>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12 kolejka Bundesligi [25-27.11.2016]

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
12. kolejka Bundesligi

25-27.11.2016





Kursy z Sportingbet - BONUS na start czeka na Ciebie
Mamy niespodziewanego lidera i w dodatku nadal bez porażki, jednak dalej uważam że granie na RB away po kursach &lt; 2.0 mija się z celem, w tym tygodniu dochodzi presja bycia liderem i bronienia fotela.
Bayern który doznał pierwszej porażki i to nie przypadkowej będzie musiał od niepamiętnych czasów gonić lidera, a czeka ich ciężkie zadanie bo ich rywal Bayer to czołówka ligi od wielu lat.
Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Witam znawców Bawarskiej piłki
Orientuje sie ktos moze mniej wiecej pierwszy skład na mecz
Eint. Frankfurt-B. Dortmund
Osobiscie nie ogladałem meczu w LM ale patrząc na skład to tam chyba otymalnego nie było... a i taki tak dali rade &quot;wojskowym&quot; 8 władowac co prawda stracili tez 4 bramki ale nie ma co sie oszukiwac to byl naprawde &quot;otwarty&quot; mecz. a porównójąc druzyne Eint. Frankfurt a Legie Warszawe to podopiecznie jacka Magiery są (według mnie) na daną chwile lepszą drużyną jak sądzicie warto grac na BVB?
 
D 18

dyzio23pol

Użytkownik
Witam znawców Bawarskiej piłki

Orientuje sie ktos moze mniej wiecej pierwszy skład na mecz

Eint. Frankfurt-B. Dortmund
Osobiscie nie ogladałem meczu w LM ale patrząc na skład to tam chyba otymalnego nie było... a i taki tak dali rade &quot;wojskowym&quot; 8 władowac co prawda stracili tez 4 bramki ale nie ma co sie oszukiwac to byl naprawde &quot;otwarty&quot; mecz. a porównójąc druzyne Eint. Frankfurt a Legie Warszawe to podopiecznie jacka Magiery są (według mnie) na daną chwile lepszą drużyną jak sądzicie warto grac na BVB?
Czesc patrzyłem na ten mecz wczoraj a dokładnie na H2 i Dortmund miał 2 wyjazdy do Frankfurtu i nie strzelił gola kurs kusi na czysty win dortmundu ale sam nie wiem może under 2,5 lepiej zagrac
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Bayern Monachium - Leverkusen
Mój typ: Leverkusen DNB
Kurs: 6,90
Bukmacher: Fortuna

Nie będę owijał w bawełnę - jest to typ raczej przeciwko Bawarczykom niż za Leverkusen. Nie jest to jakaś ogórkowa drużyna do bicia, to solidna ekipa z na prawdę klasowymi zawodnikami. Chicharito to świetny napastnik co udowodnił już w poprzednim sezonie świetnie wpasowując się w ekipę Leverkusen.
Gospodarze nie są w formie - na dodatek masa osłabień, brak Robbena, Neuer&#39;a, Costy.. Lewandowski też nie w formie, widać u niego zmęczenie. Leverkusen jest w stanie urwać punkty, Bayern potrzebuje ewidentnie przerwy, udowodnili to z resztą przegrywając ostatni mecz w LM. Niespodzianka jest jak najbardziej możliwa.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Bayern Monachium - Bayer Leverkusen BTS @1,95 Bet365
W Bayernie Monachium dzieje się źle. Wystarczy spojrzeć na ich wynik w Lidze Mistrzów z Rostovem. Bayern przegrał 2:3 pomimo tego, że prowadzili 1:0. W Bundeslidze też im ostatnimi czasy nie idzie. Bayer Leverkusen jest dopiero na dziewiątej pozycji w lidze, ale skład mają na tyle mocny, że powinni być znacznie wyżej. Ostatnie dwa mecze Bayeru Leverkusen to hokejowe wyniki. Najpierw zwycięstwo z Darmstadt 3:2, potem porażka z Lipskiem 2:3. Z Bayernem Monachium może aż tylu goli nie będzie, ale po jednej z obu stron powinniśmy zobaczyć.
 
W 82

wilshere

Użytkownik
Freiburg - RB Leipzig 20:30
Dziś idę w stronę RB Leipzig, beniaminek Bundesligi, który juz sprawił duża niespodziankę plasując sie na szczycie tabeli, najwyższej ligi rozgrywkowej Niemiec.
Trener Ralph Hasenhüttl naprawdę dobrze poukładał drużynę, po jedenastu kolejkach, nie przegrali jeszcze żadnego meczu, zaraz po Bayernie maja najlepsza defensywę, ich bilans bramkowy to 23:9 na wyjeździe 13:5.
Ostatni mecz z Leverkusen pokazał ich charakter, dwukrotnie przegrywali, po czym ostatecznie wygrali spotkanie na wyjeździe 3:2
Jeśli potrafili wygrać z takim rywalem Jak Bayer, to dlaczego mieliby sobie nie poradzić z Freiburgiem ?
Freiburg również miał dobry start w lidze, u siebie po pięciu meczach cztery remisy i tylko jedna porażka,
jednak nie ma co ukrywać, rywale byli ze średniej półki, ostatni mecz przegrali z bazo słabym Wolfsburgiem aż 3:0.
RB Leipzig Win 2,04 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
saha2000 62

saha2000

Użytkownik
Freiburg-RB Leipzig
Typ: Powyżej 2,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365

Freiburg na ostatnie 5 spotkań notował aż 5 razy over 2,5,RB Leipzig natomiast 3 na 5,tak więc myślę że jest bardzo duża szansa że dziś zobaczymy co najmniej 3 bramki w spotkaniu a kurs zachęcający.H2H jak dotąd 2 spotkania 2:1 i 1:1.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: SC Freiburg - RB Lipsk
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.81
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Rewelacja obecnego sezonu- lider rozgrywek a zarazem beniaminek RB Lipsk zawita dzisiaj na Schwarzwald-Stadion by zmierzyć się z SC Freiburg. Cel podopiecznych Ralpha Hasenhüttla to przedłużenie passy 6 kolejnych zwycięstw oraz umocnienie się na 1.miejscu w tabeli. Freiburg natomiast będzie starał się przerwać tą serię ale również nieco zamazać swoje 2 ostatnie mecze ligowe, które lekko mówiąc nie poszły po myśli podopiecznych Christian Streicha. Ja osobiście uważam, że faworytem są tutaj przyjezdni ale każda seria musi się kiedyś skończyć dlatego nieco asekuracyjnie postanowiłem zagrać over 2.5 bramek strzelonych w meczu.
Statystyki wyglądają obiecująco. SC Freiburg ma na koncie 9 overów i tylko 2 undery 2.5, średnia bramek w spotkaniach tej ekipy to 3.2 gola na mecz. U RB Lipsk nie jest to już dobrze - 6 overów i 5 underów oraz średnia bramek 2.9 na mecz. Warto jednak zwrócić uwagę na ostatnie spotkania: Freiburg 0:3 z Wolfsburgiem oraz 2:4 z Mainz, RB Lipsk 3:1 z Mainz oraz 3:2 z Leverkusen.
Ponadto warto zwrócić uwagę na sytuację kadrową i tak w ekipie gości na pewno nie zagrają: Bernardo, Compper, Gipson i Klostermann a niepewny występu jest Papadopoulos. Wszyscy to zawodnicy formacji obronnej co sprawia, że trener Hasenhüttl będzie miał dość ograniczone pole manewru jeśli chodzi o ustawie dziś defensywy. Gospodarze muszą sobie radzić dziś przede wszystkim bez Philippa, ale też nie zagrają Kempf, Soyuncu Meffert, Guede, Nielsen.
Osobiście uważam, że będzie to ciekawe i otwarte spotkanie. RB Lipsk na pewno postara się o kolejne zwycięstwo ligowe, gospodarze natomiast jak już wspomniałem postarają się tutaj zrehabilitować za dwie ostatnie porażki i być może przerwać dobrą serię Lipska. Myślę, że to zwiastuje nam otwarte spotkanie z jednej i drugiej strony i myślę, że over 2.5 bramek w tym meczu powinien zostać przekroczony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
analyses 3,3K

analyses

Użytkownik
Hertha Berlin - Mainz
Typ: 1
Bukmacher: Bet365
Kurs: 2,00
Stawka: 4/10
✅

ANALIZA
Co robiło Mainz w ostatnim tygodniu?
Sobota – mecz z Freiburgiem u siebie wygrany 4-2
Niedziela – rozruch
Poniedziałek – Wtorek – trening taktyczny na mecz pucharowy z St Etienne
Środa – podróż ponad 700 km do Francji plus wieczorny trening na stadionie w St Etienne
Czwartek 21.05 – mecz LE po czym po meczu po 23.00 na lotnisko i powrót do Moguncji (w domach będą gdzieś nad ranem) plus wieczorny rozruch
Piątek – trening taktyczny przed meczem z Herthą
Sobota – wyjazd na północny-wschód Niemiec do Berlina, 600 km plus trening
Niedziela 17.30 mecz

A co w tym samym czasie robi Hertha? Spokojnie przygotowuje się do meczu podczas gdy zawodnicy z Mainz pokonają ok 2000 km i rozgrywają w najsilniejszym składzie mecz w LE.

Na St Etienne Mainz wyszło w niemal najsilniejszym składzie (tylko bez De Blasisa oraz Donatiego). Obaj jednak w składzie byli więc i podróże mają zaliczone.

Dodatkowo Hertha w tym sezonie u siebie jest niepokonana. Zrobili z własnego stadionu twierdze. Oczywiście po za M’gladbach nie były to może jakieś silne zespoły ale Mainz też do tych najlepszych w Bundeslidze nie należy. Każda seria musi się kiedyś skończyć ale myślę, że nie z tak zmęczonym całym tygodniem zespołem.

Bardzo dobrą wiadomością jest niedawny powrót po kontuzji Salomona Kalou (w zeszłym sezonie zdobywca aż 14-bramek). Oczywiście z Augburgiem zagrał raczej przeciętnie ale było to spowodowane tym, że w zasadzie do klubu wrócił 2 dni przed meczem. Był na zgrupowaniu reprezentacji z którą zagrał 2 mecze po niemal 90 minut. Teraz do meczu z Mainz i on przystąpi wypoczęty. Myślę, że wraz z będącym w bardzo dobrej formie Ibisevicem dadzą swojej drużynie 3 punkty.

Dodatkowo podam jak wyglądały dotychczas wyniki Mainz w Bundeslidze tuż po meczach LE:
15.09.2016 LE Mainz – St Etienne 1-1
18.09.2016 Bundesliga Augburg - Mainz 1-3 (początek sezonu – jeszcze byli wypoczęci)

29.09.2016 LE Gabala – Mainz 2-3
2.10.2016 Bundesliga Wolfsburg – Mainz 0-0 (bardzo słaby mecz Mainz, Wolfsburg stworzył sobie 20 sytuacji bramkowych i nie wygrał tylko przez brak skuteczności – zresztą Wolfsburg to w tej chwili chyba najgorzej grający zespół w lidze)

20.10.2016 LE Mainz – Anderlecht 1-1
23.10.2016 Bundesliga Schalke – Mainz 3-0 (kolejny słaby mecz tylko tym razem Schalke okazało się bardziej skuteczne od Wolfsburga)

3.11.2016 LE Anderlecht – Mainz 6-1
6.11.2016 Bundesliga RB Leipzig – Mainz 3-1 (podwójny wyjazd najpierw do Brukseli a potem do Lipska skończył się fatalnie – już po pierwszych 45-ciu minutach było 3-0)

Za kartki nie zagra Bell i Brosiński – dwóch podstawowych obrońców Mainz. Trener Schmidt akurat formacją defensywną bardzo żongluje jednak Ci dwaj piłkarze występowali niemal w każdym meczu – jeśli nie od pierwszej minuty to jako wchodzący.

Minusy tego typu.
- Hertha to jednak średniak Bundesligi i nie musi przyjechać do nich jakiś silny zespół żeby serię zwycięstw zakończyli.
- Gdyby jeszcze w Mainz z powodu kontuzji nie mógł zagrać Yusuff Malli i do tego jeszcze ze dwóch zawodników tworzących jakość tej drużyny stawke dałbym większą.

Wynik: 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
25.11.2016 g. 20.30 Freiburg- RB Lipsk
-
Typ: 1X⛔⛔
Kurs: 1,91
Pinnacle
Stawka 8j


Nie udało się przed tygodniem w spotkaniu z Bayerem, gdzie typowałem Bayer DNB, próbujemy zdecydowanie w stronę Freiburga. Wracając do ubiegłotygodniowego spotkania to Bayer przegrał na własne życzenie, najpierw po szybko strzelonej bramce przez Kampla dał sobie wyrównać po 2 minutach po stałym fragmencie gry i nieszczęśliwym odbiciu piłki przez obrońcę do własnej bramki. Przed przerwą Brandt fenomenalnym strzałem podwyższył na 2-1, a po przerwie Calhanoglu nie strzelił karniaka na 3-1 i czar prysł. Bayer stracił vigor, a goście podbudowani obroną jedenastki atakowali i wykorzystali błędy w defensywy aptekarzy. Drugą bramkę podarował gościom bramkarz Leno, a to co zrobiła obrona przy trafieniu na 3-2 to istny kryminał, jak można zostawić niepilnowanego zawodnika w piątce, który przy oddawaniu strzału mógł się zapytać bramkarza w który róg ma mu strzelać. Dlaczego idę w kierunku Freiburga? Otóż powody:

- Freiburg nie od dziś słynie z miana drużyny własnego podwórka, na przestrzeni ostatnich kilkunastu miesięcy ograli tu Bayern, Schalke, Koln, Leverkusen, Frankfurt, dwukrotnie M`Gladbach.

- Freiburg podrażniony dwoma wysokimi porażkami z rzędu (z Wolfsburgiem i Mainz)

- do Freiburga przyjeżdza sensacyjny lider Bundesligi co na pewno dodatkowo mobilizuje zawodników

- Lipsk notuje serię 6 ligowych zwycięstw, liczę na przerwanie tej kosmicznej serii beniaminka

- H2H z ubiegłego sezonu 2. Bundesligi:

07.03.16 2BUN Freiburg RB Leipzig 2 : 1
24.09.15 2BUN RB Leipzig Freiburg 1 : 1

Delikatnie:
Typ: 1 DNB⛔⛔
Kurs: 2,85
Unibet
Stawka 4 j

Typ: 1 + (under 3,5) ⛔
Kurs: 5,10
Marathonbet
Stawka 2 j
 
grypa 121

grypa

Użytkownik
Freiburg - RB Leipzig
Typ: 2 (handicap -1)
Bukmacher: Unibet
Kurs: 2,65

Przed nami 12 kolejka Bundesligi w której zmierzą się zespoły Freiburg (10 mce w lidze) oraz RB Leipzig (1 mce w lidze). Mówiąc wprost - Lipsk jest w życiowej formie, wygrali 6 ostatnich spotkań w Bundeslidze! Beniaminek zaskakuje wszystkich łącznie z samym sobą - ostatnie pięć meczy zakończyli bilansem bramkowym 12:4 oraz oczywiście 15 punktami. W swoim składzie mają dwóch graczy z 5 golami strzelonymi w tym sezonie czyli Forsberg i Werner. Na wyjazdach sprawują się świetnie - 3 ostatnie wygrali z Leverkusen, Darmstadt czy Wolfsburgiem. Z kolei Freiburg... ostatni mecz u siebie przegrał z Wolfsburgiem 0:3! W ostatnich 5 meczach dali sobie wklepać 11 goli i zdobyli przy tym 6 punktów. 19 listopada grali na wyjeździe z Mainz i dostali w plecy 4:2. Podsumowując - RB Leipzig jest na takiej fali, że Freiburg nie zdoła ich powstrzymać zatem stawiam na drużynę z Lipska po bezpiecznym handicapie -1 z kursem 2.65. Oczywiście zachęcam do grania po prostu na wygraną z kursem 1.9
✅✅✅
 
lukas88 334,5K

lukas88

Forum VIP
Niestety Lipsk nie przestaje zadziwiać, wczoraj po raz kolejny rozmontował rywala, jednak już w kolejną sobotę zagrają u siebie z Schalke ???? Tylko czekać aż kursy będą lecieć na łeb, i wtedy będzie można łapać x2 po kursie ponad 2,00.

Ale przejdźmy do dzisiejszych spotkań:

26.11.2016 g. 18.30 Bayern Monachium- Bayer Leverkusen ⛔⛔ATTACH]17334[/attach] -
Typ: 1 (-1,5)
Kurs: 1,93
Pinnacle
Stawka 6 j


Zacznę od hitu kolejki, czyli pojedynku bawarczyków z aptekarzami. Bayern notuje fatalną serię, nie zaznali smaku ligowego zwycięstwa niemal od miesiąca (od 29.10), w tym czasie pokonali co prawda w LM PSV, aby potem zremisować z Hoffenheim i zanotować dwie kolejne porażki, najpierw w arcyważnym pojedynku z BVB a następnie w LM z Rostowem. Bayer wydawałoby się że nieco się przebudził po niemrawym początku sezonu gdyż na przełomie października odnieśli kilka ważnych zwycięstw jak to na wyjeździe z Wolfsburgiem czy na Wembley z Tottenhamem. Oglądałem mecz przed tygodniem z RB Lipsk, na temat którego pisałem w powyższym poście. Jesli dziś takie babole będzie popełniać defensywa aptekarzy to Lewy i spółka zaaplikują im worek bramek.
Dlaczego gram Bayern:

- duma Bayernu cholernie podrażniona dwiema porażkami z rzędu, + wcześniejszy remis z wieśniakami

- Bayern ma szerszy i lepszy skład, co nie podlega wątpliwości

- mecz odbywa się na Alianz Arena gdzie Bayern zazwyczaj i wygrywa i to efektownie

- Bayer na wyjazdach cieniutko, w tym sezonie na 5 spotkań 3 porażki, m. in z cieniutkim Werderem

- H2H zdecydowanie po stronie Bawarczyków:
29.08.15 BUN Bayern Leverkusen 3 : 0
06.12.14 BUN Bayern Leverkusen 1 : 0
15.03.14 BUN Bayern Leverkusen 2 : 1
28.10.12 BUN Bayern Leverkusen 1 : 2
24.09.11 BUN Bayern Leverkusen 3 : 0
17.04.11 BUN Bayern Leverkusen 5 : 1
22.11.09 BUN Bayern Leverkusen 1 : 1
12.05.09 BUN Bayern Leverkusen 3 : 0
22.03.08 BUN Bayern Leverkusen 2 : 1
15.04.07 BUN Bayern Leverkusen 2 : 1
04.02.06 BUN Bayern Leverkusen 1 : 0
05.02.05 BUN Bayern Leverkusen 2 : 0
20.09.03 BUN Bayern Leverkusen 3 : 3
08.03.03 BUN Bayern Leverkusen 3 : 0
05.03.03 POK Bayern Leverkusen 3 : 1
03.02.02 BUN Bayern Leverkusen 2 : 0
02.12.00 BUN Bayern Leverkusen 2 : 0
09.02.00 BUN Bayern Leverkusen 4 : 1
13.12.98 BUN Bayern Leverkusen 2 : 0

Alternatywnie:
Bayern (-1) @1,5 Pinnacle 9/10 ZWROT
Bayern (-2) @2,7 Marathon 3/10⛔
Bayern (-1) HT @ 2,77 Marathon 2/10 ⛔

------------------------------------------------------------------------

26.11.2016 g. 15.30 Frankfurt- BVB
-
Typ: 2 ⛔⛔
Kurs: 1,75
1xBet
Stawka 5j


Kolejne spotkanie Bundesligi, któremu postanowiłem się przyjrzeć to pojedynek Eintrahtu z BVB. Borussia na pewno podbudowana zwycięstwem z Bayernem, i będzie chciała niwelowac stratę do lidera, która po wczorajszym zwycięstwie Lipska wynosi już 9 punktów. Co prawda Eintraht nigdy specjalnie nie leżał BVB ale uważam że mają oni w tym momencie na tyle silny i kreatywny skład że powinni uporać się z ekipą z Frankfurtu, która jeszcze w tym sezonie nie przegrała na własnym boisku. Do składu BVB z hukiem wrócił Reus, co daje kolejną alternatywę w ataku, w formie jest Aubameyang, oraz niesamowici skrzydłowi Dembele i Pulisić. Nie można także zapominać o doświadczonych: Schurle, Kagawie czy Goetze. Większość składu odpoczywała podczas koncertu bramek przeciwko Legii, także w zespole gości powinno być widać polot i świeżość. Wg mnie poza Meierem Frankfurt nie ma argumentów by przeciwstawić się BVB, poza tym zawieszony za kartki jest ważny pomocnik: Mascarell

Alternatywnie:

Over 2,5 @ 1,72 Oddsring 5/10
BVB strzeli w obu połowach @2,34 Marathon 4/10

------------------------------------------------------------------------

26.11.2016 g. 15.30 M`Gladbach- Hoffenheim
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2,13
Unibet
Stawka 7 j


Kolejny mecz na przełamanie zespołu z Gladbach, który gra zdecydowanie poniżej swoich możliwości i oczekiwań kibiców. Przed tygodniem pechowo przegrali z FC Koln po fenomenalnej bramce z rzutu wolnego w doliczonym czasie gry. Gospodarze całkiem nieźle zaprezentowali się w tygodniu na tle Mancheteru City, czym zapewnili sobie awans do fazy pucharowej LE.
Wieśniaki to jedna z niespodzianek tego sezonu obok RB Limpsk, mianowicie po 11 kolejkach zajmują 5 lokatę i mają tyle samo punktów co trzecia w tabeli Borussia Dortmund. To co wyróżnia zespół Hoffenheim to fakt iż łacznie z RBL są dwoma niepokonanymi jak dotąd zespołami w lidze. Jednak uważam że jest dziś ogromna szansa na przerwanie tej passy bo sportowa złość w drużynie gospodarzy na pewno da o sobie znać, gdyż oni z kolei nie wygrali w lidze ob ponad 2 miesięcy tj. 24.09 kiedy pokonali Ingolstadt. Do składu BM wrócił Raffael, co na pewno jest dużym wzmocnieniem.

Alternatywnie:

Gladbach (-1,5) @ 4,00 Unibet 3/10⛔⛔
Gladbach over 1,5 @ 1,72 Marathon 5/10⛔
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Eintracht Frankfurt - Borussia Dortmund
Typ: 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dziś na Commerzbank-Arena dojdzie do jednej z ciekawszych rywalizacji w tej kolejce Bundesligi, bowiem zarówno Eintracht Frankfurt jak i Borussia Dortmund należą do czołówki tabeli. Co prawda Dortmund jest na miejscu 3, natomiast Frankfurt na 7 ale obie ekipy mają na swoim koncie taką samą ilość punktów -21. Moim faworytem w tym starciu jest Borussia Dortmund, mimo, że Eintracht Frankfurt w ostatnich kolejkach spisuje się naprawdę dobrze ( 3 zwycięstwa i 2 remisy), to jednak ja stawiam na zespół przyjezdnych.
Borussia najwidoczniej ma już mały kryzys za sobą, co pokazały dobitnie ostatnie mecze. Najpierw było efektowne 5:2 z Hamburger SV, później prestiżowe 1:0 z Bayernem Monachium, no i w końcu 8:4 z Legią Warszawa (w tym meczu wrócił do gry Reus i zdobył 3 bramki). Na lepsze wyniki na pewno duży wpływ ma poprawa sytuacji kadrowej w ekipie Thomasa Tuchela, dziś kontuzjowani są jedynie : Bürki (10 spotkań w Bundeslidze/0 bramek), S. Bender i Subotic (dwaj ostatni jeszcze nie grali w tym sezonie). Zdecydowanie gorzej wygląda to w drużynie Nico Kovaca, otóż za kartki pauzuje Mascarell (11/0), przede wszystkim jest dość długa lista zawodników kontuzjowanych: Bätge, Anderson, Regäsel, Russ, Tawatha (3/0), Varela (2/0), D. Blum (4/0), Flum, Gerezgiher, Medojevic, Stendera, Tarashaj (4/1). W większości jak widać są to długoterminowe urazy ale sprawia to nieco okrojony wybór dla trenera.
Osobiście stawiam tutaj na zwycięstwo przyjezdnych, którzy się odblokowali ostatnio, a także jak już wspomniałem poprawiła się sytuacja kadrowa tej ekipy. Już w ostatnich meczach znów było widać tą Borussię, która podobała się każdemu (chyba) i teraz znów zaczynają grać taką piłkę. Myślę, że dziś jeśli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego to 3 punkty pojadą do Dortmundu.
 
P 53

pablos

Użytkownik
Eintracht Frankfurt vs Borussia Dortmund
We Frankfurcie dobrze spisujący się Eintracht podejmie będącą w jeszcze lepszej dyspozycji Borussię Dortmund. O ile drużyna Eintrachtu na wyjazdach prezentuje się dość przeciętnie, o tyle u siebie jest niepokonana (3 Z i 3 R) i przede wszystkim bardzo skuteczna. Dortmund do rywalizacji przystępuję po wtorkowym spotkaniu w Lidze Mistrzów z Legią. Mecz ten był popisem Dortmundczykow jeśli chodzi o ofensywę, gdyż zdobycie 8 bramek przeciwko dobrze ostatnio dysponowanej Legii jest niewątpliwie osiągnięciem. Inaczej sytuacja wyglądała w defensywie, gdzie drużyna z Westfalii dała mistrzowi Polski co najmniej kilka dogodnych szans na zdobycie bramki i szanse te przełożyły się na utratę aż 4 goli. Widoczny w Dortmundzie był także brak podstawowego bramkarza Burkiego, którego zastąpił niezbyt w meczu z Legią przekonujący Weidenfeller. Wracając do Eintrachtu, jest to drużyna bardzo skuteczna na własnym stadionie, gdyż w każdym z 5 meczów przed własną publicznością gracze Eintrachtu strzelali bramkę. Eintracht jednak tylko dwukrotnie zachował w tych meczach czyste konto. Dortmund jest ostatnio bardzo dobrze dysponowany, jednak w każdym z wyjazdowych meczów tego sezonu Bundesligi tracił bramki. Wydaje mi się, że także i w meczu przeciwko frankfurtczykom, Borussia nie zachowa czystego konta, i nawet jeśli wygra, to raczej nie bez straty co najmniej jednej bramki
Typ:Obie drużyny strzelą gola @1,60 forBET ✅ (2:1)
Schalke 04 vs Darmstadt
Drużyna gospodarzy po słabym początku sezonu nabrała wiatru w żagle i kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. U siebie, po 2 wrześniowych porażakach z Koln i Bayernem, 04 wygrało kolejno z Monchengladbach, Mainz i Werderem, każdej z drużyn aplikując co najmniej 3 bramki. Darmstadt na 5 meczów na wyjęździe, 0 punktów i aż 13 goli straconych (w tym 6 z Bayernem). Pod tym względem, trudno o łatwiejszego rywala z punktu widzenia drużyny gospodarzy. Schalke grało wprawdzie w czwartek w Lidze Europy, jednak trener Weinzierl przeciwko Nice wystawił kilku rezerwowych, więc nie powinno być mowy o przemęczeniu tym meczem. Schalke powinno pewnie wygrać z Darmstadt, ciężko jednak określić czy Darmstadt będzie umiało postawić się rywalom tak jak miało to miejsce w Leverkusen, czy raczej nie uda się im nawiązać rywalizacji przeciwko ekipie z Gelsenkirchen. Przewiduje jednak bardzo dobry mecz w wykonaniu Schalke i pewne overowe zwycięstwo.
Typ: Schalke i powyżej 2.5 gola @ 2 forBET ✅ (3:1)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
diaz 95

diaz

Użytkownik
Bayern Monachium - Bayer Leverkusen

bet 365 powyżej 8 rożnych kurs 1,53 ✅✅✅


mecz za niecałe 30 min , a my tu mamy taką małą perełke . Mowa tutaj o zakładzie na rzuty rożne w meczu , chodzi mi o zakład powyżej 8 . Bayern nie wygrał ostatnich 3 spotkan , nie są liderami w lidze , a więc ciśnienie / presją zaczyna się wytwarzać wobec zespołu dlatego na pewno nie zabraknie im motywacji , żeby dzisiejszy mecz wygrać . Leverkusen również ostatnio nie wygrywał , dwa ostatnie mecze to remis i porażka w lidze dopiero 9 lokata , a więc również będą walczyć o jak najlepszy wynik i urwanie chociaż pkt rywalom . Bayern w swoich ostatniu 5 meczach zdobywał , 7 , 9,8,7 oraz 10 korkow z czego 4/5 meczy linia powyzej 8 roznych była pokryta , natomiast goście 4,6,6,5 oraz 4 i 4/5 meczy pokryło naszą linie (nie wliczałem w piec osatnich spotkań meczu towarzyskiego) Jak widzimy obydwie drużyny nie mają problemów ze zdobywaniem rzutów rożnych , wydaje mi się , że sam Bayern , który wyjdzie na dużym cisnieniu ktory za wszelka cene będzie chciał wygrać moze nabic te 9 korkow . Moze szybka bramka i goście nie będą mieli co bronić i będą musieli zaatakowac ? Zobaczymy już niebawem dla mnie duża perełka !

bet 365 powyżej 8 rożnych kurs 1,53 ✅✅✅
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Oglądał ktoś bvb dzisiaj? ? Co tam się stało że w plecy?
Najkrócej można rzec, że przyczyną były indywidualne błędy obrońców, jak chociażby otwierające podanie na 1:0 - defensor BVB dał się zmylić jednym podaniem i mamy jedną bramkę. Ponadto nieskuteczność Aubameyanga, blisko w 30 minucie mógł otworzyć wynik, ale niestety mu się nie udało. Miał kilka innych sytuacji, ale się z nich nie wywiązał. Oczywiście gra jednego zawodnika nie miała AŻ tak znaczącego wpływu na grę całej ekipy. Eintracht spokojnie rozmontował obronę i czekał na końcowy gwizdek.

Co by jednak nie mówić to na czołówkach gazet pojawi się dzisiaj wynik Bayernu Monachium, gdzie sędzia okradł Leverkusen z 2 punktów. Pod koniec spotkania zawodnik Bayernu powinien obejrzeć czerwoną kartkę za blokowanie piłki ręką, która wpadłaby do bramki.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Oglądał ktoś bvb dzisiaj? ? Co tam się stało że w plecy?
Pogubili krycie i dwa strzały , pierwszy z okolic 11 drugi zza pola karnego, gole które nie powinny się BvB przytrafiać jak chca cos osiagnac.
 
tigana 130

tigana

Użytkownik
Dlatego się zdziwiłem trochę;) ale jeżeli popełnia się tyle błędów z tyłu a nie strzela z przodu to niestety w plecy.

Właśnie Bayern gdyby zremisował to Leipzig miałby już 5 pkt przewagi. Jak na beniaminek to fajnie - bynajmniej ciekawie się zrobiło;)
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Hertha BSC - 1. FSV Mainz 05
Typ: 1
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na Olympiastadion w Berlinie dojdzie dziś do pojedynku dwóch ekip, które nie zawojowały Ligi Europy w tym sezonie. Hertha już w fazie eliminacji odpadła, natomiast Mainz w ostatni czwartek stracili szansę na wyjście z grupy remisując z St. Etienne. Mimo, że w Europie obie ekipy nie zachwyciły to jednak na krajowym podwórku radzą sobie całkiem nieźle. Hertha jest aktualnie na 7.miejscu, natomiast Mainz oczko niżej, jednak o ile w przypadku zwycięstwa Mainz tylko umocnią się na 8.miejscu, o tyle jeśli wygra Hertha mają szansę przesunąć się kilka oczek do przodu. Moja propozycja na ten mecz to zwycięstwo zespołu z Berlina.
Podopieczni Pála Dárdaia bardzo dobrze radzą sobie w meczach u siebie, jak na razie w 5 spotkaniach u siebie zdobyli komplet punktów i dziś na pewno chcą utrzymać tą serię. Mainz natomiast na wyjazdach radzi tak sobie: 2 zwycięstwa, remis i 3 porażki, z tym, że z ostatnich trzech przywieźli tylko jeden punkt.
Warto też zwrócić uwagę na sytuację kadrową obu ekip. Trener gości Martin Schmidt musi sobie radzić bez pauzujących za kartki Bella (10 spotkań w 1.Bundeslidze/3 bramki, obrońca) i Brosinskiego (10/0, obrońca), ponadto kontuzjowani są Clemens (3/0, pomocnik), Holtmann (2/0, pomocnik), Klement (pomocnik), Latza (pomocnik), D. Parker (pomocnik), S. Serdar (7/0, pomocnik), Zimling (pomocnik), Berggreen (napastnik), Muto (3/2, napastnik). Nieco mniej zmartwień ma Pál Dárdai, bowiem na urazy narzekają jedynie: N.-J. Körber (bramkarz), Weiser (10/1, obrońca), Duda (pomocnik) oraz Skjelbred (9/0, pomocnik). Moja propozycja na to spotkanie to zwycięstwo Herthy Berlin.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom