretycznie łatwiej bo jedzie z juniorem 3 razy,do tego możliwa rezerwa taktyczna.Obaj spotkają się co najmniej 2-krotnie w bezpośrednim starciu i tu liczę że Martin załatwi te h2h na swoją korzyść.Jeszcze tak z pkt widzenia liczb-średnie biegowe:

Vaculik w domu 2,111
Pedersen na wyjeździe 1,357
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Woffinden powyżej 10 b365 @1,72
Śmieszna linia na lidera gospodarzy. 11 oczek w 5 biegach czyli np 4x może przyjechać za plecami Pedersena czy Walaska. Taj kontuzjowany, ale ściga się bez kompleksów 3m w Gorzowie, półfinał w Kopenhadze. Dziś spokojnie 11 oczek przywiezie. Tylko raz zawiódł u siebie z Lesznem, ale był ledwo żywy...
Hampel - Bjerre betsafe @1,20
Delikatnie mówiąc Jarek dziś zdobędzie coś koło kompletu. Jeśli Zielona będzie przegrywała 6 oczkami to pojedzie dziś nawet 7x. Jak mecz będzie na styku to Jarek ma 1 bieg więcej niż Duńczyk, kurs malutki, ale ciężko mi sobie wyobrazić porażke Jarka.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Unia Tarnów - Start Gniezno +12 1.85 Sportingbet
Janowski -2,5 - Pedersen 1.75
Taki sobie właśnie dubelek puściłem. Unia musi wygrać powyżej 10 pkt aby zdobyć bonus. To jest całkowicie inna drużyna na własnym torze gdzie każdy z seniorów może objechać każdego zawodnika drużyny przeciwnej. Szczególnie w dniu dzisiejszym gdzie rywalem jest Start Gniezno. Wystarczy spojrzeć na średnie biegowe zawodników Jaskółek na własnym obiekcie gdzie każdy legitymuje się średnią powyżej 2 pkt na bieg. Z kim jak z kim ale to właśnie z Gnieznem muszą wygrywać za 3 pkt. Oprócz Zagara nie widzę zawodników , którzy mogą nawiązać walkę.
Co do pary zawodników w zasadzie argumentację podałem powyżej. Magic u siebie średnia 2,333 bardzo pewny punkt drużyny, nie zawodzi. Bjarne zawodnik klasę niżej , jego jedynym atutem jest to , że jedzie z juniorem w parzę , co dla mnie i tak nie zmienia faktu , że ok 7 pkt to jest maks co on dzisiaj przywiezie. Magic raczej pewna dwucyfrówka
Pozdrawiam
Pozdrawiam
 
B 25

bobo

Użytkownik
Leszno za dziś powinno dostać kolejną karę razem z komisarzem. Przecież to było jakieś nie porozumienie (kolejne) w Lesznie z tym torem.
 
R 67

route66

Użytkownik
A Pan Olkwoicz śmie jeszcze twierdzic że ogladalismy ciekawe zawody. Tylko co ma wynik na styku do toru który nie nadaje sie do jazdy i atrakcyjnosci meeczu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom