>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

12. Grand Prix Belgii [22-24.08.2014r.]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Grand Prix Belgii 2014




22 sierpnia - (piątek)
1. trening - 10:00
2. trening - 14:00

23 sierpnia - (sobota)
3. trening - 11:00
kwalifikacje - 14:00

24 sierpnia - (niedziela)
wyścig - 14:00



Info o torze:
Lokalizacja: Spa, Belgia
Długość okrążenia: 7.004 km
Liczba okrążeń: 44
Liczba zakrętów: 19
Dystans: 308.052 km
Rekord okrążenia: 1:47.263 - Sebastian Vettel (2009)

Ostatnie wyniki (sezon 2013):
Pole position: Lewis Hamilton (Mercedes)
Zwycięzca: Sebastian Vettel (Red Bull)
Najszybsze okrążenie: Sebastian Vettel (Red Bull)


Nico Rosberg na Spa

https://www.youtube.com/watch?v=stS_mDVwBVY



Wreszcie koniec wakacji i wracamy do rywalizacji o tytuł Mistrza Świata.
Na Hungaroringu byliśmy świadkami fenomenalnego ścigania, które wygrał Dani Ricciardo ostatecznie, a drugi był Fernando Alonso. Czy to był zatem impuls i Ferrari faktycznie znowu będzie w czołówce w ten weekend ?

Zapraszam do dyskusji !​
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Hi everyone

W związku z tym, że w niedzielę zawitam na wyścigu o GP Belgii postanowiłem, że ten dzień będzie związany tylko z emocjami z wyścigiem na tym jedynym w swoim rodzaju, wspaniałym torze (chociaż słowo tylko nijak tutaj pasuje bo trzeba wziąć też pod uwagę, że pogoda w Górach Ardeńskich zmienia się jak w kalejdoskopie, zresztą jestem obecnie nieco ponad 1h drogi autem od Stavelot i aura zmienia się równie często), tak więc zdecydowanie nie polecam inwestowania w niedziele w F1, natomiast na sobotnie kwalifikacje zważywszy na trochę więcej czasu planuje upolować kilka valuebetów H2H i podzielić się nimi z przeglądającymi najszybszy dział forumowiczami po mojej dłuższej absencji na forum.


Max Verstappen ????


To be continued...
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Alexander Rossi zastąpi Chiltona podczas Grand Prix Belgii
Zmiana nastąpiła przez, jak to nazwano &quot;nieprawidłowości w kotrakcie&quot; Maxa Chiltona. Na razie nie wiadomo czy zamiana jest jednorazowa.
Dodatkowo roszady nastąpią również w Caterhamie o czym info tutaj.
Rajdi, życzę idealne pogody, choć jak wspomniałeś w na torze w Belgii aura lubi być kapryśna. Ze swojej strony liczę na relacje live ze stanu atmosferycznego przed Q, oraz jakieś ciekawe bety ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nic nie piszecie to ja zacznę wobec tego, może coś się ruszy ...

GP Belgii - sobota 14:00 - kwalifikacje
Marcus Ericsson - Andre Lotterer
Typ : Lotterer @ 2,95 betsafe/marathon
✅✅o 1 sek lepszy Lotterer


Ziemniaki tez maja tą pare, ale tam kurs nieco mniejszy. Z tą parą jeszcze wszystkie buki powinny wyjść, bo to para wewnątrz tego samego zespołu. Kogoś poniosło by dawać @1,4 na Ericssona. On jeździ w F1 bo ma dobrych sponsorów i daje kase do teamu, umiejętności słabe i jeździ słabiutko. Lotterer z kolei w ten weekend zastępuje Kobayashiego w bolidzie Catherhama. Wczorajsze treningi

1 trening : Ericsson szybszy o 0,043
2 trening : Lotterer szybszy o 0,091

Lotterer doświadczony Niemiec około 30 lat. W f1 może nie ma doświadczenia, ale kiedyś testował w Jaguarze itp. Ericsson jest słabym kierowcą by wystawiać taki kurs w tej parze.
Ogromne value tutaj widzę.


GP Belgii - kwlaifikacje 14:00 sobota
Valteri Bottas - Felipe Massa
Typ : Bottas @ 1,66 b365
✅✅ 6-9


Massa sporo błędów w ostatnim czasie. Bottas 6-1 z Massa w kwalach w ostatnich 7 Grand Prix. Williams powinien dawać radę na tym torze bo liczy się prędkość.



GP Belgii - kwlaifikacje 14:00 sobota
Kwiat - Vergne
Typ : Kwiat @ 1,61 b365
✅✅ 11-12


Kwiat tez szybszy na tym torze, na obu treningach dzieliła ich przepaść niemal. Kwiat lepsze wyniki o 0,6 sek. Dodatkowo Vergne bez kontraktu na next sezon w Torro Rosso, bo zastąpi go ...17 letni Max Vertasppen.
Ponadto 3-1 dla Kwiata ostatnie kwale w 4 Grand Prix.


jeszcze chodził za mną typ na Massa- Alonso 2 @ 2,30✅✅ ale wciąz się waham, Alonso świetnie w treningach, ale już wiele razy Ferrari w ten sposób jeździło dobrze w piątek, a w sobotę tracili tempo i potem zawodzili. Williams jednak jest szybszy od Ferrari, ale to niby Bottas lepszy. Bo Massa ma 5-6 z Alonso w kwalach w całym sezonie wiec słabo jak na potencjał obu bolidów
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Gracias Ab, ale ja właśnie pragnę kapryśnej pogody jutro ;) Miałem problem z zasięgiem, więc wcześniej nie podałem jednego z valuebetów na dzisiejsze kwalifikacje, które tradycyjnie rozpoczynają się o 14:00, dlatego podam go teraz bo jeżeli w 3FP Niemiec będzie przed Szwedem to kursy znowu będą wyrównane jak po 1FP ;)

Abrax co do relacji live przed Q to nie ma opcji bo ja mam bilety tylko na jutrzejszy wyścig, a dzisiaj w Stavelot będę dopiero pod wieczór, a wieczorem jeszcze zabukowałem sobie termy.

Jednak z tego co widzę to szansa, że w czasie kwalifikacji może popadać jest spora, ale tutaj jak jest słońce to każdy już wie, że za chwilę będzie lało i odwrotnie... :razz:

Wspomniany valuebet Q, 14:00:


Andre Lotterer vs Marcus Ericsson @2.80 ✅
Marathonbet


Zacznę od tego, że oddsmakerzy nie wiedzą jaki @ wystawić w tym H2H. Po 1FP gdzie Andre był szybszy o 1 dziesiątą sekundy od Marcusa kursy wygladały tak: @ 1.85-1.85, natomiast po drugim 2FP gdzie Marcus był szybszy o zaledwie 43 tysięczne sekundy ???? (ile to jedna sekunda każdy wie, ale ile to 43 tysięczne sekundy:?: Praktycznie nic, ale takie różnice w kwalifikacjach czasami decydują o ustawieniu na starcie w niedzielę), wyglądają jak powyżej. Marathonbet ma najwyższy @, możliwość zagrania do godz. 11:00 czyli do startu 3FP.

Wg mnie Niemiec ma większe szanse na uzykanie lepszego czasu 1 okrążenia niż ME mimo, że w piątek zasiadł po raz pierwszy za kierą Caterhama. Ktoś sobie pomyśli - świr przecież Ericsson przejechał już 11 GP w tym sezonie i jest bardziej przyzwyczajony do bolidu. Naturalnie, ale jeżeli chodzi o umiejętności wyścigowe to Andre zjada młodego pay drivera na śniadanie. Lotterer to trzykrotny zwycięzca 24-godzinnego wyścigu Le Mans, doświadczenie przeogromne i chyba coś się kroi grubszego w związku z nim skoro zaszła taka zmiana Koba out, Lotterer in i kto wie czy nie zobaczymy go w przyszłym sezonie na stałe w F1.

Andre uwielbia Spa (a kto nie:? ???? , ale on tutaj zna ten tor jak własny dom bo przecież niedaleko Stavelot Lotterer dorastał. Nie wiem czy 3 treningi to nie za mało czasu na ogarnięcie wszystkiego w bolidzie F1 nawet dla takiego świetnego kierowcy jak Andre, ale jestem dobrej myśli. Jeśli nie da rady o 1 dziesiątą sek jestem w stanie mu wybaczyć :cool: A Ty:?:


Tutaj jego wypowiedź po 2 treningu:

- Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszych jazd. Poranna sesja była dla mnie dobra i szybko przyzwyczaiłem się do swojego auta, a teraz muszę tylko zoptymalizować wszystko, co związane z moim stylem jazdy. Zważając na to, że był to mój pierwszy raz, to wszystko poszło zgodnie z planem i byłem w stanie odpowiednio wyczuć samochód - powiedział mistrz Formuła Nippon z 2011 roku.

