>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. Kolejka Bundesligi 17-18.11.2012

Status
Zamknięty.
K 246

krysti24

Użytkownik
Tak na szybciutko w dosłownie dwóch słowach co chodzi mi po głowie na dwa dzisiejsze spotkania, bo czas goni.
Werder - Fortuna
Jak napisano już wyżej, Werder ma potencjał, kadra jest ciekawa, jednak czegoś mi w tej drużynie jeszcze brakuje. Nie mają klasowego napastnika, sytuacje sobie potrafią stworzyć jednak już gorzej jest jeśli chodzi o ich wykorzystanie. Fortuna pokazała już niejednokrotnie w tym sezonie, że nie są chłopcami do bicia i swoją walką i uporczywością potrafią urywać punkty, nawet na wyjeździe. Według mnie dzisiaj ciężko będzie się przebić Werderowi przez obronę gości.
Werder - Fortuna
Typ: under 2,5 (2,06) ⛔
bezpieczniejsza opcja: under 3,5 (1,44)
✅
Fortuna
Hoffenheim - Wolfsburg
Widać, że po tym jak Wilki opuścił Magath drużyna się odblokowała. Piłkarze dobrze rozumieją się z nowym szkoleniowcem Kostnerem. Widać progres jeśli chodzi o grę Wolfsburga, drużyna rozegrała bardzo dobre zawody tydzień temu z nie byle kim bo z Bayerem, w pełni zasłużenie wygrywając to spotkanie 3-1. Ekipa Hoffenheim nadal nie potrafi się odnaleźć w tym sezonie i chyba z ich przedsezonowych ambitnych planów (awans do europejskich pucharów) nic nie wyjdzie. Do warto dodać, że ekipę gości może podbudować fakt, że do klubu dołączyła taka osobistość jak Klaus Allofs.
Hoffenheim - Wolfsburg
Typ: X2 (1,56)
✅
Fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom