>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

11 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 04.10 - 07.10.2013

jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Wisła Kraków - Legia Warszawa 1:0
Typ: WISŁA wygra do zera
✅
Kurs: 6.00
✅ ✅ ✅
Bukmacher: Bet365



Już dzisiaj na R22 hit jesieni...jest w Polsce jedno takie miejsce, w którym dziś temperatura sięgnie zenitu :grin:
Nad sytuacją w tabeli nie będę się rozwodził bo jaka jest każdy wie.
Legia po bardzo nieudanym meczu z Cypryjczykami przy pustych trybunach przyjeżdża do twierdzy na R22 w Krakowie. Morale u wojskowych napewno nie są najlepsze, zawsze tak jest po nieudanych występach w Europie, za przykład może posłużyć Lech w tym sezonie który wpadł w niezły dołek po odpadnięciu z LE. Co więcej w zespole ze stolicy plaga kontuzji.
Wisła zagra pierwszy raz przy pełnym nowym stadionie. 33 500 kibiców będzie zdzierać gardła i.... będzie niezły kocioł. Większość kibiców wie jak kibicuje się w Krk i że tu nie ma pikników. Jak wiadomo w 5 meczach u siebie Wisła straciła tylko 1 bramkę a obrona to najmocniejsza formacja w zespole Białej Gwiazdy. Do składu wrócił niedawno Bunoza, Stjepanowic, a ci którzy oglądali wcześniejsze mecze wiedzą że razem z Głowackim potrafią powstrzymać każdy atak ekstraklasy. Co przy absencjach w zespole Legii może się skończyć czystym kontem Krakowian. Brożek znalazł się w kadrze na Legie co jest świetną wiadomością bo jest to prawdziwy pogromca Wojskowych.
Podsumowując, mocna obrona Wisły i mało straconych bramek vs osłabiona ofensywa Legii. Osobiście polecam poczekać na składy i zagrać ten typ jeżeli Brożek wystąpi od 1 minuty. ????

Wyjściowe składy:

WISŁA: Miśkiewicz - Burliga, Chavez, Głowacki, Bunoza - Stejpanović - Sarki, Chrapek, Garguła, Boguski - Brożek.

LEGIA: Skaba - Broź, Dossa Junior, Rzeźniczak, Brzyski - Łukasik, Jodłowiec - Ojamaa, Furman, Żyro - Dwaliszwili.

KAŻDY TO POWIE ! WISEŁKA RZĄDZI W KRAKOWIE !
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Jeszcze do meczu Wisła - Legia, rok temu Legie przed meczem z Jaga poza domem też miała problemy,
a dała sobie z nimi radę, w lidze akurat pod presją potrafi grac.
Ja trzymam się tego co pisałem w 1 poście.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Spotkanie: Wisła Kraków - Legia Warszawa
Typ: Wisła -1 ZWROT
Kurs: 7.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O dzisiejszym szlagierowym spotkaniu Ekstraklasy zostało już napisane prawie wszystko. Można zauważyć swego rodzaju masówkę na zwycięstwo Wisły. Masówki zazwyczaj kończą się fatalnie ale tym razem tak być nie musi.
Do Krakowa przyjedzie lider z Warszawy, lecz mocno osłabiony, bez kilku kluczowych zawodników, po fatalnym kolejnym meczu w europejskich pucharach atmosfera nie jest najlepsza.
Natomiast odmienne nastroję panują w Krakowie, gdzie trybuny przy Reymonta szczelnie się dzisiaj zapełnią. No ale do rzeczy zespół prowadzony przez Smudę zrobił duże postępy i co najważniejsze w ataku ma Brożka, który Legi już trochę goli strzelił, dokładnie ma ich 10. Zresztą on sam est bardzo zmotywowany przed dzisiejszym występem, jak zresztą cała Wisła.
Przypomnę, że w poprzednim sezonie Legia przy Reymonta wygrała 2:1 po ewidentnym błędzie arbitra, z żałosną wtedy Wisłą Kulawika.
Dzisiaj typuję ryzykownie, ale czasami warto zaryzykować, a grać Legię z kursem 2.00 w tym mecz jest równie ryzykowne jak mój typ. Warto 1X✅!
Pozdrawiam
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, godzina 15:30
Spotkanie: Wisła Kraków - Legia Warszawa
Typ: Wisła Kraków
Kurs: 3.80
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Dziś o godzinie 15:30 w lidze polskiej, prawdziwy hit pokazywany nawet przez TVP mecz: Wisła Kraków - Legia Warszawa. Według bukmacherów faworytem jest zespół gości, ale po takim kursie i po naprawdę sporych osłabieniach kadrowych warto zagrać na Białą Gwiazdę. Argumenty za Wisłą Kraków to: w lidze jako jedyna ekipa są niepokonani, mają na swoim koncie 4 zwycięstwa, oraz 6 remisów, osiągnęli przy tym stosunek bramkowy wynoszący 14:5. Wisła Kraków wygrała 3 ostatnie spotkania u siebie, 3:0 z Lechią Gdańsk, 2:0 z Lechem Poznań, oraz 3:0 z Piastem Gliwice, oprócz tego bardzo pechowy remis z Jagą bowiem bramka stracona w 90 min gry, i remis 0:0 z nieobliczalnym Górnikiem Zabrze. Jak widzimy Wisła Kraków w tym sezonie prezentuje się świetnie, są niepokonani. Ich rywalem jest Legia Warszawa, zespół ze stolicy na pewno będzie trochę zmęczony po meczu z Apollonem niespodziewanie przegranym przez Legionistów 0:1, jeśli średniak ligi cypryjskiej (w poprzednim sezonie 6 miejsce) dał radę pokonać zespół Legii, to dlaczego nie może tego zrobić zespół z Polski tym bardziej że gra u siebie. W Legii jest istny szpital, kontuzjowani ważni oraz podstawowi zawodnicy: Kosecki, Saganowski, Kuciak, Radovic, Mikita, a za kartki nie zagra filar pomocy Vrdoljak. Dwunastym zawodnikiem po stronie gospodarzy na pewno będzie publiczność, dziś na Reymonta padnie rekord frekwencji, wykupili oni bowiem 33 tys. wejściówek, więc wszystkie bilety. Patrząc na to, że Legia jest poważnie osłabiona kadrowo, w czwartek grali mecz, a Wisła mocna i silna u siebie, to grzechem byłoby nie wykorzystać tego kursu na gospodarzy, i zagrać na ich zwycięstwo, ewentualnie postawić z podpórką.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Z Chorzowa do Gliwic mamy 23 kilometry. A więc na pieszo można iść. W tabeli obydwa zespoły także sąsiadują ze sobą. Kibice Ruchu Chorzów wykupili wszystkie bilety, które zostały im przyznane przez gliwicki klub na poniedziałkowe derby Śląska. &quot;Gramy u siebie&quot; - tymi słowami wspierać swoich piłkarzy będą fanatycy Niebieskich. Ruch od 3 meczy niepokonany. To jest ważna informacja. Remisy ze Śląskiem, wygrana z Widzewem i remis 1:1 z bardzo silną ostatnimi czasy Wisłą Kraków, dają powody do zadowolenia. Trener Ruchu na dzisiejszej konferencji prasowej przyznał, że sytuacja kadrowa Niebieskich jest lepsza niż przed tygodniem, gdy mierzyli się z Wisłą. To napawa gości optymizmem..
- To nie jest pierwszy lepszy mecz. To derby i chcemy udowodnić swoją wyższość
W Gliwicach będziemy chcieli powtórzyć wyczyn Ruchu z poprzedniego sezonu - zapewnił Surma.
Jak widać szumne zapowiedzi ze strony Ruchu. Po drugiej stronie barykady także bojowe nastroje. Trener Piasta Gliwice Marcin Brosz przyznał, że rezultaty osiągnięte przez piłkarzy Ruchu Chorzów w trzech ostatnich meczach mogą budzić szacunek, ale jego podopieczni zrobią na boisku wszystko, żeby w poniedziałkowy wieczór świętować zdobycie kompletu punktów. Formacja ofensywna gliwiczan zostanie wzmocniona po powrocie Kędziory. Przeciwko Podbeskidziu dobrze zaprezentował się również Rabiola. Obydwie drużyny stać dzisiaj na wygraną, typowanie w derbach to jak pisanie patykiem na wodzie. Ale warto się pokusić o typ na bramki. Jedni i drudzy dzisiaj powinni strzelić gola. Nie ma co kombinować z typami 1X2.. Niech kibice zobaczą dzisiaj dobry futbol, fajny doping i bramki naszych ligowych &quot;średniaków&quot;.
Piast Gliwice - Ruch Chorzów 0:2

Typ: obie strzelą - TAK
Kurs: 1.80


Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 18:00.
Mecz można zobaczyć na:
  • EuroSport 2
  • Canal+Family

 
staleczka-1947 20

staleczka-1947

Użytkownik
Witam. Po dłuższej przerwie ponownie melduję się na forum. Tym razem w dziale &quot;Ekstraklasa&quot;. Teraz mecze są przeze mnie analizowane, także na podstawie stylu drużyny, a nie po suchych wynikach. Oczywiście nie obiecuję, że wszystko będzie teraz wchodziło :p

Piast - Ruch 1 @ 2,05 ⛔ ⛔
Przed przerwą na mecze repry czekają nas kolejne już derby w tej kolejce. 10 Piast podejmie zajmujący miejsce niżej Ruch.
Piastunki są ostatnio ogółem w kameleonowej formie, jednak ja się odniosę do spotkań domowych, w których to w roli gospodarzy odnieśli 2 zwycięstwa(Widzew, Zagłębie), 2 remisy (Śląsk i Zawisza), a także jedną porażkę z Lechem .
Ruch natomiast zaczął dobrze(min. remis z Górnikiem), ale im dalej tym gorzej. Po kompromitacji z Jagielonią cierpliwość prezesa się skończyła i schedę po Jacku Zielińskim przejął Jan Kocian, który nieźle wszedł do drużyny. Patrząc na spotkania wyjazdowe niebiescy nie prezentują się dobrze. 2 porażki z Cracovią i pamiętny mecz z Jagą, niezwykle szczęśliwy remis z Górnikiem(Witkowski wtedy, w tylko dla siebie zrozumiały sposób przepuścił gola w ostatnich minutach). No i nareszcie przełamanie z Widzewem po przeciętnym meczu, gdzie gol został zdobyty z karnego.
Absencje:
Ruch : Marek Zieńczuk(2 gole), Artur Gieraga, Grzegorz Kuświk(2 gole) czy Maciej Sadlok. Wątpliwe występy są Konczowskiego i Mrowca.
Piast: wątpliwy jest występ Króla.
Kontuzję w Ruchu pokazują, że nie ma gościa, który ma duże szanse zdobyć gola. Oprócz Kuświka i Źieńczuka, strzelali Starzyński(2 gole, 1 z karnego), Malinowski, Jankowski(zabraknie go ).
Bazując na tym, że Niebiescy nie mają kim za bardzo strzelać puściłem sobie za mniejszą kasę: Obie drużyny strzelą ?- NIE @ 1,95 ✅
Expekt

E:Ruch za Kociana gra duzo lepiej, moze nie rewalacyjnie, ale solidnie.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Piast - Ruch X @ 3.20 Sportingbet
Dzisiaj w Gliwicach jak to niektóre media nazywają mini derby. Niech tak zostanie.
Dla mnie to przede wszystkim mecz drużyn bardzo przeciętnych. Piast jak i Ruch w tym sezonie nic ciekawego nie pokazują. Oczywiście po blamażu z Jagiellonią Ruch zaczął grać lepiej....ale trudno, żeby po takiej kaszance nie grać lepiej.....po prostu gorzej niż z Jagiellonią grać się nie da.
W ostatniej kolejce Piast odniósł zwycięstwo w Bielsko Białej, ale nic nadzwyczajnego nie zagrał.
Ja w tej potyczce faworyta nie widzę....dla mnie to typowy mecz na remis. Personalnie lepiej wygląda Piast, ale nie na tyle żeby zdominować zawodników Ruchu. Przewagę będzie po ich stronie......ale Piast to ekipa, która zdecydowanie lepiej się czuje w kontratakach..A dzisiaj raczej zostanie zmuszona do gry w ataku pozycyjnym.
Reasumując....dzisiaj typowy mecz średniaków naszej ligi, w którym trudno wskazać faworyta. Dlatego wydaję mi się, że w Gliwicach skończy się podziałem punktów.....Za drobne jak najbardziej do grania..Pozdrawiam
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Piast - Ruch

- Piast @ 2.10 Marathonbet ⛔


Myślę, że Piast jest bardzo słusznie stawiany w roli faworyta. Pokazują ostatnio, że aktualne miejsce w tabeli ich nie zadowala i myślę, że będący w słabej formie Ruch nie będzie ich w stanie zatrzymać. Patrząc na ostatnie mecze Piasta - punkty tracili z drużynami od siebie lepszymi. Remis ze Śląskiem oraz porażki z Wisłą czy Lechem - to ostatnie słabsze występy klubu z Gliwic. Z przeciwnikami, z którymi powinni wygrywać natomiast wygrywali - Widzew, Podbeskidzie. Ich gra nie jest idealna ale patrząc na ich dzisiejszego przeciwnika - Ruch myślę, że powinni oni ten mecz spokojnie wygrać. Klub z Chorzowa złą passę rozpoczął od niespodziewanej porażki u siebie z bardzo słabo grającym Zagłębiem. Gdy na wyjeździe spotkali się z troszkę bardziej ogarniętą ekipą - Jagiellonią zostali pogromieni 6:0! Następny wyjazdowy mecz z Widzewem wygrali po rzucie karnym w 81 minucie. Na pewno nie był to dobry mecz w ich wykonaniu ponieważ spotkanie równie dobrze mogło zakończyć się innym wynikiem gdyby Widzew miał troszkę więcej szczęścia w sytuacjach bramkowych. W między czasie Ruch zaliczył jeszcze dwa remisy na własnym stadionie. Podsumowując - gra chorzowian w spotkaniach wyjazdowych jest po prostu słaba i myślę, że Piast będzie to w stanie wykorzystać.
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Piast - Ruch +0,5 1,8 Sbobet , ibc
Dla mnie lepiej wygląda +0,5 w stronę gości :cool:
Piast jak wygrywał ostatnio to albo miał bardzo słabego rywala - Podbeskidzie,
albo znowu interwencja Treli na początku meczu napędzał ekipę z Gliwic, tak było z Widzewem,
Piast wygrał wtedy 3-0, choć Widzew miał kilka dobrych okazji na gole.
Niedawno u siebie przegrał po słabym meczu z Lechem, a mecz z Idzie nie pokaże na pewno formy Piasta.
Mocna strona to stałe fragmenty, jak słabo gra Podgórski to zespół ma duże problemy, bo poza Jurado w przodzie bieda. Ruch po 0-6 z Jagą odmieniony, wygrał z Widzewem, zremisował dwa spotkania,
ten ostatni z Wisłą u siebie zwłaszcza w 2 połowie był świetny, ze Śląskiem ten na dobrym poziomie,
to Niebiescy są w formie, dla mnie tego nie przegrają, przy tym zobaczymy kilka bramek, więc over 2 live też gram.
Jak Ruch jest bez formy to inną Ekstraklasę oglądamy ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maciejsokol92 49

maciejsokol92

Użytkownik
Piast Gliwice - Ruch Chorzów

Typ: 1 połowa - under 0,5 ⛔ 4 minuta, a dalej ? posucha... tylko mogę się cieszyć, że w okolicach 10 min zagrałem under 1.5 po takim samym kursie więc mi się zwróciła postawiona stawka, zawsze coś ????
Kurs: 2.65
Typ: w której połowie więcej bramek ? 2 połowa ⛔
Kurs: 1.95
Buk: Betclic


Ostatni mecz 11 kolejki przenosi nas do Gliwic gdzie odbędą się derby pomiędzy Ruchem, a Piastem. Niestety nie miałem w czasie dnia czasu na analizę i głębsze rozpoznanie drużyn, więc postawię dziś na to co mi nasuneło od razu na myśl, gdy spojrzałem na drużyny dzisiejszego spotkania.

Moim zdaniem w pierwszej połowie nie zobaczymy bramek, ponieważ oba zespoły będą bały się odkryć i bardziej zaatakować. Oglądałem kilka ostatnich meczów Piasta i tak jak w meczu z Lechem to próby ataków na bramkę rywala wyglądały bardzo mizernie. Nie ma się więc co dziwić, że w ostatnich meczach Piast słabo sobie radzi ze strzelaniem bramek. W ostatnich 5 meczach strzelił ich 5 z czego stracił 6, zaznaczmy też, że strzelił 3 z nich ze słabym Widzewem. Po odejściu Robaka coraz gorzej idzie im strzelanie goli i mocno też zawodzi Jurado. W drużynie gości też jest mizernie, 3 strzelone 10 straconych z czego 6 w Białymstoku. Ostatnie wyniki ekipy z Chorzowa nie są najgorsze do czego przyczyniła się na pewno zmiana trenera. Obie drużyny łączy to, że mają problemy ze stwarzaniem ładnych i płynnych sytuacji bramkowych i żadko oddają strzały. W bramce Piasta dosyć pewny Trela, natomiast w drużynie z Chorzowa tykająca bomba zegarowa w postaci Buchalika, który według mnie na ekstraklasę się nie nadaje. No chyba, że nagle pokażę, że nie jest parodystą, a bramkarzem.

Niestety jak mówiłem nie miałem wcześniej czasu na napisanie analizy dlatego nie ma w niej wielu rzeczy, które chciałem napisać i kilku statystyk, ale moim zdaniem typy warte grania. Jeżeli dojdzie do strzelania to w drugiej połowie.
 
Do góry Bottom