- W drugim treningu także wszystko wyszło pozytywnie, nawet pomimo tego, że musieliśmy zakończyć występy trochę wcześniej z powodu kłopotów technicznych. Na miękkim ogumieniu zaliczyłem kolejny etap nauki - dodał Lotterer.

- Wykonaliśmy w piątek zaplanowany program i odbyliśmy kilka długich przejazdów, a ja zaczynam czuć się coraz pewniej, mimo że ciągle się uczę - zakończył reprezentant Caterhama.


Więcej H2H mam nadzieję po 3FP czyli między 12:40 a 13:50, jeśli oddsmakerzy zainteresują mnie swoją ofertą :]

Bottas vs Massa 1 ✅

Z Bo77asa wyrosl Dzik i zaczyna kazdemu imponowac, 3fp wygrany i prawie 1 sek przewagi nad Felipe. W dodatku od dwoch ostatnich GP czyli Niemcy i Wegry nie schodzi ponizej podium w kwalifikacjach, dzisiaj ma szanse powalczyc z Mercedesami o PP, mysle ze top3 zaklepane, Williamsy w gazie i beda b. wysoko na starcie do jutrzejszego wyscigu. Massa slabsze pr. max od Bottasa czyli traci na tych dlugich prostych a tutaj jest ich troszeczke ????

Sutil vs Gutierrez 1 ✅

Adrian gdyby nie te jego kg to bylby szybszy w kazdych q w tym sezonie. Esteban wczoraj problemy z jed. napedowa i dzisiaj chyba problemow ciag dalszy bo prawie sek w plecy do Niemca.

Ricciardo vs Vettel 1 ⛔

Coz chcialbym tutaj postawic na Sebe, ale niestety nie jezdzi bolidem Daniela. Seb ma problemy z silnikiem i mysle, ze nadal beda problemy, a jesli nie to i tak to nie bedzie jazda na 120% Vettela, wiec Daniel ogarnie lepszy czas w q.

Kwiat vs Vergne 1 ✅

JEV na wylocie, raczej nie m czego szukac w F1 w 2015, wiec jest przygaszony, Rosjanin lepszy w kazdym wolnym treningu.


Raikkonen vs Button 1 ✅

Ferrari spisywalo sie lepiej so far dlatego Kimi powinien i w q pocisnac.

Raikkonen vs Hulkenberg 1 ✅
Perez vs Hulkenberg 1 ✅



Sory za brak kursow i bukmachera, ale czas goni a ja na tablecie + kursy zmieniaja sie co chwila zreszta pary dostepne w kazdym buk
 
Otrzymane punkty reputacji: +35
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Trochę dziś ubogo z ofertą ale można wyłapać ciekawe bety ;)

Fernando Alonso - Sebastian Vettel @1,72⛔⛔ Expekt 3-4 różnica 0,069... auć

Alonso nad zwyczaj dobrze prezentuje się na tym torze,ciężko będzie oczywiście nawet o top5 w Q, ale na pokonanie bolidu, tak nie Vettela o bolidu Vettela w tym przypadku, który decydowanie odmawia posłuszeństwa Niemcowi w tym GP, problemy z silnikiem i przez to jedyne 22 kółka toru podczas treningów. Alonso w porannym SP1 wyprzedził go aż o 1s, jeśli obędzie się bez jakichkolwiek nieprzewidzianych sytuacji Alonso powinien wygrać czy to na sucho czy na mokro z Sebą.

Spoglądam właśnie na SkySports i pada więc Q na mokro więc może być loteryjnie, dlatego powodzenia dla chłopaków wyżej na typ z Lotterim ;)

Rzeczywiście, pogoda tam jak w kalejdoskopie, już wyszło słońce zza chmur a więc tor będzie przesychał, ciekawe kwale się szykują ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom